24 máj 19, 17:16:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 347 348 [349] 350 351 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011555 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5220 Dátum: 15 ápr 24, 09:38:15 »

Viccesnek tűnik először, de logikusan belegondolva teljesen "reális" hogy növelje az erejét meg kellett nagyobbitani a kezeit vállát, hogy minden ereje az ütésre koncentráljon, de nem is lehetett egy G3 méretű mert akkor lassú lett volna Mosolyog plusz ugye folyamatosan használja a hakit ugy hogy amennyire komolytalannak tűnik annyira komoly is egyben Nevet plusz mivel Luffy gumi gyümölcse alapjáraton véve szerintem nem a fizikai erőre épül igy ki kellett találnia ezeket a Geareket. Nekem a G3 nem tetszik egyáltalán Nevet
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5221 Dátum: 15 ápr 24, 10:56:24 »

Most jutott eszembe, hogy a dragon ball egyik legerősebb gonosza Majin Buu is vélhetően gumiból van... Nevet

A végén Luffy is olyan badass lesz majd mint Majin Buu....? brutál lenne... Nevet
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5222 Dátum: 15 ápr 24, 13:20:58 »

Én is arra tippelek hogy Cavendish Bartolomeoval együtt megy Luffyékhoz, még Lawon is elgondolkodtam hogy Cavendish hozzá csatlakozna...

Ez egész jó ötlet. Az kicsit durva lenne, ha Bartolomeo és Cavendish egyszerre csatlakozna Mugiwaráékhoz. Előbbi csatlakozzon is. Viszont Cavendish akkor mehetne Traffi mellé. Úgyis kevés emberszámba vehető tisztje van.
Bár ott a bökkenő, hogy akár csak Bartolomeonak, Cavendishnek is van saját legénysége...
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
david-naruto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 94



« Válasz #5223 Dátum: 15 ápr 24, 15:03:52 »

Hát az se lenne rossz ha nem a legénységhez csatlakoznának hanem kalózszövetséges ként .
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #5224 Dátum: 15 ápr 24, 16:08:13 »

Idézet
Hodi és Ceasar? Lol, remélem viccelsz, de most tényleg Nevet Vicc ellenfelek, Luffy egy idióta, aki nem vette komolyan. MOST komolyan veszi, mert amikor kell, akkor oda teszi magát.

Persze, hogy viccelek... Végül is, csak mindkettő majdnem megölte Luffy-t.. Miután nyögvenyelősen legyőzte Hodit, Luffy majdnem elvérzett, Caesar ellen meg már rögtön az első támadásnál vége lett volna az egész történetnek, mert fulladásos halált szenvedett volna. Oké persze, miután megtudta Caesar képességét, már sokkal esélyesebb volt, de ha az őrült tudós alapból meg akarja ölni Luffy-t már az elején egyből, ahelyett, hogy húzza az időt és kísérletezik velük, már tényleg vége lenne mindennek.
Nem értem eleve, hogy miért szólja le itt mindenki a timeskip első 2 főbossát. Hodi pirulák nélkül valóban elég gyenge, de csakúgy, mint Choppernél, ezek hozzá tartoztak a fegyvertárához és azzal, hogy folyamatosan erősítette magát lazán vált egy Lucci szintű fenyegetéssé.
Caesarnak meg 300milliós vérdíja van, feltehetőleg a világ 2. legokosabb elméje és az egyik legerősebb logia gyümölcs birtokosa. Akárhogy is nézem, erősebb, mint Crocodile és már-már az Enel szintet is ütheti.
Egyáltalán nem voltak félvállról vehető ellenfelek. Persze én is nagyon szeretem a vicces és hülyülő Luffy-t, de már baromira unalmas, hogy mindig csak másodjára vagy harmadjára tudja odatenni magát végre.
Hodit is már kiüthette volna hamarabb, amikor még elsőnek harcolt vele a "szárazföldön".
Még mindig az a legjobb jelenet a timeskip után, amikor Zoro kioktatja Luffy-t, hogy ez már az Újvilág és igenis vegye komolyan az ellenfeleit. Lehetőleg minél hamarabb Nevet
Mondjuk én már ezt a sablont is unom, hogy mindig a legvégére kell hagyni egy főellenség legyőzését, akit persze a főszereplő intéz el... Jó, ez valóban így logikus a legtöbb ívnél, de lehetne már néha egy kis kivétel is... Remélem Zoro fogja Wano ország vezérét legyőzni, Usopp pedig Elbafét.

