24 máj 29, 00:47:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 399 400 [401] 402 403 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018281 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #6000 Dátum: 15 szep 03, 19:49:02 »

Sose értettem mi baj van a Tontattákkal.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
felixgotrek
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #6001 Dátum: 15 szep 03, 20:26:17 »

Sose értettem mi baj van a Tontattákkal.

Én se. Bellamyt még megértem de sosem értettem hogy mi a baj a tontattákkal vagy pl Rebeccával. Nekem semmi bajom sincs semelyikkel.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #6002 Dátum: 15 szep 03, 20:58:36 »

Sose értettem mi baj van a Tontattákkal.

Én se. Bellamyt még megértem de sosem értettem hogy mi a baj a tontattákkal vagy pl Rebeccával. Nekem semmi bajom sincs semelyikkel.

Tontattákkal én se értem mi a baj, de Rebecca ezzel a hiszti-sírás-dráma trióval (Vivi 2) sok embert kiakasztott.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6003 Dátum: 15 szep 03, 21:09:37 »

Fujitora megválaszolta a többször felmerülő kérdést. Hakival a vak ember nem tud formákat érzékelni, így Doffy biztos, hogy nem vak teljesen, csak maximum a fél szemére.
Köszi Fujitora. Nevet
Naplózva
Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #6004 Dátum: 15 szep 03, 21:31:16 »

én borzalmasan nagyot csalódtam fujitorában. ő is csak egy nyomorék álszent nagyképű tengerész pont mint akainu, elvégezteti luffyval a piszkos munkát aztán meg elkezdi osztani h minek képzeli magát, meg h húde nagy hős hgy szemetet dobál egy flottára. taps taps. a népnek  bezzeg adja a szerény vezetőt  Lehánylak  Lehánylak  Lehánylak  Lehánylak
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6005 Dátum: 15 szep 04, 12:55:20 »

én borzalmasan nagyot csalódtam fujitorában. ő is csak egy nyomorék álszent nagyképű tengerész pont mint akainu, elvégezteti luffyval a piszkos munkát aztán meg elkezdi osztani h minek képzeli magát, meg h húde nagy hős hgy szemetet dobál egy flottára. taps taps. a népnek  bezzeg adja a szerény vezetőt  Lehánylak  Lehánylak  Lehánylak  Lehánylak

Megvan a jelenet amikor letérdelt Rikuék előtt és bocsánatot kért?
Meg volt kötve a keze, nem tehetett semmit.Luffyékat is hagyta 3 napig de utasításokat kapott.Egyáltalán nem adta ki magát hősnek, az egész világ láthatta ahogyan letérdelt.Akainu ezen is akadt ki mert ha rajta múlott volna és Fujitora hamarabb értesíti az újságok már megírták volna, hogy "tengerészeti admirális legyőzte Dressrosa uralkodóit".
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #6006 Dátum: 15 szep 04, 16:48:00 »

Tetszett ez a fejezet!
Nekem kicsit furcsának hatott Luffy viselkedése a harcban Fujitorával, de azért hozta a Luffy a saját formáját (elmondta neki hogy mivel fog támadni).
Fujitorát most még jobban meg kedveltem ebben a részben a kis monológja miatt Mosolyog
Na a vége nagyot ütött és úgy látszik meg volt annak a sok karakter bemutatásának és szerepeltetésének az oka... kalóz szövetségesek...
Én mindig is sejtettem hogy Barto csak szövetséges lesz... Bellamy meg csapattag... mondjuk ez még nem biztos de remélem (ezért tuti kapok pár "szép" szót a Bellamy haterektől Mosolyog )
Amúgy nekem is az volt az első gondolatom a fejezet végén hogy Luffy azt mondja: NEM! (persze tök nyugodtan és higgadtan Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 04, 16:54:15 írta chaoslord3 » Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6007 Dátum: 15 szep 04, 18:08:55 »

Valaki amúgy mondja már meg nekem, hogy mit szeret Bellamyban vagy azt, hogy a szalmakalaposoknak mi haszna volna vele?Olyan gyenge mint a harmat.Így is csomóan a csapatból még semmit sem mutattak erre meg rakjanak be ilyen szerencsétlent is akit 100 fejezet óta csak az nem szégyenít meg aki nem akar.

