24 máj 19, 14:04:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 384 385 [386] 387 388 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011393 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #5775 Dátum: 15 aug 06, 10:12:05 »

Ebben a részben Law Sengoku hallatán furcsán reagált. Az vetődött fel bennem, hogy nem lehet e hogy Law-t Sengoku ajánlotta Shichibukai-nak, és köztük azóta is van vmi kapcsolat Corazon miatt.  Avagy ez csak egy vad eszmefuttatás, és kizárólag Corazon miatt jutott Law eszébe Sengoku. Nevet
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5776 Dátum: 15 aug 06, 12:17:20 »

Luffy csak beszélgetni fog ha harc lenne akkor maradt volna Zoro is meg a többiek Mosolyog

Barto fog csatlakozni ez 100% Nyelvesít foleg h egyutt fognak most utazni... Remelem Cavendish is megy mivel ot is mutattak Nyelvesít
Naplózva
felixgotrek
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #5777 Dátum: 15 aug 06, 15:19:28 »

Hát én nagyon remélem hogy nem Bellamy fog csatlakozni. Semmit nem tenne hozzá a sztorihoz és nem is érdekes. Én Violet párti vagyok bár sajnos kevés esély van rá  Szomorú de azért még reménykedem. Ha ő nem akkor Bartolomeo  Nevet
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #5778 Dátum: 15 aug 06, 16:53:17 »

Én egyikükre sem szavazok. Persze poén karakter meg minden, de sztem kényszerűségből CC csatlakozik hozzájuk, mert hogy is mondjam a kutatási pénzek sikkasztása miatt, egyelőre Luffyék hajóján van a legnagyobb biztonságban. Főleg mióta Jokert kiütötte Luffy Nevet
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5779 Dátum: 15 aug 06, 17:24:10 »

Luffy nagyon utalja es a csapat minden tagja szerintem vagy eliszkol vagy börtön... Lehet Fujitoranak fogja átadni Luffy ez lesz az egyeszseg hogy elengedje oket Nyelvesít

Higgyétek el Barto csatlakozik nem írom mar le többször hogy a szinkron hangja mit nyilatkozott Mosolyog
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5780 Dátum: 15 aug 06, 19:20:44 »

Én egyikükre sem szavazok. Persze poén karakter meg minden, de sztem kényszerűségből CC csatlakozik hozzájuk, mert hogy is mondjam a kutatási pénzek sikkasztása miatt, egyelőre Luffyék hajóján van a legnagyobb biztonságban. Főleg mióta Jokert kiütötte Luffy Nevet
Teljesen egyetértek ezzel, de lehet már írtam. Nekem is azaz érzésem, hogy ő lesz az a tag, akinek se veled se nélküled kapcsolata lesz a csapattal. Mindig nyígni fog és mindennel baja lesz, de harcol értük. Chopperrel szerintem vicces kombót alkotnak és ellenben a másik három lehetőséggel nem idegesítő.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #5781 Dátum: 15 aug 06, 19:31:25 »

Most Luffy megy és elbúcsúzik a hercegnőjétől. Igen, szerintem ha Luffy összejön valakivel valaha, akkor az Rebecca lesz. Csak ezt a Lucy-zést felejtsék már el! Mondjuk még annyit el tudok képzelni, hogy Luffy gyorsan szétkürtöli, hogy Kyros Rebecca apja. Nem nagyon tetszett neki Kyros magyarázata. Sengoku meg hatalmas figura, ilyen nyaraló göncben. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 06, 19:37:18 írta Chob » Naplózva

jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5782 Dátum: 15 aug 06, 20:18:32 »

Örülnék ha Bartolomeo lenne az új csapattag, passzol hozzájuk és nagyon hasznos ereje van, ugyanakkor azt se bánnám ha valami csoda folytán Ceaser lenne az új tag, elsőre elég bizarr de simán kinézném Odából h meglépi azt amit Torijama is a dragon ballban amikor Vegeta a legrosszabb ellenségből lesz Goku egyik legjobb barátja....
Bár nehezen lesz felejthető amit tett Ceaser a múltban, valszeg meg kell bűnhődnie a tetteiért, viszont nagyon erős képessége van és emellett tudós is és nem árt egy ilyen kaliberű karakter is Robin mellé, hogy legyen több "agy" a csapatban... Nevet

Szal összegezve Bartolomeo vagy Ceaser tetszene a csapatban, és rendkívül csalódott leszek ha Bellamy jön, hisz azéert edzettek évekig h mindenki erős legyen és boldoguljon az ellenfelükkel, de Bellamy csak gyengepont lenne a csapatnak.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5783 Dátum: 15 aug 06, 22:50:19 »

Az eddiginél többet se Barto se Cavendish nem tudna hozzá tenni a csatlakozásával.Bellamyról szót se ejtsünk.

