24 máj 19, 14:10:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 398 399 [400] 401 402 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011394 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #5985 Dátum: 15 szep 03, 08:18:31 »

.... és végül mindenki csatlakozott! Nevet  bow
Az utolsó oldalra érve a hideg is kirázott, nagyon badass!  Kúl
Így már kb 5609-en vannak! Nevet

Jó kis fejezet volt. Tehát megalakultak Luffy követői Nevet

Viszont Bellamy-t sehol se mutatták. Lehet sokaknak igaza lesz és ő fog csatlakozni bár én nagyon nem szeretném de most izgulhatok ezen egy hétig  Technikai KO
Sajnos 2 hétig izgulhatsz... Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 03, 08:23:22 írta blackfire » Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5986 Dátum: 15 szep 03, 08:26:56 »

Még nem olyan biztos, hogy nem csatlakozik Barto Nevet Oda nagy troll most mindenkivel elhiteti ezt, azután meg ki tudja Nevet vagy marad minden ugyan így Mosolyog

Csak ne Bellamy könyörgöm......:@

Most szerintetek mindannyian elindulnak Kaidouhoz?  Gondolkozik
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #5987 Dátum: 15 szep 03, 10:05:44 »

Hm érdekes fejezet volt. Sajnáltam, hogy beleszóltak a többiek a harcba, mert érdekes lett volna, de még nincs itt az ideje. Ezen felül tényleg jó lenne már más történetszálat követni.

Elég jó kis szövetség alakul itt ki. Ha most megismétlődne a Nagy Háború akkor Luffy már több szövetségessel indulhatna harcba, mint anno Fehérbajusz. Nevet Jó ez nem igaz, de akkor is durva.
Először furcsálltam is, hogy elég sok ember. Meg elég fura, hogy ezek az erős emberek követni akarják. Viszont rájöttem, hogy azért megvan az a hierarchia aminek meg kell lennie és ebből a szövetségből tényleg Luffy a legerősebb.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 03, 10:06:26 írta hagabi » Naplózva
MonkeyKing
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 26


Majom Király


« Válasz #5988 Dátum: 15 szep 03, 11:06:38 »

Tökéletes fejezet.Kicsit féltem,hogy Oda ,hogyan csinálja meg Luffy és Fujitora harcát,de nagyon jól megoldotta.Még egy kicsit meg is kedveltem Fujitorát.És a végén 5600 fős legénység?,váóó. Rég tetszett így manga fejezet.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 03, 11:07:51 írta MonkeyKing » Naplózva

Semmihez sem kell nagyobb bátorság, mint hogy nevetés mögé rejtsük szomorúságunkat.
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5989 Dátum: 15 szep 03, 11:37:06 »

Azta r*hadt, már 5-6 ezer fős szövetsége van szalmakalaposoknak? Azt hiszem, kezdhet fosni a kormány, mert lassan a szalmakalaposoknak nagyobb serege lesz, mint nekik..  Yóóóó

Legfőbb reakcióm erre a fejezetre:

Istenem ne, kérlek csak Bellamy-t ne, nem akarom őt a csapatban látni, annyira nem passzol hozzájuk, meg nem is érdekelnek Bellamy depizései, ahogy Hiei írta, annyira jelentéktelen karakter....  Gyáááá Gyáááá

Kár h Bartolomeo csak szövetséges lesz, de viszont felcsillanthat a remény, hogy esetleg egy női karakter (NEM!, semmiképp nem Rebecca, elég volt belőle) fog csatlakozni, én ennek nagyon örülnék.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 03, 11:38:39 írta jasek89 » Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5990 Dátum: 15 szep 03, 12:16:50 »

hatalmas fejezet és azt hiszem meg kaptuk a OP eddigi legnagyobb power up-ját a szalmakalaposoknak.Elképesztően jó volt.

Bellamy remélem azért nem volt ott mert beleesett a vízbe útközben és nem vette észre senki.

Fujitorát meg egyre jobban bírom, sokat adott a személyiségéhez a fejezet, óriási karakter!
Meg amikor mondta, hogy így most nem tudom megmutatni a cool technikáimat ikszdé

Zoro "én jövök" ikszdé ezen is besírtam.

És kivételesen tetszett a civilek jelenete is.

Usopp reakciója Hajrudinra kellett, ez utalásnak is lehet venni.

