24 máj 19, 17:34:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 354 355 [356] 357 358 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011566 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5325 Dátum: 15 máj 16, 09:39:37 »

Feltéve, ha eltudja találni Luffyt. A hakival ez már elkerülhető. Ráadásul mint láttad Mingo nem tudta megsebezni Luffy hakiját így nem tudná megszecskázni se. Mingo egy szánalmas teljesítmény után kiérdemelte a boxzsák címet. Tiszta szánalom, hogy annyira futja az erejéből, hogy nyeli a pofonokat.
Két éves time jump volt teljesen felesleges legyengíteni Mingot, mikor Luffy erősebb lett.
Egyébként amiért nagyon mérges vagyok, hogy egy olyan badass karakter mind Doffi, hogy lehetett ilyen sz*rházi csapattal összehozni? Teljesen megalázták a karakterét ebben az arcban és teljesen érdektelen lett. Ráadásul még ő is szerencsétlenkedik. Inkább győzték volna le Lawal 2 v 1-ben. Remélem azért nem tűnik el a karaktere és látjuk mint Croko-boyt. Őt is megkedveltem Impel Down után nagyon. Mondjuk Mingot meg eddig az arcig imádtam, de ez nekem sok volt.
Félre ne érts, egyetértek, hogy a történetszál melléfogás lett, csak arra akartam kilyukadni, hogy ha a szintén hakihasználó Jozut, meg Sanjit, aki ráadásul még olyan gyors is, mint Luffy, úgy el lehetett kapni, hogy még csak nem is érzékelték a szálakat, akkor Luffyn ez miért nem működhet? Ok Luffy már tudta, hogy mivel áll szemben, de a többiek miért nem érezték meg kicsit sem? Így el sem jutott volna a G4-ig és fel lehetett volna aprítani. Szintén csalódás, hogy Doffy megvárta, amíg Luffy előkészíti a G4-et, pedig simán megtámadhatta volna közben és véletlenül lett volna némi izgalom a csatában. Nem kellett volna alakoskodni azzal, hogy folyton felkel, jobb lett volna, ha Luffy megküzd azért, hogy egyáltalán használhassa a végső fegyverét, utána meg könnyen elverte volna. Doffy kiválóan fel lett építve, mint megalomániás és bosszúszomjas sakkmester, de amikor kell nem mutat semmit ebből az arcából. Luffyt a társai ellen fordítani, vagy fordítva, meg pajzsként használni a gyengéket jobban illett volna hozzá, mint ez a bénázás.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 16, 09:40:57 írta gman » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #5326 Dátum: 15 máj 16, 14:25:30 »

Érdekes, hogy ilyen sokatoknak nem jött be ez az ív. Szerintem a túlnyújtottságot leszámítva nem volt vele semmi gond. Sőt, kifejezetten érdekes volt. Jó persze, meg lehetett volna ezt oldani 75 fejezetben is, nem 90(100)-ban, de nekem tetszett.
Az meg tényleg érdekes, hogy ahogy angol fórumon olvastam, ott mindenki oda van a Doffy-Luffy harcért, itt meg sokan fanyalogtak. Egyáltalán nem érzem, hogy Doffy le lett volna butítva, vagy hogy a karaktere el lett volna rontva. Egy igazi rohadék, számító féreg, aki mindemelett egy brutális állat. A harcuk meg baromi jó volt (vagyis az, mivel még nincs vége).
Pont azért szeretem az OP-t, mert nem látom sehol azt, hogy logikai bukfencek lennének a sztoriban. Persze ízlések és pofonok.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
dekzsolt
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #5327 Dátum: 15 máj 16, 14:35:22 »

Pont egyel fölötted írták le a legnagyobb logikai bukfencet, illetve nem magyarázták meg, hogy Luffyt miért nem irányíthatja a szálaival.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #5328 Dátum: 15 máj 16, 16:13:29 »

Egyetértek gmannal, tényleg jobb lett volna, Doffy valakit vagy valakiket elkap a Parasite-al, mint utolsó bevethető kártyája és Luffy ellen vagy a társai ellen fordítja őt/őket. Persze ez még benne van a pakliban, mert nincs vége a harcnak Nevet Mondjuk Zoroék szétvágják a Kalitkát, Doffy meg a visszatért huzalakból inkább teljes mértékben a Parasite-ra fordítja a figyelmét. Remélem még tartogat csavart Oda, ha már ennyire elhúzta.
Naplózva

Adri
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 91



« Válasz #5329 Dátum: 15 máj 16, 16:31:33 »

Újra olvastam a mangát és észrevettem egy érdekességet  Pojén
http://mangafox.me/manga/one_piece/v31/c292/7.html
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/765/4
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5330 Dátum: 15 máj 16, 16:56:36 »

Ez tényleg érdekes:D Félre értettelek azt hittem arra gondolsz miért nem aprítja fel Luffyt, mint annak idején Oarst. A többiben én is ezt vártam volna Mingotól. Azzal nincs baj, hogy a hakija Luffynak felfogja a zsinórokat, de miért nem rángatja vele őt vagy a többieket egyszerűen nem értem.
Sokan nem értik, hogy Luffynak miért lehet jó dolog az ébredés. Gondolj bele, ha körülötte minden Trambulin lesz. Bellamy spirál vermét lekoppinthatja. Ha meghal akkor a tiszteletére is megteheti ezt.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 16, 16:57:53 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5331 Dátum: 15 máj 16, 18:04:15 »

