24 máj 19, 16:52:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 376 377 [378] 379 380 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011540 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #5655 Dátum: 15 júl 09, 19:02:18 »

Ha belegondolunk Kidéknek feltehetőleg az lesz a terve hogy Big Mom-ot Shanksnek ugrasszák, ez megmagyarázná azt is miért Big Mom hajóit támadják/támadták . Azt se felejtsük el hogy akkor megnézhetnénk milyen ha két Yonkou egymásnak esik.  Nevet Kúl

Nem éppen a háborúnál volt az, hogy Shanks még az előző nap Kaidou-val harcolt és másnap ment megállítani a háborút? És akkor ezek szerint Shanks egy szinten van Kaidouval ha így visszaszorította nem? Mondjuk az is lehet hogy összevesztek a pián és kibékültek gyorsan  Pojén
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #5656 Dátum: 15 júl 10, 02:44:17 »

Feltűnt még valami érdekes dolog a fejezettel kapcsolatban:

http://readms.com/r/one_piece/793/2851/10
Jobb alsó sarok.
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/730/13
Big Mom hajója, valamelyik oldalsó zászló.
Nem nagy a hasonlóság a zászlók között? Ha ez még nem lenne minden annak a hajónak eléggé torta alakja van. Talán Capone Bege belefutott Sanjiékba?  Gondolkozik Nevet Már értem miért mondta, hogy elkapja Caesart.

Plusz még úgy tűnik, hogy füst száll fel abból a hajóból és Capone Bege kijelentéséből, hogy jól megy a barátainak arra következtetek, hogy Sanjiék már győztek.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 10, 02:51:05 írta kristofkristof » Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #5657 Dátum: 15 júl 10, 05:45:38 »

Feltűnt még valami érdekes dolog a fejezettel kapcsolatban:

http://readms.com/r/one_piece/793/2851/10
Jobb alsó sarok.
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/730/13
Big Mom hajója, valamelyik oldalsó zászló.
Nem nagy a hasonlóság a zászlók között? Ha ez még nem lenne minden annak a hajónak eléggé torta alakja van. Talán Capone Bege belefutott Sanjiékba?  Gondolkozik Nevet Már értem miért mondta, hogy elkapja Caesart.

Plusz még úgy tűnik, hogy füst száll fel abból a hajóból és Capone Bege kijelentéséből, hogy jól megy a barátainak arra következtetek, hogy Sanjiék már győztek.

A vitorlán lévő logo fel se tűnt, de az elkapjuk Caesart egyértelműen arra utalt nekem is, hogy csatlakozott Big Momhoz. De a kijelentéséből nekem nem az jön le: egyrészt a fejezet a többi legrosszabb generációs kalóz reakcióját mutatja Luffy és Law győzelmére, másrészt ha tényleg a Sanjiék vs BigMom crew harcára utal, akkor inkább egy ilyen "egész jól kitesznek magukért " kijelentés számomra nem arra utalna, hogy Sanjiék már győztek, hanem csak jól helytállnak.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #5658 Dátum: 15 júl 10, 06:39:51 »

Ha tényleg otthagyja a tengerészetet Fujitora, akkor nagyot röhögnék ha lezúzná utána Akainut...

Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5659 Dátum: 15 júl 10, 09:36:59 »

Sanji ezt te sem gondoltad komolyan. Amióta vannak ezek a kalóz szövetségek az a gondolat kísért, hogy az a rémálom amit leírtál megtörténik.Miszerint Luffyék majd egyesével mennek azok ellen a szerencsétlenek ellen (csapatonként).Luffy vs Kid, Zoro vs Killer.Ez akkora bullshit lenne, hogy azt el nem tudom mondani.Amit meg te leírtál? Luffy Big Mom ellen Zoro meg Kid első tisztje ellen? Remélem ezt valami rossz viccnek szántad.Bár megtörténhet ha Oda szemen akarja köpni a 2 évnyi edzést.A többi részét inkább nem kommentálom, ezt is csak azért mert erre érzékeny vagyok Nevet

