24 máj 19, 16:20:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 322 323 [324] 325 326 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011528 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #4845 Dátum: 15 jan 20, 16:18:31 »

Bellamy max a gyorsaságával nyerne mert erőben igen le volt régen is maradva Arlongtól szerintem..  Mosolyog   
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4846 Dátum: 15 jan 20, 16:18:56 »

Egyetértek Jon-nal, Bellamy nem volt gyengébb Arlong-nál, sőt..... inkább Luffy volt akkor sokkal erősebb mint Arlong szálnál..... hisz a sok harc, főleg Crocodile team ellen, rendesen felnyomta a szalmakalaposok erejét....
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 20, 16:20:53 írta jasek89 » Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #4847 Dátum: 15 jan 20, 18:52:58 »

Egyébként nekem Caesar, Crocodile és Moria a 3 kedvenc villainem ilyen sorrendben Nevet És mindhárom szerepelni fog még, az tuti :3

Moria tutira nem fog szerepelni. Ace kivégzése után Doffy a tengerészettel karöltve kinyírta mert túl gyenge. Helyette és Jinbei helyett lett Shichibukai Law és Buggy. Crocodile tutira szerepelni fog. Mondjuk személyével kapcsolatban van egy hiba. Ha már bejárta az új világot, akkor hogy van hogy Luffy még a Grand Line elején lecsapta? Akkor még nem volt akkora állat mint most... Hát na.

Amúgy elég fura, nemcsak a One Piecebe, de máshol is, hogy több éven keresztül szinte 0át fejlődnek a nem főszereplők, aztán a sztori haladtával mindenki párhuzamosan erősödik velük. Pl Garp az évek során semmit sem fejlődött, sőt gyengült. De szerintem ugyanez vonatkozik Aokijire meg a többi admirálisra. Amint a főszereplők ereje exponenciálisan elkezd nőni, úgy a többié. Ez nekem mindig szúrja a szemem.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4848 Dátum: 15 jan 20, 19:03:39 »

Ralite olvasd el a háború utáni fejezeteket is, Moria nem halt meg Mosolyog De idézek neked wikiáról "Upon the war's end, he was stripped of his title and was to be eliminated by Donquixote Doflamingo, but managed to escape before he was killed, leaving Moriah's overall status unknown" "It is later revealed that Moriah disappeared before Doflamingo could deliver the killing blow".
Ráadásul még csak nem is láttuk a hulláját, ezeréves klisé, hogy akit nem mutatnak elhalálozni, az még bizony él. Dofi azt mondta, hogy súlyosan megsérült és még ha el is tűnt, akkor sem élheti túl... Ezt már párszor hallottuk a one piece-ben, Gecko Moria szerintem csak tolt egy "challange accepted"-et Nyelvesít  Meg nekem mindig is furdalta az oldalamat a kíváncsiság, hogy milyen lény is ez a Moria, mert se ember, se gyojin, se teljes értékű óriás, hanem valami szörny izé tele varratokkal. Nem lepődnék meg, ha az egész csak egy báb lett volna végig, amibe az Igazi Moria belehelyezte az árnyékát és valahonnan a sötétből irányította végig, vagy valami ilyesmi Nevet
Naplózva

jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4849 Dátum: 15 jan 20, 19:05:36 »

Egyébként nekem Caesar, Crocodile és Moria a 3 kedvenc villainem ilyen sorrendben Nevet És mindhárom szerepelni fog még, az tuti :3

Moria tutira nem fog szerepelni. Ace kivégzése után Doffy a tengerészettel karöltve kinyírta mert túl gyenge. Helyette és Jinbei helyett lett Shichibukai Law és Buggy. Crocodile tutira szerepelni fog. Mondjuk személyével kapcsolatban van egy hiba. Ha már bejárta az új világot, akkor hogy van hogy Luffy még a Grand Line elején lecsapta? Akkor még nem volt akkora állat mint most... Hát na.

Amúgy elég fura, nemcsak a One Piecebe, de máshol is, hogy több éven keresztül szinte 0át fejlődnek a nem főszereplők, aztán a sztori haladtával mindenki párhuzamosan erősödik velük. Pl Garp az évek során semmit sem fejlődött, sőt gyengült. De szerintem ugyanez vonatkozik Aokijire meg a többi admirálisra. Amint a főszereplők ereje exponenciálisan elkezd nőni, úgy a többié. Ez nekem mindig szúrja a szemem.

Csak tervezték Moria kiiktatását, de Moria elmenekült....

https://www.youtube.com/watch?v=ooBkgnI8wd4
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #4850 Dátum: 15 jan 20, 19:06:41 »

Ralite
Miért szerinted Buggy miért kapott ki Luffytól? Ő is járt a az Újvilágban Luffy még is leverte... AZ EAST BLUE-N!. Egyébként pedig Iva említi Croco-boy számára a múltját(az Impel 6. szintjén), szóval ott még van egy elvarratlan szál, ami ki fog derülni(mert Oda biztos nem felejtette el, ha egyszer egy ilyen kaliberű szereplőről van szó).
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Crowley
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 9


King of Hell


« Válasz #4851 Dátum: 15 jan 20, 21:11:39 »

Moria még életben van és az Újvilágban bújkál.
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/700/5
Mondjuk ezen a képen annyira nem lehet jól látni, de a 629. részben rendesen kiírják, hogy az a hajó egy kis Thriller Bark.

