24 máj 28, 17:09:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 381 382 [383] 384 385 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1018042 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5730 Dátum: 15 júl 30, 10:55:32 »

Dressrosan két erős ellen volt Mingo és Fujitora és abból is az egyik inkább csak tanknak volt jó. Erő felmérőnek is kevés volt szóval egy ilyet korai kijelenteni. Főleg, hogy most épp Kaidou emberei lepődtek meg rajtuk.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #5731 Dátum: 15 júl 30, 10:58:26 »

Nagyon tetszett annak idején mikor Sanji engedélyt kért Lufytól, úgy vártam egy olyan részre ahol majdd visszaemlékeznek erre a "nyissunk tüzet Big Momra" Nevet.
Mekkora lenne ha egyik hajójukat már el is szülyesztették volna vagy legalább rendesen megrongálták volna  Ördögi egy támadással Ördögi, most az ujságok meg arrór cikkezne, hogy a szalmakalaposok nem csak Cesart intézték el bemelegítés gyanánt s utánna Mingót hanem rögtön utánna még Big Momnak is nekimentek (s el is sülyesztették,
Ott füstölögne Bigmom egy mentőcsónakban vagy a roncsokon.)
Ez lenne már a tuti kavarás. Pojén

Kaidora lenne egy ötletem ami nagyon tetszene, kissé agyament de attól még tetszene Nevet
Mi lenne HA vöröshajú megsejtette volna, hogy ellene mozgolódanak s ő uszította volna rájuk Kaidot mondván ott van a Szalmakalaposok bázisa vagy a szövetségesek. Nem lenne neki nehéz ilyet elintézni, s most meg jót szórakozik, hogy egy csapásra két - három  legyet is ütött.
1. Lufyékat kíhúzta a bajból egy kis időre
2. Átmenetileg leálította az ellene irányuló mesterkedést
3. Megszivatta egyik riválisát  Ördögi
4. S még élvezte is  Ördögi (simán kinézném belőle)

dbzgt83 van abban ráció amit írsz. Valami hasonlóra jutottam de más megközelítésből.
A vérdíjak most szerintem változni fognak s Sogeking esélyesen beelőzi Sanjit hisz Mingo is nagyobb szerepet szánt neki a vérdíjak terén (okkal Nevet) s egy égisárkánynak is bepancsolt nem is olyan rég s ő üzent hadat a világkormánynak s erőben Sanji hiába erősebb még se nagyon tett az utóbi időben olyan nagy dolgokat ami miatt a vérdíja felmenne. Ha Sogeking beelőzi Sanjit Zoro szétszivassa neki az agyát ez tuti s Usop nagyképűsége (ami lehet csak színlelt lessz s valójában telerakja a gatyáját, hogy így mennyivel nagyobb slamasztikában lessz) ami még lehet jobban érzékenyen érinti majdd.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 30, 11:14:57 írta Fr33man » Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5732 Dátum: 15 júl 30, 11:07:04 »

Hát nem festenek valami jól a dolgok... akit nem érdekel Sanji az ne olvassa el.

Kezd olyan érzésem lenni, hogy Oda ki akarja venni Sanjit a monster trioból. Elképzelhetőnek tartom, hogy esetlegesen Caesar csatlakozik, és Sanji-Brook-Caesarként alkotnának majd egy új triót. Gondoljuk el, akik Dressrosán maradtak, azok kapták a kemény harcokat, Luffy, Zoro, Franky-ra gondolok elsősorban. Sanjiék meg menekültek egy hajóval... az mindegy hogy kik elől, de semmi érdemlegesre nagyon nem utalnak, most is egy diable muton shottot láthattunk.... semmi új technikája nincs?
Franky lesz szerintem Sanji helyén, főleg hogy benne több lehetőség látszik, Sanji karaktere meg úgymond "kimerült".
Ti mit gondoltok?

Sztem kicsit többet belelátsz ebbe mint kéne... Nevet Sanji nélkül Namiék már rég kilennének ütve Big Mom v Kaido emberei ellen, kellett nekik a szörnytrióból valamelyikük h védje őket az erősebb ellenfelektől.

Ceaser? Hmm ő se lenne rossz választás, brutális logia képessége van, de Luffy nem nagyon kedveli így sztem kizárt h bandatag legyen ő is.
Naplózva
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #5733 Dátum: 15 júl 30, 11:17:24 »

Jasek: Van még benne fejlődési lehetőség, még ha nem is olyan sok, pl.: rankyaku, vagy megehet egy ördöggyümit is.

