24 máj 19, 17:34:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 355 356 [357] 358 359 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011566 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5340 Dátum: 15 máj 18, 07:24:35 »

jozut csak megállította nem mozgatta Mosolyog az egyik noname kapitányt irányította csak ugy hogy helytálló lehet az hogy az erősebb embereket csak lefogni tudja Nevet

Amugy milyen durva lett volna ha Doffy ilyen erővel harcol a háborúban Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5341 Dátum: 15 máj 18, 10:06:42 »

Mondhatjátok belemagyarázásnak, de egyiket sem akarta mozgatni. Jozut csak leállította, hogy békésen tudjon beszélgetni Krokival, Sanjit meg a többiekkel együtt Law szeme láttára akarta kivégezni. Tudta volna irányítani őket, csak nem volt rá oka.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #5342 Dátum: 15 máj 18, 10:51:49 »

Akár így van ez, akár nem, ez még nem dönti meg azt az elméletet, hogy erőszinttől függ az irányítás. Luffy sztem van már olyan szinten, hogy sztem nevetséges lenne, ha egy Doffy csak úgy rángathatná. Sőt, sztem már Sanji is van ezen a szinten, de ez már másik téma.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 18, 10:52:29 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5343 Dátum: 15 máj 18, 11:38:37 »

Akár így van ez, akár nem, ez még nem dönti meg azt az elméletet, hogy erőszinttől függ az irányítás. Luffy sztem van már olyan szinten, hogy sztem nevetséges lenne, ha egy Doffy csak úgy rángathatná. Sőt, sztem már Sanji is van ezen a szinten, de ez már másik téma.

Ez sztem a Haki érzékelőtől függ, hogy kit tud irányítani. Nemrég volt olyan fejezet, amiben Issho admirális éppen hogy elkapta Doffy szálját a tarkóján. Jozu meg Sanji sztem csak figyelmetlen volt, vagy nem ismerték az erejét.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5344 Dátum: 15 máj 18, 13:53:37 »

Azért azt is nézni kell, hogy csak most tudtok meg ebben az arcban, hogy mégis mi Doffy gyümölcse.Vagy tévedek?A lényeg, hogy a gyümi nagyját itt mutatta meg.Szerintem azok se tudták, hogy mi a képessége akiket elkapott anno, ezért tudta őket olyan könnyen elkapni.Itt meg a vége felé már eléggé sokan tudták és kikerülhették + Fujitora ahogy vak előfordulhat, hogy az érzékelő hakija még erősebb ezért kapta el olyan könnyen.Az már más dolog, hogy azok közül akiket elkapott kiket is bír megtartani esetleg mozgatni, ez már az egyén erejétől függ.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5345 Dátum: 15 máj 19, 06:53:36 »

Nem tudom, honnan lesz off ez az értekezés, ha az lesz, úgyis törlik, vagy átteszik a megfelelő helyre, de mindenképp meg kell jegyeznem, hogy a démongyümölcs erők nem szoktak szintfüggők lenni. Pl. Sugar bárkit játékká változtat, Moria bárkinek elveszi az árnyékát, stb. Ilyen alapon logikus, hogy az irányítás is csak úgy kerülhető el, hogy nem hagyjuk magunkat elkapni.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5346 Dátum: 15 máj 19, 15:16:45 »

Azért azt is nézni kell, hogy csak most tudtok meg ebben az arcban, hogy mégis mi Doffy gyümölcse.Vagy tévedek?A lényeg, hogy a gyümi nagyját itt mutatta meg.Szerintem azok se tudták, hogy mi a képessége akiket elkapott anno, ezért tudta őket olyan könnyen elkapni.Itt meg a vége felé már eléggé sokan tudták és kikerülhették + Fujitora ahogy vak előfordulhat, hogy az érzékelő hakija még erősebb ezért kapta el olyan könnyen.Az már más dolog, hogy azok közül akiket elkapott kiket is bír megtartani esetleg mozgatni, ez már az egyén erejétől függ.

Ugyanezt írtam én is. Nevet

bocsi nem volt túl sok időm és csak nagyon felületesen olvastam át néhány hsz-t  smirksweat >.<#
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5347 Dátum: 15 máj 21, 08:43:26 »

http://www.mangapanda.com/one-piece/787

Kaptunk egy masszív időhúzást, hogy Luffy átszakíthassa Dofflamingoval a kalitkát. Következő vagy az azt követő résszel befejeződik a harc azt hiszem.
Ezek szerint nem  Zoro vágja majd szét.
Fujitora meg nagyon megbízik Luffyékban csak ül és várja a történéseket. Mondjuk a keze megvan kötve Doffi zsarolja a kormányt Shichibukai és kitaszított égisárkány egyben, aki ellen hivatalosan nem léphet fel. Sz*r lehet szegény admirális bának.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 21, 08:46:08 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #5348 Dátum: 15 máj 21, 09:30:04 »

Hát ja, ez egy tiszta időhúzás volt, Sabo jelenetein kívül nem történt semmi érdemleges. Viszont a fejezetet olvasva mégis megtetszett, hogy Luffy nem tudta egyedül kiütni Doffyt. Egyáltalán nem bánom, hogy nem lett annyira túltápolva, és hogy szüksége van másokra. Másrészt Doffy így megmaradt egy badass állat. Amúgy most, hogy jobban belegondolok, Crocodile ellen is meg kellett menteni Luffyt, ez az arc meg látványosan hajaz arra. Szóval ja, ezzel kapcsolatban meggondoltam magam.
És ja, remélem, hogy a következő fejezet végére Luffy kiüti Doffyt a kalitkával együtt, de ehhez hamarabb fel kéne gyógyulnia, hiszen elvileg négy perc kell neki, a kalitkának meg már csak három perc. Ja mégsem, valszeg majd Zoróék kitolják az időt az erőfeszítéseikkel. Szóval probléma megoldva, a Luffy négy perc múlva nyugodtan kicsinálhatja Doflamingot.
Az lesz az érdekes, hogy utánna nem nagyon pihenhetnek, szaladni kell tovább, és rátérhetünk Sanjiékra, és majd csak utánuk lesz kitekintés a világra, amikor megnyugodhatnak. Már várom, mindenesetre  Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #5349 Dátum: 15 máj 21, 09:41:34 »