Amúgy a zombis borító valószínűleg azért volt, mert a G4 hasonlít a Rémálom Luffy módra Nevet
Meg amúgy is:
478. fejezet: Rémálom Luffy megjelenik
784. fejezet: G4
---------------------
Előre várom a 847-est Nevet

A végén Luffy is olyan badass lesz majd mint Majin Buu....? brutál lenne... Nevet

Bőven benne van a pakliban, Oda alapból sok dolgot a DB alapján ihletett. Meg egyébként is tiszteli Toriyamát Nevet
Naplózva

Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5225 Dátum: 15 ápr 24, 16:19:11 »

Pedig Ceaser Luffyhoz képest gyenge volt bárhogy nézzük, az viszont igaz hogy mondjuk Ceaser kb a szörny trión mindekit meg tudott volna ölni de akkor is Luffyhoz gyenge volt.. Hody se ertLuffy ellen semmit nézd meg jobban, szárazföldön lazán verte Luffy csak a viz miatt volt talán kétesélyes a dolog. De igen Hody is bitang Erős volt a régebbi ellenfelekhez képest de az "új" Luffyhoz piskóta volt Nevet

Ha Law dressrosa vagy big mom után elköszön Luffytol hogy most kiszállok Doffy halott ennyit akartam akkor szerintem Cavendish vagy szövetséges vagy mugiwara tag lesz Nevet legalábbis remelem mert ok ketten illenenek Bartoval A csapatba es tényleg kell az erősítés Luffyeknak Mosolyog mert oké hogy szovetsegesek is lehetnek de nem akkor lesz rajuk szükség, arra ott lesznek a megmentett országok seregei Mosolyog ha Law tovább hajóz akkor talán Cavendish megy Lawhoz Nevet
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5226 Dátum: 15 ápr 24, 17:39:51 »

Idézet
Hodi és Ceasar? Lol, remélem viccelsz, de most tényleg Nevet Vicc ellenfelek, Luffy egy idióta, aki nem vette komolyan. MOST komolyan veszi, mert amikor kell, akkor oda teszi magát.

Persze, hogy viccelek... Végül is, csak mindkettő majdnem megölte Luffy-t.. Miután nyögvenyelősen legyőzte Hodit, Luffy majdnem elvérzett, Caesar ellen meg már rögtön az első támadásnál vége lett volna az egész történetnek, mert fulladásos halált szenvedett volna. Oké persze, miután megtudta Caesar képességét, már sokkal esélyesebb volt, de ha az őrült tudós alapból meg akarja ölni Luffy-t már az elején egyből, ahelyett, hogy húzza az időt és kísérletezik velük, már tényleg vége lenne mindennek.


Azért nagyon nem ugyanaz a szituáció. Hodi és Ceaser nem azért ölték meg majdnem Luffy-t mert erősebbek voltak, hanem mert hát valljuk be Luffy nem az eszéről és taktikusságáról híres, eléggé könnyű csapdába csalni, ugyanez volt Hodi és Ceaser esetében is. Hodi ellen konkrétan víz alatt egy picike buborékba zárva küzdött meg, közben a cápa folyamatosan drogozta be magát, irreális volt a harc kettejük közt, szárazföldön Luffy csukott szemmel, összekötőzve elverte volna.
Ceaser esetében is ugyanez történt, meg mégis ki a fene gondolta volna h manipulálni tudja az oxigént is? Amikor Luffy kiismerte már nem tudott vele mit kezdeni Ceaser, főleg amikor már komolyan is vette a harcot, egy mozdulat alatt szétrúgta a seggét.
Így összegezve a dolgot sem Hodi, sem Ceaser nem volt egy súlycsoportban Luffy-val, csak piszkos trükkjeiknek és Luffy naív és óvatlan hozzáállásának köszönhették, hogy megtudták nehezíteni a dolgát, semmi másért.

