24 máj 19, 17:18:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 400 401 [402] 403 404 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011556 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Almanach
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #6015 Dátum: 15 szep 05, 12:57:43 »

Engem még az érdekelne nagyon hogy kidékkel mi van mostanság. Kaido nagyon morcos volt mikor "rájuk esett" és azóta nem láthattunk rolla semmit.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6016 Dátum: 15 szep 05, 14:00:02 »

Engem még az érdekelne nagyon hogy kidékkel mi van mostanság. Kaido nagyon morcos volt mikor "rájuk esett" és azóta nem láthattunk rolla semmit.

Kid van olyan hülye, hogy neki menjen.Végülis ha Shanksnak akar nekimenni Kaidotól sem kéne befosni lévén, hogy még egyedül is van.Én örülnék ha ez történne de szerintem most ezzel nem lesz semmi.Kaido ereje részletesebben bemutatva akkor lesz amikor Luffyékkal találkozik szerintem.Shankshoz pedig remélem, hogy eljutnak Kidék..  Ördögi
Naplózva
MonkeyKing
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 26


Majom Király


« Válasz #6017 Dátum: 15 szep 05, 14:35:25 »

Szerintem shanks vágta le kid karját,de az életét megkímélte.És kid bosszút akar állni rajta,ezért keresett szövetségeseket,mert egyedül nem bírt vele. Gondolkozik :hmmm?:Szerintem,nem olyan nagy hülyeség,de majd kiderül.
Belami-val kapcsolatba énsem szeretném a csapatba.Csak egyszerűen azért mert nem egyéniség,rengeteg ilyen karakter van.Őszintén én Lawot szeretném 10. tagnak.Az 5600-fős szövetségre pedig nagyon szeretném,ha Luffy igent mondana.De félek,hogy visszautasítja.Ja és Kid-ékre vissza térve:KAIDO valószínűleg elsétál melletük,a személyisége alapján,lese szarja őket.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 05, 15:33:07 írta MonkeyKing » Naplózva

Semmihez sem kell nagyobb bátorság, mint hogy nevetés mögé rejtsük szomorúságunkat.
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #6018 Dátum: 15 szep 06, 22:37:45 »

Kicsi esélyt látok erre.
Shanks minek vesződne ilyen kis halakkal mint Kid? Meg ő alapjában véve is jófiú, alig hiszem hogy bárkit is megcsonkított volna egész kalóz karrierje során (kb mint Luffy)

Viszont az hogy Big Mom hajóját ők süllyesztették el sehogy sem jön a képbe, minek tette be vajon Oda?^^


Kaidou nagyon le se sajnálja őket szerintem, talán még melléjük is áll ideiglenesen Faceg
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
MonkeyKing
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 26


Majom Király


« Válasz #6019 Dátum: 15 szep 08, 11:43:46 »

Shanks-ból még nem sokat láttunk,és a kevés információból nehéz megmondani milyen,kalóz lehet.De szerintem biztos,hogy nem olyan mint luffy.Még a történet elején az egyik bandita fegyvert fogott shanks-ra, ő pedig ezt mondta,a pisztolyért az életeddel fizetsz,és az egyik embere már fejbe is lőtte a banditát.Ezzel csak azt akarom mondani,hogy én simán kinézem belőle,hogy levágja valaki karját.Még ha kid-nek nem is ő vágta le.Szerintem shanks csapata vérbeli kalózok akik hidegvérrel gyilkolnak,nem úgy mint luffy akinek az ölés nem fér bele a karakterébe.{Mondjuk zoro-ba nem vagyok biztos,hogy öl e.Mert nem teszik egyértelművé. bye bye :byezz:Várjuk a 800.fejezetet. Pattog Pattog
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 08, 11:45:34 írta MonkeyKing » Naplózva

Semmihez sem kell nagyobb bátorság, mint hogy nevetés mögé rejtsük szomorúságunkat.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #6020 Dátum: 15 szep 09, 08:30:27 »

