24 máj 19, 17:17:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 419 420 [421] 422 423 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011555 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6300 Dátum: 15 okt 26, 19:57:58 »

Dungeon Lord

Ezt most miért kellett? ikszdé Pedig már annyira beleéltem magam.

http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/804/17
Egyébként itt a kiscsaj aki megtámadja Zorot ott mi történik? Mert úgy néz ki mint egy áramütés, amikor a karmai ütköznek a karddal.

Egyébként érdekes lesz, hogy most ezek az állatok mik is. Mert eddig ott volt az a valamilyen állat, aki leesett és elsodorta Kinemonékat. Minden jel arra mutat, hogy ő a ninja akit keresnek és az mégis úgy viselkedik, mint egy itteni lakos. A másik meg ugye ez a Nami szerű kutya vagy mi. ikszdé
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #6301 Dátum: 15 okt 26, 22:29:32 »

Dungeon Lord

Én nem értek egyet azzal, hogy tornádók lennének, mivel a egy tornádónak sincs 2 db szeme szerintem.

 Ha az, ahol olvastad, egy Oda által kiadott hivatalos dolog, akkor elfogadom. Ha nem, hát mindenkinek lehet véleménye Nevet

Az, hogy Laboon nem tudott átúszni a Red Line-on azt elhiszem mert az egy fal. Laboon-nak a grand linera vezető víz részen kellett volna úsznia, amihez kicsi korában nem volt ereje, most meg túl nagy, hogy beférjen.

Az elefánt akkora, hogy a teste a felhőkben van, emiatt én úgy érzem, hogy simán meg van a lehetősége annak h átmenjen. Mondok mást. A Calm Belt-en keresztül sétált, majd "körbement". Egy sea king sincs akkora mint ez az elefánt, szóval nem lenne probléma átmenni a csendes öven.   Ezt az opciót valószínűtlennek találom, csak azért írom le, hogy lásd sok lehetőség van.

A thriller barkos árnyék ami ott megjelent, már elég régóta bökte az oldalamat, hogy mi az.  Ha kiderül netán a mangában, hogy az elméletem rossz, akkor még inkább érdekel, hogy minek a szemét láttuk ott.  
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 26, 22:31:24 írta Duuu » Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6302 Dátum: 15 okt 26, 23:41:22 »

Arra én is gondoltam, hogy azok tornádók voltak de úgy voltam vele, hogy az csak az animés ábrázolás volt.Ezt még egy értelmesebb stúdió sem tudta volna kimatekozni, hogy Oda ezzel is babrál később Nevet
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6303 Dátum: 15 okt 27, 00:20:35 »

http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/804/17
Egyébként itt a kiscsaj aki megtámadja Zorot ott mi történik? Mert úgy néz ki mint egy áramütés, amikor a karmai ütköznek a karddal.
Nagyobb összecsapásokat mindig szikrákkal ábrázol Oda. Főleg a hakis ütközéseket érdemes meglesned. Például Luffyt Chinjao vagy Doffy ellen. Mosolyog

Utána néztem a manga/anime  és az ott 3 tornádó féle ízé volt. Csak gondoltam szólok.
Szerintem az anime függ a mangától, és nem fordítva. Animében rajzolhattak volna ködbe bújt szilvásgombócokat is, ha mangában kivehető, hogy az egy csillogó szemű, négylábú óriás lény.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #6304 Dátum: 15 okt 27, 09:59:36 »

Megnéztem most az animében is, hogyan ábrázolták ezt a ködben. Hát se nem tornádó, se nem állat. De az anime nem is úgy ábrázol mint a manga. HA hű akart volna lenni, akkor a szemeket külön, váltással mutatták volna.  Így kaptunk valami oszlopot aminek szeme van.

Ha valakit érdekel, a 381. anime rész 20:23-nál indul a rávezetés.  Viszont az animében Lola szövege tök más. Meg sem említi, hogy megmozdult valami a ködben.... 

Újra és újra beigazolódik, hogy csak a manga alapján fogadjak el bármi érvelést, mert az anime egy másik történetet mesél el kb Nevet
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6305 Dátum: 15 okt 27, 11:21:26 »

Tuti, hogy Oda bizonyos dolgokban egy cseppet sem segít az anime rendezőinek.
Végül is, belegondolva. Annak idején, amikor bedobta Thriller Barkon ezt az "elefántot", biztos, hogy nem tervezte el 100%-osan, mi hogyan és miért lesz vele. Így pláne necces lett volna elmagyarázni a többieknek, hogy figyu, ez maaaaajd ilyen lesz, meg maaaaajd olyan.

