24 máj 19, 15:48:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 413 414 [415] 416 417 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011513 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
R. J. Misko
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #6210 Dátum: 15 okt 02, 18:56:02 »

Csocsi!

  Az én véleményem a következő !
1, Az új shibucaj egy buta ám bár erős ellenfél, aki könyen befolyásolható... (szerintem) Nekem úgy jött le, hogy ő nem a fia, csak egy imposztor (még Fehér bajusz emberi is ezt mondják), csak egy buta böszme, akit kihasznál az anyja, mivel lehetőségeket lát a "fiában" ha egyáltalán az ő fia... Szerintem az se lenne meglepő, ha nem az ő fia lenne, csak annyira buta, hogy ezt is bemagyarázták neki... Szóval az a nő kihasználja... vagy a pénz keresés miatt (vérdíjak) vagy pedig azért vereti le fehér bajusz embereit, hogy senki ne tudja bizonyítani az állításának az elenkezőjét.. vagy mind2...
2, Látok potenciált abban, hogy a maradék Fehérbajusz tagokat gyepálják... remélem a maradék Marco vezetésével beáll 8. ként Luffy mögé! Nevet Legalább is szeretném...
3, Bárki is legyen, majd az új tag az vagy itt Zou... de legkésőbb Wano országában ki fog derűlni és a kilétére.. (én így tippelem.. akárki is legyen)
4, Én szerintem jól csinálja Oda... a sok szál nagy lehetőséget rejt... érdekes történeteket és történéseket lehet belőle kihozni.... kicsit furcsáltam én is ezt a ifj.Fehér bajuszt.. de Magyarul elolvasva... szerintem nem trollkodás...
5, Izgalmas ellenfél lehet... szerintem Luffy nem is fogja komolyan venni.. én Zorro ra tipelek.. szerintem neki való ellenfél.. (Dolffy után Lufffynak szerintem nem egy Tank és erő ember lessz az elenfele)
Naplózva
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #6211 Dátum: 15 okt 02, 20:27:35 »

http://www.mangapanda.com/one-piece/802/8
Bal alsó buborék...egészen röhejes...nem veszik észre, hogy nincs egy száll szakálla sem?  Neeem

A fejezetről már leírtatok mindent, de egy valamit hozzátennék: szerintem még nem kellett volna bemutatni Edwardot. Sokkal jobban ütött volna, ha csak úgy megjelenik.

Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #6212 Dátum: 15 okt 02, 20:30:22 »

WhiteBEARD-nek sem volt soha szakálla, mégis így írták az angolok, mivel elég béna lenne a Whitemustach.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6213 Dátum: 15 okt 03, 08:03:16 »

zsandris1, szerintem most éppen csak úgy megjelent nem? Nevet

Egyébként elképesztő mennyire vérpezsdítő volt ez az utolsó oldal.Igazi OP feeling.Én már nagyon belefásultam ebbe a 2 év dressrosába.Most remélem egy darabig nem vág bele Oda még egy ilyen volumenű arc-ba.
Naplózva
gabor966
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #6214 Dátum: 15 okt 03, 09:46:02 »

Sanjiék valószínüleg ott vannak zou-n mert itt is nagy kód meg az a árny olyan mint ha elefánt lába lenne.
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/795/6
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6215 Dátum: 15 okt 03, 11:13:50 »

Jaja, több mint valószínű. A talaj furcsasága is ezért lehet szerintem (ami miatt nehezen lehetett rajta futni).
Remélem, hogy a következő fejezetben találkoznak, és tisztába tesznek egy-két dolgot végre.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #6216 Dátum: 15 okt 03, 17:22:58 »

Egyébként azoknak a Szalmakalaposoknak, akik nem szerepeltek Dressrosán miért emelkedett a vérdíjuk? Csak mert a csapat tagjai és a többi taggal párhuzamosan nekik is meg kell emelni?
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6217 Dátum: 15 okt 03, 17:30:54 »

Gondolom a time jump miatt és Punk Hazardon alkotottak miatt.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #6218 Dátum: 15 okt 04, 19:22:00 »

zsandris1, szerintem most éppen csak úgy megjelent nem? Nevet

Úgy értettem, hogy összetalálkozik Luffyékkal és nem tudjuk, hogy kicsoda-micsoda, mint Kurohigénél.
Naplózva
Haru01
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8



« Válasz #6219 Dátum: 15 okt 04, 20:01:24 »

Én még mindig a vérdíjakon vagyok kiakadva. Usopp megelőzte Sanjit? Ez azért durva. Meg Chopper.... Szegénykének igazán adhatnának már pár milliót. Ne sajnálják már tőle.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6220 Dátum: 15 okt 04, 20:54:03 »

zsandris1, szerintem most éppen csak úgy megjelent nem? Nevet

Úgy értettem, hogy összetalálkozik Luffyékkal és nem tudjuk, hogy kicsoda-micsoda, mint Kurohigénél.

Igen abból megint rohadt vicces jelenetet lehetett volna összehozni, de Oda nem lő el 2x dolgokat Nyelvesít
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6221 Dátum: 15 okt 05, 10:03:05 »

Usopp vérdíja teljesen jogos. Mindenki elkezdte Usopp istennek hívni meg, hogy ő mentette meg az összes szövetséges kalózt ugye Sugar kiütésével. Plusz még Doffy is neki a fejére tűzte a legmagasabb vérdíjat, ha elkapják (500 milliót.) Ezt pedig mind végignézte a tengerészet.

Ja és ide tartozik, hogy azért ezt a reakciót is megnézném a mangában. Nevet
http://www.mangabeatingheart.com/wordpress/wp-content/uploads/2015/10/12074557_732009473570109_9197883068840570029_n.jpg
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 05, 14:09:42 írta hagabi » Naplózva
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #6222 Dátum: 15 okt 05, 15:29:27 »

Én még mindig a vérdíjakon vagyok kiakadva. Usopp megelőzte Sanjit? Ez azért durva. Meg Chopper.... Szegénykének igazán adhatnának már pár milliót. Ne sajnálják már tőle.

Mire fel adnának Choppernek vérdíjat? Tengerészetnek nem mutatott semmi olyat, amiért felvihetnék neki a vérdíját.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6223 Dátum: 15 okt 05, 16:01:59 »

Hát ez a kép óriási Nevet

Én vártam a fejezetet arról, hogy az eddigi állomásaikon átnyálazzák az újságot az emberek + Shaknsék is stb. de ez elmaradt.Egyenlőre..  >.<#
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6224 Dátum: 15 okt 05, 16:43:44 »

Az a kép tényleg hatalmas Nevet És igen, nekem is hiányoznak a régi karakterek motivációi. De úgy tűnik, hogy ez most elmarad, legalábbis nem látom, hogy hova tudja betenni. Zou után már nem lesz aktuális, addig meg helye nincsen.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 413 414 [415] 416 417 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!