24 máj 19, 13:58:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 409 410 [411] 412 413 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011388 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
devilvergil
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #6150 Dátum: 15 szep 24, 18:02:49 »

A képessége által kivágta 100 kalóz szívét és azokat vitte el ajándékba a Navy-nak így lett Shichibukai
Naplózva
jiraya88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #6151 Dátum: 15 szep 24, 19:49:16 »

Buggy és Law között ki/mi akar lenni aza szőrpamacshttp://www.mangapanda.com/one-piece/801/8?
Shiki?
Naplózva
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #6152 Dátum: 15 szep 24, 20:04:36 »



Az Buggy ruhája szerintem Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 24, 21:30:21 írta Hiei D. Legend » Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #6153 Dátum: 15 szep 24, 21:43:12 »

Egyébként, Hiei s "többiek" szerintem HATALMAS baromság azt feltételezni, hogy Law csatlakozik a Mugiwara csapathoz, hisz van egy tanukink, aki mellesleg 100 belit ér és orvos... Oda ha ezt meglépi 10 évet pocsékolt egy vakvágányra... Chopper behozása pedig egyedivé tette a sztorit, Lawé nem fogja... Szinte minden sikeres manga szerepeltet egy kawaii állatkát mióta van Tanukichi.
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6154 Dátum: 15 szep 24, 22:16:10 »

Traffival csak az a gáz, hogy mocskosul népszerű lett az utóbbi időben. Még Zorot is letaszította a 2. helyről.
És szerintem ezt Oda nem fogja figyelmen kívül hagyni.
De abban én is biztos vagyok, hogy Mugiwara tag semmiképp sem lesz.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
MonkeyKing
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 26


Majom Király


« Válasz #6155 Dátum: 15 szep 24, 22:45:13 »

Sajnos szerintem sem lesz szalmakalapos tag law,akár mennyire is szeretném.Sokkal több érv szól ellene,mint mellette. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 24, 22:45:55 írta MonkeyKing » Naplózva

Semmihez sem kell nagyobb bátorság, mint hogy nevetés mögé rejtsük szomorúságunkat.
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6156 Dátum: 15 szep 25, 06:24:43 »

Egyébként, Hiei s "többiek" szerintem HATALMAS baromság azt feltételezni, hogy Law csatlakozik a Mugiwara csapathoz, hisz van egy tanukink, aki mellesleg 100 belit ér és orvos... Oda ha ezt meglépi 10 évet pocsékolt egy vakvágányra... Chopper behozása pedig egyedivé tette a sztorit, Lawé nem fogja... Szinte minden sikeres manga szerepeltet egy kawaii állatkát mióta van Tanukichi.

Egyetértek ezzel, de nem mehetek el amellett, hogy megismertük az egyébként szomorú múltját. Nem láttuk mi van a csapatával. Sanjiék nem találkoztak velük ez idáig nekem úgy tűnik. Nincs célja a jövőre nézve és nem lépett be a szövetségbe. Tehát ellenség lesz vagy társ. Ha azt nézem, hogy Sanjin kívül mindenkinek megismertük az tragikus múltját utána csatlakozott. Akkor ebben az arcban ő az egyetlen, aki csatlakozhat, ha Oda tartja a sablont.
Viszont túl erős a csapatba és teljesen felborulna az erő viszony. Az, hogy Chooper ott van semmit nem jelent. Trafo sebész a tanuki meg orvos. Law feltételezem semmit nem tudna kezdeni a  crestával. Ahogy Chooper se hiszem, hogy visszavarrná Zoro leszakadt kezét.

Igen és Dani statisztikája is egy jogos érv.

Amúgy nincs bajom Lawal, de nem különösebben kedvelem. Bonney fan vagyok<3
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 25, 06:26:12 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
david-naruto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 94



« Válasz #6157 Dátum: 15 szep 25, 07:13:51 »

"Ahogy Chooper se hiszem, hogy visszavarrná Zoro leszakadt kezét. "
Ezt hogy érted Zoronak nincs is le szakadva a keze nem ? Vagy én felejtetem el valamit ?
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6158 Dátum: 15 szep 25, 07:16:38 »

Jah, de még leszakadhat... csak érzékeltetni akartam a dolgot^^
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #6159 Dátum: 15 szep 25, 09:42:36 »

Sanji majdnem éhen halt lattuk mar a múltját Mosolyog az viszont igaz hogy most ez ugy tűnik ki fog egeszulni valamivel Nevet
Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #6160 Dátum: 15 szep 25, 10:03:37 »


Don Chinjaonál számított a kor. Nem hiába adta át a stafétát Sainak.
Rayleigh más tészta, nem is róla volt szó.
Ennyi erővel,se Garp se Rayleigh és más legendás öreg kalózoktól ne  várják semmit  se. Op világában pedig az öregeket nem olyan könnyű legyőzni. Jó pl  itt:Whietbeard,aki még betegséggel képes volt harcolni a végsőkig.  Ha már legendás és nagy vérdíjal rendelkezett,akkor legalább a harmadrangú G-man nyugodtan legyőzhette volna és utána pihenjen egy jót.Sajnos itt Oda nagyon hibázot.

