24 máj 19, 16:30:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 403 404 [405] 406 407 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011536 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
david-naruto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 94



« Válasz #6060 Dátum: 15 szep 12, 17:26:09 »

Meglepődnek ha Luffy elfogadja az ajánlatot de szerintem el kéne mert ha azt vesszük most már mindenkinek rengetek katonája lesz nem sétálhatnak be csak Luffy-ék . Szerintem nagyon nagyon kalóz fellinget adna neki sőt szerintem így már lassan nevezhetné magát egy császárnak hiszen van "saját szigete " kalóz serege és éppenséggel elég erős is  Nevet . De ha nem fogadja el elég nagyot csalódnék .....
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6061 Dátum: 15 szep 16, 07:05:42 »

http://www.mangapanda.com/one-piece/800

Gyors volt.

Kíváncsi leszek milyen incidenshez fog ez vezetni és, hogy hány 10 évet kell várni mire elmeséli.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 16, 07:16:29 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
MonkeyKing
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 26


Majom Király


« Válasz #6062 Dátum: 15 szep 16, 09:56:35 »

Jó volt ez,csak hiány érzetem maradt a rész után.
Naplózva

Semmihez sem kell nagyobb bátorság, mint hogy nevetés mögé rejtsük szomorúságunkat.
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6063 Dátum: 15 szep 16, 11:16:05 »

Tehát az egész fejezet arra ment el, hogy Luffy nem fogadja el őket, de mégis, aztán mégsem, aztán mégis. Nevet

Zoron, a kis zugivón azért jót röhögtem.xD
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6064 Dátum: 15 szep 16, 11:51:56 »

Hát ennek a résznek nem sok értelme volt. Ezt az egészet le lehetett volna rendezni 5 oldalban.

Az, ami most engem legjobban érdekel az az, hogy mi lesz Fujitorával. Ott vannak Sengokuék és kíváncsi leszek valahogy kimentik e Issho-sant vagy konfliktus lesz.

Luffyban mindig is tetszett, hogy a saját útját járta, de nem értem miért nem lehetett meginni azt a sake-t. Hiszen meg is mondta, ha szükségük van egymásra akkor mennek segíteni. Ez a koccintás mindössze szimbolika. Viszont egy nagyon fontos szimbolika. Az embereknek mindig is voltak ilyen szertartásaik. Ugyanúgy, mint amikor Ace, Sabo, Luffy koccintottak a testvérségükre. Luffynak nem tellett volna semmibe és Orlombus és a többiek is elégedettek lettek volna.

Mindegy azért Zoro elcsente a piát poén az jó volt. Mosolyog
Meg az csak nekem furcsa, hogy a káosz közepette ott nyugodtan elbeszélgettek és most elkezdtek bulizni? Oké, hogy minden arc bulizással zárul, de azért igazán eszükbe lehetnének mondjuk Sanjiék. Legutóbbi beszélgetésük során azért elég nagy slamasztikában voltak.
Végülis mindegy. Nem azt mondom, hogy ez egy katasztrofális lezárás, de ez pont olyan volt mint az egész Dresrossa arc. Lassú, elhúzott, szenvedős. Azt hiszem ide pedig illene is beszúrni egy rövid értékelést magáról a történetszálról is, ha már vége van. Röviden kifejtve igazából jó volt, de ami megmentette az egészet az Doffy karaktere. Zseniális gonosz karakter és végre egy igazi nagyágyú ellenfél lett most legyűrve.
Naplózva
felixgotrek
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #6065 Dátum: 15 szep 16, 13:50:23 »

Mindösszesen 14 oldal és semmi érdekes nem volt benne. Pont az történt amire mindenki számított. 800. fejezettől jóval többet vártam  Szomorú
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6066 Dátum: 15 szep 16, 14:10:44 »

Hogy a születésnapomon ilyen fullos fejezetek jöjjenek ki? Nevet

Kicsit az idegeimen táncolt a hülyeségével Luffy de végül nagyon jó lett Nevet Fujitora arcán is jót röhögtem ikszdé

Zoro meg örök favorit.  Kúl

Nem igazán van mit túlbeszélni ezen a fejezeten, jó volt!

Most röhögnék ha 3 nap múlva a nagy buli után felkelnének és Luffy félálomban annyit szólna, hogy "Sanjiii reggellii!!", ezután meg rájönnének, hogy értük elfelejtettek menni ikszdé amikor találkoznak és közlik a késés okát hatalmas poénok repkednének ikszdé
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #6067 Dátum: 15 szep 16, 14:37:05 »

Végül is ha azt nézzük, mind2 tábornak igaza volt. Nevet  Luffy nem fogadta el, de még is megszületett a szövetség Nevet
A mangastream-es verzió.
http://readms.com/r/one_piece/800/2932/1

Az utolsó oldal narrációja igazán epic lett. Minden nagyobb esemény előtt kaptunk hasonlót.

