24 máj 19, 17:31:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 390 391 [392] 393 394 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011562 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #5865 Dátum: 15 aug 18, 17:57:12 »

Egy dolog most tűnt fel nekem. Sengoku a két évvel ezelőtti Legjobbak háborújában még fekete hajú volt és tök izmos ha jól emlékszem. Amit furcsálltam is mivel Tsuru és Garp is, akik vele egy korosztály mind őszhajúak. Erre most Sengoku is ősz hajú és össze van aszva.  >.<#
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #5866 Dátum: 15 aug 18, 20:14:51 »

Igen. Amikor egy tengerész visszavonul, akkor kényszerítik, hogy megőszüljön. Ha magátol nem megy, akkor megkínozzák, befestik a haját vagy hasonlók, de akkor is ez az egyen szerkó.

Míg Garp és Tsuru kevésbé aktív szolgálatot taljesített egy idő után, Sengoku képviselte a a haditengerészetet egészen eddig. Most már leereszthet ő is.
Naplózva
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #5867 Dátum: 15 aug 18, 20:25:46 »

Duuu, ezen a magyarázaton befostam ikszdé Lehet, hogy a OP világában is feltalálták már a hajfestéket (ha már narutonak laptopja van...), bár valószínűbbnek tarom, hogy a háború keltette izgalmak és sokk hatására őszült ki ilyen gyorsan. Azon meg, hogy a teste nem fiatal kár csodálkozni, valószínűleg már nem edz annyit: http://www.harshcritic.com.au/wp-content/uploads/actor-Arnold-Schwarzenegger-young-age-and-old-age.jpg
Naplózva
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #5868 Dátum: 15 aug 20, 07:09:43 »

Itt az új rész: http://www.mangareader.net/one-piece/797
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5869 Dátum: 15 aug 20, 08:51:18 »

Szénné izgultam magam, hogy nehogy Rebecca csatlakozzon...
Egyáltalán van olyan a világon, aki szeretné őt a csapatban látni?
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #5870 Dátum: 15 aug 20, 09:22:07 »

Kivételesen most nem izgultam, valahogy már éreztem, hogy Rebecca biztos nem lesz tag. Én se tudom elképzelni, hogy akarna-e valaki egy bokszzsákot a csapatba.

Amúgy kicsit csalódott voltam, hogy két hét után Rebeccára ment el az egész fejezet, de legalább már lezárult a Rebeccás szál és Luffy végre megy a kikötőbe. A következő fejezetben egy gyors menekülésre számítok, remélem nem lesz elhúzva.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5871 Dátum: 15 aug 20, 09:39:15 »

Kicsit megijedtem, hogy Rebecca lesz az új tag de hál istennek nem. Viszont gyanús h Bartolomeot egyre sűrűbben szerepelteti Oda, sztem ezek már előjelek h hamarosan mugiwara tag lesz. Kellett ilyen fejezet is, és ezzel valszeg le is zárta a Rebecca-Kyros szált. Vajon Law hova tűnt? Vmit kitalált Fujitora ellen?
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #5872 Dátum: 15 aug 20, 10:07:16 »

Nekem az a gyanúm, hogy ő Sengokut látogatja meg.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5873 Dátum: 15 aug 20, 10:12:12 »

Ez a fejezet kicsit az idegeimen táncolt amikor egy másodpercre elhitette velem, hogy magukkal viszi Rebeccát Luffy.

Egyébként számomra nem voltak különösebb dolgok a fejezetben, kivéve azt az egy mondatot, hogy "Egy életre az adósaitok vagyunk".Ezt nem volt fontos hozzátenni ha csak nincs jelentősége de úgy tűnik később ezt a gárdát még látjuk Luffyék oldalán.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5874 Dátum: 15 aug 20, 10:17:49 »

Nekem az a gyanúm, hogy ő Sengokut látogatja meg.

