24 máj 29, 02:35:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 416 417 [418] 419 420 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018323 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6255 Dátum: 15 okt 08, 18:03:39 »

Az jó, de itt pár mondatból erre jutottak emberek. Ez kb annyi mint a pólós példa. Se több se kevesebb. Egyébként valóban benne lehet a pakliban, de azért Aokijinek több esélye van szerintem. Ha már találgatunk...
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 08, 18:06:21 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
felixgotrek
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #6256 Dátum: 15 okt 09, 13:26:08 »

Az one piece hálistennek nem egy szerelmi szálakkal teli rakott anime.( max ott van Hancock meg Luffy de  az is csak egy humor) Valószínűleg nem is lesz az szóval esélytelennek tartom én is.
Naplózva
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #6257 Dátum: 15 okt 10, 11:23:47 »

Az jó, de itt pár mondatból erre jutottak emberek. Ez kb annyi mint a pólós példa. Se több se kevesebb. Egyébként valóban benne lehet a pakliban, de azért Aokijinek több esélye van szerintem. Ha már találgatunk...

Aokiji? Gyermekként ismerte meg, és mentette meg Robint, elég pedo feelingje lenne, ha egy szerelmi szál szövődne ott. Persze igaz volt már olyan, hogy egy gyerek akit megmentettek a megmentője iránt érzéseket táplált, de ez számomra bizarrabb mint a Dragonos eset.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6258 Dátum: 15 okt 10, 11:38:46 »

Ez 24 éve készült róla. Roger kivégzésénél.
http://onepiece.wikia.com/wiki/Monkey_D._Dragon?file=Young_Dragon.png
Minimum kinéz 25 évesnek. Szóval simán meglehet annyi mint Aokiji.
Robin itt 3 éves volt.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 10, 11:42:49 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6259 Dátum: 15 okt 10, 12:16:47 »

Ez 24 éve készült róla. Roger kivégzésénél.
http://onepiece.wikia.com/wiki/Monkey_D._Dragon?file=Young_Dragon.png
Minimum kinéz 25 évesnek. Szóval simán meglehet annyi mint Aokiji.
Robin itt 3 éves volt.

Ez azt jelenti h Dragon most van a top formájában, de megnézném mit kezdene a fekete szakáll kalózokkal, vagy legalább egy kis ízelítőt h pontosabb képet kapjunk vajon milyen erős lehet, megüti e a yonkou szintet, vagy "csak" egy admirális szint?
Naplózva
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #6260 Dátum: 15 okt 10, 12:27:05 »

Ha azt vesszük alapul, hogy Sabo a második a Seregben és ekkora ereje van, kb. azért be lehet lőni hogy Dragon mit is tud.
Csak nem lesz az hogy gyenge mint a harmat, és csak az akarata a jelleme az ami erős.
  Faceg
Naplózva
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #6261 Dátum: 15 okt 11, 15:55:52 »

Ez 24 éve készült róla. Roger kivégzésénél.
http://onepiece.wikia.com/wiki/Monkey_D._Dragon?file=Young_Dragon.png
Minimum kinéz 25 évesnek. Szóval simán meglehet annyi mint Aokiji.
Robin itt 3 éves volt.

Nem a körkülönbségükről beszéltem, hanem hogy ki hány éves volt amikor találkoztak- Aokiji felnőtt - Robin egy gyerek, Dragon felnőtt - Robin felnőtt érett nő. Szerintem egyértelmű hogy egy szerelmi szál melyik előzményhez viszonyítva bizarr, és melyiknél egy potenciális lehetőség.
Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #6262 Dátum: 15 okt 11, 16:49:30 »