Nem esik le a 2 kép mi az érdekes bennük? :O
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5332 Dátum: 15 máj 16, 18:11:16 »

Ugyanaz a sziget. Csak azt nem értem, hogy hogy lehet ilyen apróságokat észrevenni?
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5333 Dátum: 15 máj 16, 20:32:24 »

Uristen Nevet igen elég durva hogy észrevette de az meg durvább ha ezt Oda szándékosan rajzolta igy Nevet
Naplózva
Adri
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 91



« Válasz #5334 Dátum: 15 máj 16, 20:56:47 »

Csak azt nem értem, hogy hogy lehet ilyen apróságokat észrevenni?
Az arc nagy kedvencem, főleg ez a része és felfigyeltem arra a panelra, hátha lesz szerepe, hogy anno hol voltak Lawék. Aztán mostanában elkezdtem újraolvasni a mangát és megálltam ennél a résznél. Mondom, hmm ez ismerős, de honnan? Majd felkutattam a mapppámat a gépen és megtaláltam :3

btw, a manga magyar kiadásával az elejétől kezdve mizújs?
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5335 Dátum: 15 máj 16, 21:18:40 »

Azt kell, hogy mondjam ezt én akkor sem vettem volna észre ha 100x elolvasom a mangát  Hmm? Ohh My God minden elismerésem  bow Oda az aprólékosságával megint lenyűgözött. majdnem annyira mint te, hogy megtaláltad  Nyelvesít Pojén
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #5336 Dátum: 15 máj 17, 17:11:53 »

Ez szerintem nem feltétlenül lebutítás, sőt. Igazából már Sanjit se tudta irányítani, csak lefogni, ha jól emlékszem (ha nem, akkor szóljatok). Simán elhiszem azt, hogy egy bizonyos erőszint (haki szint ?) felett már nem tudja irányítani az embereket. Sőt, ennek mindenképpen így kell lennie, Fehérbajuszt sem tudhatta irányítani a háborúban, sem az igazán nagy kutyákat (mert hogy Oars szerintem ott nem volt nagy kutya). Szóval én tényleg nem értem, hogy miért baj ez?
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #5337 Dátum: 15 máj 17, 18:47:53 »

Nem muszáj nagykutyákban gondolkodni. Noname polgárokat is saját maga elé állíthatna a Parasite-al, hogy ne végezze őt ki Luffy egy támadással. Persze ez már utolsó bevethető trükknek lenne jó, amikor Doffy már teljesen kétségbeesett, hogy bizony veszíteni fog és nem tud már máshoz folyamodni. Remélem Oda megjátssza ezt Mosolyog
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5338 Dátum: 15 máj 17, 20:59:33 »

Ez szerintem nem feltétlenül lebutítás, sőt. Igazából már Sanjit se tudta irányítani, csak lefogni, ha jól emlékszem (ha nem, akkor szóljatok). Simán elhiszem azt, hogy egy bizonyos erőszint (haki szint ?) felett már nem tudja irányítani az embereket. Sőt, ennek mindenképpen így kell lennie, Fehérbajuszt sem tudhatta irányítani a háborúban, sem az igazán nagy kutyákat (mert hogy Oars szerintem ott nem volt nagy kutya). Szóval én tényleg nem értem, hogy miért baj ez?

Hát, anno Jozut is irányította. Pedig ő szerintem bőven említhető nagy kutyának. Legalábbis Sanji szintűnek minimum.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #5339 Dátum: 15 máj 17, 21:01:09 »

Nem hiszem, hogy be fog következni ez. Sokkal valószínűbb, hogy miután bekapta Luffy végső támadását, már nem fog felkelni, hanem el fogja veszíteni az eszméletét, azelőtt meg biztos, hogy próbálkozni fog, és nem adja fel. Nekem mondjuk nem lenne hiányérzetem, ha nem játszaná ezt el, amiről ti beszéltek, sőt, én egy picin rangon alulinak érezném vele kapcsolatban. Szarkeverő, az egyik legnagyobb, de megvan benne az a királyi méltóság, ego, hogy ne folyamodjon egy ilyen gyáva trükkhöz. Amúgy én még jobban megkedveltem Doflamingot, egy igazi badass szemétláda, nekem ebben az arcban is nagyon bejött. Ritkán van ilyen, de most tényleg nem értekegyet sokatokkal  Nevet Persze van ilyen.

Szerk.: Luffy nagyon nem Sanji szint. Amúgy még azt is belelehetne magyarázni, hogy Luffynak megvan a király akarata, ezért nem tudja irányítani, de sztem ez hülyeség, inkább erőszinthez kötném (pl. az admirálisoknak nem feltétlenül van meg a király akarata, mégsem tudom elképzelni, hogy egy admirális szintű emberkét csak úgy irányítson, sőt, igazából még egy aladmirális szintű emberről sem.).
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 17, 21:04:29 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 354 355 [356] 357 358 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!