Valóban! De vajon mit akarhat Sengokutól? Corazon csak egy kém volt a sok közül.
Naplózva
felixgotrek
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #5875 Dátum: 15 aug 20, 10:26:57 »

Nem mondom hogy rossz fejezet volt de 2 hét várakozás után egy ilyen fejezet az csalódás nekem.  Szomorú
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5876 Dátum: 15 aug 20, 10:58:50 »

Nekem az a gyanúm, hogy ő Sengokut látogatja meg.

Valóban! De vajon mit akarhat Sengokutól? Corazon csak egy kém volt a sok közül.

Sengokunak valóban csak egy a sok közül, de Lawnak nem feltétlen Nevet lehet valami közelebbit is meg akar tudni a munkájáról Corazonnak.Lehet csak Doffyék elviteléről kérdez bár azt nem hiszem.
Naplózva
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #5877 Dátum: 15 aug 20, 11:28:53 »

Én voltam az egyetlen akinek meg se fordult a fejében ez, hogy Rebecca csatlakozna? Ez számomra egyértelmű volt, hogy marad a szigeten, soha fel se merült bennem a gondolat, hogy majd ő is elmegy velük, nulla oka lett volna erre. Viszont a fejezet csak idő kitöltés volt, pörögnek a lapok, a sztori meg vánszorog, ki akarja ezt húzni Oda a 800. fejezetig.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5878 Dátum: 15 aug 20, 11:50:01 »

Én szívesebben láttam volna Rebeccát a csapatban, mint Bellamyt. Ettől független nem hittem, hogy csatlakozik. Kyros csatlakozásától jobban tartottam a levél után. Hála égnek ő se csatlakozott. Mondjuk ebből az arcból bárki csatlakozik a csapathoz  ne tesz majd boldoggá. Szóval reménykedem a kevésbé rosszban.
Igen amúgy masszívan érezhető ez a 800. részig akarom húzni dolog. Ráadásul még buli se volt ez gyanús. Még se itt ér véget az arc?Nyelvesít
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #5879 Dátum: 15 aug 20, 12:48:54 »

Fujitora Airboard gyakorlata mindig is bejött Nevet Nem tiszta, hogy Luffy előle fut, vagy más-más irányból, de mind a ketten jönnének.

Ez az "egy életre adósok vagyunk" szöveg csak megerősíti amit korábban sokan is mondtak, hogy kialakult a Fehérbajúsz féle szövetséges flotta egy része.

Rebeca egy tucat karakter. Rengeteg ilyet mentett már meg Luffy. Eszembe sem jutott, hogy csatlakozna. Azt, hogy egyáltalán fog e valaki az egy kérdés számomra. Nem akarok belemagyarázni dolgokat, hogy ez meg az sokat szerepelt itt meg ott. Meglátjuk. Serintem a legjobb lenne ha senki sem, és haladnának tovább, és nem tökölnénk el még egy fejezetet azzal h Luffy felkéri és visszaemlékezünk....stb.

 Barto Igazán komoly akkor lenne, ha nem legénységi tagként csatlakozna, hanem a hajójával mindig követné Luffyékat Nevet Bárhova mennek Nevet Ez őket igen idegesítené, ezért  kiosztanának neki ilyen kisebb dolgokat, hogy ide-oda menjen elintézni dolgokat.

   Law és Sengoku beszélgetését baljósnak érzem.  Most hogy megkapta a bosszúját Law, kiszámíthatatlan megint. Simán kinézem belőle, hogy Luffynak keresztbe tegyen, vagy hogy visszaálljon a Shichibukia pozicióba.  Így is Doffy miatt megürül egy pozició. A világkormány nem engedhet meg magának 2 üres posztot a Shichibukaiban, mert akkor megborul a hatalmi egyensúly. Sengoku simán rábeszélheti Lawt a maradásra, és akkor már csak egy helyet kell kitölteni.  Ha viszont Law nem rosszakarója Luffynak, akkor olyanná válhatna mint Mihawk Shanksnak.  Shichibukai, de ha ő kerül szóba, akkor nem csinál semmit.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 20, 12:55:23 írta Duuu » Naplózva
Oldalak: 1 ... 390 391 [392] 393 394 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!