24 máj 19, 14:23:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 325 326 [327] 328 329 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011395 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4890 Dátum: 15 jan 29, 18:57:20 »

ez egy superrrrrrrrrrrrr fejezet volt.Érdekes, hogy random emberek mint Senior Pink múltja sokkalta jobbak nálam mint a főbb szereplők zömének a múltja.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4891 Dátum: 15 jan 29, 19:06:23 »

Nem értelek, eddig ez volt a leghosszabb harc a Franky vs Senior Pink, már akkor elkezdődött amikor Sanjiék hadat üzentek....
Ja, de össz-vissz két fejezetnyit SEM láttunk belőle, csak képkockákat elszórva.

ez egy superrrrrrrrrrrrr fejezet volt.Érdekes, hogy random emberek mint Senior Pink múltja sokkalta jobbak nálam mint a főbb szereplők zömének a múltja.
Mindenki szereti ezt hajtogatni, de nem értem, hogy miért. Mondj már egy olyan főszereplőt, akinek "gyengébb" a múltja, mint Senornak. Csak meguntátok, de ettől még nem lesznek gyengék, rosszak, elhúzottak, stb. a főszereplők múltjai.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4892 Dátum: 15 jan 29, 19:35:59 »

Itt nem arról van szó, hogy gyengébb-e.Egyszerűen emészthetőbb ezt a fél fejezetes megható flashback mint a másfél hónapig húzódó úgyistudjukmileszavége' flashback-ek amik nem feltétlen rosszak csak fölöslegesen elhúzottak és számomra ezáltal emészthetetlenebbek + ezt a magyarázatot, hogy miért hordja azokat a ruhákat meghatóbbnak találom mint a többit.Ha már rákérdeztél a főbb szereplők múltja közül nem fogott meg jobban egyik se talán Frankyé meg Namié.Animében mindig vártam, hogy vége legyen annak az X résznyi flashbacknek mondjuk ez annak is betudható, hogy mindig az adott arc nagy fináléja elé voltak berakva.Valahogy annak sem vagyok nagy rajongója amikor Oda a végletekig bőgeti a karaktereket, ez is inkább az animében szívás ahol egy kép helyett ez percekig tart.
Naplózva
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #4893 Dátum: 15 jan 29, 19:57:21 »

Na ez ütős fejezet volt Nevet LEhet említette már valaki de Pink dizájnja eléggé egyértelmű hogy honnan jött http://84d1f3.medialib.glogster.com/media/53/530fa7dbe2492400b35b2eba216a24f8570007371cabbbb942098a4fc57b6006/michael-jackson-47841212-thumb.jpg

Tetszett nagyon hogy itt sem egy 10xes kamehameha erejű támadással lettv vége a harcnak haenm egy egyszerű kiütéssel, mint ahogy a többi harcszínen. Nevet

Hát igen megvan eaz előnye a rövid flashbackeknek, viszont van 1-2 ami hosszú volt mégis nagyon jó volt pl. Lawé, ami sztem a manga legjobb flashbackje lett. Ezért jó a One Piece mert itt a sok mellékszereplőnek is nagyon mély háttere van, és mind egyedi. Azért már rengeteg külömböző múltat láttunk, ez mutatja a szerző véget nem érő kreativitását.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4894 Dátum: 15 jan 29, 23:56:28 »

Amit még vártam a fejezet utolsó 1-2 oldalára az egy Frankyyyy Beam lett volna, persze nem pink ellen, az úgy volt jó ahogy volt.A gyár szétlövését még bele lehetett volna rakni szerintem úgy még nagyobbat ütött volna de ettől függetlenül is jó volt.
Naplózva
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #4895 Dátum: 15 jan 30, 15:07:32 »

Nem értelek, eddig ez volt a leghosszabb harc a Franky vs Senior Pink, már akkor elkezdődött amikor Sanjiék hadat üzentek....
Ja, de össz-vissz két fejezetnyit SEM láttunk belőle, csak képkockákat elszórva.

Igen, pont így értettem.
Naplózva
vaszil1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #4896 Dátum: 15 jan 30, 15:14:45 »

Helló.
Gondoljatok bele, ha Barta Rómeó látja ezt a csatát.

KYÁÁÁ. FHRRRRANKYYYYY TEMPÁJ.
Naplózva
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #4897 Dátum: 15 jan 30, 23:11:24 »

Oda ért a flashback-ekhez a Gyojin-szigetes kivételével a többire nem nagyon tudok rosszat mondani. Mosolyog

Miért, mi gond volt Tiger Fish történetével? Én nekem rohadtul bejött, de lehet, hogy csak azért, mert már nagyon vártam Tiger Fish-t amióta Boa Hancock megemlítette.

