24 máj 19, 14:25:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 410 411 [412] 413 414 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011396 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #6165 Dátum: 15 szep 27, 01:08:09 »

Ne általánosítsd a D.k-et Luffy alapján. Egyik sem olyan Luffy, csak ő a naiv és jólelkű. Az apja Dragon is számító, kemény ember. Az ő apja, Garp se olyan (mondjuk rá inkább hasonlít az unokája). Robin óriás haverja se volt olyan. Rogerről meg semmit nem tudunk Nevet Ace meg az apjára ütött. Egyetlen közös vonás van a D.-kbe, hogy nem bírják ha más alatt vannak. Ez sem jó... Nem bírják ha olyan irányítja őket, akikkel nem értenek egyet. Olyanok mint mi magyarok Nevet
Naplózva
vellnerg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 66



« Válasz #6166 Dátum: 15 szep 29, 22:33:46 »

Amúgy csak nekem volt furcsa,hogy végre eltört Doffy szemüvege,erre a ketrecében újra van rajta egy? Pedig nagyon érdekelne,mi van alatta Mosolyog
Másfelől,vajon Sanji onlyalive táblája azért van,mert BigMom akarhat tőle valamit? Elképzelés?
Naplózva

daremo
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 39

Kagekage


« Válasz #6167 Dátum: 15 szep 30, 00:34:48 »

Másfelől,vajon Sanji onlyalive táblája azért van,mert BigMom akarhat tőle valamit? Elképzelés?

Lola hozzá akar menni feleségül Nyelvesít

Viccet félretéve, a hiszem az olvasók többsége szerint inkább a (számunkra még ismeretlen) származása miatt lehet. Végül is, most kapott rendes fényképet így felismerhették valahol hol fontos valamiért.

Még egy dolog: én emlékszem rosszul, vagy az angol verzióbem Chopper tényleg 100 belit kapott? De akkor a magyarban honnan jött a 100 millió?  Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 30, 00:36:02 írta daremo » Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #6168 Dátum: 15 szep 30, 01:15:47 »

Én is azért írok most, hogy a Chopper vérdíját félreírtátok a magyar fordításban srácok.


Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #6169 Dátum: 15 szep 30, 06:55:30 »

Javítva. ^^
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6170 Dátum: 15 szep 30, 07:03:47 »

Négy szó:P.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6171 Dátum: 15 szep 30, 13:54:02 »

Egy érdekes dolgot vettem észre. Nem tudom más írta e már, de itt van.

http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/801/15

Franky és Robin ránézésre ugyanolyan feliratú pólóban van. Ne értsen félre senki én nem azt mondom, hogy ez egy utalás bármire is (sőt nagyon remélem, hogy nem.) Oda sensei is mondta, hogy a Szalmakalapos tagok között nem lesz szerelem és ez remélem így is marad.

Bár a felirat az, hogy Corrida. Ez lehet a Corrida Colossumból egy souvenir.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6172 Dátum: 15 szep 30, 14:23:09 »

Azért Sanji plakátja beindította a teória gyártást:D Vannak igen csücskös ötletek.
Viszont ezen megakadtam. http://www.mangapanda.com/one-piece/220/6
Nem én találtam angol oldalon volt. Ha rá zoomoltok (sajnos nem találtam jobb minőséget), de állítólag kivehető, hogy a szemöldöke neki is olyan, mint Sanjinak. Hát én ebből ezt meg nem mondom, de érdekes képet vág hozzá Sanji. LEhet az anyja?
Ami ellene szól, hogy a roncs szerintem nagyon öreg lehet.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 30, 14:24:39 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #6173 Dátum: 15 szep 30, 14:37:07 »

Jézus ereje xd ez már nagyon durva lenne Odától. Ennyire nem tervezhet előre xd Jobban mondva, hogy tud ennyi ideig tartalékolni információkat?
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6174 Dátum: 15 szep 30, 16:07:30 »

Neeem Nevet Nem, ezt nem hiszem el, szerintem ez már csak belemagyarázás. Azt esetleg el tudom képzelni, hogy hasonlít egy szerettére a képen látható nő, de hogy kerülne oda az anyja?
Viszont megnéztem azt a videót, amit linkeltetek feljebb srácok, és azt kell mondjam, hogy nagyon bejött, teljesen logikus, és sok más teóriával ellentétben egyáltalán nem találom erőltetettnek, vagy belemagyarázásnak. Meg alapvetően, nagyon bejön az ötlet, hogy herceg legyen, ilyet még úgysem láttunk a szalmakalaposok között.
Viszont ha beigazolódik, akkor remélem, hogy Oda kreatív lesz, és nem csinál egy Sabo2-t Sanji gyerekkorából. Habár ki tudja, lehet, hogy nem ártana ha Luffy ezáltal még jobban tudatosítaná, hogy a Világkormány a főellenség.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #6175 Dátum: 15 szep 30, 16:18:49 »