Chinjaon látványosan megmutatkoztak a kiöregedés jelei. (Letört a feje búbja, a nagy büszkesége) Rayleighnél még nem igazán volt ilyesfélére példa, sőt semmilyen kudarcra. Mosolyog

Hellóóó! Nehogy már 2x kelljen megmagyaráznom 1 mondatot. Pojén
Akkor én is ismétlem magam^^:Csak az nem tetszett,hogy egy idióta vén fószer egy 500milliós régi legendás embert csak úgy legyőz.Ha már legendás és nagy vérdíjal rendelkezett,akkor legalább a harmadrangú G-man nyugodtan legyőzhette volna és utána pihenjen egy jót.Röviden ennyi^^.
Ja és Dani egy akatsukis élete  nagyon jó lett Mosolyog .Gratula csapatnak és neked^^.Várom lezárást kacsint
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6161 Dátum: 15 szep 25, 11:12:37 »


Don Chinjaonál számított a kor. Nem hiába adta át a stafétát Sainak.
Rayleigh más tészta, nem is róla volt szó.
Ennyi erővel,se Garp se Rayleigh és más legendás öreg kalózoktól ne  várják semmit  se. Op világában pedig az öregeket nem olyan könnyű legyőzni. Jó pl  itt:Whietbeard,aki még betegséggel képes volt harcolni a végsőkig.  Ha már legendás és nagy vérdíjal rendelkezett,akkor legalább a harmadrangú G-man nyugodtan legyőzhette volna és utána pihenjen egy jót.Sajnos itt Oda nagyon hibázot.

Chinjaon látványosan megmutatkoztak a kiöregedés jelei. (Letört a feje búbja, a nagy büszkesége) Rayleighnél még nem igazán volt ilyesfélére példa, sőt semmilyen kudarcra. Mosolyog

Hellóóó! Nehogy már 2x kelljen megmagyaráznom 1 mondatot. Pojén
Akkor én is ismétlem magam^^:Csak az nem tetszett,hogy egy idióta vén fószer egy 500milliós régi legendás embert csak úgy legyőz.Ha már legendás és nagy vérdíjal rendelkezett,akkor legalább a harmadrangú G-man nyugodtan legyőzhette volna és utána pihenjen egy jót.Röviden ennyi^^.
Ja és Dani egy akatsukis élete  nagyon jó lett Mosolyog .Gratula csapatnak és neked^^.Várom lezárást kacsint


Szerencsére az anime - szerkesztők valamilyen szinten ezt orvosolták azzal h Chinjao konkrétan nem is a harcra figyelt hanem a fiára Sai-ra és így G man kockázat nélkül püfölhette.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 25, 11:14:18 írta jasek89 » Naplózva
Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #6162 Dátum: 15 szep 25, 14:16:29 »

amúgyse lehet ismerni lao g múltját lehetett volt bőven olyan bika mint chinjao, max nem annyira híres. traffi végén sztem olyan kapcsolatban lesz luffyval mint roger fehérbajusszal. és sztem nem kéne kiakadni azon hogy traffinak 500 millió lett szintén. nefeledjétek visszavonták a shichibukai pozícióját ( jinbe esetében ez a vérdíj kb duplázásával járt) valamiint neki 440ről emelkedett 500ra ami csak 60 millió ami nem olyan nagy, tekintve hogy mindenki aki harcolt doflamingo ellen kapott +50et. sőt még luffy 100a is eltörpül usopp, és zoro vérdíjnövelése mellett
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6163 Dátum: 15 szep 26, 09:22:06 »

Law csatlakozása ellen szerintem a legnyomósabb érv, hogy ő nem egy beosztott való. Ő egy kapitány. Még Doffy alatt sem volt soha igazán beosztott csak Doffy nevezte annak. Másrészt a kapitány mellett egy másik 500 milliós tag? Hát elég hülyén nézne ki. Valószínű, ahogy írtátok is olyan lesz, mint Roger-Fehérbajusz viszony és ők lesznek az új kor zászlóshajói.

Hú gyerekek meg nem mellesleg most nézem újra az Enies Lobby arc-ot és komolyan mondom nem értem miért hozta vissza Spandam-ot a sensei. Ezt az embert legszívesebben megfojtanám puszta kézzel.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 26, 11:26:57 írta hagabi » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6164 Dátum: 15 szep 26, 11:32:01 »

Hú gyerekek meg nem mellesleg most nézem újra az Enies Lobby arc-ot és komolyan mondom nem értem miért hozta vissza Spandam-ot a sensei. Ezt az embert legszívesebben megfojtanám puszta kézzel.
Lehet, hogy pont ezért Nevet Kellenek az ilyen karakterek néha.

Law-al kapcsolatban szerintem tökéletesen igaz az, hogy nem alattvalónak való. Egyik D sem való alattvalónak, ez elég tisztán látszik is az eddigi példákból. Mondjuk az még mindig érdekes, hogy Law miért D, vagyis hogy ha D, akkor miért üt el ennyire a többiektől (báár, szerintem nem feltétlenül kell minden D-nek egy naiv, őszinte és egyúttal követendő, követnivaló korszakalkotónak lennie, mint Rogernek, vagy Luffynak. Ace sem volt tipikus D, szerintem).
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 409 410 [411] 412 413 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!