24 máj 19, 15:50:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 386 387 [388] 389 390 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011514 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #5805 Dátum: 15 aug 08, 06:14:14 »

Duuu, ha kaidou-nak a műtétgyümölcs adta volna a halhatatlanságot, akkor a kairoseki bilincs semlegesítené azt is gondolom.

Kíváncsi vagyok mit vetít elénk majd Oda, mert ha csak ráfogja majd hogy ekkora tank, akkor az már túlmutat Fehérbajuszon is bőven.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5806 Dátum: 15 aug 08, 08:05:40 »

Duuu, ha kaidou-nak a műtétgyümölcs adta volna a halhatatlanságot, akkor a kairoseki bilincs semlegesítené azt is gondolom.

Kíváncsi vagyok mit vetít elénk majd Oda, mert ha csak ráfogja majd hogy ekkora tank, akkor az már túlmutat Fehérbajuszon is bőven.

Hát nem tudom, azért csak elfogták és le is győzték párszor Kaidot, míg Fehérbajusz a Marineford háború előtt verhetetlen volt és sztem azt is megnyerte volna ha nem haldoklott volna.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 08, 08:07:28 írta jasek89 » Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #5807 Dátum: 15 aug 08, 10:51:59 »

Bellamy gyenge mar bocsánat aki azt gondolja hogy erős az rossz mangat néz... Szerintem egyedül Nami meg Robin nem tudja megverni ...

Szerintem meg ugyan azt a mangát nézzük/olvassuk csak más a véleményünk erről dologról ennyi... Te is és én is elmondtuk a véleményünket.
Amúgy szerintem sokan túl becsülitek itt a csapat egyes tagjait... Usopp? szerintem helyben maga alá rakna egy jó nagyot ha Bellamyval kellene harcolnia Nyelvesít (mondjuk nem is kedvelem annyira Usoppot így ez is közre játszhat).


Kaidonak amúgy milyen gyümije lehet? mintha már vki írta volna hogy nincsen is neki csak ilyen erős alapból? (az mondjuk kemény lenne Mosolyog )
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #5808 Dátum: 15 aug 08, 11:01:01 »

Duuu, ha kaidou-nak a műtétgyümölcs adta volna a halhatatlanságot, akkor a kairoseki bilincs semlegesítené azt is gondolom.

Kíváncsi vagyok mit vetít elénk majd Oda, mert ha csak ráfogja majd hogy ekkora tank, akkor az már túlmutat Fehérbajuszon is bőven.

Szerintem a kairoseki bilincs nem semlegesítené a halhatatlanságát. Hiszen nem ő  gyümölcs használója. Ez kb olyan, mint hogy a tengervíz semlegesíti a gyümölcs erőket. Aokiji mégis meg tudja fagyasztani a tengert. Mosolyog
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5809 Dátum: 15 aug 08, 11:09:54 »

Bellamy gyenge mar bocsánat aki azt gondolja hogy erős az rossz mangat néz... Szerintem egyedül Nami meg Robin nem tudja megverni ...

Szerintem meg ugyan azt a mangát nézzük/olvassuk csak más a véleményünk erről dologról ennyi... Te is és én is elmondtuk a véleményünket.
Amúgy szerintem sokan túl becsülitek itt a csapat egyes tagjait... Usopp? szerintem helyben maga alá rakna egy jó nagyot ha Bellamyval kellene harcolnia Nyelvesít (mondjuk nem is kedvelem annyira Usoppot így ez is közre játszhat).


Kaidonak amúgy milyen gyümije lehet? mintha már vki írta volna hogy nincsen is neki csak ilyen erős alapból? (az mondjuk kemény lenne Mosolyog )

Nem zárja ki, hogy nincs semmilyen gyümije, másik Yonkou-nak Shanks-nak is valszeg nincs gyümiképessége....
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #5810 Dátum: 15 aug 08, 11:54:55 »

Nem zárja ki, hogy nincs semmilyen gyümije, másik Yonkou-nak Shanks-nak is valszeg nincs gyümiképessége....