Blackfire: Szerintem Kaidounak nincs gyümölcs ereje, különben már meghalhatott volna akár egy ilyen ugrás alkalmával is, szóval ha nincs neki, nem gáz, ha tengerbe esik.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5734 Dátum: 15 júl 30, 11:28:51 »

Jasek: Van még benne fejlődési lehetőség, még ha nem is olyan sok, pl.: rankyaku, vagy megehet egy ördöggyümit is.

Blackfire: Szerintem Kaidounak nincs gyümölcs ereje, különben már meghalhatott volna akár egy ilyen ugrás alkalmával is, szóval ha nincs neki, nem gáz, ha tengerbe esik.

Ez még nem zárja ki h nincs ördöggyümije, én valami ritka zoan vagy esetleg logia (szikla) gyümire tippelnék.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 30, 11:55:28 írta jasek89 » Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #5735 Dátum: 15 júl 30, 11:49:41 »

Szerintem tuti Zoan gyümölcse van a szarva miatt.

Amúgy csak én hiányolom Kin'emont és Kanjurot? Az előző fejezetben Bartolomeot is hiányoltam Kyros házából, de őt mutatták a palotában, Kin'emonékat viszont nem.

Sanjiékhoz csak annyit fűznék hozzá, hogy lesz alkalmuk még bizonyítani, biztos nem fognak tétlenkedni amíg Luffyék megérkeznek.  Mosolyog
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #5736 Dátum: 15 júl 30, 11:51:36 »

kijött a mangastreames verzió.  http://readms.com/r/one_piece/795/2882/1  kicsit érthetőbb a történés
Naplózva
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #5737 Dátum: 15 júl 30, 12:33:29 »

Így már sokkal világosabb!

Kicsit OFF, de vicces Nevet : http://www.readmanga.today/boruto-oneshot/1/5
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5738 Dátum: 15 júl 30, 12:45:54 »

A Sanjis részeket nagyon összecsapottnak éreztem.

Ceasart most már én is látom csapattagként.Gondoljatok bele.Az ő karaktere semmit sem veszítene abból ha csatlakozna.Kellően retardált is.Bartolomeo hatalmas arc de a nyáladzása hamar elveszítené a varázsát és amíg a rajongása a csapaton kívülről jól áll, lehet, hogy a csapatban már hülyén jönne ki.Ja és azt még hozzá se tettem, hogy Ceasar rohadtul erős.Csak ha mégis csatlakozna ne járjon úgy mint Robin.Frankyval építhetnének ezt-azt Nevet

Na de a fejezet többi része..

Hogy ez a felvezetés mennyi epic volt azt nem tudom szavakba önteni.A narrátorral és mindennel..Óriási.
Pandás fordításhoz inkább nem szólok hozzá.

Pandán úgy fordították az utolsó oldalt mintha Kaido a történtek miatt le akarná vadászni Doffyt, ami logikus.
Streamen meg mintha még nem is tudná, hogy mi történt Dressrosán és csak felszólítja Jokert, hogy siessen a Smile-al.Bár lehet én értelmezem rosszul.ha az utóbbi eset áll fent akkor a múltkori fejezetben nem Kaidonak mondta a csávó, hogy Joker kikapott.

Szerintem ha nem is akarná megtámadni őket Kaido, Kid akkor is neki menne.Már csak farokméregetés miatt is.Végülis ha Shanksnak akarnak nekimenni akkor Kid nem fog tétovázni, hogy megtámadja Kaidot.
Remélem elpicsázza őket rendesen és kapunk egy kis erődemonstrációt.

Szerk.:
Kaido tipikusan Luffynak való ellenfél  Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 30, 12:46:27 írta Asasino » Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5739 Dátum: 15 júl 30, 12:56:40 »

Uristen milyen erős lehet Kaido Nevet Luffynak mar kell majd az awakening hogy legyőzze vagy egy zoan gyumi Nyelvesít

Inkabb az az érdekes hogy Momoval mi van hogy igy kell mindenkinek Nevet Sanji erejét majd meglátjuk, vergoval is lazán harcolt plusz kétszer is a falba döngölte, smoker pedig hakival se tudta meg mozdítani.. Law is "csak" ketté tudta vágni konkrétan megsebezni nem tudta Mosolyog de majd meglátjuk ugy ahogy Zoro teljes erejét is majd Mosolyog a yonkou harcnal mindenki rendes igazi erejét meglátjuk majd ( Luffynal awakening ha lesz, Franky erejét pedig mar láttuk Dressrosan...)
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #5740 Dátum: 15 júl 30, 13:11:44 »


Szerk.:
Kaido tipikusan Luffynak való ellenfél  Ördögi

Szerintem még tulzás lenne összeereszteni őket.
Luffynak még Dofihoz sincs meg az ereje, most is csak Lawal karöltve sikerült elintéznie.
Doffy meg vagy megszökik vagy megszöktetik, illetve a világkormány szabadon engedi, mégis csak egy égisárkányféle.