Azt kizártnak tartom, hogy Égi Sárkány kölke lenne, az viszont egyáltalán nem kizárt, hogy herceg. Az Égi Sárkány fattya azért kuka szerintem, mert most kaptunk egy hasonlót Doflamingo személyében, és Odára nem jellemző, hogy két nagyon hasonló dolgot talál ki, és főleg nem az, hogy egymás utáni arc-ban süti el mindkettőt. Úgyhogy, az Égi Sárkány szerintem kiesett.

Ami a képet illeti: az animében sokkal jobb minőségben látható, és egyáltalán nincs Sanji-szerű szemöldöke:

Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6176 Dátum: 15 szep 30, 16:25:20 »

Az animére ne alapozzunk Bartolomeo hajója se így nézett ki, ha jól emlékszem. Ezzel arra célzok, hogy az animések nem tudhatták, hogy Odának célja lesz még vele.
Viszont nem hiszem, hogy olyan lenne a szemöldöke a mangában, de maga a kép érdekes és Sanji reakciója is érdekes. Nem hiszem, hogy egy mezei nő képét így megnézné. Lehet nem az anyja, hanem a dédanyja van a képen. Mivel, ha jól emlékszem a hajót Robin több százévesnek tippeli. Így érthető volna a hasonlóság.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 30, 16:26:56 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #6177 Dátum: 15 szep 30, 17:29:00 »

Lvneel királysághoz amúgy kapcsolható Sanji: tudjuk, hogy Montblanc Norland onnan származik. A Mont Blanc egy franciaországi hegy. Sanji támadásai franciául vannak. Simán elképzelhető, hogy egy onnan származó herceg.

De... amúgy az sem kizárt, hogy ennek a Gorousei tagnak a gyermeke:
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6178 Dátum: 15 szep 30, 17:40:55 »

Igen érdekes találgatások születtek nem vagytok semmik Nevet

Szerintem Eleinte Odának sem volt ilyenekkel terve, de eléggé sokszor elszórt ilyen apróbb elsőre sőt másodikra sem feltűnő dolgokat pl x karakter felfigyel erre arra majd amikor odajutunk, hogy előhúz valamit akkor vissza lehet ezekre a dolgokra utalni és meglátszik a mangaka zsenialitása.Ugyanakkor ha ezeket nem használja fel a zsem baj mert piti dolgok.Mondjuk azt kizártnak tartom, hogy lassan 20 éve tudja, hogy mikor mit fog ellőni.Vázlat szerűen lehet megvan azóta mondjuk Sanji háttere de nem hinném, hogy a mostani helyzet tudatában volt anno.De ez nem is számít mert ezekkel a régi panelekkel ezt bele lehet magyarázni és ez így nagyon ott van Nevet

Olvastam olyat is, hogy Zoro régi mestere (Kuina apja) ölte meg Kuinát mert nem akarta, hogy egy lány vigye tovább a családi örökséget.Ezért is próbálta lebeszélni Kuinát a kardforgatásról.Azután is halt meg, hogy igéretett tett Zoronak.Arra alapozta ezt az illető, hogy nem volt feldúlt a mester a lánya halálától meg elejtett egy két gyanús mondatot.Meg sokan nem haltak még meg akik leestek a lépcsőn.Lehet már videóban láttam már nem tudom Nevet még ez persze hosszabb volt további belemagyarázásokkal, hogy Tashigi Kuina elveszett húga meg ilyenek...Meg mivel kimonót hordott ezért Wanohoz is köze van a mesternek stb.

Mondjuk ennek örülnék Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6179 Dátum: 15 szep 30, 18:25:53 »

Egész biztos, hogy Zoro mestere még szerepelni fog. A forradalmárok oldalán még lesz róla infó. Jah én is olvastam az elméletet, hogy az egyik goroseinek az apja. Nem kizárt. Ez msot jót tett az opnek, kicsit felpezsdült a vérkeringés a történetben.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 410 411 [412] 413 414 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!