24 máj 19, 15:00:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 333 334 [335] 336 337 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011463 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #5010 Dátum: 15 márc 04, 15:47:42 »

Csak ez a haki már kezd fontosabb lenni mint az, hogy kinek milyen gyümije van.Szinte csak az számít, hogy mennyire erős a hakid.Ha nem vigyáz oda ezzel nagyon áteshet a ló másik oldalára.
Naplózva
dbzgt83
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #5011 Dátum: 15 márc 04, 16:48:50 »

Már átesett. Én is teljesen úgy érzem, hogy erős hakival teljesen mindegy, hogy a másiknak milyen gyümölcse van... Amikor Ace feketeszakállal harcolt, akkor azt se tudták még mi az a haki, feketeszakáll azzal keménykedett, hogy haha meg tudok ütni egy logiát, Ace meg csodálkozott, hogy hogy lehet ez, ő meg nagybüszkén elmagyarázta, hogy milyen egyedi gyümölcse van.. Ha Ace ilyen híres volt, minimum hogy erős haki használónak kellett hogy legyen, tehát tudnia kellett volna arról, hogy egy logiát is meg lehet ütni, és nem lett volna szabad csodálkoznia azon, hogy hogyan sérült meg, és az most teljesen mindegy, hogy feketeszakáll gyümölcse miatt. Ebből is látszik, hogy Oda a hakit később találta ki ilyen részletesen, legalábbis Ace karaktere több sebből vérzik ebből a szempontból.
Naplózva

Mr. Prince
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #5012 Dátum: 15 márc 04, 17:50:05 »

Minden mangában vannak hibák, kár ezeken rágódni. Egy valami biztos: a király akarata már régóta jelen van, azt eddig is tervezte Oda. A fegyverzet színe a kezdetektől furcsa, de ugye a megfigyelés is volt már Eneléknél, szóval az sem egy új keletű dolog. Szerintem a gyümik még így is sok szerepet kapnak, de valóban csökkent a szerepük a haki megjelenésével. Két azonos haki-szintű ember harcánál majd újra a gyümik dominálnak majd, lesz is ilyen, sőt nem kell sokat várni rá, mert ennek az ívnek még mindig erődemonstráció szaga van, szóval itt még gyengébbek az ellenfelek.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5013 Dátum: 15 márc 04, 20:17:31 »

Szóval erődemonstráció?:DD
Franky többször agyon lett verve, Sanji többször agyon lett verve, Usopp többször agyon lett verve. És még nincs vége az ívnek.

Nem unjátok még ezt a "nem láttuk a teljes erejüket / valamit tartogatnak / csak felvezetnek valami nagyobbat" szöveget?:DD

Az EGÉSZ cselekmény alatt egyetlen egyszer veszítettek Luffyék, méghozzá Sabaodyn. Az összes többi alkalommal nyertek. Enies Lobby volt az egyetlen kivétel, ahol kicsit komolyabban oda kellett tenniük magukat. De amennyire ott szarul álltak, pont annyira szar helyzetben már láttuk az ÖSSZES tagot timeskip óta.

Egyszóval attól még, hogy nyernek, minden ívben összetörik magukat. Ez alól Dressrosa sem kivétel.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #5014 Dátum: 15 márc 04, 21:35:22 »

Zoro? Oké, Fujitora ellen megizzadt, de az tartott talán 5 oldalig. Franky most kiadta magából a maxot, Usopp is, Luffy kifogja, viszont a többieket még nem láttuk teljes erőből harcolni. Oké, Sanji Vergo ellen talán, de neki most lesz az igazán komoly harca. Ahogy a többieknek is. Viszont Zoro még csak sebet sem kapott. És szerintem még egy ideig nem is fog. Egy állat lett, ezt be kell látni. Luffy is csak azért erősebb nála, mert ő Luffy, a kapitány (na meg persze neki sokkal erősebb ellenfelek ellen kell villognia).
Kíváncsi vagyok, hogy az arc után mennyi lesz a vérdíjuk.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 04, 21:38:46 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #5015 Dátum: 15 márc 04, 22:56:24 »