Nem mondom, van esély rá, hogy bekerül de ez a OP, itt mindenre van esély.Szóval aki nálam okosabb azt mondjon már néhány érvet ami Bellamy mellett szól.
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #6008 Dátum: 15 szep 04, 19:15:42 »

Visszatérve a Tontattákhoz, hogy mit nem szeretek bennük: A naivitásukat és hiszékenységüket, a "landozásukat" (ez ugyanolyan irritáló, mint a Dressrosai lakosságnál a Lucyzás). Igaz van bennük erő attól függetlenül, hogy kicsik, de én nem tartom őket komoly szövetségesnek. Tipikusan azok a karakterek lesznek, mint Barnaszakáll, Bellamy, meg még sorolhatnám, akik bármit túlélnek.

Bellamyval nekem csak annyi bajom van, hogy nem akarom, hogy Szalmakalapos legyen. Szerencsétlent tényleg már a Kaidou elleni harcnál kicsinálnák az eddigi teljesítménye alapján. Emellett még a nyafogása irritáló és személy szerint én nem sok jellemfejlődést tapasztaltam nála. Ettől függetlenül az nem zavarna, ha benne lenne a Yonta Maria flottában.

Én úgy gondolom, hogy Luffynak ezt az ajánlatot el kell fogadnia. Még ha az elején tétovázni is fog, a többiek szerintem úgy is rábeszélik. Nekem nagyon irreális lenne ha a 9 Szalmakalapos és ha nem lép ki Law a szövetségből az ő legénysége, és ha maradnak még Kinemonék, akkor ennyien letudnánk verni egy Yonkout. Hiába ilyen erős Luffy, ezt most tényleg elképzelhetetlennek tartom. Kaidou emberei azért tényleg durvák lehetnek, nem fogja a felét kiütni Király Akaratával és még ott van még a Zoan sereg is. Szükségük lesz a Yonta Maria flottára ez biztos.
Igen és ha már itt tartunk kíváncsi vagyok, hogy a Kid-Hawkins-Apoo triónak vannak-e szövetségesei.  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 04, 19:38:02 írta kristofkristof » Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #6009 Dátum: 15 szep 04, 19:24:23 »

Hát Kidéknek maximum a tipikus kalóz szövetségeket tudom elképzelni, akik első adandó alkalommal otthagyják és/vagy elárulják.Én még mindig messze Luffyék csapatát tartom legerősebbnek a supernovák közül pláne ezzel a sereggel most a hátuk mögött.Ha random kidék is bekapnának ennyi buffot off-screen az szerint bullshit lenne.Luffyékat láttuk, hogy kiérdemelték és megdolgoztak érte, az előbb említettek meg nem hiszem, hogy bárkivel is olyan jók lettek volna, hogy egy életre elkötelezzék magukat mellettük.

Bellamy ha az egyik szövetséges hajóhoz csatlakozna azzal semmi problémám nem lenne.
x év múlva látnánk újra és akár még egy badass momentuma is lehetne.Reális volna, hogy az évek alatt megerősödött és azaz esetleges egy fight amit akkor kapna amikor Luffyéknak kellenek a szövetségesek is jól kijöhetne, plusz még így a nosztalgia faktor is működhetne Bellamyval.

Ezen kívül mást nem tudok elképzelni számára csak a halált.Ha valakinek vannak más ötletei vele hallgatom Nevet
Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #6010 Dátum: 15 szep 05, 07:20:43 »

