24 máj 19, 14:05:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 353 354 [355] 356 357 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011393 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5310 Dátum: 15 máj 14, 16:33:45 »

Az senkit nem foglalkoztat, hogy Burgess hogy lopja el az ördöggyümölcsöket? Eddig szerintem mindenki azt hitte hogy csak BB képes rá Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5311 Dátum: 15 máj 14, 16:36:53 »

Jaja, ha Doffy a teljes erejét használná, akkor Luffyt dróton rángatva agyonveretné vele a társait, majd megcsonkolná, mint anno szegény Oarst. Itt most túl erős lett az egész ellenséges bagázs és Oda nem tudott mást csinálni, mint hogy spontán megbénította őket az utolsó pillanatban. Én azért elegánsabb megoldást vártam.

Feltéve, ha eltudja találni Luffyt. A hakival ez már elkerülhető. Ráadásul mint láttad Mingo nem tudta megsebezni Luffy hakiját így nem tudná megszecskázni se. Mingo egy szánalmas teljesítmény után kiérdemelte a boxzsák címet. Tiszta szánalom, hogy annyira futja az erejéből, hogy nyeli a pofonokat.
Két éves time jump volt teljesen felesleges legyengíteni Mingot, mikor Luffy erősebb lett.
Egyébként amiért nagyon mérges vagyok, hogy egy olyan badass karakter mind Doffi, hogy lehetett ilyen sz*rházi csapattal összehozni? Teljesen megalázták a karakterét ebben az arcban és teljesen érdektelen lett. Ráadásul még ő is szerencsétlenkedik. Inkább győzték volna le Lawal 2 v 1-ben. Remélem azért nem tűnik el a karaktere és látjuk mint Croko-boyt. Őt is megkedveltem Impel Down után nagyon. Mondjuk Mingot meg eddig az arcig imádtam, de ez nekem sok volt.

Igazából nem lep meg, mert nem takarták volna le az öreget, ha csak ő lenne rá képes. Nem akarták, hogy más is lássa. Gondolom meg kell enni valamit a halottból még mielőtt reinkarnálódik a gyümölcs.
Összességében Odára mérges vagyok emiatt az arc miatt. Két éves time jump óta nagyon lagymatag a manga.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5312 Dátum: 15 máj 14, 16:53:21 »

Igazából nem lenne rossz a cselekmény, ha nem lenne ennyire durván elhúzva.
Az a baj, hogy Oda gondolkodása szerint:
Minél hosszabb, annál tartalmasabb.
Minél tartalmasabb, annál jobb.

Egy kis pörgősség már nagyon kellene. Ugye a kevesebb néha több.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
slycoop
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #5313 Dátum: 15 máj 14, 16:55:56 »

Én akkor kezdtem el olvasni a mangát amikor a Dressrosa arc kezdődött. Az előtt végignéztem az animét, és úgy kapcsolódtam be a mangába. Az én véleményem az hogy ez a One piece egy nagyon jól sikerült valami, addig amíg van mit nézni, meg olvasni, de most hogy több mint két éve, hétről hétre még mindig ugyan az a történetszál megy, hát ez valami kín szenvedés, + még ez a rengeteg szünet, lehet hogy meg sem érem a manga végét...
Én személy szerint már unom ezt a szálat, alig várom hogy vége legyen, és jöljön már valami más.
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #5314 Dátum: 15 máj 14, 17:43:51 »

Nekem az a véleményem, hogy túlságosan leegyszerűsítik néhányan a dolgokat. Azért ezen a szinten nem fényévekkel erősebb Doflamingo Luffy-nál. Azért komolyan most ne hasonlítgassátok már Oars esetét Luffyéval. Szerintetek olyan könnyen el tudta volna intézni Doflamingo Luffyt? Egy az Luffynak azért már elég jó az érzékelő hakija és nagyon gyors szóval Doflamingo nem rángatná őt kénye-kedve szerint dróton és nem vágná le a testrészeit. Azért ne hasonlítgassunk már egy amatőrt egy erős kalózhoz, akár főszereplő mint jelenesetben vagy akár nem. Azért Oars és Luffy közt fényév a különbség.. na mindegy nem ragozom tovább. Egyébként is Doflamingo azért húzta ilyen sokáig a csatát és azért bírja eddig mert csomószor trükközött és aljas módszerekhez folyamodott.

