24 máj 19, 13:55:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 402 403 [404] 405 406 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011386 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #6045 Dátum: 15 szep 11, 14:21:57 »

Lucci az egyetlen a one pieceben aki meg tudta sebezni Luffyt csupán fizikai támadásokkal Mosolyog ugye eddig haki nelkul erre senki sem volt képes , de ezektől függetlenül is szerintem Luffy legerősebb ellenfele volt Mosolyog oké most Doffy már viszi a prímet mert nála még pihennie is kellett Nevet

Lucci hakival sztem bitang erős lehet DE Luffynak most már max fele annyi erőfeszítéssel le kell tudnia győznie (:
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6046 Dátum: 15 szep 11, 16:13:34 »

Hagyjuk már Luccit. Nevetséges lenne, ha újra elő lenne véve, mint komoly ellenség. Egyáltalán mi értelme lenne? Nem hordozott semmi olyat magában a karaktere, ami meg tudná kicsit is mozgatni a jelenlegi szálakat. Nevet

Az a bizonyos jelenet pedig Punk Hazardon... Nem t'om, de ez a cilinderes fazon egy cseppet sem hasonlít Luccira:
http://vignette4.wikia.nocookie.net/onepiece/images/9/9c/Broker_8_Portrait.png/revision/latest/scale-to-width-down/119?cb=20141206170306
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6047 Dátum: 15 szep 11, 16:34:36 »

Osztom Dani véleményét szerintem sincs Lucciban semmi, ami még hozzá tenne a történethez. A tengerészet egy kutyája volt semmi több.
Shichibukainak, pedig valaki olyan kéne, akit az egész világ fél. A tengerészet és a vk ismerte cp 9 nem vitás, de a civileknek szerintem no name.
Buggy is egy gyökér és még is a neve miatt megkapta a címet.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 11, 16:35:21 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
MonkeyKing
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 26


Majom Király


« Válasz #6048 Dátum: 15 szep 11, 16:43:32 »

Szerintem is hagyjuk Lucci-t ,minek jönne vissza,egy fő boss-nak elment,az igaz,hogy olyan erős volt akkor mint Luffy,de nekem nem tetszett a karakter.Eszembe se volt még nem írta itt valaki. Neeem Neeem

Ezt nagyon jól írta az egyik hozzászóló.
{Hagyjuk már Luccit. Nevetséges lenne, ha újra elő lenne véve, mint komoly ellenség. Egyáltalán mi értelme lenne? Nem hordozott semmi olyat magában a karaktere, ami meg tudná kicsit is mozgatni a jelenlegi szálakat.}
Naplózva

Semmihez sem kell nagyobb bátorság, mint hogy nevetés mögé rejtsük szomorúságunkat.
csizi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #6049 Dátum: 15 szep 11, 17:00:33 »

Igazatok van  bow

Csak találgatni próbálok. Ez a hatása annak ha egy héten nincs manga. Felüt a fejemben ilyenkor mindenféle elmélet csak hogy eltereljem magam arról hogy nincs fejezet Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6050 Dátum: 15 szep 11, 17:06:20 »

Ezzel nincs is gond. Az animét nem követtem Punk Hazardnál és azóta se néztem vissza. A manga kép alapján lehet Lucci sőt én is azt mondom ő volt az, de biztos, hogy nem lesz Shichibukai. Inkább maradt cp tag vagy beállt egy Yonkou keze alá. Fontos szerepe már nem hiszuem, hogy lesz és ha lesz is biztos nem Luffyval, hanem hátrébb lévővel harcolm majd.
Usopp vagy Franky majd megveri:D
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 11, 17:07:16 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6051 Dátum: 15 szep 11, 17:16:43 »

Igaza van mindenkinek. Lucci nem sokat tudna hozzátenni a sztorihoz. Amúgy is önmagában nem volt egy nagy karakter. Abban a történetszálban maga a CP9 volt érdekes mint szervezet. Az egyes tagja nem voltak érdekesek önmagukban.
A Schicibukai 7. tagja elég megtévesztő. Ugyanis simán lehetne, hogy egy teljesen idegen karaktert hozzon be Oda. Mivel a történet még elég hosszú lesz simán belefér. Azonban, amikor beszéltek a Schicibukaik-ról akkor azt mondta, hogy a 7. tag akit ismernek. Ezzel azt sejtetik, hogy valószínűleg mi is ismerjük.
Marco-t én sem tartom valószínűnek. Sőt a Fehérbjusz kalózok közül senkit nem tartok valószínűleg. Hiszen a tengerészet 2 éve megölte az "Apjukat." Viszont érdekelne velük amúgy mi történt és jelenleg mit és, hogy tevékenykednek.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 11, 17:17:14 írta hagabi » Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #6052 Dátum: 15 szep 11, 17:22:40 »

És ha Crocodile-t vették vissza? Vagy ki sem tették, nem tudom pontosna.
Naplózva
MonkeyKing
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 26


Majom Király


« Válasz #6053 Dátum: 15 szep 11, 18:44:15 »

Crocodile szerintem is jó ötlet.Az igazat megvalva én nagyon megkedveltem a legjobbak háborújában.
Fehér bajúsz és Luffy ellensége de egyből melléjük állt,amikor látta hogy a tengerészet milyen elégedett,hogy a kalózok fölé kerekedett.Így kelett volna az összes kalóznak,mint shanks-nak és Crocodile-nak,,hogy hiába ellenséges kalózok segítettek kalóz társaik-nak.A lényeg,hogy Crocodile-nak örülnék. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 11, 18:47:20 írta MonkeyKing » Naplózva

