24 máj 19, 13:55:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 321 322 [323] 324 325 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011386 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
R. J. Misko
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #4830 Dátum: 15 jan 17, 15:06:09 »

 bye bye

  Nem értek egyet!! Bartolomeonak van köze a Mugiwara szálhoz!!! Amikor Buggy kiakkarta végezni a pódiumon Luffyt még az elején.... akkor egy villám csapott az álványba és így menekűlt meg.... majd Smoker elől is.. azóta Bartolomeo megszálotjuk.. erről volt viszaemlékezés is....

  Én örülnék mind Cavendishnek mind Bartolomeonak is.... de szerintem Traffalgar fog csatlakozni.... ott a gechi szomorú múltja.... őt nem érdekli a Kalózkirály cím... Legalább is nekem úgy tűnik... és van is közös szál.... és nem egyszer segítette már ki Luffyt.... plusz anno valami olyat olvastam itt fent régebben, hogy Oda kijelentete .. Act. végén valaki csatlakozik, de olyan személy, aki már régebben szerepelt a mangában... Ez menyire igaz vagy sem azt nem tudom... de majd meglátjuk.... És egyébként az én véleményem, hogy Tébort vagy hogy írják, Cavendis veri le... Robin meg support Kyrost... U.i.: azért mert Robin megmutatott valamit (hogy menyit azt kitudja...) az erejéből, már is "bad ass" ?? szerintem meg csak annyi volt, hogy megmutatta miért is lett mugiwara... Gondolkozik
Naplózva
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #4831 Dátum: 15 jan 17, 17:35:05 »

Szvsz Barto mindenképp csatlakozni fog, akármennyire is ellene vannak itt egyesek.

Lássuk az érveket:
1.) Kellően agybomlasztó figura.
2.) A karakterdizájn főbb szereplő-szerű.
3.) Epic védekező képesség, ami jól jön a Sunny védelméhez. Nagyon is.
4.) Rajong a Szalmakalaposokért, úgyhogy kizárt, hogy nemet mondjon, ha megkérdezi Luffy.
5.) A népszerűségi szavazáson azért elég szép eredményt ért el, és általában Oda azért ezt sem hagyja figyelmen kívül, mert minden csapattagot igyekszik megszerethetővé tenni.
6.) Az első olyan karakter ( ha jól emlékszem ) a Szalmakalaposokon kívül, aki kijelentette, hogy Luffy lesz a Kalózkirály.

Ellenérvek, amelyeket megcáfolnék:
1.) Van saját kalózcsapata -> Franky-nak is volt saját csapata, mégis ott hagyta őket.
2.) Szomorú múlt? -> Robin múltját is 3-4 sztorival később ismertük meg.
3.) Idegesítő a rajongása -> Hancock is ugyanúgy rajong Luffy-ért, mégis csapattagnak akarják egyesek.
4.) Nem a Luffy-szálhoz köthető -> ahogy annó Franky sem.


Ami Bellamy-t illeti: eddig csak veszíteni láttuk őt a One Piece történetében. Egy ilyen, a Szalmakalaposokhoz és azok ellenségeihez képest GYENGE karaktert biztos nem fog berakni Oda a Szalmakalaposok közé. Bellamy semmilyen színt nem vinne a csapatba.

Ami Sabo-t illeti: pfff, a Forradalmár Sereg Tábornoka majd csatlakozni fog a Szalmakalaposokhoz, és ott hagyja Dragont? Nos... pfff... eléggé valószínűtlen, habááár Luffy egész biztos, hogy meg akarja majd győzni. Ő inkább szövetséges alkat, vagyis egy kapocs lesz majd szerintem a végső háborúban Luffy és a Forradalmárok között.

Ami Cavendish-t illeti: kardforgatóból épp elég van a hajón, valamint Hakuba irányíthatatlansága miatt túl nagy kockázati tényezőt jelent, és nem poénkodás szempontjából. Ha csatlakozna, és poént csinálna Oda a képességéből, akkor viszont leértékelődne teljesen a csatában. Ettől függetlenül, tetszik az ötlet, hogy ő és Barto együtt csatlakozzanak, de valószínűnek nem tartom.

