24 máj 19, 15:37:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 420 421 [422] 423 424 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011485 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6315 Dátum: 15 okt 27, 20:40:30 »

Nem tudjuk milyen mély a tenger itt és ott. Egyébként ezen kár vitatkozni úgyis kifog derülni, ha eljön az ideje.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6316 Dátum: 15 okt 27, 21:27:57 »

Arra én is kíváncsi vagyok, hogy a forradalmár seregben még milyen brutál emberek lehetnek.Meg tuti zakkant az összes ikszdé

Igazából a forradalmárok ebből csak rosszul jöhetnek ki.Itt végleg elhasalni Teach-ék nem fognak, max visszavonulniuk kell de akkor az egész forradalmár bázis oda.Információ sokat ér.Bár kik mehetnek oda akik ártani tudnának nekik?A tengerészet önmagában már kevés ide szerintem.Más kalózoknak meg nem hiszem, hogy érdekük megtámadni őket.De erre már nagyon kíváncsi vagyok.  Pontosan meg a Sanji szálra.
Naplózva
Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #6317 Dátum: 15 okt 27, 22:17:30 »

Hiei: a válaszod jogos, viszont az előtte levő három oszlop amit a legtöbben az elefánt lábainak vélnek magasan kiemelkednek a vízből.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6318 Dátum: 15 okt 29, 07:23:03 »

Itt az új fejezet: http://www.mangahop.com/One_Piece_Chapter_List/805/

Vajon mi baj lehet Sanjiékkal?  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 29, 07:31:44 írta jasek89 » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6319 Dátum: 15 okt 29, 08:10:01 »

Jack hamarabb feltűnik, mint hittem. Már előre látom, hogy Luffyék elefánt háton érkeznek a tengerészet ellen. Akainu lecidázza majd magát. Rengeteg itt az állat és Jacknek ügye volt Mingoval. Ő lehet itt a vezír vagy csak valami genny gomboc? A másik van-e köze Kaidouhoz vagy csak egy Broker az alvilágból? Mondjuk azt mondani, hogy csak masszív, mert Mingo szinte az egész világot behálozta és irányította így.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 29, 08:24:18 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #6320 Dátum: 15 okt 29, 08:27:15 »

Ha ilyen bitang erős Jack akkor van esély ra hogy Mingot kiszabidtja..  Gondolkozik

Mert nekem nem tűnnek gyengének ezek Monk tribe-os tagok, foleg hogy vannak egy páran Mosolyog

A helyszín rohadt meno szerintem, es érdekes a történet nagyon, el nem tudom képzelni mi történt Sanjiekkal durva lenne ha tényleg meghalt volna valaki Nevet de ugye ez nem fog bekövetkezni Nevet
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6321 Dátum: 15 okt 29, 09:42:16 »

Ha ilyen bitang erős Jack akkor van esély ra hogy Mingot kiszabidtja..  Gondolkozik

Mert nekem nem tűnnek gyengének ezek Monk tribe-os tagok, foleg hogy vannak egy páran Mosolyog

A helyszín rohadt meno szerintem, es érdekes a történet nagyon, el nem tudom képzelni mi történt Sanjiekkal durva lenne ha tényleg meghalt volna valaki Nevet de ugye ez nem fog bekövetkezni Nevet

Jókat röhögök h Robin szopatja Usopp-ot ezekkel a bizarr találgatásokkal.... kannibálok! Nevet  ikszdé smirksweat
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #6322 Dátum: 15 okt 29, 10:30:35 »

Van benne valami mivel állatok ugy hogy csak embereket ehetnek vagy gyümölcsöt :DDD
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6323 Dátum: 15 okt 29, 10:32:30 »

Na akkor csak jól gondoltam, hogy akkor az összecsapáskor az elektromosság volt. Nevet

Jack elég bitangnak tűnik, de még mindig nehéz elképzelni, hogy ennyi nagyágyú közül kiszabadítsa Doffy-t. Bár ki tudja lehet meg fogunk lepődni.

Valaki meghalt a csapatból? Neeem, az tuti ki van zárva.

Jó látni, hogy Tra-Guy emberei is örülnek a szövetségnek. Egyébként, ha ennyiből áll a legénysége akkor elég durvák az erőkülönbségek a csapaton belül. A kapitány ereje meghaladja szerintem az összes többi tag együttes erejét is.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6324 Dátum: 15 okt 29, 10:40:59 »

Ez már jó fejezet volt!

Szerintem ha a történet további részében lesz igény Law teljes csapatára akkor Oda befog nekik dobni 1-2 random erősebb tagot csak, hogy legyen.Ha meg majd csak a manga vége felé kellenek akkor addig meg rá lehet húzni, hogy közben csatlakoztak.

Egyre érdekesebb ez a sziget, várom a folytatást.
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #6325 Dátum: 15 okt 29, 11:29:41 »

Jókat röhögök h Robin szopatja Usopp-ot ezekkel a bizarr találgatásokkal.... kannibálok! Nevet  ikszdé smirksweat
Nekem Robin morbid fantáziája mindig tetszett. Egyszerűen kihagyhatatlan egy ilyen témánál.

A másik van-e köze Kaidouhoz vagy csak egy Broker az alvilágból?
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/801/12
Kaidou zászlaja alatt van, valószínűnek tartom, hogy egy hozzá tartozó kapitány.
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6326 Dátum: 15 okt 29, 11:31:21 »

A másik van-e köze Kaidouhoz vagy csak egy Broker az alvilágból? Mondjuk azt mondani, hogy csak masszív, mert Mingo szinte az egész világot behálozta és irányította így.

http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/801/12
Jack hajóján is Kaidou szimbóluma van, szóval... Mosolyog

http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/795/11
Ezek meg több, mint valószínűleg Jack emberei.

*Áh, bakker, be lettem előzve. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 29, 11:32:01 írta Dani » Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6327 Dátum: 15 okt 29, 14:03:35 »

Jah igazatok van el is felejtettem. Hogy láttuk Kaidou zászlajával. Ha nem hangzott volna most el név isten bizony fogadni mertem volna, hogy Enelt látni fogjuk ezen a szigeten.
Mindenesetre, ha itt legyújtják Kaidou tisztjét a következő arcban valszeg maga a Yonkou következik.
Hála égnek hamar találkoztak Beppoékkal nem húzta ezzel az időt Oda. Remélem nem lesz bonyolult történet ezúttal valami könnyed szösszenet jó harcokkal faja lenne. Kevés infóval esetleg Kaidouról vagy 1000 évvel ezelőttről.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 29, 14:05:25 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6328 Dátum: 15 okt 29, 15:26:14 »

Felesleges idézni az előtted írt hszt.

Mondjuk nem nagyon értem még mit akar Beppoékkal Oda, külsejüket látva nem igen fejlődhettek az elmúlt két év alatt, vagyis az Új Világban valszeg gyengék mint a harmat. Hacsak nem bővült erősebb tagokkal Law csapata.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 29, 15:32:38 írta Hiei D. Legend » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6329 Dátum: 15 okt 29, 15:47:13 »

Aki azért ide eljut az nem feltétlenül gyenge, főleg ha túl is éli. Egyszerűen még nem ismerjük Law legénységét.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 420 421 [422] 423 424 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!