Ez 24 éve készült róla. Roger kivégzésénél.
http://onepiece.wikia.com/wiki/Monkey_D._Dragon?file=Young_Dragon.png
Minimum kinéz 25 évesnek. Szóval simán meglehet annyi mint Aokiji.
Robin itt 3 éves volt.
Nem a körkülönbségükről beszéltem, hanem hogy ki hány éves volt amikor találkoztak- Aokiji felnőtt - Robin egy gyerek, Dragon felnőtt - Robin felnőtt érett nő. Szerintem egyértelmű hogy egy szerelmi szál melyik előzményhez viszonyítva bizarr, és melyiknél egy potenciális lehetőség.
Biztos vagyok benne,hogy itt most nem szerelemről van szó. Dragonak már van egy felesége ,akinek a mai napig nem tudjuk,hogy él vagy nem.(Luffy anyáról van szó,aki most jobban érdekel mint Dragon)Másik pedig Robin kapcsán 2dolgot tudok elképzelni .Az egyik talán egy kém Dragon számára. Másik pedig a poneglyph lehet szó.Mivel Robin(eddig) az egyetlen aki képes poneglyph elolvasni,így talán Dragonak csak azért kell Robin,hogy megszerezze az egyik ősi fegyvert. Dressrosa kapcsán se vagyok biztos,hogy azokat a fegyvereket jóra fogják használni.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 11, 18:11:37 írta Dungeon Lord » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6263 Dátum: 15 okt 11, 17:17:25 »

Szerintem is az adottsága miatt fontos Dragonéknak. Nem hiszek semmiféle érzelmi kapcsolatban.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #6264 Dátum: 15 okt 11, 19:48:28 »

Vagy csak mert ott volt 2 évig, és udvariasan érdeklődött a hogyléte felől?
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6265 Dátum: 15 okt 11, 19:55:03 »

Rain

Ezt a gondolatot adom, mert kb a legkézenfekvőbb.  ikszdé
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6266 Dátum: 15 okt 11, 20:45:09 »

Plusz ahogy ismerjük a One Piece karakterek kötelező debilségét, jól megszokott tradicionális humorforrás lehet abból, hogy Dragont jobban érdekeli Robin, mint a saját fia. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6267 Dátum: 15 okt 11, 21:57:24 »

Mondjuk nekem az a furcsa, hogy még a 2 év edzés előtt, Oda nem Luffy-t hanem éppen Robint küldte Dragonékhoz, amennyire ismerem Oda-t ez sem lehet véletlen (nem a szerelmi szálra gondolok itt Nevet).
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6268 Dátum: 15 okt 11, 22:30:09 »

Kuma ismerhette a képességét és mindenkit olyan helyre juttatott, ahol tanulhat és fejlődhet. Robint keresték  a forradalmárok ezt mondták is Robinnak, de nem találták. Így érthető, hogy oda került.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
TrieDoX
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


Valami istenségen aluli, de megközelítőleg ahhoz


« Válasz #6269 Dátum: 15 okt 12, 00:54:56 »

Mondjuk nekem az a furcsa, hogy még a 2 év edzés előtt, Oda nem Luffy-t hanem éppen Robint küldte Dragonékhoz, amennyire ismerem Oda-t ez sem lehet véletlen (nem a szerelmi szálra gondolok itt Nevet).

Mert szerinted ki tud jobban segíteni egy leendő kalóz királynak elérni a célját ? A volt kalóz király első tisztje vagy egy neve nincs forradalmár sereg feje ? Az se biztos, hogy dragont érdekli-e az one piece, sőt szerintem le se sz@rja...

A problémám az, hogy ezek a ponyghlypek meg ez az egész elveszett százezred vagy mi a rákok teljesen súlytalanok a történet egészéhez mérve számomra. Mikor eset ezekről szó utoljára 3-4 arcal ezelőtt ? Ezért is szimpatikusabb nekem a  Robin+Dragon felállás. Amúgy  Robin milyen szerepet is tölt be a legénységen belül? Ott van luffy a kapitány, zorro az első tiszt, sangi a szakács, nami a navigátor, chopper az orvos, franky a hajó ács, usopp a lövész, brook az udvari bolond...

Robin mi lenne ? történész ? nem nagyon igyekezik megörökíteni a szalmakalaposok útját csak elvan és teázgat, harcok szempontjából meg csak vegetál... Akkor inkább zabáltassanak meg vel egy időutazó gyümölcsöt, és mielőtt meh nem halna a dual gyümi használatba ugorjanak vissza az időbe monetért... Bár akkor szúrnám magam tökön ha Robinról is kiderülne, hogy ó is D...
Naplózva

MY POWER UP STATUS:
[|||||-----] 0 [---------]

jaaahhhh, hogy előbb el kéne érni a nullát...
Oldalak: 1 ... 416 417 [418] 419 420 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!