24 máj 19, 15:47:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 437 438 [439] 440 441 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011513 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6570 Dátum: 15 dec 17, 10:34:38 »

Nem mindenki szereti a spoilereket. Így ne ide írjátok.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6571 Dátum: 15 dec 17, 16:04:17 »

Érdekesek a meglátások az erőviszonyokat illetően.
Az admirálisokhoz csak annyit, hogy Marinefordban pl Aokiji és Kizaru kb semmit nem harcolt. Ha pl Kizaru ellőtte volna azt a támadását amivel a rengeteg fénygömböt lövi ki (sajna nem tudom a nevét) akkor azzal letakarította volna az egész csatateret.

Edward Weeble. Ez a karakter azért érdekes számomra nagyon, mert Kizaru megjegyzi, hogy Fehérbajusz fiatalkori énjére emlékezteti már, ami az erejét illeti. Na most a ti meglátásotok szerint Fehérbajusz fénykorában elbírt volna a 3 admirálissal. Ezek szerint a "fia" is lehet el tudna bánni velük.

Jack számomra még mindig nem érdekes karakter. Elég erősnek tűnik. De, ha a méreteit meg az erejét nézzük akkor én simán el tudnám képzelni, hogy a Szalmakalaposok tagjai összefognak és úgy legyőzik. Pl. Franky tábornoka+Chopper Monster Pointja.

De valóban abban igazatok van, hogy végre valami izgalom van a levegőben és én is tűkön ülve várom az új fejezeteket.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6572 Dátum: 15 dec 17, 16:45:41 »

NEm tudom miért lett az előző szövegem spoiler kategória, mikor a mangából néztem ki h JAck kardforgató.....
de akkor még egyszer leírom, sztem Jack Zoro ellenfele lehet, és végre láthatjuk a teljes erejét, továbbá a bal szeme tényleg sérülés nyoma vagy valami titkolt erővel kapcsolatos?

Sztem Kizaru a külsejére gondolt h hasonlít az apjára (már ha tényleg az apja), nem hiszem h felér az ő szintjére, elég ránézni is... Nevet
Naplózva
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #6573 Dátum: 15 dec 17, 17:30:26 »

Addig spoiler amíg nem jön ki angolul, és nem linkeli be valaki.  Hümm-hümm
Itt az új rész:
http://readms.com/r/one_piece/810/3123/1
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #6574 Dátum: 15 dec 17, 17:34:15 »

NEm tudom miért lett az előző szövegem spoiler kategória, mikor a mangából néztem ki h JAck kardforgató.....
de akkor még egyszer leírom, sztem Jack Zoro ellenfele lehet, és végre láthatjuk a teljes erejét, továbbá a bal szeme tényleg sérülés nyoma vagy valami titkolt erővel kapcsolatos?

Sztem Kizaru a külsejére gondolt h hasonlít az apjára (már ha tényleg az apja), nem hiszem h felér az ő szintjére, elég ránézni is... Nevet


Itt konkrétan kimondja, hogy az ereje hasonlít az apjáéra: http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/802/9
Naplózva

iiHALA MADRID!!
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6575 Dátum: 15 dec 17, 18:04:11 »

Na nem is csodálom, hogy Jack vérdíja 1 milliárd. Igazi kegyetlen kalóz és az emberei is nagyon durvák. Na most érzem valóban, hogy az Újvilág milyen félelmetes.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6576 Dátum: 15 dec 17, 19:34:21 »

Na, ennyit a Minkek istenítéséről. Nevet
Gusztustalan leszek, de tetszik, hogy megcsonkította őket Jack.
1 az, hogy ha már Oda nem gyilkol, legalább ezt a csonkolást megtarthatná (nem úgy, mint Traffinál), és így lenne egy kis komolysága a harcoknak.
2 meg, hogy így Jack több szempontból a rangján maradt.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6577 Dátum: 15 dec 17, 20:14:05 »

Fúha. Nagyon jó és érdekes fejezet volt.
Miért lenne ennyi a minkek istenítésének? 5 napig simán sakkban tartották az egyik Yonkou egyik legerősebb emberét (azaz kb. admirális kaliberűt).
És nagyon kíváncsi vagyok, hogy ki lehet ez a kettő, ha ilyen fontos az életük. Merthogy valami komolyabb és fontosabb szerepük lesz ez alapján, az biztos. De volt itt csonkolás, dráma, komolyság...
Fantasztikus fejezet volt, ahogy az egész arc is az, eddig. És gondolom lassan eljutunk odáig, hogy lássuk, hogy Sanji miért ment el.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 17, 20:15:37 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Ackbra
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #6578 Dátum: 15 dec 17, 21:16:34 »

Nem lehet, hogy a két vezető életben maradásának szükségessége kapcsolódik valahogy a Világtalálkozóhoz?
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6579 Dátum: 15 dec 17, 22:05:31 »

Erősebb kell legyen, mint egy admirális, mivel megtámadott egy hajót, amin Sengoku, Fujitora, Tsuru trió utazott.
Én se értem mi a baj ezzel simán öt napig tartották az Új világ egyik szörnyetegét. Korrekt és jó fejezet volt. Kíváncsi vagyok CC mennyi segítséget fog nyújtani, de van egy olyan érzésem, hogy oda teszi magát Sanjiék unszolásáraXD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
kocacica8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #6580 Dátum: 15 dec 17, 23:21:06 »

Az csak véletlen, hogy lényegesebb infó Sanjiról csak akkor jön ki, amikor a Torikoban pont otthagyják Blue Grillt, ami irreálisan pontosan kielégítené Sanji All Blue álmát?  Gondolkozik
Itt kisebb eggyüttműködést érzek  Nevet
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #6581 Dátum: 15 dec 18, 07:12:56 »

Torikoban segÍt Oda vagy miért függne össze?   Gondolkozik

Én olyan szempontból csalódott vagyok, hogy amikor elkezdte mesélni Vanda a történetet hogy a szalmakalaposok mentettek meg őket nem úgy képzeltem el, hogy Luffy kiütötte Doffyt így mentette meg őket... Azt hittem Sanji rúgta szét oket  Ördögi

De ez még változhat ha most Jack után indult Nyelvesít
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6582 Dátum: 15 dec 18, 07:38:32 »

Egyébként csak nekem furcsa, hogy ilyen nagy termetű alaknak mint Jack, ilyen pici "sarló" szerű fegyvere van? Nevet Valahogy nem igazán illik hozzá, jóval nagyobb fegyver kellene neki... Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6583 Dátum: 15 dec 18, 13:17:48 »

Engem már az is meglepett, hogy kardot használ. Bármit elképzeltem volna neki, de azt nem. Inkább olyan nagy bárdot, mint ami Kenpachinak is lett.
Bár annyira a Wanoról papolnak, hogy lehet Kaidou is kardforgató lesz. Bár nem emlékszem, hogy volt-e nála bökő.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 18, 13:18:25 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6584 Dátum: 15 dec 18, 15:34:15 »

Kaido-nak jól állna az a lándzsa szerű fegyver mint amilyen Fehérbajusznak is volt, amúgy is egyforma alkatúak, vagy Kaido nagyobb lenne   Gondolkozik
Naplózva
Oldalak: 1 ... 437 438 [439] 440 441 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!