24 máj 19, 16:19:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 385 386 [387] 388 389 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011528 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #5790 Dátum: 15 aug 07, 09:25:14 »

Én Bellamy-t Franky utánra tenném közvetlenül. Az pedig már a Szalmakalaposok középmezőnye. Gondolj bele. Mindig volt a szörnytrió ők az igazán erősek a csapatban. Utána van a középmezőny Franky, Robin személyében és utána vannak a többiek. Legalábbis az én meglátásom szerint. Azt meg nem kell nézni, hogy Luffy-t mennyire verte meg Bellamy, mert ott direkt hagyta magát.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5791 Dátum: 15 aug 07, 10:32:54 »

Én Bartolomeot se akarom a csapatba őszintén az előző hsz-omban leírtak miatt. CC-t már kifejtettem.

De tegyük fel, hogy vagy Bellamy vagy Barto csatlakozik és senki más.Mennyire hülyén venne ki magából ha a 2 lehetőségből az csatlakozna a csapatba akit szarrá vert a másik nagyobb erőfeszítés nélkül?

Bartolomeo csatlakozása mellett nagyon sok minden szól, párbeszédek és számos erre hajazó jelenet, de remélem, hogy az ő csapata miatt nem fog csatlakozni és csak még egy szövetséges lesz, aminek ismétlem magam, tökéletes lenne sok mással együtt.A nyáladzása is működne ha most elbúcsúznának és majd egy esetleges háborúban látnánk újra ahol Luffynak kellenek a szövetségesei.Tekintve, hogy ez évek múlva lenne ezért meglenne egy kis nosztalgia és még vicces is maradna.De jelenleg a nyáladzása már kezd kifújni és a csapaton belül ezt nem lehetne tartani.Enélkül pedig értékét vesztené a karaktere, ezzel pedig hamar ráununk a csapaton belül.

Bellamy pedig olyan gyenge mint a harmat.Az, hogy van Hakija a szalmakalaposokkal szemben annyit tesz, hogy meg tudja ütni Luffyt mivel a többieket meg tudja anélkül is.Franky biztos, hogy agyon veri.Hiába ugrál össze vissza, Usopp amekkora lövész leszedné mielőtt odaérne és szerintem még Chopper is legyőzné simán a szörny formában.

Én egyébként Robint tekintem a leggyengébbnek még akkor is ha nem ő az.Teljesítmény alapján rangsorolok.

Azt nem mondom, hogy Nami és Brook levernék Bellamyt de a villám is bebasz néha.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5792 Dátum: 15 aug 07, 11:04:43 »

Én Bartolomeot se akarom a csapatba őszintén az előző hsz-omban leírtak miatt. CC-t már kifejtettem.

De tegyük fel, hogy vagy Bellamy vagy Barto csatlakozik és senki más.Mennyire hülyén venne ki magából ha a 2 lehetőségből az csatlakozna a csapatba akit szarrá vert a másik nagyobb erőfeszítés nélkül?

Bartolomeo csatlakozása mellett nagyon sok minden szól, párbeszédek és számos erre hajazó jelenet, de remélem, hogy az ő csapata miatt nem fog csatlakozni és csak még egy szövetséges lesz, aminek ismétlem magam, tökéletes lenne sok mással együtt.A nyáladzása is működne ha most elbúcsúznának és majd egy esetleges háborúban látnánk újra ahol Luffynak kellenek a szövetségesei.Tekintve, hogy ez évek múlva lenne ezért meglenne egy kis nosztalgia és még vicces is maradna.De jelenleg a nyáladzása már kezd kifújni és a csapaton belül ezt nem lehetne tartani.Enélkül pedig értékét vesztené a karaktere, ezzel pedig hamar ráununk a csapaton belül.

Bellamy pedig olyan gyenge mint a harmat.Az, hogy van Hakija a szalmakalaposokkal szemben annyit tesz, hogy meg tudja ütni Luffyt mivel a többieket meg tudja anélkül is.Franky biztos, hogy agyon veri.Hiába ugrál össze vissza, Usopp amekkora lövész leszedné mielőtt odaérne és szerintem még Chopper is legyőzné simán a szörny formában.

Én egyébként Robint tekintem a leggyengébbnek még akkor is ha nem ő az.Teljesítmény alapján rangsorolok.

Azt nem mondom, hogy Nami és Brook levernék Bellamyt de a villám is bebasz néha.

Nem értem egyesek miért húzzák le ennyire Brook-t, eddig 1 ellenféltől kapott ki még Moria szálon a csontiszamurájtól (akiről kiderült h Zoro szintje), onnantól kezdve simán boldogult az ellenfelekkel, Namiékat is kihúzta a szarból amikor a Doffy művészmániás embere fogságában voltak, és most is lazán kivédte Kaido egyik emberének támadását. Szal így összegezve sztem Brook simán ott van valahol Franky szintjén.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5793 Dátum: 15 aug 07, 13:00:17 »

Én nem húzom le Brookot, én bírom a karakterét de nem igazán csinált sok dolgot.Ez igaz TS óta a csapat felére de ők legalább már jóval a TS előtt ott voltak.Brook nem.Ennél az esetnél már csak Robin a szerencsétlenebb.Arabasta óta ott van és még annyit se mutatott mint Brook.