A szalmakalaposok nagyon jól kezelik már Luffyt Nevet

 Viszont az új vérdíjuk már meg is van úgy tűnik, csak nem láttunk még híreket.
http://readms.com/r/one_piece/800/2932/8

A 3. szövegbuborékban  mondja az ellenfél kalózflotta, hogy 500 millió beli-t érő Szalmakalapos Luffyért jöttek.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 16, 14:37:55 írta Duuu » Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6068 Dátum: 15 szep 16, 14:44:51 »

Pandán azt hiszem 5milliót írtak de lehet rosszul emlékszem  ikszdé

Majd nem mondtam, hogy egy 100as karcsú de ha azt nézem, hogy Luffy már kapott egy bónuszt amikor a többiek nem..Utána Zoronak a 120 a legtöbb ikszdé Killernek is 200 milla úgyhogy ha Zoro nem kap 250-300t csalódott leszek.

És ami annyira epic lett, hogy az előző kommentemben el is felejtettem említeni..

A narráció..Nem kapunk mindig, de ha egyszer igen akkor erre kell számítani.Ez még OP mércével is nagyot ütött  bow
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6069 Dátum: 15 szep 16, 15:22:07 »

Végül is ha azt nézzük, mind2 tábornak igaza volt. Nevet  Luffy nem fogadta el, de még is megszületett a szövetség Nevet
A mangastream-es verzió.
http://readms.com/r/one_piece/800/2932/1

Az utolsó oldal narrációja igazán epic lett. Minden nagyobb esemény előtt kaptunk hasonlót.

A szalmakalaposok nagyon jól kezelik már Luffyt Nevet

 Viszont az új vérdíjuk már meg is van úgy tűnik, csak nem láttunk még híreket.
http://readms.com/r/one_piece/800/2932/8

A 3. szövegbuborékban  mondja az ellenfél kalózflotta, hogy 500 millió beli-t érő Szalmakalapos Luffyért jöttek.

Luffy vérdíja tetszik, viszont a többiekét megduplázhatná Oda, kicsit szánalmas a vérdíjuk... Nevet
Naplózva
MonkeyKing
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 26


Majom Király


« Válasz #6070 Dátum: 15 szep 16, 16:21:32 »

500 milliót keveslem luffy-nak,mert azt mondják Don Chinjao-nak volt annyi aki ugyebár nemvolt ellenfél luffy számára.A szövetség nagy nehezen megalakult,és a hét szövetséges kapitány-nak szembesülnie kellet a ténnyel,hogy luffy nem olyan kapitány mint a többi. Nevet Fujitora,ha így fojtatja egyik kedvenc karakterem lesz,ha bár eleinte nemigazán bírtam.
A narrátor monológja nagyon tetszett,úgy tűnik valami hatalmas dolog alakult,most itt ki,aminek nagy szerepe lessz majd a végjátékban.De ez már egy másik történet. Nevet Az komoly volt azért,hogy Baby 5-is ünnepelte,hogy legyőzték a mingo family-t,amiben fölnőtt és tag volt több mint tíz éve.Jó rész volt várjuk a következőt. bye bye bye bye
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 16, 16:22:43 írta MonkeyKing » Naplózva

Semmihez sem kell nagyobb bátorság, mint hogy nevetés mögé rejtsük szomorúságunkat.
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6071 Dátum: 15 szep 16, 16:58:58 »

Fénykorában volt annyi. Luffy egy vénséggel harcolt.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #6072 Dátum: 15 szep 16, 17:59:23 »

Az életkor mérvadó? Rayleigh egy vénség, mégis saját belátásom szerintt hozná egy Yonkou szintjét.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6073 Dátum: 15 szep 16, 18:15:08 »

Az életkor mérvadó? Rayleigh egy vénség, mégis saját belátásom szerintt hozná egy Yonkou szintjét.

Hát ha belegondolunk Rayleigh "csak" egy tiszt volt Roger mellett, és Roger volt olyan erős mint egy Yonkou, akkor a tiszt értelemszerűen egy picivel gyengébb. Én Rayleight-t fénykorában valahol Yonkou és admirális közé saccolnám, most gyengébb lett mivel nemcsak idősebb lett de már nincs edzésben sem, így kb admirális szintjén lehet.

Bár lehet One Piece-ben nem számít a kor.....  Gondolkozik
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6074 Dátum: 15 szep 16, 18:32:53 »

Don Chinjaonál számított a kor. Nem hiába adta át a stafétát Sainak.
Rayleigh más tészta, nem is róla volt szó.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Oldalak: 1 ... 403 404 [405] 406 407 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!