Van bőven agybomlasztó figura a szálban, emiatt nem fog senki csatlakozni. Király a dizájn elismerem, de erre szintén bőven van példa a szálban, így mondhatom ez se ok. A védekező képessége valóban jól jönne a Sunny védelmében, és harcban is. Rajongása irreleváns, és nem is kérdőjelezte meg senki, itt a kérdés azon van, hogy Luffy megkérdezi-e? És ez az amit én nem gondolok a szál eddigi alakulása kapcsán. Népszerűségi szavazás is irreleváns, mert bőven van olyan szereplő aki népszerű, de nem szalmakalapos tag, ráadásul aktuális szál éppen, így nem meglepő hogy éppen most népszerű. Ha jól emlékszem Ace is kijelentette előtte, de ez is irreleváns szerintem.
És nem állítottam, hogy Sabo lenne az új tag, csupán azt említettem meg, hogy szerintem ki az akit megkérdezhet Luffy: és ez egyértelműen Bellamy, akivel most igen erősen összefonódik a Luffy szál, illetve szerepelt is régebben ami lefedi Oda korábbi kijelentését. Sabot ígyis-úgyis megkérdezi, és egyetértek, hogy nemet is fog mondani, ahogy Ace-nél is lezajlott. A 3. lehetséges személy akit korábban nem mondtam, az még Law lehetne.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4832 Dátum: 15 jan 17, 20:58:08 »

bye bye

  Nem értek egyet!! Bartolomeonak van köze a Mugiwara szálhoz!!! Amikor Buggy kiakkarta végezni a pódiumon Luffyt még az elején.... akkor egy villám csapott az álványba és így menekűlt meg.... majd Smoker elől is.. azóta Bartolomeo megszálotjuk.. erről volt viszaemlékezés is....

  Én örülnék mind Cavendishnek mind Bartolomeonak is.... de szerintem Traffalgar fog csatlakozni.... ott a gechi szomorú múltja.... őt nem érdekli a Kalózkirály cím... Legalább is nekem úgy tűnik... és van is közös szál.... és nem egyszer segítette már ki Luffyt.... plusz anno valami olyat olvastam itt fent régebben, hogy Oda kijelentete .. Act. végén valaki csatlakozik, de olyan személy, aki már régebben szerepelt a mangában... Ez menyire igaz vagy sem azt nem tudom... de majd meglátjuk.... És egyébként az én véleményem, hogy Tébort vagy hogy írják, Cavendis veri le... Robin meg support Kyrost... U.i.: azért mert Robin megmutatott valamit (hogy menyit azt kitudja...) az erejéből, már is "bad ass" ?? szerintem meg csak annyi volt, hogy megmutatta miért is lett mugiwara... Gondolkozik

1.Szerintem te félreértetted. Bartolomeonak nem sok köze van a Dressrosás Luffy szálhoz, nem aktív szereplő mellette, mint pl. Law, vagy Bellamy.
2.Ja, Trafalgarnak tényleg szomorú a múltja, csak éppen kinek nincs? Nevet Ugyan már, ő egy teljesen önálló karakter, önálló csapattal, és célokkal. Persze szövetséges lesz, ez egyértelmű. (Amúgy rohadt sok szövetségest szerzett Luffy ebben a szálban..., és nem is elhanyagolható erejűeket. Kíváncsi vagyok, hogy Oda miért mostanra időzítette. Mondjuk az is lehet, hogy innentől végig ez lesz, és szép lassan mindenki mellé áll.)
3.Cavendish szerepe véget ért, alszik, ennyi volt, így is kicsinált egy tisztet, egy csomó katonát, és megmentette Robint.
4.Ahogy Robin megállította az eddig megállíthatatlan Hakubát...ez azért szerintem sokat mondó.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 17, 20:59:02 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Scratchmen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Szupernova


« Válasz #4833 Dátum: 15 jan 17, 21:14:36 »

Van bőven agybomlasztó figura a szálban, emiatt nem fog senki csatlakozni. Király a dizájn elismerem, de erre szintén bőven van példa a szálban, így mondhatom ez se ok. A védekező képessége valóban jól jönne a Sunny védelmében, és harcban is. Rajongása irreleváns, és nem is kérdőjelezte meg senki, itt a kérdés azon van, hogy Luffy megkérdezi-e? És ez az amit én nem gondolok a szál eddigi alakulása kapcsán. Népszerűségi szavazás is irreleváns, mert bőven van olyan szereplő aki népszerű, de nem szalmakalapos tag, ráadásul aktuális szál éppen, így nem meglepő hogy éppen most népszerű. Ha jól emlékszem Ace is kijelentette előtte, de ez is irreleváns szerintem.
És nem állítottam, hogy Sabo lenne az új tag, csupán azt említettem meg, hogy szerintem ki az akit megkérdezhet Luffy: és ez egyértelműen Bellamy, akivel most igen erősen összefonódik a Luffy szál, illetve szerepelt is régebben ami lefedi Oda korábbi kijelentését. Sabot ígyis-úgyis megkérdezi, és egyetértek, hogy nemet is fog mondani, ahogy Ace-nél is lezajlott. A 3. lehetséges személy akit korábban nem mondtam, az még Law lehetne.