Amúgy én úgy érzem mostanában fog újra szerepelni, mert ha Luffyék Kaido ellen mennek akkor potenciális szövetséges lehetne belőle. Csak mert ugye Kaido pusztította el Moria eredeti legénységét, ezért kezdett zombi legénységet csinálni (hogy ne veszítse el őket). Azelőtt meg teljesen olyan volt, mint Luffy, törődött a legénységével és biztos, hogy bosszút akar állni a Yonkoun az elvesztésük miatt.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 20, 21:13:18 írta Crowley » Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4852 Dátum: 15 jan 20, 21:49:09 »

Attól még, hogy Thriller Barkos hajó, nem feltétlen kell Moriának is rajta lennie.
Ha már őt emlegetik, akkor valószínűbb, hogy Absalom a fejes rajta.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #4853 Dátum: 15 jan 22, 11:28:54 »

új rész!!
http://www.mangapanda.com/one-piece/774

Jora megint feltűnt, de eltűnt, volt benne egy kis izgalom, de nem volt túl jó fejezet...
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 22, 17:08:10 írta zsandris1 » Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #4854 Dátum: 15 jan 22, 11:36:09 »

Kiderült hogy barto mégse egy vérengző állat, különben megölte volna a kopaszt.

Jóféle a képessége az biztos a törpillának; de tényleg nem volt benne izgalom hiszen megkapták az epik véget a tisztek és nem érdemeltek újat.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #4855 Dátum: 15 jan 22, 11:41:54 »

Elég jó időhúzó rész volt. Kicsit lehetett volna értelme a tontatta szálnak, ha felélednek és valakiknek - tegyük fel a visszatérő Sanjiéknak - le kellett volna győzni őket újra. De a pozitívum, hogy egy részben lezárta Oda a szálukat, és jöhetnek az igazi izgalmak, mert már csak Zoro vs Pica, Kyros vs Diamante és a Luffy/Law/Bellamy/DD/Trebol szálak maradtak kacsint
Naplózva
Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #4856 Dátum: 15 jan 22, 11:51:09 »

már csak Zoro vs Pica, Kyros vs Diamante és a Luffy/Law/Bellamy/DD/Trebol szálak maradtak kacsint

+ A Franky vs Senor Pink, még ott van. Amit szerintem a következő fejezetben kapunk meg.
Naplózva
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #4857 Dátum: 15 jan 22, 11:53:15 »

már csak Zoro vs Pica, Kyros vs Diamante és a Luffy/Law/Bellamy/DD/Trebol szálak maradtak kacsint

+ A Franky vs Senor Pink, még ott van. Amit szerintem a következő fejezetben kapunk meg.

Igen, valóban, erről el is felejtkeztem. De lehet azért, mert az számomra a kevésbé izgalmasak közé tartozik, ahol a humor egy kicsit több szerepet fog kapni, mint az "epic-ség".
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4858 Dátum: 15 jan 22, 12:08:23 »

Ahhoz képest, hogy ez a szál gyakorlatilag senkit sem érdekelt, nem is lett rossz, főleg, hogy lezárta az egészet 1 fejezetben. A maximumot kihozta belőle, Leo meg nagy arc, hát a hercegnő idegesítő, de hát még a Tontatták szerint is az.
Kár, ezek szerint Robinnak nincs más szerepe, mint megvédeni Rebeccat. Erre volt sajnos a legnagyobb esély, lehetett volna rá számítani, hogy nem fog Luffy-ék harcába beleavatkozni, és legyőzni Trébolt, az meg egyértelmű volt, hogy nem ő fogja legyőzni Diamantet, hanem Kyros.
Nem volt rossz fejezet, ha más nem, egy szállal kevesebb.
Mindenesetre arra kíváncsi vagyok, hogy akar-e még a tontattákkal valamit Oda, ezen a szálon kívül.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4859 Dátum: 15 jan 22, 13:27:01 »

Hasznos fejezet volt ez is, így már megtudtuk miért olyan fontos a kis törpillacsajszi. Kezdtem aggódni, hogy felélednek a tisztek és kezdődik minden elölről, de szerencsére Oda lezárta ezt. Kár, hogy Robin csak ennyi szerepet kap, valszeg Diamantet hamarabb lerendezné mint Kyros, de itt most a bosszúról szól minden és ezt tiszteletben tartja Robin. Így viszont nagyon nem harcolhat Trebollal sem, hogy Rebecca vele van.

Vajon ki lesz Trebol ellenfele? Sanjiék Big Mom bandájával vannak elfoglalva, Luffy-nak Dolffy-ra kell összpontosítania, Law lesérült.... fingom sincs ki lehet akkor.....

Usopp talán? De őt még túl gyengének tartom, hogy egy erős logiával megküzdjön, egyszer elég csúnyán kikapott tőle, kétlem h pár résszel később megfordulna az állás....
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 22, 13:29:43 írta jasek89 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 322 323 [324] 325 326 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!