Ez azért tényleg nagy időhúzás volt. Úgy gondoltam, hogy a fejezet végére már harcképes állapotban lesz Luffy, erre meg még 4 perc. Kb. örülhetünk, ha a következő fejezet végére már tud harcolni. Mondjuk egy biztos, gyorsan le fogja verni Doflamingot már csak a kalitka időkorlátja miatt.

Számomra a legnagyobb pozitívum Bartolomeo volt. Gondolom ők próbálnak meg időt nyerni a következő fejezetben Luffy-nak mert már más nem tud segíteni, Sabo Burgess ellen harcol, Zoroék megpróbálják megállítani a kalitkát, a többi harcost, akit Gatz küldött Doflamingo lenyomta. Le merem fogadni, hogy a következő fejezet vége előtt nem fog letelni az a 4 perc. Még így is, hogy az a maradék harcos és Bartolomeoék alapból nem ellenfelei Doflamingonak, főleg még így lestrapálva el lesz ez húzva még a következő fejezetben is. Aztán még mire Luffy lenyomja Doflamingot és mire minden szál el lesz varrva..elég lesz kivárni.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5350 Dátum: 15 máj 21, 11:18:00 »

Várható volt, hogy a kövi fejezet szó szerint időhúzás lesz, hogy fokozódjon az izgalom. Remélem már a kövi fejezetben visszatér Luffy ereje, és Oda nem fogja Bleach logikáját követni amiben konkrétan 10-15 fejezet időhúzásról szólt.

Ugyanakkor okosan felépítette Oda a cselekvéseket, a szigeten még 3 ember tudna harcolni Doffy-val: Fujitora, Zoro és Sabo, és pont kiemelte őket miért nem tudnak most harcolni:
- Fujitora nem tehet semmit a kormány miatt
- Zoro tartja a kalitkát
- Sabo meg Burgess-sel harcol

Így tényleg csak Luffy-nak van lehetősége kiütni Doffy-t.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 21, 11:19:08 írta jasek89 » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5351 Dátum: 15 máj 21, 12:50:34 »

Kaptunk egy masszív időhúzást, hogy Luffy átszakíthassa Dofflamingoval a kalitkát. Következő vagy az azt követő résszel befejeződik a harc azt hiszem.
Ezek szerint nem  Zoro vágja majd szét.

4 perc kell még Luffy magához téréséhez. Viszont a ketrec összezárulásáig csak 3 perc.
Szóval még bőven van esély arra, hogy Zoro vágja szét az indákat.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5352 Dátum: 15 máj 21, 12:59:03 »

Nem hiszem, hogy akkor mutogatták volna, hogyan próbálnak időt nyerni a többiek. Ez a kalitka Doffival fog összeszakadni, ahogy Crokit a levegőbe küldte Luffy így tesz majd Mingoval is. Ha trollok akarnak lenni, akkor még ugyan az a zene is fog alatta szólnixD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5353 Dátum: 15 máj 21, 14:32:38 »

Ez a kalitka visszatartása jó is meg nem is.Tök jó ahogy ennyien próbálják és a gyár tolása is ötletes Franky szurkolásával ikszdé de másfelől nem tetszik, hogy Zoro ajtótámasznak lett ellőve.Na mindegy még történhet valami.Esetleg ha egyedül meg tudta volna állítani a kalitkát az még epic lehetett volna.

Ami még nem tetszett az az, hogy Sabo dupla oldalas ütése után Burgess felkelt.Oké, hogy Kurohige crew meg stb, de mind tudjuk, hogy ebből egy elhúzódó 1v1 harc lesz csak, hogy Sabo kikerüljön a képből.

Doffyt jó idegesnek látni de már nincs szó arra, hogy ez az ember mekkora tank.

Mindenesetre annak ellenére, hogy rohadt nagy időhúzás, megvolt a fejezetnek az a feelingje, hogy tényleg a végén járunk a dolgoknak és már nincs tovább valamelyik fél itt fűbe harap.

Bár kicsit nevetségesnek tartom, hogy ez a kalitkatolás meg Burgess csak azért kellett, hogy azt a 2 embert aki Luffy körüli szinten van kivegyük a képből így az olvasók nem tolnak facepalmot, hogy 2 ilyen ember még fullon van amikor már Doffy majdnem megdöglött a domboldalon de még így is el van veszve az egész ország.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #5354 Dátum: 15 máj 21, 17:22:58 »

De ez miért lenne baj? Szerintem elég logikus és kézenfekvő indokokat talált Oda mind Sabora (az ellenfele mégiscsak az egyik Yonkou egyik főtisztje...), mind Zorora (én is azt vártam, hogy majd kettévágja a kalitkát, de jobban belegondolva akkor adja magát a kérdés, hogy akkor már Doffyt is simán kettévághatná, ill. hogy akkor Luffy miért nem üti szét a kalitkát), Fujitorara meg ugye adva volt már. A többiek meg szerintem még így sem ellenfelek neki. Szóval szerintem nincs ezzel baj, teljesen logikus. Majd Luffy eltünteti Doffyval együtt.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 21, 17:24:48 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 355 356 [357] 358 359 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!