És ez a kis puzzle Senior Pink karakteréhez... Zseniális! Fene sem gondolta volna, hogy nem csak random ilyen a designja.

Azért ne felejtsük el, hogy pl amikor Law flash back-je volt, akkor ott is igen sokszor mutatták normális külsővel Senior Pink-et, szóval gondoltam, hogy nem véletlenül öltözik így, mert habár One Piece, az ő "öltözködése" még a One Piece világához képest is "érdekes" volt.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4898 Dátum: 15 jan 30, 23:30:11 »

Abban a flashbackben a fele bagázs máshogy öltözködött/nézett ki.
Másoknak is sejtesz hasonló magyarázatot?  Pojén
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4899 Dátum: 15 feb 01, 11:55:56 »

Azt a rohadt!! Ez tényleg suuuuuupeeeer jó fejezet lett!  bow
Ahogy azt 99%-ig sejteni lehetett, megkaptuk az utolsó tiszt harcot Senior Pink személyében. Valami kegyetlen jó és férfias harcot láthattunk!!! (még Elfman is megirigyelné a FT-ből Nevet). Nem hittem volna, hogy Pink öltözködésének egy komoly és durva háttér indoka van. Nagyon megsajnáltam szegényt és már nem tudom kinevetni. Nem semmi mit hozott össze ezzel Oda  bow Az eddigi egyetlen olyan ellenséges szereplő, akinek meghatott a múltja, de nagyon! Azért nem volt semmi, hogy ennyire összeillik Franky-vel, mindketten tartották magukat a szavukhoz Mosolyog Mint ahogy az utolsó képkockán is volt, ha máshogy találkoznak tuti öribarik lennének  Pirul Egyébként ugyanezen a képkockán Franky arca nagyon Zoro-s lett Nevet Respect  bow
Akárhogy is nézem ez egy tökéletes 5/5 lett! Az előző fejezetben nem értettem, hogy miért nem Jora legyőzését hagyja utoljára, de így már minden világos Nevet Oda a legvégére tartogatta a legütősebb nem főtiszt harcot!
Egyébként a borítókép is nagyon tetszetős lett Mosolyog Ja és kiderült, hogy a gyógyítógyümölcs tárgyakon is mükszik, ez azért nem semmi  Hmm? De lecsökkenti a használójának élettartamát, mondjuk ez is sejthető volt.
Jövőhéten meg nem lesz fejezet :'( Bár most kaptunk egy nagyon jót, na meg legközelebb már főtisztek lesznek, szóval teljesen meg tudom érteni a kihagyás okát. Btw, szerintetek a Zoro vs Pica, vagy Kyros vs Diamante lesz hamarabb? Mert amelyiket előbb mutatja Oda, azt tartja kevésbé fontosnak. Zoro az egyik főszereplő, Pica meg tuti erősebb Diamanténél, de én úgy érzem, akkor is őket fogjuk most látni, hisz Kyros harca fontosabb magában a Dressrosa ívben.
Úgy érzem most lesz talán 1-2 ilyen átvezető fejezet, aztán minden főtisztet legyaknak 2 fejezet alatt. Trébol tuti a végére marad, hisz az már Doflamingo helyszíne.
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4900 Dátum: 15 feb 01, 12:25:14 »

Valszeg Pica lesz az utolsó, mert Zoro harca mindig Luffy előtt van. Trébol és Diamante lehet a sorrend.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4901 Dátum: 15 feb 01, 13:24:08 »

Csak az a fura, hogy Zoro harcra már befejeződött/eldőlt itt:
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/754/17
Eldőlt talán nem jó szó mivel tudjuk kik fognak nyerni de na Nevet

Tekintve, hogy ez a harc már elvileg lezárult és ha Oda tényleg akar még kezdeni valamit ezzel a szállal akkor én megkockáztatom, hogy Luffyék harca után fogja lezárni.

Ezt a technikát egyébként mutatta már Franky ezelőtt?
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/775/14
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4902 Dátum: 15 feb 01, 13:35:57 »

Igen már Enies lobbynál láttuk. Nem hinném, hogy Pica a main event utánra maradna.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4903 Dátum: 15 feb 01, 13:37:09 »

Az nem csak sima boxing volt? Nevet lehet rosszul emlékszem  Nyelvesít
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #4904 Dátum: 15 feb 01, 13:57:47 »

Az csak sima "FRANKY BOXING" volt.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 325 326 [327] 328 329 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!