24 máj 19, 16:17:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 418 419 [420] 421 422 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011527 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6285 Dátum: 15 okt 22, 10:55:30 »

Duuu: Egyébként ez az észrevétel már megint nagyon durva. Szinte minden héten van egy mementó egy korábbi fejezetből. De eddig ez a kedvencem, és erre tudom határozottan rámondani, hogy Oda tényleg ennyivel előre megtervezte. Eszméletlen.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6286 Dátum: 15 okt 22, 11:13:43 »

Hát még erre sokat nem lehet mondani, mert ez egy felvezető fejezet volt. De maga a környezet meg ezek nagyon tetszenek.

Az az észrevétel, hogy a misztikus ködben a Thriller Bark arcban az az elefánt volt. Hát én letettem a hajam. Nevet Ez eszméletlen, hogy olyan régen volt rá utalás és most kezd vele valamit.
Naplózva
Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #6287 Dátum: 15 okt 22, 11:34:20 »

am gondoljunk bele milyen hosszú lábai lehetnek ennek az elefántnak, ha feltételezzzük hogy leér a tenger fenekére? mint az egyik dalí képen amin az elefántoknak rohadt hosszú tű lábaik vannak. kb úgy nézhet ki nem?  Nevet  Nevet  Nevet  Nevet  sőt hamár itt tartunk azon a képen az elefántnak van vmi a hátán. vmi torony féle. ha jól tudom oda nem innen mintázta zout  de nekem érdekes összefüggés ez is.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6288 Dátum: 15 okt 22, 13:37:00 »

Nem hinném, hogy az emberek átváltoznak állatokká. Az igaz, hogy úgy tűnhet, mert Nami ruhái vannak a lányon de Zoun nem ezeket hordta már. http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/795/7
Lehet hogy a hajóról szerezte vagy odaadták neki.

Aztán persze ettől, még lehet hogy nektek lesz igazatok.


Ezek szerint mégse Nami, megnyugodtam mert a Moria szál számomra a legidegesítőbb volt, amikor mindenki átváltozott és nagy volt a kavarodás. Oda odaszokott figyelni a részletekre, szal bízom benne h nem Nami az.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #6289 Dátum: 15 okt 22, 13:57:08 »

Azt olvastam, hogy Oda nem úgymond "előre tervez".  Eredetileg a történet végét találta ki, és onnan fejtegeti visszafele a szálakat. Nem a helyszínekre koncentrál, hanem a karakterfejlődésre.  A történet úgy halad "előre", hogy az adott karakternek, mit kell átélnie, hogy a végkifejletthez érjünk.


Viszont mostanában, semmit nem hallunk a phoneglyph-ekről, vagy az ősi fegyverekről.  Szerintem itt ezen a szigeten lesz folytatva ez a szál.  1000 éves civilizáció, és nem nagyon érintkeztek a külvilággal. Tehát, lehet, hogy  Void century-t ők úgymond kihagyták, és itt még tudhatnak az országról, amit Ohara felfedezett, és a világkormány rejteget.

Ha Zou-t a haditengerészet sem találta meg, akkor itt nincs "cenzúrázva" semmi sem. Nagyon sok mindent ismerhetünk meg a történelemből.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6290 Dátum: 15 okt 22, 14:05:53 »

Azt olvastam, hogy Oda nem úgymond "előre tervez".  Eredetileg a történet végét találta ki, és onnan fejtegeti visszafele a szálakat. Nem a helyszínekre koncentrál, hanem a karakterfejlődésre.  A történet úgy halad "előre", hogy az adott karakternek, mit kell átélnie, hogy a végkifejletthez érjünk.


Viszont mostanában, semmit nem hallunk a phoneglyph-ekről, vagy az ősi fegyverekről.  Szerintem itt ezen a szigeten lesz folytatva ez a szál.  1000 éves civilizáció, és nem nagyon érintkeztek a külvilággal. Tehát, lehet, hogy  Void century-t ők úgymond kihagyták, és itt még tudhatnak az országról, amit Ohara felfedezett, és a világkormány rejteget.

Ha Zou-t a haditengerészet sem találta meg, akkor itt nincs "cenzúrázva" semmi sem. Nagyon sok mindent ismerhetünk meg a történelemből.

Valahol olvastam, hogy Oda már régen kész az egész történettel, és h csak a rajzokkal van elfoglalva, nem tudom h mennyi igaz ebből.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6291 Dátum: 15 okt 22, 14:48:39 »

A fejezet nem tetszett egy kérdés merült csak fel bennem. Robin menstruál? Unalmas volt és érdektelen. Isten igazából jegelhetnénk Luffyékat, mert sok volt belőlük egy picit.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
felixgotrek
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #6292 Dátum: 15 okt 22, 15:12:35 »

Jó fejezet volt ez is csak rövid. Luffyékat meg minek kéne jegelni? Ők a főszereplők szóval nem valószínű hogy hosszú időre eltűnnek ( mármint Luffy biztos nem)
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6293 Dátum: 15 okt 22, 15:32:46 »

Azért kellene jegelni mert a városra való nagy rácsodálkozásukon kívül nem csináltak semmit. A csapat másik részének történései pedig sokkal érdekesebbek lehetnének. Szóval a Luffy szál most mellékes lehetett volna és inkább Namiékat kellett volna helyzetbe hozni és Luffyékat pont akkor mutatni amikor jó helyen és jó időben toppannak be.  Szerintem Hiei is erre gondolt mert ez így érdektelen.
Naplózva
Almanach
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #6294 Dátum: 15 okt 22, 15:36:39 »