Szóval gondolom, annyi volt, hogy nesze, itt van ez a pár panel, ez alapján dolgozzatok, aztán szevasz.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6306 Dátum: 15 okt 27, 11:23:21 »

Tuti, hogy Oda bizonyos dolgokban egy cseppet sem segít az anime rendezőinek.
Végül is, belegondolva. Annak idején, amikor bedobta Thriller Barkon ezt az "elefántot", biztos, hogy nem tervezte el 100%-osan, mi hogyan és miért lesz vele. Így pláne necces lett volna elmagyarázni a többieknek, hogy figyu, ez maaaaajd ilyen lesz, meg maaaaajd olyan.

Szóval gondolom, annyi volt, hogy nesze, itt van ez a pár panel, ez alapján dolgozzatok, aztán szevasz.

Nem hiszem, sztem akik az animet formálják több infot kapnak Oda-tól, mint akik csak a mangát követik.
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6307 Dátum: 15 okt 27, 12:26:49 »

http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/804/17
Egyébként itt a kiscsaj aki megtámadja Zorot ott mi történik? Mert úgy néz ki mint egy áramütés, amikor a karmai ütköznek a karddal.
Nagyobb összecsapásokat mindig szikrákkal ábrázol Oda. Főleg a hakis ütközéseket érdemes meglesned. Például Luffyt Chinjao vagy Doffy ellen. Mosolyog

http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/716/18
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/782/5
Ezt csak azért linkeltem be, mert erre kifejezetten emlékeztem, hogy a hakis támadásokat teljesen máshogy ábrázolta Oda sensei. Ezek nem is villámra hanem erőhullámokra hasonlítanak meg repedésekre és fekete színűek ráadásul.

Mindettől függetlenül igazad van abban, hogy itt Zoronál meg a kiscsajnál az összecsapás erejét akarta érzékeltetni. Viszont fura, hogy ilyen erős ez a kislány. Nevet Zoronak tényleg majdnemhogy eddig ő néz ki legerősebb ellenfelének az Újvilágban. Ráadásul képessége lehet, mert Zoro mondja is, hogy mikor fölé ugrott akkor lebegett.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 27, 12:27:42 írta hagabi » Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #6308 Dátum: 15 okt 27, 12:29:56 »

Dungeon Lord
Ezt most miért kellett? ikszdé Pedig már annyira beleéltem magam.
Dungeon Lord
Én nem értek egyet azzal, hogy tornádók lennének, mivel a egy tornádónak sincs 2 db szeme szerintem.
Ha az, ahol olvastad, egy Oda által kiadott hivatalos dolog, akkor elfogadom. Ha nem, hát mindenkinek lehet véleménye Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/804/17
Utána néztem a manga/anime  és az ott 3 tornádó féle ízé volt. Csak gondoltam szólok.
Szerintem az anime függ a mangától, és nem fordítva. Animében rajzolhattak volna ködbe bújt szilvásgombócokat is, ha mangában kivehető, hogy az egy csillogó szemű, négylábú óriás lény.
Nem akartam ünnep rontó lenni,de az se akartam,hogy egy logikátlan  Op csináljatok belőle.
Egyszerre most nem tudok válaszolni,így megpróbálom a fontosabb kérdésekre válaszolni.
Igen már Hiei is mondta,hogy az anime-manga dolgot. Azonban régen az animések jobban oda  figyeltek a manga íróra mint manapság. Mondjunk a Op szinte az összes réssz látszott,hogy Oda és az anime csapat jobban összedolgoztak,mint a Fairy tail vagy a Naruto.
Jaseko89 jól írja,hogy az anime csapat többet tud,mint mi. Nekünk csak ki kell puzzle-özni egyes cselekményeket,hogy mi vagy ki vagy mi történt az nap.
Visszatérve elefánthoz és a tornádóhoz:
Nézzétek még1x a Op térképet.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=YaD9tK68jk0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=YaD9tK68jk0</a>
Az okés,hogy az elefánt  nagyon giga magas,de a Redline még magasabb.Se valóságban,se a Op világban még nem láttam elefántot a falon mászni.(Arról se feledkezünk meg,hogy egy öreg elefántról van szó)
Több dologból is bukott az elefánt elmélet.Pl ha netán tényleg ott volt,akkor ő jeleleg nem az új világban kéne lennie. Hiába telt el 2év.Az a gond,hogy nagyon lassú. Op világ pedig nagy.
Másik pedig Redline elválasztja a  Grand liet és a többi kontinenst .Még a Calm Belt se tud átmenni,mert a Redline útban van.Másik gond pedig,Calm belt több tengeri szörgy van,mint máshol. Ha oda megy,akkor desszert lesz belőle.Stbstbstb sorolhatnám.
Max Kuma lenne képes teleportálni,de azért ő se bír egy hatalmas szigetet csak úgy el teleportálni máshova.
http://manga-joy.com/One-Piece/490/4/
Manga/anime mind2 ugyanazt ábrázolta.Amikor Luffyék elérték Redline,akkor előtte őket is valami tornádó támadta meg őket.