Igaz Shanksnak sincs. De most így visszagondolva Marinford előtt Shanks Kaido-t visszaverte hogy ne támadja be Fehérbajuszt. Akkor Shanks milyen bika lehet így is hogy egy karja van és Kaidou-t még így is megállította... Nevet

Kíváncsi vagyok rá hogy itt is elindul-e egy háború (amit Kaidou is mondott)... ha igen akkor gondolom Luffy-ék toltál benne lesznek a sűrűjében Nevet
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #5811 Dátum: 15 aug 08, 12:06:49 »

Nem tudhatjuk, hogy mi történt Kaidou és Shanks között.. lehet, hogy csak lecsíllapította őt Shanks, és nem is harcoltak. Fogalmunk sincs milyen a kapcsolat Shanks és Kaidou között. Lehet, hogy baráti.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #5812 Dátum: 15 aug 08, 12:34:27 »

Semmi köze a kettőnek egymáshoz. A műtétgyümölcs erejét használva egy olyan "műtétet" hajt végre ami halhatatlanságot ad. Tehát kb. olyan mintha meggyógyítana valakit Law, pl Luffyt de a kairoseki bilincs hatástalanítaná a gyógyítást. Nem hiszem.

Duuu, ha kaidou-nak a műtétgyümölcs adta volna a halhatatlanságot, akkor a kairoseki bilincs semlegesítené azt is gondolom.

Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5813 Dátum: 15 aug 08, 12:36:14 »

Pedig szerintem akkor félre értelmezed a mangat Mosolyog rémlik hogy dellinger kb megölte volna bellamyt? Aki nem használta a "hal" erejét vagy hogy írjam... Cavendishnek egy vágás volt Mosolyog pedig hakit se használt dellinger, legalábbis nem mutattak Mosolyog

Es O pedig egy egyszerű család tag akárcsak baby 5 vagy buffalo. Ugy hogy igenis gyenge legalábbis mugiwara tagnak gyenge
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5814 Dátum: 15 aug 08, 12:58:49 »

Ezt most már itt vitassátok meg.

http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=3819.60

Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #5815 Dátum: 15 aug 08, 13:06:40 »

Pedig szerintem akkor félre értelmezed a mangat Mosolyog rémlik hogy dellinger kb megölte volna bellamyt? Aki nem használta a "hal" erejét vagy hogy írjam... Cavendishnek egy vágás volt Mosolyog pedig hakit se használt dellinger, legalábbis nem mutattak Mosolyog

Es O pedig egy egyszerű család tag akárcsak baby 5 vagy buffalo. Ugy hogy igenis gyenge legalábbis mugiwara tagnak gyenge

KÉRLEK, HAGYD ABBA EZT A FÉLRE ÉRTELMEZED A MANGÁT  SZÖVEGET!!! (így is olyat írtam majdnem amit később megbántam volna). Az meg egy dolog hogy kikapott Dellingertől, de ahogy mondtam nem is volt topon Bellamy akkor (B csoport harca miatt). Amúgy is arról volt szó hogy a csapatban hanyadik helyett foglalná el... És a csapatban is van jó pár gyenge tag még Bellamynál is... (Nami, Usopp, Chopper ez a 3 tuti gyengébb)

A téma részemről lezárva...

Szerk.: Bocs Hiei. A hozzászólás után láttam a kiírásod. Többet ebben a témában nem is vagyok hajlandó válaszolni neki.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 08, 13:10:32 írta chaoslord3 » Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5816 Dátum: 15 aug 08, 14:34:40 »

Majd ha láttuk Usopp meg mindenki erejét akkor rangsorolhatsz addig fölösleges kacsint


De az érdekes hogy Doffy félt Kaidoutol de akkor miért nem ölte meg Lawot a gyümölcsért cserébe? Tudta h shicibukai lazán elkaphatta volna bármikor foleg hogy Ceaser is tudta hogy ott van PH-n Nevet
Naplózva
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #5817 Dátum: 15 aug 08, 19:21:35 »

Összeválogattam pár érdekes dolgot, így azt hiszem így egy kicsit egyszerűbb közzétenni tömören a véleményem Kaidouról.