Az lesz itt a forgatókönyv, hogy Shanksék szépen átgyalogolnak rajtuk ezzel morzsákat szórva elénk az erejükből.Valamint az is biztos, hogy Shanksék ki fognak kapni Kurohigééktől.Az lenne rohadtul drámai ha ez azelőtt történne, hogy Luffyék találkoznának velük, végülis ez az egyik főbb cél már a manga elejétől, Luffynak meg Usoppnak legalább is.Meg azért szerintem Zoro is elkardozgatna vele Nevet De ez nem az a manga (sajnos?), úgyhogy a találkozásuk meg fog történni az eset előtt.Viszont most még kéne néhány hónap, hogy Luffyék bármelyik Yonkou ellen is menjenek.Nem csak azért, hogy felépüljenek hanem azért is, hogy Luffy kicsit formálhassa a Gear 4-t.

Bár attól, hogy mondjuk Big Mom sokkal erősebb mint Doffy, még lehet, hogy nem akkora tank.Ennél fogva lehet 1-2 ütés is elég lenne, hogy kiüsse Gear 4-ban de oda eljutni, hogy azok az ütések bemenjenek már nem lenne olyan egyszerű mint Doffy esetében.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #5660 Dátum: 15 júl 10, 09:50:48 »

Felépülés?
Esznek egyet és annyi  Pojén

Gondolom előbb jön zoa vagy melyik sziget, aztán mehet  a yonkou hajkurászat
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #5661 Dátum: 15 júl 10, 10:19:28 »

Hűh de jó fejezet volt.

És az a kijelentés, hogy a Tengerészet csak a jéghegy csúcsa.
Kíváncsi vagyok milyen szervezetek és milyen erővel vannak még a Világkormány keze alatt.
Amiket eddig láttunk a tengerészeten kívül már azok is brutálisak voltak, Impel Down, CP-9

De tényleg, hol lehet most a CP-0?

Azt hiszem azok hárman mind admirálisokkal lehetnek egy szinten.

Most belegondolva, az lenne csak a durva, ha a Kormány egy szavára a három CP-0s elkapná Fujitorát mert ellenszegült.
Naplózva

Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5662 Dátum: 15 júl 10, 10:49:05 »

Mint mondtam simán Shanks legénysége lazán felaprítja Kidéket de ha valamilyen cselt kitalálnak akkor sose tudni Nevet LAw vs Kid reális végülis, viszont igen Zoro vs Killer  egyértelmű Zoro Nevet   de kitudja mi lesz még messze van:d  én az új tagot várom csak *_*
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #5663 Dátum: 15 júl 10, 11:35:36 »

Ez tényleg tartalmas fejezet volt, legalábbis rengeteg szálat mutatott nekünk Oda Mosolyog
Már rögtön a címből is sejteni lehetett, hogy mi lesz ebben a fejezetben a legnagyobb "fordulat" Nevet
Én se kedvelem a Tontattákat, de a jelenetük Kyrossal valóban nagyon aranyos volt  Pirul
Akainunak tényleg kiharapták a fülét, bár gondolom a Kuzan ellenes harcánál szerezte ezt a sérülést. Érdekes volt a társalgása a Gorusei-el. Eddig azt hittem, hogy ők a legvégső nagykutyák, de Akainu nem nagyon f#sott tőlük és szépen lehordta őket.
Végül az egész Új Világ megtudta, hogy Joker megbukott. A 9. oldal alján Tsuru-chan és Garp hajózik, kb. 100%.
VISZONT az nekem sem tetszett, hogy az ÖSSZES SUPERNOVA Él és Virul az ÚJVILÁGBAN. Ami anno nagyon durva helyként volt beharangozva és láthattuk, hogy milyen WTF szigetek voltak... De BIZTOS VOLTAM BENNE, hogy ebből is egy Grand Line lesz...
Bonney úgy látszik továbbra is bújkál, Urouge talált egy Új Világbéli Felhőszigetet és ott nyalogatja a sebeit, Capone Bege meg... Caesart akarja elkapni? HAHAHAHA Én azért megnézném a harcát az Őrült Tudóssal Nevet Kb. esélye nem lenne...
A hármas kalózszövetség meg Shanksot akarja... Most ezek a Szupernovák vagy komplett idióták vagy nagyon erősek lettek az elmúlt 2 év alatt... Sajnos kezdek félni, hogy az utóbbi van a dologban... Bocsi, Asasino, de ebből Luffy vs Kid és Zoro vs Killer lesz mégpedig azért, hogy segítsenek Shanks-on... De ne legyen igazam ikszdé
Smoker már kb. Mugiwara-fan Nevet Tetszett, hogy megint beismerte, hogy Arabastán ők tehetetlenek voltak, mégis ők aratták le a dicsőséget. Ó és láthattuk a kedvenc szereplőinket a PH ívről! ikszdé De mennek Vegapunk-hoz!!!
És úgy látszik nem csak Smoker lesz már Luffy-ék oldalán Mosolyog Az utolsó oldal rohadt epik volt Nevet
Rég vártam már ENNYIRE a következő fejezetet! A Gear 4 sem érdekelt annyira, mint a kövi Mosolyog
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5664 Dátum: 15 júl 10, 11:54:48 »

