24 máj 19, 17:19:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 359 360 [361] 362 363 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011556 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5400 Dátum: 15 máj 31, 15:01:03 »

Egyébként nem tudom kinek tűnt fel, de ugye Zoro használja a hakit h visszatartsa a kalitkát, és aki használja a hakit annak fekete lesz a testrésze + a fegyvere.

Na most még régebben, amikor Rayleigh harcol Kizaroval, Rayleigh ugyanúgy használta a hakit egy logia ellen, de ott nem nem lett fekete sem a keze, se a kardja.

Szal Oda ezt később találhatta ki ezt a haki fekete formát? Gondolom azért, hogy lássuk mikor használják.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #5401 Dátum: 15 máj 31, 16:41:41 »

Szal Oda ezt később találhatta ki ezt a haki fekete formát? Gondolom azért, hogy lássuk mikor használják.
Pontosan  Mosolyog
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #5402 Dátum: 15 máj 31, 17:07:38 »

Hát ez a fejezet totál időhúzás volt. Ha a következő is időhúzás lesz, akkor mérges leszek!
Naplózva
Lchangetheworld
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 48



« Válasz #5403 Dátum: 15 máj 31, 20:05:23 »

Egyébként nem tudom kinek tűnt fel, de ugye Zoro használja a hakit h visszatartsa a kalitkát, és aki használja a hakit annak fekete lesz a testrésze + a fegyvere.


A poén az hogy nem tudom kinek tűnt fel de mintha a két szamuráj is hakival tartaná vissza a kalitkát.  Nevet
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5404 Dátum: 15 máj 31, 21:40:53 »

A poén az hogy nem tudom kinek tűnt fel de mintha a két szamuráj is hakival tartaná vissza a kalitkát.  Nevet

Én nem lepődtem meg, voltak utalások h Wano szigeten vannak a legerősebb kardforgatók, így náluk alap h hakit használnak.
De valszeg valamikor, akár most Doffi szál után Luffyék elindulnak Wano felé és akkor majd okosabbak leszünk milyen erősek is.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5405 Dátum: 15 máj 31, 21:46:46 »

De rég írtam ide.

A vicces az, hogy eddig csak Luffy erejéből láttunk valamit. Nem lepődnék meg ha lenne valami végső ütőkártyája a gear 4-en kívül, hiszen még ezzel se tudja egy könnyen leverni Doffy-t, aki valljuk be nincs egy admirális szintjén. Bár nem mondok hülyeséget ha a legerősebb shichibukai lenne ( ugyanolyan erős kb mint Mihawk ). Szóval nem is tudom. Zoronak ismerjük a képességeit. Lehet van neki valami rejtett de azért azok nélkül is erős és az Ashura-ját még 1x se sütötte el.
Sanji miatt aggódok mert félek tőle mindent láttunk már.
Nem gondoltam hogy Luffy egyből yonkokhoz mérten fog harcolni de ez egy kicsit most meglepett. Jó lenne a gear 4 csak hátrányai vannak...
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #5406 Dátum: 15 jún 01, 10:51:02 »

Nem lepődnék meg ha lenne valami végső ütőkártyája a gear 4-en kívül, hiszen még ezzel se tudja egy könnyen leverni Doffy-t, aki valljuk be nincs egy admirális szintjén. Bár nem mondok hülyeséget ha a legerősebb shichibukai lenne ( ugyanolyan erős kb mint Mihawk ).
Nem értek egyet...Doffy szerintem biztos, hogy van admirális szinten, és Zoro meg Luffy között nem hiszem, hogy nagy különbség lenne, márpedig Zoro még nem lehet olyan erős, mint Mihawk, szóval szerintem Mihawk biztos, hogy erősebb, mint Doffy. De amúgy ja, Mihawkon kívül valszeg a legerősebb shichibukai.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5407 Dátum: 15 jún 01, 11:19:36 »

Zoro erejét ha tartogassák még, akkor a következő arc róla fog szólni majd. Vajon mi lehet a maradék csapattagokkal? Sanji nami chopper?
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5408 Dátum: 15 jún 01, 13:37:03 »