A fejezet vége meg egyszerűen epic volt.
Képzeljétek el ezt a fejezetet animében és valami olyan stúdióval ami nem a Toei..  Neeem
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #5991 Dátum: 15 szep 03, 13:04:17 »

NA ha Oda tényleg troll, akkor a következő fejezetben erre Luffy azt mondja, hogy NEM. Nevet  Rogernek sem volt Armadája, még is ő lett a kalózkirály, és nem Shikki, vagy Shirohige.  Ha elutasítja, azzal csak még jobban tisztelik majd később, hogy emg volt a lehetősége, de enélkül is elég erős...stb.

Ha viszont a könnyebb utat választjuk, akkor elfogadja, viszont akkor inkább fog Yonko irányba mozogni. Hatalmi harcok a Yonkoval.
Luffy semmit nem akar megghódítani, csak szabadon hajózni a tengeren, és megtalálni a One piece-t. Luffy nem egy észlény, és parancsnok típus alapból, csak nagyon erős és ezért a kapitány.  Ha elfogadják, akkor kb Nami irányítani az egész flottát Nevet

Összesítve, szerintem elutasítják a felajánlást. Viszont a jövőben ha kell segítség, akkor rendelkezésre állnak majd a srácok.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5992 Dátum: 15 szep 03, 13:08:00 »

Belegondolva szükségük lesz rájuk, nem csak esetleges nagyobb harcok miatt hanem területvédés céljából is.
Például a jövőben ha a Gyojin sziget az ő fennhatóságuk alatt lesz nem mehetnek oda minden egyes alkalommal amikor valaki úgymond megtámadta azt.Ezért is kellenek a szövetségesek.

9-10 ember nem tud területeket megtartani magának ha nincsenek ott állandó jelleggel.Éppen ezért fostak Big Momtól meg Shirohigétől annyira amikor ők vigyázták a szigetet, mert ha személyesen ő nem is megy oda attól még emberek százait oda tudja küldeni.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5993 Dátum: 15 szep 03, 13:23:47 »

Belegondolva szükségük lesz rájuk, nem csak esetleges nagyobb harcok miatt hanem területvédés céljából is.
Például a jövőben ha a Gyojin sziget az ő fennhatóságuk alatt lesz nem mehetnek oda minden egyes alkalommal amikor valaki úgymond megtámadta azt.Ezért is kellenek a szövetségesek.

9-10 ember nem tud területeket megtartani magának ha nincsenek ott állandó jelleggel.Éppen ezért fostak Big Momtól meg Shirohigétől annyira amikor ők vigyázták a szigetet, mert ha személyesen ő nem is megy oda attól még emberek százait oda tudja küldeni.

Nyilván célszerű lenne ezt elfogadni és vigyázni azokra a területekre, ahol Luffy-ék "rendet" raktak. De mivel Luffy nem túlzottan az a fajta ember, aki ezeket a döntéseket így végiggondolja, így valszeg nagyobb az esély h visszautasítja mindenki ledöbbenésére... Nevet Persze, ahogy írtad a tisztelet meglesz mindig, így ha segítségre szorulnak fognak segíteni, főleg Bartolomeo-ék.
Naplózva
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #5994 Dátum: 15 szep 03, 14:44:03 »

Jó lett volna, ha a fórum 400. oldalára már a 800. fejezet jön...Szomorú Nevet

A rész első fele várható volt, de azért sikerült belecsempésznie Oda-nak egy kis többletet. Tetszett, hogy Luffy a jellemének megfelelően harcolt. Fujitorát kezdem megkedvelni, de sajnos nagyon hasonlít Kizarura (kivéve, hogy Kizaru kretén, ő meg bölcs), ezen a fejen besírtam: http://www.mangapanda.com/one-piece/799/4 Nevet A lakosok nem tetszettek, de szükségszerűek voltak, remélem most látuk őket utoljára...

A második fele a résznek nagyon jóra sikeredett.

Bellamy remélem azért nem volt ott mert beleesett a vízbe útközben és nem vette észre senki.

Milyen jó is lenne :DD Bár én már megszoktam, elfogadtam, hogy csatlakozik...

A tontattákat ki lehetett volna hagyni az egészből: először is nem is törvényen kívüliek, nagy hiba lenne a részükről kikezdeni a tengerészettel, másodszor: utálom őket, és a tudat, hogy még továbbra is benne lesznek a sztoriban... Leüt

Amikor befejeztem az olvasást, rögtön odaképzeltem Luffy fejét, hogy azt mondja: NEM és elvonul Nevet Szerintem így is lesz, utána pedig Usopp és/vagy Zoro meggyőzi, hogy azért ezt illene elfogadni, szóval végül így is lesz.