Ezzel a mostani húzásával Oda számomra most nagyon magasra tette a lécet és félek, hogy majd később nem tudja megugrani. Tényleg ha Doflamingot ilyen nehéz lenyomni mi lesz majd 1-2 ívvel később, majd aztán egy Yonko ellen és végül a végső ellenfél ellen, akárki is legyen az.

Ahogy lennie kellett Burgess ellenfele Sabo lesz. Szerintem Burgess nem tudja egyedül ellopni/kiszedni másból a démongyümölcsöt. Nekem az a tippem, hogy a gyárból lopta őket vagy a földalatti kikötőből. Azonban, ha tényleg ő szedte ki az emberekből azt a sokat ami a zsákjába van ilyen rövid idő alatt, akkor nagyon bóvli és gyenge gyümölcsök vannak nála.

Bízok benne, hogy már tényleg nem lesz sokáig elhúzva ez a harc, ez a húzás véleményem szerint csak időhúzás volt. Tényleg nem értem Odát miért húzza még mindig. Abban egyetértek, hogy ez a mostani történetszál tényleg komplikált volt, rengetek harc és új karakter volt és sokkal több minden történt ezáltal nem lehet 50 fejezetben elintézni, de azért ne legyen már elhúzva 100 fejezeten keresztül.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 14, 17:44:42 írta kristofkristof » Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5315 Dátum: 15 máj 14, 17:47:54 »

Lehet hosszú az ív ha jó es szerintem az arena döntős harcaitol kezdve nem lehet panasz a mangara...

Burgess maga mondja, hogy megollek es utána elveszem a gumi gyümölcsöt Nevet
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5316 Dátum: 15 máj 14, 18:21:26 »

Szerintem Burgess azt úgy értette, hogy a Luffy halála után újra megérett gumigyümölcsöt fogja megenni.A megtalálásán egyenlőre még nem gondolkozott.

Hogy őszinte legyek az 1/2 mugiwara csapat egyáltalán nem szenved Dressrosán.
Franky is 1 ezred másodperc alatt kifüstölte volna seniort a general nélkül is ha nem ilyen faszméregetős harc lett volna.

Odának ez egy kényszer, hogy Luffyt kis híján kinyírja minden egyes főboss ellen.
Csak ismételni tudom magam.Most ez a koncepció pláne nem jön be, mivel nincs az, amit pofáznak, hogy Luffy az utolsó remény.
Ha Luffy meghal és utána Doffy még tízszer visszajön a halálból még akkor is le lesz ütve.Egyszerűen retardáltak a Dressrosai lakosok már majdnem annyira mint a KHR szereplők.

Ha nem változik az arcok felépítése akkor félek, hogy a következő arcban már Zoro meg Sanji körbe fog röhögni 2 Yonkot amíg Luffy élet halál harcot vív Momo gyümölcsének a héjával.

Doffyban már régóta nincs semmi ha a Gear 4ba lépés után Luffy 2 támadásból elintézte volna az lett volna a legjobb.Bennünk maradt volna az, hogy vajon még mit tudhat ez a gear 4, az első támadásnál meglett volna a meglepődés, a második előtt a duma a gyümi awakingről aztán a 2. után benne maradt volna a hegyben.

