24 máj 19, 15:48:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 412 413 [414] 415 416 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011513 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #6195 Dátum: 15 okt 01, 14:18:57 »

Mondjuk arra kíváncsi vagyok, hogy mi lehet a vénasszony motivációja, hogy ennyire kiakarja irtatni Shirohige valamennyi egykori alárendeltjét.
Talán hogy eltüntessen mindenkit aki bizonyíthatná hogy közük nincs Shirohigéhez?

Az elefánttal kapcsolatban. A korát meghallva azonnal a Void Century lore-jára gondoltam, hogy talán megtudunk valamit, elvégre tényleg semmit sem tudunk erről még így 800 fejezet után se.

Shirohige testét nem eltemették Ace-ével együtt? Csak nincs a Tengerészetnek szabad ki-bejárása arra a sírhelyre.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 01, 14:19:42 írta Rain » Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6196 Dátum: 15 okt 01, 14:22:01 »

Tegyük fel, hogy a gyereke.
Láthattuk, hogy meg akarja bosszulni az "apját" ezért biztos, hogy nem lehetett közöttük rossz kapcsolat.De akkor, hogy lehet az, hogy Shirohige aki világ életében családot akart és mindenkit a fiának tekintett, éppen a saját fiát hagyja hátra?

Az anyja biztos, hogy kamu annak ez csak egy pénzforrás.Amikor mondta, hogy a szeretője volt Shirohige akkor levettem, hogy kamu.

Szóval szerintem 2 lehetőség van.
Egyik az, hogy tényleg Shirohige gyereke (ez megmagyarázná az erejét, meg hát ha igazi a bajsza akkor azt is) de Shirohige nem tudott erről a gyerekről és az igazi anyja pedig meghalt majd ehhez a valamihez került aki felnevelte.

A másik pedig az, hogy semmi köze Shirohigéhez és tényleg ez a valami az anyja aki ezt csak bemeséli neki, bár akkor nem tudom mitől lett ilyen baszott erős egy senkiházi gyereke akinek még mellé az IQ-ja is a földön kúszik.
Bár még ha Shirohigével nem is találkozott soha akkor is kellene valami személyiségjegy ami kicsit is tükrözi az "apját".

Szóval én ezt a 2 dolgot látom, de egyenlőre ez nagyon úgy jön le, hogy emberünket még a koporsójában is lyukasztgatják..

A fejezet többi része viszont nagyon adta Nevet de már leírtátok Nevet
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6197 Dátum: 15 okt 01, 15:34:06 »

Hát ez a fejezet elég fura volt.
Legalábbi, ami Fehérbajusz gyerekét illeti. Kétségtelen, hogy vannak vonások melyek ő rá hasonlítanak, de pontosan nem értem, hogy ez a gyerek miből van. Mert úgy néz ki, mint Moria egyik zombija. Érdekes lenne ha őt is újból behoznák, mert nem csodálnám, ha fel akarná támasztani Fehérbajuszt. Elvégre a világ legerősebb embere volt. Őszintén szólva a mai napig nagyon érdekel, hogy a Kalózkirálynak milyen ereje lehetett, ha még Fehérbajuszt is felülmúlta. Bár nem hiszem, hogy feltétlenül erősebb volt. Ha Fehérbajusz akart volna egész biztosan elmegy Raftelre és ő lett volna a következő kalózkirály. Azonban az ő céljai teljesen mások voltak.

Zou szigete azonban nagyon tetszett. Elképeszetően jól nézett ki ez a hatalmas elefánt és, hogy a sziget a hátán van. Mindig is lenyűgöztek a titánokról és istenekeről szóló történetek. Ez az elefánt meg kb úgy néz ki mint egy ezeréves titán, amit nem lehet megtörni. Ez egy személyes dolog, de nekem nagyon bejön.
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #6198 Dátum: 15 okt 01, 18:58:01 »

Itt senki sem tud angolul? Világosan le van írva, hogy "Önjelölt ifj. Fehérbajusz". Dehogy a gyereke! Még a mamához is oda van írva, hogy "Fehérbajusz Önjelölt Szeretője". Ne legyünk már vakok, kéremszépen! Még Kizaru is mondja, hogy nem az ő dolguk eldönteni, hogy tényleg Fehérbajusz fia-e.