Emlékezzünk vissza, hogy anno Robint sem kérte fel Luffy, hogy csatlakozna-e a legénységhez. Az Arabasta arc után egyszerűen megkérdezte, hogy maradhat-e a hajón, Luffy meg persze belement. Úgyhogy ilyen szempontból az ő csatlakozása kilóg a sorból. Az más kérdés, hogy utána az Enies Lobby arc végig körülötte forgott. 
Naplózva
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #4834 Dátum: 15 jan 17, 22:00:07 »

Annyira írjátok hogy Law szövetséges esz meg minden de ugye megmondta hogy haláláig minden Corazonért tesz meg. Ha legyőzik Doflamingot, illetve Dressarosa felszabadul, azzal Law célja, "álma" megvalósulna ezért utána jellegtelenné válna a karaktere sajnos. Szerintem Oda nem véletlen említette a kortalan műtétet, szerintem 100% hogy valakin felfogja használni, és ezzel meghal. Bárhogy is nézük ez lenne a tökéletes lezárása a karakterének.

A heti fejezet után attól kezdtem el félni hogy Robin megint kifog maradni az 1v1ből... a környéken 3 erős ellenfél van és túl sokan vannak rájuk. Ahhoz hogy egy Robin vs Diamante legyen ahhoz Kyrosnak meg Rebeccának pusztulnia kén, amire nem látok sok esélyt. Trebol meg túl messze van.

A hercegnős dolgot meg valahogy nagyon nem akarom látni. Annyira jó fejezetek jönnek, én szoktam mondani hogy mennyire fontos minden a OPben, illetve hogy nincsennek felesleges oldalak, de ez a hercegnő valami hihetetlen nem érdekel...
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #4835 Dátum: 15 jan 20, 12:10:22 »

Tudom, hogy nem illik ide jelenleg de ma újra néztem a Luffy vs Enel harcot, és komolyan mondom Enel ameddig most Luffyék eljutottak a CP9-től kezdve lazán elvert volna mindenkit.  Persze ha lenne egy legénysége..  Remélem látjuk még Nyelvesít
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4836 Dátum: 15 jan 20, 12:58:25 »

Enel tényleg ISTENI volt, akik nem rendelkeznek hakival, vagy gumigyümölccsel, azoknak kb. esélye sincs ellene. Erős, gyors és van mantrája (megfigyelő hakija). Nem is tudom, hogy erősítő hakin kívül még mivel lehetne legyőzni. Talán valami föld típusú logiával, meg persze kairosekivel.
De még mindig libabőrös leszek attól a jelenettől, amikor Enel rájön, hogy Luffy hatásos ellene ikszdé Az a fej: ikszdé
Amúgy én is szeretném, ha valamilyen úton-módon visszatérne, sőt ez igaz szinte az eddigi összes ellenségre, jó lenne őket újra látni Nevet Én a Raftel előtt valahol el tudnék helyezni egy ilyen jelenetet, hogy az összes eddigi boss összefogott, mert egyenként nincs esélyük az újvilágban, de együtt igen. És akkor a mugiwara csapatnak járna egy 2. menet velük, de most mindenkire jutna egy boss Nevet Namira Arlong, Usoppra Kuro kapitány, Sanjira Krieg (bár ez durván kevés lenne már neki xD) stb. Erre kb. semmi esély, de akkor is olyan jó karaktereket kreált velük Oda, hogy szó szerint hiányoznak. Na jó, Wapol nem ikszdé
Amúgy a rejtélyes 7. shichibukai vajon ki lehet?  Gondolkozik Enel elég ütős lenne oda, de ő elvileg most a Holdon van ikszdé