Jó fejezet volt ez is csak rövid. Luffyékat meg minek kéne jegelni? Ők a főszereplők szóval nem valószínű hogy hosszú időre eltűnnek ( mármint Luffy biztos nem)

Nem is őket kéne jegelni, csak már nagyon nagyon érdekelne mi van Sanjiékkal, meg Kaido emberkéivel, vagy Kaido-val Luffyékról meg ugye tudtuk hogy haladnak felfele.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6295 Dátum: 15 okt 22, 19:26:34 »

Azt olvastam, hogy Oda nem úgymond "előre tervez".  Eredetileg a történet végét találta ki, és onnan fejtegeti visszafele a szálakat. Nem a helyszínekre koncentrál, hanem a karakterfejlődésre.  A történet úgy halad "előre", hogy az adott karakternek, mit kell átélnie, hogy a végkifejletthez érjünk.

Igazából minden, történetírásban kicsit jártasabb személy így alkot összefogott cselekményt. Nem ritka hozzáállás. Mosolyog
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6296 Dátum: 15 okt 22, 19:39:41 »

Kubonak is így kellett volna. Off end. Ezért röstellem magam mint moderátor, de muszáj volt megjegyeznem.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6297 Dátum: 15 okt 25, 21:06:18 »

Gyenge fejezet lett.
Mondjuk Law-Zoro paneljai tetszettek.
Mutathatnák már tényleg Sanjiékat.
Az meg tényleg durva, hogy valószínűleg ez az Elefánt volt ott a Thriller Barc arc-ban. Ismételten le a kalappal  bow
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6298 Dátum: 15 okt 26, 18:22:38 »

A fejezet szerintem nem volt rossz, de nem az miatt, ami a fejezetben volt, hanem a dolgok miatt, amit előrevetített. Egyrészt megint újraindult a körforgás, a csapat elkezd szétszakadni, hogy majd megint az arc vége felé jöjjenek össze újra. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ezekkel a fura állatokkal. Az a majom az most a ninja volt akkor? Aki ráesett Kanjuróékra. És akkor az az ismeretlen hang is ő volt? De ha ő volt Raizou, akkor miért mondott ilyeneket? Talán valamiféle személyiségváltozáson esnek át az emberek? Azért kétlem ezt, mert ezt már párszor eljátszotta Oda.
http://readms.com/r/one_piece/804/2994/11 Nem is gondoltam volna, hogy ilyen jól fog működni a Zoro-Law páros Nevet A badass-faktor közben igencsak megemelkedett. Pedig nem is csináltak még semmit Nevet
http://readms.com/r/one_piece/804/2994/12 Nekem ez miatt az oldal miatt jött be a fejezet. Ha az Újvilágban az első két arc volt az átvezető szálak, mint East Blue volt a manga elején, Dressrosa volt Arabasta, akkor vajon most jön Skypea? Nagyon úgy érzem, vagyis remélem, hogy most végre újra Robin is kaphat egy kis rivaldafényt. Egy 1000 éve háborítatlan civilizáció több, mint ígéretes neki. Luffyval kíváncsi vagyok, hogy mi lesz, hogy ilyen rögtön elszakadt a többiektől.
Én kétlem, hogy ez az arc a nagy harcokról szól majd, arra inkább Wano az esélyes.
Habáár, ki tudja. Eddig még senki sem izzasztotta meg úgy Zorot az Újvilágban, mint ez a fura nyúlszerű kiscsaj Nevet
És jól látom, hogy Zoron újra a régi szerelése van? És még jobban áll neki, mint régen Nevet
Az, hogy ez az elefánt meg ott volt Thriller Barc mellett...már nem is mondok semmit. Fölösleges.

Szerk.:
Még az előző fejezethez egy pár dolgot, ha már mondtátok, bocsi:
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/803/10 Feketeszakáll hajói a legmenőbbek az egész OP-ban.
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/803/13 Buggynak gondolom elsősorban nem mint harcosokra, hanem mint látványosságokra volt szüksége, ezért mondja azt, hogy aranyludai.
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/803/15 Az még mindig hatalmas, hogy még Law és Zoro is egy csillogószemű kisgyerek tud lenni ilyen hülyeségekre Nevet Aztán persze a következő fejezetben már teszik a komoly, macsó férfiakat. Hatalmas, tényleg Nevet Olyan poén, amin még mindig tudok röhögni.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 26, 18:51:41 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #6299 Dátum: 15 okt 26, 19:21:06 »

Duuu: Egyébként ez az észrevétel már megint nagyon durva. Szinte minden héten van egy mementó egy korábbi fejezetből. De eddig ez a kedvencem, és erre tudom határozottan rámondani, hogy Oda tényleg ennyivel előre megtervezte. Eszméletlen.
Az elején tényleg érdekesen volt.De később rájöttem,hogy hülyeség. Hogy miért?A válasz egyszerű. Az a nagy elefánt nem tud át menni a Redline hegységen. Laboon se tudott átúszni a Redline. Utána néztem a manga/anime  és az ott 3 tornádó féle ízé volt. Csak gondoltam szólok.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 26, 19:24:19 írta Dungeon Lord » Naplózva
Oldalak: 1 ... 418 419 [420] 421 422 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!