Amúgy ez a fejezet rohadt nagy trollkodás volt Odától xD Én sírtam, miközben végigolvastam xD Ennyi baromságot kitalálni xD A gyerek, a Barto Club, Zou... xD Oda troll mode ON ikszdé
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6199 Dátum: 15 okt 01, 19:06:26 »

Hát mikor én olvastam nem is ez a szöveg volt a bubiban kajakra mondom. Nem vagyok hülye és "True or not none of our business" megértettem volna. Ráadásul most idézőjelbe rakta a fehérbajusz nevet. Ez is feltűnt volna szerintem. Túl sokan értettük félre szóval szerintem javította a mangapanda.
Ha meg nem, akkor benéztükxDD Megesik, hogy a kígyó elesik...
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 01, 19:07:14 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6200 Dátum: 15 okt 01, 20:21:17 »

Na most akkor önjelölt vagy tényleg a fia?  Technikai KO Gondolkozik
Naplózva
csizi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #6201 Dátum: 15 okt 01, 20:40:53 »

Ezt a trollkodást én nem hiszem el. Ez a manga lassan nem arról szól hogy élvezzük, hanem Oda-bá élvezi hogy trollkodhat velünk xD. Hát én is benéztem(mondjuk az angol tudásom nem a legjobb) ezt az önjelölt dolgot Nevet

A fejezet első fele hát sírtam, hogy Fehérbajuszról így kell megemlékezni. Ami egyedül tetszett az az, hogy NAGYON remélem Marco a főnixt újrafogjuk még látni és remélem ő fogja leverni ezt a Mória által kitömött valamit. Szerintem valahogy tuti Mória is köthető ide de gondolom 100 fejezet múlva fog kiderülni Nevet (hiszen ha jól rémlik akkor titokban túlélte a háborút)
 
Zou szigete meg nagyon király.  Kúl   Amikor Luffí elkiabálja magát "Nami mencs meg minket" xD http://www.mangareader.net/one-piece/802/5

Várom hogy a következő fejezetben nagy összeborulások legyenek. Komolyan innen már csak az új admirális hiányzott Nyelvesít
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #6202 Dátum: 15 okt 02, 05:13:43 »

Totál troll rész. Ez az önjelölt fehérbajusz fiú, és szerető(anyu), ez pont olyan mint az ál Szalmakalaposok voltak. Annyi a különbség h a srác kicsit erősebb Nevet Nyelvesít  16 szövetséges kapitányt kiütni Fehérbajusz támogatóiből azért nem kis eredmény.  Illetve a 480 milás vérdíj az a visszavonultatott, szóval simán lehet hogy mondjuk már 2 éve Shichibukai és azóta nem nőtt. 

Igazából +1 fő akivel bonyadalom lehet Luffyékkal.   El tudom képzelni, hogy találkoznak, és megkérdezi Luffytól, hogy tudja e hogy hol van Marco?  Luffy annyit mond h nem.  Erre: Ok.  és elmegy Nevet

Zou szigetén a Mink törzs remélem tele van ilyen Bepo meg Pekoms féle értelmes állatokkal, és ezért tudodd mondjuk Law legénysége itt tanyázni, mert mondjuk Bepo ide való. Nevet
Naplózva
Almanach
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #6203 Dátum: 15 okt 02, 11:25:49 »

Na most akkor önjelölt vagy tényleg a fia?  Technikai KO Gondolkozik

Mangapandás és mangafoxos fordítás szerint is önjelölt fia és szeretője, és Kizaru is annyit mond, hogy "nem az ő tisztük eldönteni honnan jött, de bitang erős kalóz az tuti". Viszont az, hogy egy ilyen debilből Schiboukai-t csináljanak ha fehér bajusz fia ha nem erre is csak Oda képes.
Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #6204 Dátum: 15 okt 02, 11:51:49 »

Viszont az, hogy egy ilyen debilből Schiboukai-t csináljanak ha fehér bajusz fia ha nem erre is csak Oda képes.