Shanks igazi vérbeli kalóz. Ha nem az lenne akkor nem ő lenne a Yonkok egyike. Jótéteményekkel nem lehet ilyen pozícióba kerülni és főleg nem megtartani azt. Egyszóval, ha ölnie, pusztítania, rombolnia kell azt meg is teszi. És ez erősen kihat a helyszínekre. Itt, az újvilágban ez így működik. A korai helyszín ahol először találkoztunk Shanksékal egy más, békésnek mondható  terület, amelyet nem állt módjában felforgatni. Ott csak a kicsiknél is kisebb kishalak tanyáznak. Minek erősködjön olyanokkal? Talán emlékeztek még, hogy azon a tengeren 16 millás körözött személyek már hatalmasnak voltak tekinthetők. Ez pedig összevethetjük azzal, hogy most hol tartunk fejpénz címén. Inkább annak örüljenek, hogy Shanksék megőrizték józanságukat és nem vitték át a háborút arra a területre is. Ezzel azt akarom mondani, hogy őket ne hasonlítsuk Luffyékhoz, más kategória. Ha visszaemlékszünk akkor Luffyék semmi olyat nem tettek amiért kalóznak lehet nevezni őket. Az ő teljesítményük,ténykedésük sokkal inkább a kalandorok képét tükrözik. Nem láttam olyat, hogy megtámadtak volna idegen hajókat, városokat de még csak személyeket sem a pénzükért, vagyonukért vagy csak azért mert rossz a kedvük. Ami kincset megszereztek azt mindig kapták vagy éppen az ölükbe esett. Shanksék viszont teljesen más tészta.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6021 Dátum: 15 szep 09, 09:10:39 »

Shanks igazi vérbeli kalóz. Ha nem az lenne akkor nem ő lenne a Yonkok egyike. Jótéteményekkel nem lehet ilyen pozícióba kerülni és főleg nem megtartani azt. Egyszóval, ha ölnie, pusztítania, rombolnia kell azt meg is teszi. És ez erősen kihat a helyszínekre. Itt, az újvilágban ez így működik. A korai helyszín ahol először találkoztunk Shanksékal egy más, békésnek mondható  terület, amelyet nem állt módjában felforgatni. Ott csak a kicsiknél is kisebb kishalak tanyáznak. Minek erősködjön olyanokkal? Talán emlékeztek még, hogy azon a tengeren 16 millás körözött személyek már hatalmasnak voltak tekinthetők. Ez pedig összevethetjük azzal, hogy most hol tartunk fejpénz címén. Inkább annak örüljenek, hogy Shanksék megőrizték józanságukat és nem vitték át a háborút arra a területre is. Ezzel azt akarom mondani, hogy őket ne hasonlítsuk Luffyékhoz, más kategória. Ha visszaemlékszünk akkor Luffyék semmi olyat nem tettek amiért kalóznak lehet nevezni őket. Az ő teljesítményük,ténykedésük sokkal inkább a kalandorok képét tükrözik. Nem láttam olyat, hogy megtámadtak volna idegen hajókat, városokat de még csak személyeket sem a pénzükért, vagyonukért vagy csak azért mert rossz a kedvük. Ami kincset megszereztek azt mindig kapták vagy éppen az ölükbe esett. Shanksék viszont teljesen más tészta.

Igazából ezek mind csak elméletek, nem kaptunk (még) betekintést h élik mindennapjaikat Shanks-ék, amikor ott voltak Luffy szülőföldjén, akkor ők is barátságosak voltak és nem fosztogattak. Nyilván ellenféllel szemben mások az elvei mint Luffy-nak, mint ahogy minden más kalóznak is.
Fogalmunk sincsen milyen felfogásban bolyonganak a tengeren, de gondolom majd ha eljön az idő, akkor Oda fog ilyen flashbacket betenni, legalábbis engem érdekelne h milyenek lehetnek a yonkou-k, Fehérbajuszt már megkaptuk.
Ha tippelnem kéne sztem Shanks eléggé megfontolt kalóz lehet, aki csak akkor támad ha tényleg szükséges, fura h a "tanítványa" meg ennek pont az ellenkezője... Nevet
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #6022 Dátum: 15 szep 09, 10:03:19 »

Arra senki nem gondolt hogy Bellamy a Szív Kalózokhoz csatlakozik?Vele is csúnyán elbánt Doffy mint Lawval, amolyan sorstársak.

Egyébként ez nem rossz ötlet, hogy Bellamy Traffihoz csatlakozik. Anno Sabaodyn az az ajak nélküli csávó is hip-hop csatlakozott hozzá.

Bellamyhoz én már csak azt tenném hozzá, hogy az lenne a legjobb, ha Law-hoz csatlakozna. Kicsit közös a múltjuk, mindketten Doflamingo miatt szenvedtek, szerintem ez lenne a legjobb Bellamy sorsával kapcsolatban.

Óh, tényleg, ez milyen jó ötlet! Eddig eszembe se jutott, de szívesen megnézném Bellamyt később Law csapatában.