Zoro könnyedén legyőzte az óriás szobrot, és mivel neki eddig nem jutott komoly ellenfél, így végre itt bemutathatta, hogy mennyire erős. Szerintem a következő harca már jóval kiélezettebb lesz. Erre értettem az erődemonstráció jelleget, mivel a haki pont itt merült fel témaként.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5016 Dátum: 15 márc 05, 07:46:47 »

Nem értek egyet azzal, hogy a haki csak most kezd jelentősebbé válni, korábban is lehetett sejteni, hogy nemcsak gyümihasználók emelkednek ki, sőt....

Ott van pl Luffy nagyapja Garp, vagy az egyik yonkou Shanks és ők nem is akármilyen pozíciót foglalnak el az anime-ben szintén gyümi nélkül......

Azt se tartom kizártnak, hogy a kormány leghatalmasabb emberei (valszeg az utolsó főbossok) a Gorosei többsége is "csak" haki használó....
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 05, 07:48:46 írta jasek89 » Naplózva
strack89
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #5017 Dátum: 15 márc 05, 09:53:31 »

http://www.mangapanda.com/one-piece/779 Várom a folytatást Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 05, 09:54:05 írta strack89 » Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #5018 Dátum: 15 márc 05, 10:06:07 »

A sok elégedetlenkedő remélem megnyugodott, hogy Luffy egy ütéssel kiütötte azt a szerencsétlent Nevet  remélem meghalt és akkor biztos Barto lehet mugiwara Nevet 
Nem tudom, hogy Law tényleg meghalt-e mert azért ez a one piece, de valahogy benne van a pakliban nem tudom....  Gondolkozik     

Mire értette Mihawk, hogy egy "chip" van a kardod végén ?  Technikai KO
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #5019 Dátum: 15 márc 05, 10:28:54 »

A sok elégedetlenkedő remélem megnyugodott, hogy Luffy egy ütéssel kiütötte azt a szerencsétlent Nevet  remélem meghalt és akkor biztos Barto lehet mugiwara Nevet 
Nem tudom, hogy Law tényleg meghalt-e mert azért ez a one piece, de valahogy benne van a pakliban nem tudom....  Gondolkozik     

Mire értette Mihawk, hogy egy "chip" van a kardod végén ?  Technikai KO

Chip=csorbulás és nem a kard végén hanem a kard pengéjén
"Think of having a chip on the blade as a sign of shame"=Csorbulás a pengén a szégyen jele (durva fordításban)

Részről:
Ezzel el is dőlt, hogy Bellamy lesz az új tag vagyis én így érzem most. Luffy megint ugyan úgy kiütötte mint anno Jaya-n Nevet Law-al kapcsolatban pedig remélem, hogy nem halt meg... egyik legjobb karakter a OP-ban szerintem. Vagy lehetséges hogy "csak" a halálán van kitudja. A Streames vezióból majd kiderül...
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #5020 Dátum: 15 márc 05, 11:08:09 »

A sok elégedetlenkedő remélem megnyugodott, hogy Luffy egy ütéssel kiütötte azt a szerencsétlent Nevet  remélem meghalt és akkor biztos Barto lehet mugiwara Nevet 
Nem tudom, hogy Law tényleg meghalt-e mert azért ez a one piece, de valahogy benne van a pakliban nem tudom....  Gondolkozik     

Mire értette Mihawk, hogy egy "chip" van a kardod végén ?  Technikai KO

Chip=csorbulás és nem a kard végén hanem a kard pengéjén
"Think of having a chip on the blade as a sign of shame"=Csorbulás a pengén a szégyen jele (durva fordításban)

Részről:
Ezzel el is dőlt, hogy Bellamy lesz az új tag vagyis én így érzem most. Luffy megint ugyan úgy kiütötte mint anno Jaya-n Nevet Law-al kapcsolatban pedig remélem, hogy nem halt meg... egyik legjobb karakter a OP-ban szerintem. Vagy lehetséges hogy "csak" a halálán van kitudja. A Streames vezióból majd kiderül...