Doffy helyzete más, mert ellene nem elég sem a G2, sem a G3.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 24, 17:41:28 írta jasek89 » Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #5227 Dátum: 15 ápr 25, 06:31:01 »

Azért nem olyan nehéz elképzelni ezt a gumi egyszerre rugalmas és kemény dolgot.
Egy egyszerű dolog a való életből is. Gumiabroncs. Ha leejted tök jól pattog, de próbálj meg beleütni erőből. Lehet belefájdul a kezed. Nevet
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5228 Dátum: 15 ápr 25, 15:40:44 »

Viszont az abroncs nem nyúlik kilóméter hosszúra. Nevet
Persze engem nem izgat, hogy ki lehet kezdeni a logikát, One Pieceben szeretem a komolytalan komolyságokat. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5229 Dátum: 15 ápr 25, 17:55:37 »

De meg mindig logikusabb minthogy a FT-Ben a nyillal hárítja a puska golyót Nevet szerintem a one pieceben el van találva minden ugy ahogy logika terén, bár a G3 olyan fura azert Nevet
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5230 Dátum: 15 ápr 25, 18:14:01 »

De meg mindig logikusabb minthogy a FT-Ben a nyillal hárítja a puska golyót Nevet szerintem a one pieceben el van találva minden ugy ahogy logika terén, bár a G3 olyan fura azert Nevet

Kicsit vicces, h itt páran próbálják keresni a logikát abban, hogy a gumi mitől lehet kemény és rugalmas egyszerre, miközben pusztakézzel törnek szét sziklákat, vagy rajuk esik egy épület és megússzák néhány karcolással.... Nevet
Naplózva
Janda-g
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #5231 Dátum: 15 ápr 25, 20:16:35 »

rengeteg utalás van Moriára, főleg ezután a fejezet után...
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/728/16 illetve ez a kep után...mintha Doffi játékká változtatta volna Moriát a háború után.?!
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #5232 Dátum: 15 ápr 25, 22:05:36 »

Ott jobb felül tényleg Morirára hasonlít az a báb, de a háborúnál nem volt ott Sugar mellette, ráadásul azt mondta, hogy megölte Geckot, holott igazából az valahogy túlélte és elmenekült, de Dofi ezt nem tudja.
Naplózva

Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5233 Dátum: 15 ápr 26, 09:51:26 »

Az elég durva lenne ha Doffy utokartyaja Moria lenne ( amit teljesen hülyeségnek tartok Nevet ) es Luffy megint elverne ugy, hogy a G4 kb egy nightmare Luffy Nevet  Moriaban feltornenek a régi szép emlékek.

Amugy egyik kedvenc arc-om volt a Morias, de nem Moria miatt en elég gyengének tartom, árnyékok nélkül kb semmit nem er
Naplózva
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #5234 Dátum: 15 ápr 28, 15:10:34 »

Szerintem doffy ennél erőssebb sokkal, csak le van döbbenve jelenleg.
Az égi sárkányok közül doffy az aki  fémjelzi hogy milyen erőssé válhat egy "tisztavérű" ha magára támaszkodik és nem a pénzére. Lehet hogy luffy erősebb nála de ennél erősebbre taksálom mint amit eddig mutatott ( azért law gammakése vagy mi szerintem jelentősen legyengítette)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 347 348 [349] 350 351 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!