Akartam még írni ezt azt de már kimentek az ötletek a fejemből és amúgy sem olyan lett volna amit eddig még nem beszéltünk ki úgyhogy inkább hagyjuk Nevet Remélem Wano országban vagy valahol majd Luffy kicsit háttérbe szorul és valaki más haldokolhat helyette.
Naplózva
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #5317 Dátum: 15 máj 14, 20:48:48 »

Az se jott att nagyon Burgasnak miert pont a gomu-gomu ra faj a foga, remelem Sabo porra egeti valahogy az egyik legkevesbe kedvelt karakterem, nem ertem mitol ojan eros.

Kivancsi vagyok hova vezet tovabba az utjuk es hogy valaha el i jutnak Elbaf szigetere, ha mar Usoppot anyiszor hivtak Nevet God Usopp ismet nagy hos lenne. Ami meg rejtej szamomra hogy Sanjiek tenyleg el huztak arra a masik szigetre vagy valahol a sziget korul koslatnak. Mongyuk ha jol emlekszem naluk van meg Ceasar is. Kivancsi vagyok annak mi lesz a sorsa Nevet
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #5318 Dátum: 15 máj 15, 08:29:47 »

Engem sem ért váratlanul, hogy Doffy-ban még mindig van szufla. Pedig még a timeskip előtt azt hittem, hogy kb. Crocodile szintjén van, de közel sem ez az igazság. Oké, az újabb mindig erősebb, de ennyivel??
Egyébként az tetszett, hogy Luffy amint észrevette, hogy a Kalitka még áll, egyből visszaindult Doffit kiütni Nevet Így kéne a harcokban mindig viselkednie, nem laca-facázni. Persze végül is ugyanaz lett az eredmény, hisz nem meglepő módon lemerült a G4 időtartama.
Amúgy kezd nagyon Thriller Barkos lenni ez a Bossfight. Ott is egy G4-hez hasonló formát (Nightmare módot) kapott Luffy, de nem volt elég, hogy teljesen kiüsse vele az ellenfelét. Most pedig megjött Gats-san (rá nem is számítottam) és a maradék gladiátorok, hogy végre ne csak Luffy harcoljon Doffy ellen. Bár rengeteg nagyágyú van még a szigeten, nem értem miért nem végzik már ki a Shichibukait. Ezek a gladiátorok nem fogják sokáig húzni szerintem még a teljesen legyengült Doffy ellen sem, de legalább már próbálkozik Oda, hogy ne csak Luffy harcoljon a főbossal... Ezt én is unom már, szóval azért csak örülök neki.
Remélem most nem kapunk 1-2 teljes fejezetet, hogy Sabo harcol Jesussel. Nevetséges lesz, ha nem győzi le néhány ütéssel...
De jó fejezet volt ez egyébként, megy rá egy 4/5.
Amúgy én már fél éve írtam, hogy Oda el akarja ezt húzni a 800. fejezetig, de páran nem hittek nekem Nevet Most már elég könnyű dolga lesz normális tempóban is elvinni odáig. Gondolom lesz még 1-2 fejezetes Doffy ellenes harc, persze előtte Zoro és Kinemon elintézni a kalitkát. Doffy vereségének pillanatában egy teljes fejezetes életkép az ő szemszögéből, hogy miért tette mindezt és mit akart elérni igazából Dressrosán, na meg hogy mit érez most így, hogy mindenét elvesztette (újra). Ezekkel kb el is érünk a 792. fejezetig és a maradék 8ban jöhet a rengeteg karaktertől való búcsú és azok életének elrendezése, hogy mi lesz most így velük, hogy Dressrosán újra béke van. Aztán a tengerészettel is csinálni kell valamit és persze pár fejezetes kitekintés a nagyvilágra. Na és ezek után jöhetnek Sanjiék Nevet 100%, hogy Oda a 800. fejezetben fogja őket megmutatni és ha hatásvadász akar lenni, akkor elsőnek azt, hogy széjjel verték Big Mom hajóját és majd azután láthatjuk az előző történeteket esetleg flashback formájában.
Naplózva

Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5319 Dátum: 15 máj 15, 09:54:03 »

Doffy igen is bitang erős Aokijitol se sz*rt be pedig nem hiába volt admirális es Akainuval képes volt harcolni meg ha a láva alapból veri a jeget szerintem...