Nekem meg van egy olyan sejtésem, hogy Kidék ha legyőzni nem is de megszorongatni bizony megszorongatják Shanksékat. Továbbá gyanítom, hogy Kurohige éppen arra fog várni és a végén megfog ott jelenni. Kurohige jól használja a fejét de mellette meglehetősen sunyi. Szemtől szemben nem merne nekimenni Shankséknak de egy leharcolt ellenfél ellen már más a leányzó fekvése.
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #5665 Dátum: 15 júl 10, 12:35:18 »

http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/731/6

Olvasgattam a mangát és erről az oldalról eszembe jutott valami. Még mindig azon a véleményen vagyok, hogy senki nem fog csatlakozni Luffy-ékhoz. De ezen az oldalon Bartolomeo barátjának nevezi Bellamy-t. Mi van, ha Bellamy csatlakozik Barto csapatához?
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #5666 Dátum: 15 júl 10, 13:21:57 »

http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/731/6

Olvasgattam a mangát és erről az oldalról eszembe jutott valami. Még mindig azon a véleményen vagyok, hogy senki nem fog csatlakozni Luffy-ékhoz. De ezen az oldalon Bartolomeo barátjának nevezi Bellamy-t. Mi van, ha Bellamy csatlakozik Barto csapatához?
Tényleg!!!! Korábban olvastam, hogy Odának voltak olyan célzásai, hogy lesz új tag a Szalmakalaposok között, hát én befosok ha Fujitora lesz xd Elképzelheto, hogy a f*szméregetés Zoroval meg nem tudom én már kivel csak azért volt, hogy felmérje az erejüket, hogy érdemes-e csatlakozni hozzájuk vagy nem. Aztán még ott van Jinbei... Mi lesz itt... Az is benen van a pakliban, hogy Fujitora rájuk támad, de az eddigi viselkedése alapján ez nagy csalódás lenne.
Naplózva
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #5667 Dátum: 15 júl 10, 13:39:44 »

Az lesz itt a forgatókönyv, hogy Shanksék szépen átgyalogolnak rajtuk ezzel morzsákat szórva elénk az erejükből.Valamint az is biztos, hogy Shanksék ki fognak kapni Kurohigééktől.
Szeretem, hogy nálad olyan dolgok biztosak, amelyekre jelenleg semmi se utal. Honnan tudod mennyire lettek erősek Kidék a két év alatt? Miért ne lehetnének legalább Luffy-ék szintjén? Ők nem edzhettek és harcolhattak erős ellenfelekkel? A másik meg, honnan veszed, hogy Kurohigééktől fognak kikapni? Egyszer találkoztak, Kurohige megmondta hogy még nincs itt az ideje a harchoz velük, de ez nem biztosíték arra, hogy tényleg be is fog következni. Ezen a jeleneten és pár youtubos teórián kívül nem utal erre semmi jelenleg.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5668 Dátum: 15 júl 10, 21:19:09 »

Az lesz itt a forgatókönyv, hogy Shanksék szépen átgyalogolnak rajtuk ezzel morzsákat szórva elénk az erejükből.Valamint az is biztos, hogy Shanksék ki fognak kapni Kurohigééktől.
Szeretem, hogy nálad olyan dolgok biztosak, amelyekre jelenleg semmi se utal. Honnan tudod mennyire lettek erősek Kidék a két év alatt? Miért ne lehetnének legalább Luffy-ék szintjén? Ők nem edzhettek és harcolhattak erős ellenfelekkel? A másik meg, honnan veszed, hogy Kurohigééktől fognak kikapni? Egyszer találkoztak, Kurohige megmondta hogy még nincs itt az ideje a harchoz velük, de ez nem biztosíték arra, hogy tényleg be is fog következni. Ezen a jeleneten és pár youtubos teórián kívül nem utal erre semmi jelenleg.