Nem Bellamy lesz, hanem Barto , javaslom olvasd a "Manga - Spoiler" csopi hozzászólásait is.....



Ez a fejezet kicsit unalmas volt, gondolom a vihar előtti csend és készülhetünk egy Luffy vs Doffy fináléra...  továbbra is kérdéses Trebol-lal mi lesz, és vajon a törpcsillalány visszatudja növeszteni Kyros lábát?
Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #5021 Dátum: 15 márc 05, 13:15:47 »

Nekem nagyon tetszett ez a rész, és nagy löketet adott megint. Ez után már jöhet a finálé. Valahogy kicsit meg is könnyebbültem.  Pojén
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #5022 Dátum: 15 márc 05, 13:34:53 »

Jó volt fejezet címének látni, hogy: Az utolsó harc. Nevet

Kicsit király lenne, ha Bellamy és Trafi is meghalna. De erre nulla esély nincs.

Amúgy Trevor jelenlegi szerepére 2 opciót látok:
1. Kommentátor lesz a Luffy-Doffy harc alatt.
2. Luffy egy pillanat alatt kiüti, hogy badassnek tűnjön, és ezzel hangsúlyozva legyen, hogy mekkora erőkülönbség van Trevor és Doffy között, lévén, hogy Luffy 10 fejezeten keresztül szenvedni fog vele. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #5023 Dátum: 15 márc 05, 15:24:04 »

A sok elégedetlenkedő remélem megnyugodott, hogy Luffy egy ütéssel kiütötte azt a szerencsétlent Nevet  remélem meghalt és akkor biztos Barto lehet mugiwara Nevet 
Nem tudom, hogy Law tényleg meghalt-e mert azért ez a one piece, de valahogy benne van a pakliban nem tudom....  Gondolkozik     

Mire értette Mihawk, hogy egy "chip" van a kardod végén ?  Technikai KO

Chip=csorbulás és nem a kard végén hanem a kard pengéjén
"Think of having a chip on the blade as a sign of shame"=Csorbulás a pengén a szégyen jele (durva fordításban)

Részről:
Ezzel el is dőlt, hogy Bellamy lesz az új tag vagyis én így érzem most. Luffy megint ugyan úgy kiütötte mint anno Jaya-n Nevet Law-al kapcsolatban pedig remélem, hogy nem halt meg... egyik legjobb karakter a OP-ban szerintem. Vagy lehetséges hogy "csak" a halálán van kitudja. A Streames vezióból majd kiderül...


Nem Bellamy lesz, hanem Barto , javaslom olvasd a "Manga - Spoiler" csopi hozzászólásait is.....



Ez a fejezet kicsit unalmas volt, gondolom a vihar előtti csend és készülhetünk egy Luffy vs Doffy fináléra...  továbbra is kérdéses Trebol-lal mi lesz, és vajon a törpcsillalány visszatudja növeszteni Kyros lábát?

Ez még nem jelent semmit. Attól hogy egy elég homályos kijelentés tett Barto SZINKRONSZÍNÉSZ-e. Ezután az Arc után szövetségesként is tarthat velük... Bár mind1 kijön,  de már kéne egy kis vérfrissítés a csapatba Nevet
Naplózva
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #5024 Dátum: 15 márc 05, 17:25:52 »

Tökéletes rész volt ez a DoffyLuffy előtt. Egy laza áttekintés és mégis jelentős eseményekkel fűszerezve. Smile Factory, Bellamy pipa. Jó volt, hogy megjelent Mihawk is, mert eddig semmit sem láttunk Zoro edzéséből.

Law halott?
Hát benne van a pakliban, nagyon adná, de nem valószínű, hogy megszabadulunk tőle Nevet (félreértés ne essék, én szeretem a karaktert, de jó lökést adna a mangának a halála)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 333 334 [335] 336 337 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!