Egyetértek a CC táborral.Túl egyszerű lenne ha a fent említettek csatlakoznának, Oda pedig nem erről híres.Nekem azok a közös jelenetek CC-vel nagyon meggyőztek és, hogy őszinte legyen tele van kiaknázatlan lehetőségekkel és egy kimeríthetetlen poénforrás.Ja és a jelöltek közül ő a legerősebb.Meg azért minden tagnak van valamilyen szerepe a csapatban, "tudós" meg még nincs még akkor is ha Franky a labor miatt Vegapunkra hajaz ő még akkor is hajóács és nem tudós.

Az meg, hogy Luffy, hogy viszonyul hozzá teljesen mindegy.Franky és Robin is ellenük volt.Luffyt kb. 3 másodpercig fog tartani meggyőzni CC csatlakozásáról.

Amúgy vele én úgy vagyok mint anno Frankyval.Elejétől imádom a karakterét.Csak ugye ott más volt mert az elejétől azon izgultam, hogy csatlakozni fog-e.Azon rendesen tudtam izgulni Nevet .

A fent említettekből pedig kiváló szövetséges lehet, de semmi több.
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #5784 Dátum: 15 aug 06, 22:54:59 »

Bellamy-val kapcsolatban annyiban nem értek egyet, hogy nem lenne gyengepont a csapatnak. A rugógyümölcs elég jól használható harcban és még hakit is tud használni. Olyan Franky környékére a Szalmakalapos csapat középmezőnyébe tenném én Bellamy-t erőben. Viszont itt is van a probléma, hogy a középmezőnybe lenne. Luffyéknak meg erős társra van szükségük. Ezt pedig mind Caesar mind Bartolomeo mind Cavendish személyében megtalálhatjuk. Sőt ne feledkezzünk meg még, hogy ott van Jinbei is. Aki szerintem most Sanjiék oldalán tökéletes besegítő lehetne. Mert Sanjiék lehet, hogy Kaido gyengébb embereit most még aprítják, mint a tűzifát, de az erősebbek ellen kell a segítség. Meg főleg inkább a túlerő ellen.
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #5785 Dátum: 15 aug 07, 03:58:07 »

Nem volt rossz fejezet, csak én másra számítottam. Bejött, hogy Sengoku volt Tsuruval, de nem számítottam rá, hogy Dressrosára mennek.

Érdekes volt Sengokut újra látni, nagyon lazára fogta a figurát amióta lemondott a rangjáról, de ez részben érthető is. Így még jobban várom, hogy mutassanak valamit Doflamingoról, amikor találkozik Sengokuval.

Tényleg nagy szerencse, hogy a Tontatta hercegnő nem Akainunak mondta el a képességét.  Nevet

Ezután meg Rikuu király és Rebecca jelenete nem igazán érdekelt. Nem kötekedésből írom, de sose értettem azokat, akik szerint Rebecca vagy Viola csatlakozna a Szalmakalaposokhoz. Hálásak, de nem igazán mutattak úgymond semmi kötödést Luffyékhoz, ami alapján csatlakozhatnának, eleve rohadt gyengék, és most tényleg erős tagokra van szükség.

http://readms.com/r/one_piece/796/2888/11
Ez nem az a démongyümölcsös zsák, amit anno Burgess hordozott??  Gondolkozik

Most Kyros se hatott meg valamiért. Ezután meg akkor egyértelművé vált, hogy Fujitora nem lép ki a tengerészettől. Ha jól vettem ki Cavendish most hátráltatja a tengerészeket így nem igazán fog találkozni most Luffyékkal ezáltal nem lesz tag hál' Istennek.  Nevet Szóval még mindig el lesz húzva az elindulás, pedig bíztam benne, hogy a következő fejezetben már úton lesznek.

Innentől már csak két esélyes van aki tag lehet, Bellamy és Bartolomeo. Nagyon remélem, hogy ha Bellamy fel lesz kérve, akkor elfogja utasítani, mert eszméletlenül gyenge, eddig mindig szétverték. Kaido emberei ellen nem sok haszna lenne, meg rossz lenne nézni a siránkozását meg a szenvedését, épp elég volt idáig. Bartolomeoval sem vagyok teljesen kibékülve, de még mindig sokkal jobb lenne.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 07, 04:00:01 írta kristofkristof » Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #5786 Dátum: 15 aug 07, 05:50:50 »

Annyi teória van már hogy ki lesz az új tag, hogy Odat ismerve olyat fog trollkodni, amit senki se várna. Teszem azt egyáltalán nem lesz új tag a szál végén, vagy mondjuk egy Tontatta lesz az Nevet Nevet
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5787 Dátum: 15 aug 07, 07:02:09 »