Sajnálatos módon semmi esélyt nem látok rá, hogy Luffyn kívül másra fókuszálna egy arc( ez OP-ben annyit jelent, hogy ki üti le az adott főbosst).De nem írom le századszorra is a véleményemet a mostani helyzetről.
Naplózva
DenTeK
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40



« Válasz #5409 Dátum: 15 jún 01, 14:22:45 »

Nem hiába luffy a kapitány ,neki kell a legerősebbnek lennie és neki kell megküzdenie a legerősebb ellenséggel is.
Pl .Dragon Ball-t ha vesszük mikor volt a Cel torna vagy micsoda , mindenki izomból edzett és a végén ölbe tett kézzel néztek ahogy goku és cell harcoltak . Azért One piece ben ilyen nincs mert mindenkinek van 1 saját harca. És ezért szerintem sokkal jobb anime mint a DBz.
Naplózva

Dobj a farkasok közé, és zárd be az ajtót én csak attól félek,hogy a farkasoknak bajuk esik, és Amikor eszedbe jut az, hogy aligátorverembe dobsz, jusson eszedbe az is, hogy kivagyok éhezve.
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5410 Dátum: 15 jún 01, 14:36:48 »

A Cell Game pont rossz példa, mert az volt a Z-ben talán az egyetlen ív, amiben épp hogy mindenki elég szépen kivette a részét a harcból. (Cell Juniorok ellen például még Yamcha és Tien is harcolt, meg ugye Cellel Son Gohan küzdött a legtöbbet).

Itt is egyszer lehetne ilyen újítás, bár ahogy Asasino írt, ez közel lehetetlen.
Pedig amikor anno Zoro egy vágással hazaküldte Hodyt, az aktuális főgonoszt (VÍZ ALATT), az milyen szép volt már.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5411 Dátum: 15 jún 01, 15:38:54 »

Mert Hody nem is ért annál többet. Azok miatt a bogyók miatt kapott mindenki egy power uppot ( hody a legnagyobbat ) és emiatt mindenkinek megvolt az ellenfele.

Most belegondolva még nem jöhet Wano mert ott van Zoo + BigMom is most. Muszáj lesz visszahozni itt a régi cselekedetüket a szalmakalaposoknak amikor megmentették Thriller Barkon a pink leánykát.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5412 Dátum: 15 jún 01, 16:26:02 »

Mert Hody nem is ért annál többet. Azok miatt a bogyók miatt kapott mindenki egy power uppot ( hody a legnagyobbat ) és emiatt mindenkinek megvolt az ellenfele.

Akármilyen meglepő, ezen tényekkel én is tisztában voltam. Mosolyog

Ettől függetlenül a megszokott rendszer (ugyanis Hody bármennyire is gyenge volt, egyben az ív főgonosza is), ha nem is borult, de egy pár fokot kilengett. És ezt jó volt látni.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5413 Dátum: 15 jún 01, 17:51:03 »


Sanji miatt aggódok mert félek tőle mindent láttunk már.


Hát nem vagyok biztos ebben sőt sajnos egyenesen félek attól, hogy Oda trol lesz és Sanjinak van valami iszonyatosan erős technikája csak nem meri olyan helyen használni, ahol látják , mert valami cső gáz Okama cucc lesz. Sajnos előszeretettel csinál bohócot Sanjiból drága mangakánk. Ettől független az egyik legbadassebb belépői neki vannak és egész biztos vagyok benne, hogy a szörny trió oszlopos tagja maradt.
Itt lehet elrepedt a lábában a csont, de a mondatot nem fejezte be.
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/682/7
Azt is mondhatja kénytelen lettem volna használni azt a technikát. Ha nem így lenne simán kimondatta volna vele Oda, hogy veszítettem volna vagy eltöri a lábam.
Már ez a rész óta tartok az Okama kempo megjelenésétől:(
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
dbzgt83
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #5414 Dátum: 15 jún 01, 20:12:04 »

Ettől félek én is... eddig Sanji volt a kedvencem, és tényleg szereti szivatni őt a mangaka, de ha most valami gáz okama technikája lesz, azzal könnyen lehet, hogy el is temette a karakterét...   Neeem
Naplózva

Mr. Prince
Oldalak: 1 ... 359 360 [361] 362 363 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!