Hát Buggy-ból is Schiciboukai-t csinált, ráádásul ő még erőben sincs sehol sem, viszont a hülyesége megvan hozzá.
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #6205 Dátum: 15 okt 02, 14:10:37 »

Azért remélem a következő fejezetben már összetalálkoznak Sanjiékkal. Bárhogy is nézzük azért szerintem elég durva lenne, ha még mindig nem értek volna oda Zou-ra, főleg, hogy Nami navigátor, Luffyék meg 1 hét alatt eljutottak navigátor nélkül egy idióta csapattal.  smirksweat Nevet

Amúgy csak nekem van olyan érzésem, mintha Oda megfeledkezne néhány dologról?
- Az előző fejezetben Jack elvileg megtámadta a tengerészeket, erre most 1 hetet ugrottunk.
- Szerintem abból se lesz már semmi, hogy Big Momhoz eljut a tamatebako..
- Kidék helyzete is már eléggé halogatva van.
- Sanjiékról se tudunk sokkal többet még mindig. Meg még sorolhatnám.
Mostanában eléggé kacifántos a történetvezetés.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #6206 Dátum: 15 okt 02, 16:07:21 »

Mindig is ilyen össze vissza módon hoz be jeleneteket ami nem is baj csak olyan sokára derülnek ki hogy mik tortentek...Nevet
Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #6207 Dátum: 15 okt 02, 16:41:55 »

Azért remélem a következő fejezetben már összetalálkoznak Sanjiékkal. Bárhogy is nézzük azért szerintem elég durva lenne, ha még mindig nem értek volna oda Zou-ra, főleg, hogy Nami navigátor, Luffyék meg 1 hét alatt eljutottak navigátor nélkül egy idióta csapattal.  smirksweat Nevet

Amúgy csak nekem van olyan érzésem, mintha Oda megfeledkezne néhány dologról?
- Az előző fejezetben Jack elvileg megtámadta a tengerészeket, erre most 1 hetet ugrottunk.
- Szerintem abból se lesz már semmi, hogy Big Momhoz eljut a tamatebako..
- Kidék helyzete is már eléggé halogatva van.
- Sanjiékról se tudunk sokkal többet még mindig. Meg még sorolhatnám.
Mostanában eléggé kacifántos a történetvezetés.

Lehet hogy ez a sok kihagyás egy előkészítés egy hatalmas sub-arc flashback-nek mint anno Robin anyja, vagy Ace gyerekkora stb...Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 02, 16:42:32 írta Death Force » Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6208 Dátum: 15 okt 02, 16:50:29 »

Áh, én Odával kapcsolatban egyáltalán nem aggódom, hogy elfelejtene valamit, különösen ha ilyen triviálisak. Az már más kérdés, hogy mikor magyarázza, ill. mutatja majd meg a dolgokat Nevet
Amúgy szerintem nem fognak olyan sokat időzni Zoun. Egy 20 fejezetre számítok, aztán mehetnének tovább Wano felé, hiszen minden arra mutat, hogy ez lesz az új nagy szál, és ez csak egy átvezető. Legalábbis remélem, hogy így lesz, nem mintha nem érdekelne Wano, főleg az előző fejezet után, csak jó lenne ha most kicsit pörögne a történet, aztán úgyis belassul majd újra Mosolyog
A fejezethez még annyit, hogy nekem nagyon bejött. Láttuk Kizarut és láttuk Edwardot, aki (a nagy többséggel ellentétben) nekem érdekes adaléknak tűnik Nevet Az teljesen nyilvánvaló, hogy nem Fehérbajusz fia, és remélem, hogy valaki le fogja verni. Nagyon szimpatikus Fehérbajusz ideája a családról, és hogy ennyien tudtak vele azonosulni, nem esik most jól, hogy alázzák őket. Örülnék neki, ha Luffy verne egy kis értelmet a fejébe, ha találkoznak, vagy Zoro, vagy valaki, aztán ki tudja, még akár a jó oldalra is kerülhet, elég simán, ha nem az anyja irányítja.
Az meg, hogy egy ilyen shichibukai lehet, azért nem zavar, mert Oda is elmondta a tengerészek szája által, hogy ez nem szokványos dolog, valamit biztosan ki akar hozni belőle.
Zou meg egyszerűen elképesztő, nagyon tetszik a hely Nevet Remélem, jövő héten látjuk majd Sanjiékat is.

Amúgy szerintem Kidékről, meg Jackről, meg mindenkiről akkor fogunk újabb infot kapni, ha majd Wano felé tartanak (ami szerintem nem lesz soká).
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #6209 Dátum: 15 okt 02, 18:00:58 »

Hi!
Szerintem elfelejtettétek Kizaru igazságát ( ő a legfőbb troll a történetben ).
Nem hiszem hogy jr. tényleg fehérbajusz fia lenne, főleg így hogy kizaru is feltűnik. Ördögi
Zou tetszik.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 412 413 [414] 415 416 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!