Semmihez sem kell nagyobb bátorság, mint hogy nevetés mögé rejtsük szomorúságunkat.
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6054 Dátum: 15 szep 11, 19:57:11 »

Megakadályozta, hogy kivégezzék Acet és meglépett az impel downból, szóval nem hiszem. Ez azért már sok a jóból.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6055 Dátum: 15 szep 11, 20:28:30 »

Én őszintén nem bánnám, ha egy régi főboss egyszer úgy lenne visszahozva, hogy az évek alatt ő is tartotta a lépést Luffyval, és ugyanakkora fenyegetés rá, mint anno. Ha nem is ugyanakkora, de legalább valami veszélyt jelenthetne, hiszen attól még, hogy egyszer kikaptak, nem jelenti azt, hogy nem erősödhetnek még sokkal tovább. És Lucci volt olyan erős és badass karakter (attól függetlenül is, hogy csak egy csicska volt), hogy visszalehessen hozni. Bár Shichibukainak szerintem sem lenne megfelelő...habár ki tudja. A tengerészeten belül nagyon ismert volt a neve, azóta meg a világ is megismerhette.
Remélem, hogy Crocodile-nak is lesz még valami komoly szerepe, és nem csak annyi, hogy Luffy, vagy valaki még egyszer rommá veri. Enelt is szívesen látnám valami komolyabb szerepben.
Pont az emeli az OP-t a többi manga fölé nálam, hogy a régi karaktereket nem hagyja elveszni, hanem visszahozza őket, komoly és fontos pozíciókban. Pl. Buggy (  ikszdé )
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 11, 20:29:37 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6056 Dátum: 15 szep 11, 21:23:40 »

Az egész Fehérbajusz sereg tengerészet ellen fordult h megvédjék Luffy-t, beleértve Crocodile-t is, inkább Luffy mellé állnak minthogy a tengerészetnek dolgoznak. Fehérbajusz kalózoknak végleg betett amikor meghalt a vezérük, Crocodile is nem egyszer hangoztatta h elege van a tengerészetből és a kormányból, hogy azt gondolják azt csinálhatnak amit akarnak.
Buggy meg sztem azért fogadta el a rangot, hogy kapjon némi biztonságérzetet, mert tudja nagyon jól h gyenge mint a harmat az Új világban.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6057 Dátum: 15 szep 11, 22:57:26 »

Azonban, amikor beszéltek a Schicibukaik-ról akkor azt mondta, hogy a 7. tag akit ismernek. Ezzel azt sejtetik, hogy valószínűleg mi is ismerjük.

Mielőtt hasracsapás szerűen jelentünk ki dolgokat, előbb inkább nézzünk utána, hogyan is szólt pontosan. Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/700/15
Mert ugye figyelmetlenségből születnek a téves teóriák. Nevet

Szinte biztos, hogy új karakter lesz a 7. shichi. Ugyanis:
Buggy tagsága is ezen az oldalon lett először publikálva. Ha egy ismert karakter lenne a 7. illető, Buggyval egyetemben is nyugodtan említve lehetett volna.
Továbbá a One Pieceben mindig megvan adva a módja minden új fontos karakter bemutatásának. Hatásvadász és szépen-lassan felvezetett.
Itt csak gyorsan el lettek hadarva a Shichibukaiok, ezért lett inkább hanyagolva egy új karakter módosabb bemutatása.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #6058 Dátum: 15 szep 12, 12:24:45 »

Ez is logikusnak tűnik. Hogy valamikor lesz egy belépője, amikor azt modják: "és ő a 7. shcichi xy"
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #6059 Dátum: 15 szep 12, 13:36:07 »

Ha a következő fejezetben feltűnne az új shichibukai akkor eddig nem látott fazon lesz. Ha jól emlékszem akkor ő volt az aki kinyírta Zephyr legénységét és leszedte a karját. (Zephyr non-canon filmben volt [habár erről is lehetne vitatkozni, mert Oda is segédkezett a filben] de attól még canon karakternek tartom). Gondoljatok bele egy akármilyen shichibukai nem jelentene kihívást az admirálisok és a császárok mellett. Régi karakternek pedig nem lenne annyira értelme, hiszen Luffy a legzordabb körülmények között edzett Rayleigh mellett,  (és ő a főszereplő) egyértelmű, hogy egy régi karakter nem fejlődne vele párhuzamosan. Nem lenne vele senki egy szinten akit a múltban elagyabugyált.

A Dresserosára való zászlókitűzés is lehet elmarad, mert ugyebár a lakosok tettetik, hogy nem tudnak a Rebbeca a katona és Luffy igazi viszonyáról. A tengerészet szemében (Fujitorát leszámítva) úgy tűnik, hogy Dresserosa Luffy ellensége. Szóval a Gyojinsziget és Dresserossa zászlókitűzése is később fog bekövetkezni.

Inkább érdekel mi van Jinbeiel. Elméletileg most Wadatsumival lóg.

Továbbá a következő fejezetben már össze kellene hozni az egész csapatot. Nami és Chopper meglepődik megint, hogy szövetséget kötött egy rakás "ismeretlennel". Meg ahogy az előttem szólók írták én is várom a postássirályokat. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 12, 13:37:03 írta Beeng » Naplózva
Oldalak: 1 ... 402 403 [404] 405 406 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!