Ez azért elég durva (one piece wikia-ról): Oda confirmed that if Enel were actually a wanted pirate, he might have a bounty that could possibly be as high as Beli500,000,000 (which means he could have the third highest known bounty in the series, after the former bounty of Portgas D. Ace, Beli550,000,000, and the bounty of Chinjao at over Beli500,000,000).[28]
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 20, 13:01:38 írta Csabi28 » Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4837 Dátum: 15 jan 20, 12:59:29 »

Enelt a nagyképűsége győzte volna le. Egyébként valóban az egyik legerősebb ellenfele volt ez idáig Luffynak. Ha megszerzi a fegyverkezés színét is Enel, akkor felköthetik a gatyájukat a népek.
Ezeket már most elvernék csukott szemmel. Arlong meg Kuro félék jelen pillanatban a Trash as boss fight előtt. Még a tisztek szintjén sincsenek.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 20, 13:00:58 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4838 Dátum: 15 jan 20, 13:04:31 »

Valószínűleg igen, de 2 év alatt ők is fejlődhettek valamit Nevet Nehogy már egy Senior Pink erősebb legyen, mint Arlong, ez csak szerintem megalázó? ikszdé Egyébként már az sem tetszett, hogy Hodi is erősebb volt, bár ő inkább a tablettáinak köszönheti.
Naplózva

EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #4839 Dátum: 15 jan 20, 14:34:00 »

Hát Senor Pingk az erősebb, mint Arlong, az biztos! Mosolyog


Amúgy Senor Pink tud úszni a vízben is? Nevet Valami úszóképessége van, amivel tud mindenhol úszni (emlékeztető)
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4840 Dátum: 15 jan 20, 15:23:28 »

Ne már Nevet Senor Pinket összehasonlítani Arlonggal fáj. Biztos, hogy leverné Arlongot, megerőltetés nélkül. Az összes Új Világi tiszt leverné a Grand Line előtti ellenségeket, szerintem.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4841 Dátum: 15 jan 20, 15:31:57 »

Ne már Nevet Senor Pinket összehasonlítani Arlonggal fáj. Biztos, hogy leverné Arlongot, megerőltetés nélkül. Az összes Új Világi tiszt leverné a Grand Line előtti ellenségeket, szerintem.

Azért ez nem teljesen így van, Enel, Crocodile sztem erősebbek a tiszteknél, sőt sztem Crocodile-t fogjuk még látni később az Új világban....

Van olyan érzésem, hogy Enel képességét ellopták Feketeszakáll-ék....

UI! Jaj ne haragudj, most jöttem rá, hogy ők ketten már Grand Line után jöttek.... bocsi... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 20, 15:33:10 írta jasek89 » Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4842 Dátum: 15 jan 20, 15:50:46 »

Ne már Nevet Senor Pinket összehasonlítani Arlonggal fáj. Biztos, hogy leverné Arlongot, megerőltetés nélkül. Az összes Új Világi tiszt leverné a Grand Line előtti ellenségeket, szerintem.

A jelenlegi birtokunkban lévő információ alapján sajnos ebben igazat kell adjak. Viszont ne felejtsétek el, hogy Oda azért már visszahozta Buggyt, Crocodile-t (+pár barokkost) és most Bellamyt is, aki talán nincs is egy szinten a mostani ellenfelekkel, de akkor is erősödött és a vérdíja is megnőtt! Szerintem 2 évvel ezelőtt ezt a Bellamyt nem csapta volna le Luffy egyetlen ütéssel és az akkori Bellamy talán még Arlong szintjén sem volt, szóval... Mosolyog
Egyébként nekem Caesar, Crocodile és Moria a 3 kedvenc villainem ilyen sorrendben Nevet És mindhárom szerepelni fog még, az tuti :3
Naplózva

Adri
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 91



« Válasz #4843 Dátum: 15 jan 20, 16:09:29 »

Kroki szerepelt a 700-as fejezetbe, biztos szerepelni fog:)
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4844 Dátum: 15 jan 20, 16:12:11 »

Persze, biztos, hogy nőtt a vérdíjuk, meg az erejük is.
Viszont abban nem értek egyet, hogy a régi Bellamy gyengébb lett volna pl. Arlongnál. Azért (főleg a Grand Line első felén, meg azon kívül) nem viccnek van a vérdíj, márpedig több mint kétszer nagyobb volt, mint Arlongnak.
Én nekem nem az jött le a Luffy elleni "csatájából", hogy ő milyen gyenge, hanem az, hogy Luffy mekkora állat lett.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 321 322 [323] 324 325 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!