Law elmeséli, hogy a kormány régebben kísérletezett óriások létrehozásával...
http://postimg.org/image/x6nbg6y3t/
...és Caesartól is kiderül, hogy Vegapunk is kísérletezett.
http://postimg.org/image/5q630lilv/
A számomra érdekes részt aláhúztam.
http://postimg.org/image/x71na9r1f/

és egy kis ráadás
http://postimg.org/image/y983u8g3f/

Szerk.: És persze Tashigiék is oda viszik a gyerekeket. Szóval jelenleg arra vagyok kíváncsi van e (és ha van akkor milyen) kapcsolat van Vegapunk és Kaidou között.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 08, 19:25:18 írta Beeng » Naplózva
Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #5818 Dátum: 15 aug 08, 20:11:58 »

szerintem felesleges találgatni ki lesz az új tag, rövidesen úgyis kiderül. bartolomeo, bellamy és szerintem caesar is esélyes, jinbe tuti hiszen megígérte anno ( lehet hogy magával hozza wadatsumi-t is  Nevet)

bellamy lestrapált állapotban volt ugyan a dellingerrel vívott harca során, de sokan lebecsülitek dellingert sztem, mert idegesítő. de ha visszanézitek elég bika volt, lenyomta blue gilly-t, dagamát, suleimant, és Ideo-t(!) aki a colosseumban egyenlőként harcolt sai-al (amíg ugye chinjao és luffy nem döntöttek úgy hogy útban vannak  ikszdé) tehát gyengének semiképp nem nevezhető. bellamy sem gyenge, azért átélt egysmást az egy dolog hogy luffy ellen szrt nem ér, meg bartolomeo áttörhetetlen(!) pajzsaival szemben.

sztem kaido hibrid, mégpedig egy olyan óriásé mint oars meg egy emberé, hiszen ha megnézed, kidékhez viszonyítva akkor rájössz hogy kb fehérszakáll méretű, a fiatalabbik oars aki csak feleakkora volt mint oars(!), két óriás nagyságú. sztem a halhatatlansága a gyümölcséből adódik. és nemhinném hogy erősebb volt fehérszakállnál hiszen shanks megállította....ahogy a háborút is  Ördögi

Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5819 Dátum: 15 aug 08, 20:30:21 »

szerintem felesleges találgatni ki lesz az új tag, rövidesen úgyis kiderül. bartolomeo, bellamy és szerintem caesar is esélyes, jinbe tuti hiszen megígérte anno ( lehet hogy magával hozza wadatsumi-t is  Nevet)

bellamy lestrapált állapotban volt ugyan a dellingerrel vívott harca során, de sokan lebecsülitek dellingert sztem, mert idegesítő. de ha visszanézitek elég bika volt, lenyomta blue gilly-t, dagamát, suleimant, és Ideo-t(!) aki a colosseumban egyenlőként harcolt sai-al (amíg ugye chinjao és luffy nem döntöttek úgy hogy útban vannak  ikszdé) tehát gyengének semiképp nem nevezhető. bellamy sem gyenge, azért átélt egysmást az egy dolog hogy luffy ellen szrt nem ér, meg bartolomeo áttörhetetlen(!) pajzsaival szemben.

sztem kaido hibrid, mégpedig egy olyan óriásé mint oars meg egy emberé, hiszen ha megnézed, kidékhez viszonyítva akkor rájössz hogy kb fehérszakáll méretű, a fiatalabbik oars aki csak feleakkora volt mint oars(!), két óriás nagyságú. sztem a halhatatlansága a gyümölcséből adódik. és nemhinném hogy erősebb volt fehérszakállnál hiszen shanks megállította....ahogy a háborút is  Ördögi



Ezt már egyszer megvitattuk! Nem Fehérszakáll, hanem Fehérbajusz!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 386 387 [388] 389 390 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!