Azért 1-2 hetente csak eszébe jut valakinek a semmiből, hogy Bellamynak Trafihoz kellene csatlakozni. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6023 Dátum: 15 szep 09, 14:00:34 »

Luffyék megölhetnék egyes ellenfeleiket, néha sokkal jobban ütne mint az, hogy túlél az adott delikvens egy atombomba erejű ütést.Ettől mint hősök, egy kicsit sem veszítenének a karakterükből.De gondolni kell a OP közönségére is aminek azért csak egy nagyobb rétege van 12 év alatt.Ők még ha nem is értik a manga mélyebb mondanivalóit még akkor is vannak és számukra nem volna túl előnyös olyan hősöket mutatni akik meggyilkolják ellenfeleiket.Legalább is nekem ez a véleményem és ezt tartom a különbségnek Shanksék és Luffyék között.Én tartom, hogy ők ugyanazt a tevékenységet folytatják, ha megtámadják őket vagy szövetségeseiket bármilyen formában is fenyegetik.Különbség csak annyi, hogy a hősök ellenfelei felébrednek Impel Down-ban.
Naplózva
Almanach
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #6024 Dátum: 15 szep 09, 14:45:45 »

Én nem is emlékszem nagyon olyanra (Monet leszámítva) aki ellenfélként meghalt volna. Még mikor Robint szabadították ki és ott volt a CP9 főnöke, még ő is túlélte, hogy Robin egyszerűen ketté törte a gerincét (mondjuk ez nekem azóta is elég fura).
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6025 Dátum: 15 szep 09, 16:28:15 »

Azért az nem okozna gondot Luffyéknak, ha lopniuk kéne. A különbség csak annyi, hogy ők nem lopnak szegényektől, legalábbis nem tudom elképzelni, de azt láttuk, hogy Luffy, Ace és Sabo minden gond nélkül kilopták a fél várost. De ezt (főleg ismerve azt a várost) elég nehéz lenne "rossz" tettként értelmez, ez igaz.
És én el tudom képzelni azt is, hogy Luffy mások érdekében megöljön valakit, mondjuk annak valami irtózatos rohadéknak kell lennie, aki, hogy ha életben maradna, nem lenne nyugta a világnak, egy olyan, aki bőőőven megérdemli a halált a tettei miatt (khm, Feketeszakáll pl.). De ezt főleg csak a végső nagy háborúban tudom elképzelni, azelőtt nem igazán.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 09, 16:29:49 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #6026 Dátum: 15 szep 09, 16:39:22 »

Shanks igazi vérbeli kalóz. Ha nem az lenne akkor nem ő lenne a Yonkok egyike. Jótéteményekkel nem lehet ilyen pozícióba kerülni és főleg nem megtartani azt. Egyszóval, ha ölnie, pusztítania, rombolnia kell azt meg is teszi.

Ezek csak feltételezések. Ha megnézed Luffy elég közel került ahhoz, hogy akár Yonko is lehessen és meg is tarthassa azt, és ha megkérdezik azokat a szigeteket ahol járt, akkor inkább fognak jótevőként gondolni rá mint egy erőszakos pusztítóra. A vérbeli kalóz fogalma pedig többértelmű - máshogy gondolja a világkormány, akinek a szemével a kalóz egy bűnöző, agresszív szörnyeteg, és másként egy Luffy fajta kalóz, aki inkább a kalandor szinonimát használná erre.
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #6027 Dátum: 15 szep 09, 18:31:08 »

Szerintem Akainut es BB-t is ki fogja végezni Mosolyog

Teljesen érthető lenne mindkettő eseteben Nyelvesít
Mondjuk ha belegondoltok akar Luccit is megölte volna, főleg hogy a vízbe repült, egyszerűen csak kimentettek Mosolyog
Bár lehet meghalt de mindenhol azt olvastam, hogy ő lett az új titokzatos Shicibukai..
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6028 Dátum: 15 szep 09, 19:14:00 »

Szerintem Akainut es BB-t is ki fogja végezni Mosolyog

Teljesen érthető lenne mindkettő eseteben Nyelvesít
Mondjuk ha belegondoltok akar Luccit is megölte volna, főleg hogy a vízbe repült, egyszerűen csak kimentettek Mosolyog
Bár lehet meghalt de mindenhol azt olvastam, hogy ő lett az új titokzatos Shicibukai..

Valaki linkelt még régebben egy külföldi oldalt, ahol megfejtették h Lucci lehetett az egyik aki nézte a Punk Hazard eseményeit. Voltak bizonyos képek melyek utaltak is rá, pl h ugyanaz az üveg bor volt az asztalán és a kalapformája is hasonló volt. Sajnos linket nem tudok, de ha valaki megteszi helyettem megköszönném. Mosolyog
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #6029 Dátum: 15 szep 09, 19:23:34 »

Tudom melyik részről beszélsz nagyjából, az akkor volt amikor Ceaser bemutatta a Shinokut a vevőknek Nevet már jo regen volt az a baj hogy telon vagyok most nem tudom megkeresni :S

De amugy a tengerészeti egyik embere ugy mutatta be a shicibuka-okat, hogy a 7. Tagot pedig ismeritek mar... Akkor csak egy volt emberük lehet Nevet igy Lucci Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 400 401 [402] 403 404 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!