De az azért nagy túlzás, hogy Franky szintjén van.Kb. Bellamyval vívna egy nagyon szoros harcot szerintem.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5794 Dátum: 15 aug 07, 13:09:44 »

Bellamyt elverné minden Mugiwara, mint lovat. Brook pedig ezzel a képességével valszeg a szörnytrió után helyezkedhet el erőben. Hamarosan látni fogjuk.
Robin pedig kicsit elcseszett karakter, mert a képessége túl op lett és milyen rosszul jönne le, hogy kitörte a nyakát az egyik cp 9 tagnak?Nevet Szóval neki ki kéne találni valami über ellent, csak erre nem igen van ideje és energiája Odának:(
Bartolomeo se hiszem, hogy egyből a legerősebbek sorát gyarapítaná, inkább az gyengébbek között lenne a csapatban. Viszont a képessége rengeteg lehetőséget rejt és az egyik ha nem a leghasznosabb tag lenne miatta.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 07, 13:12:28 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5795 Dátum: 15 aug 07, 13:33:12 »

Azert nem tudja ki törni mások nyakát egy könnyen Robin mert ha valakinek olyan a fizikai ereje ( ergo a nyakizma erős Nevet ) akkor bárhogy próbálhatja ezt Nevet

Bellamy gyenge mar bocsánat aki azt gondolja hogy erős az rossz mangat néz... Szerintem egyedül Nami meg Robin nem tudja megverni ...

Barto erős es jo harcot kapott Gladius ellen lazán ott van a szörny trió után egyedül szerintem talán Franky erősebb Mosolyog
Naplózva
felixgotrek
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #5796 Dátum: 15 aug 07, 14:55:43 »

Hihetetlen hogy milyen sokan legyengézik itt Robint. Azért mert nem mutatott eddig sokat még nem jelenti hogy gyenge. Az meg hogy Bellamy legyőzi őt egyszerűen nevetséges feltételezés.
Naplózva
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #5797 Dátum: 15 aug 07, 15:07:01 »

Miért szerinted mi alapján kellene megítélni valakinek az erejét, ha nem az alapján, amit mutatott eddig. Lett volna lehetősége bizonyítani, számtalan esetben került bajba ő vagy a társai és nem ő volt az aki mutatott is valamit. Mindeközben Bellamynak egy erősen harc specifikus gyümölcse van, és immáron hakija is. Jelenleg egyértelmű hogy legyőzné Robint.

Hihetetlen hogy milyen sokan legyengézik itt Robint. Azért mert nem mutatott eddig sokat még nem jelenti hogy gyenge. Az meg hogy Bellamy legyőzi őt egyszerűen nevetséges feltételezés.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #5798 Dátum: 15 aug 07, 15:38:01 »

Úgy tudom van egy külön topic nyitva a "ki nyerne egy csatában?"-nak. Ez a beszélgetés nagyon kezd oda tartozni. Nevet

Én arra lennék kíváncsi hogy Luffynak milyen elintézni valója van. Issoval fog dumálni, hogy megköszönje neki az egérutat? Nevet  Smokerrel is csinált ilyeneket Arabastában. Nevet Avagy Rebeca-hoz megy el.  Azt ugye megtudtuk, hogy Sengoku Doff elszállításáért jött, Tsuru meg valszeg Isso-t toszogatni kicsit, h haladjon.
Naplózva
NyMRooD
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 52



« Válasz #5799 Dátum: 15 aug 07, 16:49:59 »

Szerintem meg a mostani esélyesek csak szövetségesek lesznek, az új tag pedig Jinbei lesz, akiről tudjuk, hogy úton van (feltéve ha elintézte már a dolgait).
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5800 Dátum: 15 aug 07, 17:48:39 »

Remelem most mar mindenki elhiszi h Barto fog csatlakozni Mosolyog ajánlom figyelmetekbe a cikket kacsint

http://www.youthhealthmag.com/articles/8031/20150124/new-strawhat-crew-member.htm

Közép tajt van hogy mit nyilatkozott...  Ha valaki nem tudja lefordítani szívesen segitek
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5801 Dátum: 15 aug 07, 18:07:45 »

Remelem most mar mindenki elhiszi h Barto fog csatlakozni Mosolyog ajánlom figyelmetekbe a cikket kacsint

http://www.youthhealthmag.com/articles/8031/20150124/new-strawhat-crew-member.htm

Közép tajt van hogy mit nyilatkozott...  Ha valaki nem tudja lefordítani szívesen segitek

Ámen!  bow  Valszeg Bartolomeo lenne az egyik kedvencem, nagyon tetszik a képessége és a karaktere.
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5802 Dátum: 15 aug 07, 19:12:39 »

Jo lenne nagyon tagnak Nevet ver frissitesnek meg minden hogy Nyelvesít bari bari pistolt is szívesen látnám még Nyelvesít
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #5803 Dátum: 15 aug 07, 22:53:38 »

Remelem most mar mindenki elhiszi h Barto fog csatlakozni Mosolyog ajánlom figyelmetekbe a cikket kacsint

http://www.youthhealthmag.com/articles/8031/20150124/new-strawhat-crew-member.htm

Közép tajt van hogy mit nyilatkozott...  Ha valaki nem tudja lefordítani szívesen segitek

Nem kötekedni akarok csak úgy kérdem: honnan tudjuk, hogy hiteles a forrás? Az ilyen Google reklámos hírportálok tapasztalataim szerint nem a legjobbak. És nem minden igaz, ami az interneten van. Tényleg ne vedd sértésnek Mosolyog Ha azt mondod hogy pl már máskor is adott le jó infót, akkor elhiszem.
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5804 Dátum: 15 aug 08, 06:04:20 »

Persze igazad van ebben de több oldalon is találtam erről infót hogy ezt nyilatkozta :O persze ettől függetlenül is nem biztos hogy hiteles de en személy szerint nagyon örülnek neki ha hiteles lenne Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 385 386 [387] 388 389 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!