Nekik most egy kis pihis rész kellene ahol kicsit felszívhatnák maguk s még erősödni sem ártana, s ezt mindd megtudnák csinálni miközben üldöznék őket az új ellenségeik + Dofi  Gondolkozik
Köztük még le lehetne zavarni egy visszavágót s csak utánna jöhetne egy Yonkou de inkább a tengerészet esedékesebb a közeljövőben pl a CP0 képében, illetve Coby feltünése is esedékes már.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #5741 Dátum: 15 júl 30, 13:17:22 »

Olyan mintha el lenne átkozva kaidou, vagy esetleg megette a halhatatlan gyümölcsöt, de akkor miért nem kapott kairoseki-s bilincset mikor kivégezték?...
Nincs olyan hogy halhatatlan még az OP-ban se  Pojén

Úgy érzem ezután a bemutató után közel a halála, de előtte még megrengetheti a világot mint Fehérbajszos.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #5742 Dátum: 15 júl 30, 15:49:48 »

Hát nem ismerjük Kaido korát, de az az eset fent állhat, hogy réges rég a műtét gyömölccsel vki feláldozta magát, és Kaido-nak örök életet ajándékozott. Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5743 Dátum: 15 júl 30, 15:52:28 »

Így átgodnolva az eddig történeteket lehet, hogy most kapunk egy rövidebb arcot Luffyék nélkül? Ha összeszedjük kik merre vannak/lehetnek, akkor amondó vagyok most Sanjiéknak lesz harca és keményebb emberek ellen, mint Doffi csicskái.
Ami biztos, hogy Sunny nyomában van Big Mom két embere. Pekom és Tamago, ha adunk a feltételezésre és hozzá adjuk Begét már hárman vannak. A szigeten most láttunk, hogy Kaidou emberei jelenteni akarnak valakinek. Szóval lehet Kaidounak is van itt egy embere.
A másik gyanús a tengerész hajó, ami valakit követett. Rajta Tsuru-val és Sengoku vagy Garp valamelyikével. Ami biztos, hogy ha ezek oda kerülnek a szigetre egész biztos, hogy mindegyiknek kell majd Ceasar. Egyedül Kaidou emberei leptek meg, de lehet azok nem is tudnak CC-ról és a Dressrosán történtekről. Egyenlúőre vissza is vonultak.

Nami, Sanji, Brook, Chopper, Ceasar, Momo ez is kereken hat ember. Ráadásul mindegyiknek találni köztük megfelelő ellenfelet.
Brook vsw Tamago és Chopper vs Pekom harc szerintem érdekes és izgalmas lenne. Ceasar vs Bege is érdekes harc lehetne. Tsuru vs Nami és egy Sanji vs Garp is ütös lenne. Ráadásul mindegyik körülbelül egy szinten is van ezekkel. Momonak meg lehetne harca mondjuk Kaidou valamelyik emberével főleg, ha az apját akarják.

A mangastream után azért Kaidou kicsit másképphat. Lehet szövetkezik Kidékkel és Shanksot kiiktatják és akkor még lenne ráció Luffy vs Kid-ben. No meg láthatnánk egy Kaidou vs Shankset. Nem tudom levonni, hogy Kaidou most gonosz vagy olyan mint Shirohige volt. Mangapanda után azt hittem, hogy Rogerre hasonlít, de itt inkább az jött le, hogy gonosz. Kíváncsi leszek a személyiségére.

Duuuu te szerintem most rohadtúl ráhibáztál a dologra. Nekem eszembe se jutott eddig. Ha igazad van, akkor Lawnak lesz még szerepe.

Egyébként nem lehet Tsuru hajóján az Kizaru? Tudom, hogy le Chanozta őt, de belőle is kinézem ezt.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 30, 15:57:29 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Vangorf
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #5744 Dátum: 15 júl 30, 21:27:29 »

Az utolsó oldalon Kaido mintha hiányolná Shirohiget, lehet hogy hasonló párharc folyt közöttük mint Shanks és Mihawk között?Illetve valaki betudná linkelni a fejezetet ahol mutatják Tsuru hajóját?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 381 382 [383] 384 385 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!