Nem értem mi a gond Bellamy karakterével,hisz hasonló cipőben jár mint annó Nico Robin.Szerintem normális karakter lett 2év után  és az ereje se nulla,legalábbis egy alap szinten van.Még mindig jobb,Bartolomeo nyáladzása.
Valaki amúgy mondja már meg nekem, hogy mit szeret Bellamyban vagy azt, hogy a szalmakalaposoknak mi haszna volna vele?Olyan gyenge mint a harmat.Így is csomóan a csapatból még semmit sem mutattak erre meg rakjanak be ilyen szerencsétlent is akit 100 fejezet óta csak az nem szégyenít meg aki nem akar.
Nem mondom, van esély rá, hogy bekerül de ez a OP, itt mindenre van esély.Szóval aki nálam okosabb azt mondjon már néhány érvet ami Bellamy mellett szól.
Gyengének azért nem mondanám Bellamyt,mert nagyon sokat fejlődött személyiségileg és haki szempontjából. Engem nem zavar ha csatlakozik,de ha nem csatlakozik,akkor legalább fontos szerepet kaphatna még.
Most már nagyon kevés az esély,de én örültem volna, ha Violet lett volna az új tag.Nem csak azért,mert kéne egy erős női tag a csapathoz,hanem jó páros lenne Sanjival. A képessége pedig megfelelő lenne maradék szalmakalapos keresésében.Kár,hogy hercegnő lesz belőle :/ .
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 05, 07:44:52 írta Dungeon Lord » Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #6011 Dátum: 15 szep 05, 10:22:26 »

Bellamyhoz én már csak azt tenném hozzá, hogy az lenne a legjobb, ha Law-hoz csatlakozna. Kicsit közös a múltjuk, mindketten Doflamingo miatt szenvedtek, szerintem ez lenne a legjobb Bellamy sorsával kapcsolatban.

Viola képességét én inkább a hasznos kategóriába sorolnám, mint az erősbe. Nem vonom kétségbe, hogy az övé az egyik leghasznosabb képesség, de még a tisztektől is kikapott volna. Remek húzás volt, hogy senki sem csatlakozott, már csak Bellamy sorsa tisztázatlan eddig, de ebben a történetszálban Bartolomeo kivételével senkin sem láttunk hajlamot arra, hogy Szalmakalapos legyen és senkinek sem volt olyan epic megmozdulása, mint anno Franky, Robin stb. Bartolomeo is lerombolta azt az epic megmozdulását az örökös nyáladzásával, szóval Oda tökéletesen oldotta meg a helyzetet, hogy berakta szövetségesnek.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #6012 Dátum: 15 szep 05, 10:54:29 »

Óh, tényleg, ez milyen jó ötlet! Eddig eszembe se jutott, de szívesen megnézném Bellamyt később Law csapatában (őszintén nekem azzal sem lenne probléma, ha Luffyékhoz csatlakozna, de ez sokkal érdekesebb helyzetet hozhatna elő később).
A fejezetről annyit, hogy bitang jó volt. Nagyon tetszett Luffy stílusa, majd az emberek reakciója (így még is csak megmaradt hősnek), és természetesen a 7 divízió csatlakozása is, baromi epic volt. Fantasztikus fejezet volt, most már még kíváncsibb vagyok, hogy mi lesz Luffy válasza, és egyáltalán, hogy mi lesz a 800. fejezetben. Remélem valami NAGY Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
felixgotrek
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #6013 Dátum: 15 szep 05, 11:23:10 »

Remélem én is hogy valami király lesz Nevet Engem személy szerint mostanában egyre jobban kezdett érdekelni az Uranus meg a Pluton. Remélem lassan azokról is lesz valami új.
Naplózva
csizi-kun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #6014 Dátum: 15 szep 05, 12:00:23 »

Bellamyhoz én már csak azt tenném hozzá, hogy az lenne a legjobb, ha Law-hoz csatlakozna. Kicsit közös a múltjuk, mindketten Doflamingo miatt szenvedtek, szerintem ez lenne a legjobb Bellamy sorsával kapcsolatban.


Nah igen ezzel én is meglennék elégedve. Remélem igazad lesz.  bow

És lassan végre Sanjiékról is többet megtudunk. Kíváncsi leszek a találkozásukra. Plusz ott van Law legénysége is. Lehet, hogy azóta ott is lett egy két új tag. (+Bellamy)  Pojén
Naplózva
Oldalak: 1 ... 399 400 [401] 402 403 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!