Ezt már itt 1000x kibeszéltük.Ha ugyanolyan erősek mint Luffyék akkor mi a **** értelme volt megállni 2 évre edzeni? Ugyanolyan erősek lehettek volna ha jönnek ők is mint a többi idióta( Mert, hogy annak lettek beállítva amiért "az újvilágba rohantak") és még jobban is jöttek volna ki mert legalább szereztek volna egy rakás helyismeretet és tapasztalatot valamint a dolgokkal is tisztában lennének, hogy mégis ki hol és miért van az újvilágban.Azt meg ne mondja nekem senki, hogy lehet lettek volna veszteségek ha egyből jönnek.Ez a OP.Itt ez nem történt volna meg az meg, hogy majd Oda ráhúzza a Supernovák legénységére, hogy ennyi meg ennyi noname emberük veszett oda nem fog jelenteni semmit.Azt hagy ne írjam le mi a különbség az edzés és a szenvedés között amit az újvilágban éltek át a többiek.Ha meg a halálközeli élmények erősítették volna meg őket (lélekben valamennyire, ezentúl bullshit) akkor abban az edzőtáborosoknak is volt részük bőven.
Lehetetlen nem csak az, hogy ugyan olyan erősek legyenek hanem még az is, hogy a közelükbe érjenek.Jobban belegondolva nem volna baj az a Luffy vs Kid és Zoro vs Killer ha az úgy ahogy lennie kéne 3 másodpercig tartana, amíg az előbb említettek kimondják a technikájuk nevét.De ha ez megtörténik (ne történjen) akkor az lesz, hogy Luffy majdnem belehal a harcba de legyőzi, Zoroé meg el lesz húzva rohadtul majd tol egy erősebb technikát és az ellenfélnek annyi.Ezeket pedig nem én tudom biztosra bármiféle utalás nélkül, ezt bárki kitalálhatta aki látott már legalább 2 OP részt.

Azt meg, hogy Shanksot Kurohige fogja leverni nem csak én írtam és akik írták nem teória vagy forrás alapján írták.Egyszerűen ez a legvalószínűbb. Előző témára visszatérve pedig vad túlzással én azt mondom, hogy Luffynak a konkurens szövetségből egyik kapitánnyal sem kellene harcolnia.Esetleg 3v1-ben.Ebben egy csepp túlzás sincs.Nem tudom Kidéknek milyen és mekkora erejük van, de Luffy ketté ütött egy szigetet Zoro meg darabokra vágott egy ekkora méretű hegyet.Egy Sanji-Franky-Robin hármasnak kéne elbánni szerintem a Kid-Hawkins-Apoo hármassal.3/2 még úgyse mutatott semmit.Sanji valószínű most fog de Robin...

Csabi, ne legyen igazunk!  bow ikszdé
Naplózva
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #5669 Dátum: 15 júl 10, 22:49:24 »

Akkor se értek egyet. Nem tudjuk mit csináltak, nem állíthatod hogy csak szenvedtek volna. Ők is ugyanúgy edzhettek. Most ne mond hogy nem találhattak olyan helyet ahol olyan kemény edzésben lehet részük mint Luffynak a vadállatos szigeten. És az hogy itt már előtte kibeszéltük nem egy érv, és nem támaszt alá semmit. Két egyszerű okból edzettek 2 évig - mert Kuma elrepítette őket és nem tudtak hamar visszatérni, illetve mert Luffynak azt mondta Reyleigh hogy ott edzen.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 14, 16:22:25 írta Hiei D. Legend » Naplózva
Oldalak: 1 ... 376 377 [378] 379 380 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!