Ugy hogy nem kell itt meglepődni semmin, Doffy erősebb mint Luffy egyszerűen Luffynak a G4-es támadásai pusztítóbbak mint Neki. Doffy álló képessége jobb a gyümölcse halalosabb, van awakeningje... Ugy hogy szerintem semmi dablonossag nincs a történetben mert nem ez az első eset hogy Luffy gyengébb az ellenfeltol es nem is lesz erősebb az adott harcban
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5320 Dátum: 15 máj 15, 14:16:19 »

Csabi remélem igazad lesz, és tényleg a 792-re végzünk ezekkel a dolgokkal mert nekem az arc vége "nagyvilágba kitekintős" részek a kedvenceim Nevet + az infó amiket kapunk pluszban a végén és az 1-2 képkockára feltűnő emberek, jelen esetben lehet Kaido lesz az  Ördögi
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5321 Dátum: 15 máj 15, 18:09:54 »

Remélem most nem kapunk 1-2 teljes fejezetet, hogy Sabo harcol Jesussel. Nevetséges lesz, ha nem győzi le néhány ütéssel...

Én azt is el tudom képzelni, hogy Burgess előkap egy gyümit a hátizsákjából és megeszi, hogy felvehesse a harcot Saboval.
Bár az gyanús volt, amikor csak úgy leugrott az épület tetejéről (Koala meg is jegyezte). Lehet, hogy már sunyiban bekapott egy gyümölcsöt?
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
majeci
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #5322 Dátum: 15 máj 15, 20:53:32 »

és mi van, ha az pont Bellamyé volt?  Ohh My God
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #5323 Dátum: 15 máj 15, 21:35:40 »

Nem hiszem hogy ez gyümölcs erő lenne, ő inkább ilyen tank karakter kb Zorohoz/Sanjihoz hasonlóan meg se karcolódik ilyesmitől.

Ébredés, hát mit ne mondjak: xDD
akkor majd luffy mindenkit gumivá varázsol? ^.^''

Én nem tudom az alja nép mit gondol, de doffy széttörten is megfonalazza őket
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #5324 Dátum: 15 máj 15, 21:42:17 »

Remélem most nem kapunk 1-2 teljes fejezetet, hogy Sabo harcol Jesussel. Nevetséges lesz, ha nem győzi le néhány ütéssel...

Én azt is el tudom képzelni, hogy Burgess előkap egy gyümit a hátizsákjából és megeszi, hogy felvehesse a harcot Saboval.
Bár az gyanús volt, amikor csak úgy leugrott az épület tetejéről (Koala meg is jegyezte). Lehet, hogy már sunyiban bekapott egy gyümölcsöt?

és mi van, ha az pont Bellamyé volt?  Ohh My God

Szép feltevések! Dani igazad van, az ilyen megjegyzéseknek mindig nyomós okuk van és Bellamy gyümölcse pont jó a hatalmas zuhanások túlélésére. De ehhez ugye meg kellett halnia Bellamynak, ami azért elég durva lenne. Viszont tényleg érdekes, hogy honnan szerzett ennyi gyümit Jesus. Vagy mindegyik "csak" Smiley?
Amilyen zseni Caesar, szerintem később még láthatunk nem csak Zoan típusú mesterséges gyümölcsöket. Azért durva lenne 2 gumi gyümölcs használó harca Nevet Mondjuk Luffy ellenfele még az Awekeninget is tudná vele, bár elég szemétség lenne, mert a főszereplő már jó pár éve használja. Na de nagyon előre szaladtam, egyenlőre még Doffyt kell elintézniük, azt is elég lesz Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 353 354 [355] 356 357 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!