Trollkodas szempontjából végülis megjatszhatja azt, hogy most az egesz pereputty ( Barto, Cavendish, meg par szövetséges akik épp szokni fognak veluk) elindulnak Kaidou fele akaratlanul is, mert ugye Sanjiekhoz sietni kell es annak az arcnak a végen csatlakozna valamelyikük Mosolyog (Barto  Nyelvesít )
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #5788 Dátum: 15 aug 07, 07:19:25 »

Bellamy-val kapcsolatban annyiban nem értek egyet, hogy nem lenne gyengepont a csapatnak. A rugógyümölcs elég jól használható harcban és még hakit is tud használni. Olyan Franky környékére a Szalmakalapos csapat középmezőnyébe tenném én Bellamy-t erőben. Viszont itt is van a probléma, hogy a középmezőnybe lenne. Luffyéknak meg erős társra van szükségük.

Ez a pár mondatod nekem biztosíték kicsapó volt! Középmezőny?? Ne viccelj már, rugó képesség+haki ezzel már 6 embert leköröz a szalmakalapos csapatból. Nyelvesít Szerintem simán a szörny trió után jönne Bellamy rangsorban, vagy a szörnytrió ki nem bővül szörnykvartetté Nevet

Az meg hogy ebben az ívbe Bellamy boxzsák volt annak meg volt az oka. (barto ellen csak azért kapott ki mert még nem ébredt fel a hakija és nem ismerte a képességét neki. A tisztek meg azért "erősek" voltak neki meg amúgy sem harcolt teljes erőbedobással ellenük (pl. a magassarkos kisb.zi elllen).

Az hogy Oda most beteszi Őt a szalmakalaposok közzé vagy nem az már úgyis az ő dolga, az is lehet hogy Bellamy és Barto összehaverkodnak(tak) és egy csapat lesznek és Luffy szövetségesei...

Részről:
Nekem tetszett. Úgy látom van itt jó pár ember aki jól ráérez a dolgokra (én inkább Grapot tippeltem). Kíváncsi leszek hogy is fog ez a nagy szökés/menekülés lezajlani Mosolyog Meg kíváncsi vagyok hogy Kinemonéknak mi közük lehet Kaidou-hoz.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5789 Dátum: 15 aug 07, 08:27:57 »

Bellamy-val kapcsolatban annyiban nem értek egyet, hogy nem lenne gyengepont a csapatnak. A rugógyümölcs elég jól használható harcban és még hakit is tud használni. Olyan Franky környékére a Szalmakalapos csapat középmezőnyébe tenném én Bellamy-t erőben. Viszont itt is van a probléma, hogy a középmezőnybe lenne. Luffyéknak meg erős társra van szükségük.

Ez a pár mondatod nekem biztosíték kicsapó volt! Középmezőny?? Ne viccelj már, rugó képesség+haki ezzel már 6 embert leköröz a szalmakalapos csapatból. Nyelvesít Szerintem simán a szörny trió után jönne Bellamy rangsorban, vagy a szörnytrió ki nem bővül szörnykvartetté Nevet

Az meg hogy ebben az ívbe Bellamy boxzsák volt annak meg volt az oka. (barto ellen csak azért kapott ki mert még nem ébredt fel a hakija és nem ismerte a képességét neki. A tisztek meg azért "erősek" voltak neki meg amúgy sem harcolt teljes erőbedobással ellenük (pl. a magassarkos kisb.zi elllen).

Az hogy Oda most beteszi Őt a szalmakalaposok közzé vagy nem az már úgyis az ő dolga, az is lehet hogy Bellamy és Barto összehaverkodnak(tak) és egy csapat lesznek és Luffy szövetségesei...

Részről:
Nekem tetszett. Úgy látom van itt jó pár ember aki jól ráérez a dolgokra (én inkább Grapot tippeltem). Kíváncsi leszek hogy is fog ez a nagy szökés/menekülés lezajlani Mosolyog Meg kíváncsi vagyok hogy Kinemonéknak mi közük lehet Kaidou-hoz.

Sztem nem írt hülyeséget, attól h felkelt benne a haki kétlem h hirtelen sokkal erősebb lett és Bartolomeot, aki ellen megalázó vereséget szenvedett hirtelen leverné. Azzal se értek egyet, hogy hagyta magát szétveretni Doffy emberei ellen és lehet h én is egy r*hadék leszek, de Doffy két esélyt is adott neki (még a kezdetekben és most Colosseumban), hogy csatlakozhasson a családba mindkétszer elbaszta mert egyszerűen túl gyenge. Kb Usopp-pal van egy szinten, ennél erősebb tag kell.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 07, 08:31:44 írta jasek89 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 384 385 [386] 387 388 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!