Na, de kezdődhetne már végre az új ív!!
Naplózva
Almanach
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #5995 Dátum: 15 szep 03, 15:27:25 »

NA ha Oda tényleg troll, akkor a következő fejezetben erre Luffy azt mondja, hogy NEM. Nevet 

Mikor elolvastam a fejezetet ugyanez ugrott be. A kép mikor Luffy azt mondja "nem, nem akarom hogy segítsetek". Bár szerintem nem ez lesz, de hatalmas lenne.
Naplózva
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #5996 Dátum: 15 szep 03, 15:33:18 »

Engem leginkább az zavarna, hogy ebben az 5000+ fős csapatban nem mindenkinek van a "Szalmakalapos" attitűd, biztos vannak igazán kalózok. Luffyék elvégre nem rosszak. Lehetne mondani, hogy a Tengerészet már most is rossznak állítják be, de ahogy mennek szigetről szigetre kiderül a civilek számára hogy hoppá, ez még sincs így. Viszont ha akár lenne 100 ember a Szalmakalapos zászló alatt akik ölnek, rabolnak, erőszakolnak, bűnöznek etc. akkor máris oda lenne a bizonyos Szalmakalapos fogalom.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5997 Dátum: 15 szep 03, 15:48:27 »

Ha tényleg a világkormánnyal, akarnak újat húzni szükség lesz rájuk. Szerintem a 800. rész csattanója lehetne az, hogy Rikuék felhúzzák a szalmakalapos zászlót a szigetre és az ő védelmüket kérik a világkormány helyett. A másik észrevétel Barto csak a második lett. Cavington az első számú hódolóxD
Egyébként nem fog nemet mondani Luffy egy egész arc ment el jelentéktelen emberekkel. Kár volt bele rakni őket... szóval igen lesz a vége.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 03, 18:07:50 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Almanach
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #5998 Dátum: 15 szep 03, 19:25:34 »

Engem leginkább az zavarna, hogy ebben az 5000+ fős csapatban nem mindenkinek van a "Szalmakalapos" attitűd, biztos vannak igazán kalózok. Luffyék elvégre nem rosszak. Lehetne mondani, hogy a Tengerészet már most is rossznak állítják be, de ahogy mennek szigetről szigetre kiderül a civilek számára hogy hoppá, ez még sincs így. Viszont ha akár lenne 100 ember a Szalmakalapos zászló alatt akik ölnek, rabolnak, erőszakolnak, bűnöznek etc. akkor máris oda lenne a bizonyos Szalmakalapos fogalom.

Amúgy az a vicces, hogy ez alapján Bartolomeo sem lenne megfelelő. Beceneve: kannibál és ha jól rémlik még sütögetett is embereket.
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #5999 Dátum: 15 szep 03, 19:34:20 »

Az előző fejezet végén tetszett Luffy elhatározása, de nem hittem volna, hogy ez lesz belőle. Nekem nem tetszett a végkimenetel, mármint nem az, hogy elmenekültek, hanem az, ahogy Luffy harcolt, szerintem ez nagyon gyerekes volt.

Fujitora is meglepett, de megnézném, amikor személyesen beszél Akainuval.

Bartolomeoék felajánlása nagyon tetszett, már épp ideje volt. Azért ismerjük el, nagy naivitás lenne azt hinni, hogy a Szalmakalaposok 9 fővel meghódítják a világot.
Szerintem nincs benne semmi meglepő, hogy Bellamy most nem szerepelt. Ő ott lábadozott Luffyékkal végig, ergo ő nem volt benne ebbe a kis "szervezkedésbe".  Mosolyog
Úgy vagyok vele, hogy ez a számozás lényegtelen, elvégre bárhogy is nézzük Bartolomeo volt a legnagyobb "felbújtó"  Nevet

Igen és ami nagyon nem tetszett. Nem elég, hogy Punk Hazard legidegesítőbb szereplőit, az az a gyerekek tovább boldogítanak minket, még Dressrosa legidegesítőbb karakterei a Tontották se tűnnek el a színről... WHHYYYYY Oda?  smirksweat

Pont a 800. fejezet előtt szünet. Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e valami érdekesség, így a kerek fejezetszám alkalmával, és ha igen mi.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Oldalak: 1 ... 398 399 [400] 401 402 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!