« Utoljára szerkesztve: 15 okt 27, 12:55:14 írta Dungeon Lord » Naplózva
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #6309 Dátum: 15 okt 27, 13:20:04 »

Mi rá a garancia hogy nem tud átmenni? Semmit nem tudunk róla csak annyit hogy hatalmas és régi.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6310 Dátum: 15 okt 27, 13:24:27 »

DungeonLord, nem tudom, miért nem használsz ragokat a szavaidban, de légyszi figyelj kicsit jobban oda a helyesírásodra, mert időnként piszok nehéz kihámozni, mit is akarsz mondani. Nevet

Nem hiszem, sztem akik az animet formálják több infot kapnak Oda-tól, mint akik csak a mangát követik.

Persze, hogy többet tudnak. De azért náluk is akadhatnak kivételek. Máskülönben mi magyarázat van arra, hogy ezt a Thriller barkos, ködös dolgot így félre designolták?
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6311 Dátum: 15 okt 27, 15:48:25 »

Tuti, hogy Oda bizonyos dolgokban egy cseppet sem segít az anime rendezőinek.
Végül is, belegondolva. Annak idején, amikor bedobta Thriller Barkon ezt az "elefántot", biztos, hogy nem tervezte el 100%-osan, mi hogyan és miért lesz vele. Így pláne necces lett volna elmagyarázni a többieknek, hogy figyu, ez maaaaajd ilyen lesz, meg maaaaajd olyan.

Szóval gondolom, annyi volt, hogy nesze, itt van ez a pár panel, ez alapján dolgozzatok, aztán szevasz.

Nem is tehette volna még akkor sem, ha előre kitervelte, mert amit két ember tud az ugye már nem titok. Tuti ki tudódott volna. Így oda egy esetleges meglepetés vagy csattanó.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 27, 15:52:04 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #6312 Dátum: 15 okt 27, 15:52:34 »

Úgy tűnik erre a válaszra még várnunk kell egy kicsit. Nem akarok regényt írni arról, hogy mit gondolok. Bizton állítom, hogy nem győztek meg az érveid Dungeon Lord, és nem is fognak. Ha esetleg pár év múlva fény derül erre, akkor majd megbeszéljük. Mosolyog


A nyúl és zoro harcát nem kell komolyan venni szerintem. Addig, amíg nincs Zoro-n a kendője, addig a helyzet laza. Nevet
Az tény, hogy a Nyúl mozgása érdekes. Még nem találkoztunk hasonlóval. Ettől a szigettől várom a Skypia 2.0-át, ha már Dressrosa az Arabasta 2.0 lett. Nevet

Robin és Chopper az, akitől sok szerepre számítok.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6313 Dátum: 15 okt 27, 15:58:34 »

Szerintem is Chopper, Robin, Ceasar trió fog itt alkotni. Nami és Sanji még háttérben lesz. Nekik tartogatni fog valami csattanót a közeljövőben. Sanjiról már egész biztos, de Nami is zsákba macska nekem. Túl jól megérzi a viharokat meg a légnyomás változásait.
Mekkora lehet a forradalmár sereg? A vezetőit össze akarják hívni és Koala ki volt akadva, hogy az rengeteg ember. Teach beleszalad valami nagy bulibaxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #6314 Dátum: 15 okt 27, 19:48:10 »

de ha az elefánt az a thriller barkos ködnél akkor a szemei hogy lehetnek a vízszinthez olyan közel? a mostani tisszta képeken több száz méter választja el a vízfelszíntől ott viszont a szemek távolságából számítva nagyon közel van hozzá.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 419 420 [421] 422 423 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!