24 máj 19, 14:27:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 320 321 [322] 323 324 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011398 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4815 Dátum: 15 jan 16, 16:12:21 »

Jó persze, az erősorrenden lehet vitatkozni. Egyértelmű, hogy Bellamy közel sem mutatott annyit, mint Franky, de még annyit sem, mint Usopp pl. Csak szerintem ő közel sem hozta ki magából azt, ami benne van, senki ellen nem harcolt teljesen (Dellinger ellen sztem tuti nem). De ezen nem érdemes vitatkozni, én is csak tippelek, az tény, hogy Franky sokkal többet mutatott nála. (Amúgy meg ti pár hete szidtátok Odat, hogy nem volt értelme a timeskipnek, nem erősödtek lényegesen, Robin nem csinál semmit, és igazatok is volt, de már akkor is csak annyit mondtam, hogy: várjuk ki. És tessék, megjött Robin, és badassabb, mint valaha. Várjuk ki, lehet, hogy Bellamy tényleg ilyen gyenge, de én nem hiszem.)

Amúgy ez: http://readms.com/r/one_piece/773/2658/17
"Luffy senpai, I've still got a ways to go, but I'll become stronger, and stronger...and someday...I'll be the kind of man...you can truly rely on!"
Szerintem ez egyértelmű, hogy szövetséges lesz, egy olyan szövetséges, aki az életét is feláldozza, ha kell. Nem most fog ő csatlakozni.

Ui. Amúgy szerintetek milyen erős Hakuba? Mert nekem eddig az volt a benyomásom, hogy még Zoro szintjét is eléri (azt talán nem...), de most nem tudom, Robin halál lazán megállította. Áh, a helyes kérdés inkább az, hogy:
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/687/18
De most komolyan. Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 16, 16:13:28 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4816 Dátum: 15 jan 16, 17:46:11 »

Jó persze, az erősorrenden lehet vitatkozni. Egyértelmű, hogy Bellamy közel sem mutatott annyit, mint Franky, de még annyit sem, mint Usopp pl. Csak szerintem ő közel sem hozta ki magából azt, ami benne van, senki ellen nem harcolt teljesen (Dellinger ellen sztem tuti nem). De ezen nem érdemes vitatkozni, én is csak tippelek, az tény, hogy Franky sokkal többet mutatott nála. (Amúgy meg ti pár hete szidtátok Odat, hogy nem volt értelme a timeskipnek, nem erősödtek lényegesen, Robin nem csinál semmit, és igazatok is volt, de már akkor is csak annyit mondtam, hogy: várjuk ki. És tessék, megjött Robin, és badassabb, mint valaha. Várjuk ki, lehet, hogy Bellamy tényleg ilyen gyenge, de én nem hiszem.)

Amúgy ez: http://readms.com/r/one_piece/773/2658/17
"Luffy senpai, I've still got a ways to go, but I'll become stronger, and stronger...and someday...I'll be the kind of man...you can truly rely on!"
Szerintem ez egyértelmű, hogy szövetséges lesz, egy olyan szövetséges, aki az életét is feláldozza, ha kell. Nem most fog ő csatlakozni.

Ui. Amúgy szerintetek milyen erős Hakuba? Mert nekem eddig az volt a benyomásom, hogy még Zoro szintjét is eléri (azt talán nem...), de most nem tudom, Robin halál lazán megállította. Áh, a helyes kérdés inkább az, hogy:
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/687/18
De most komolyan. Nevet Nevet

Bevallom én is meglepődtem, amikor Robin megállította Hakubát mindenféle nehézség nélkül, egyáltalán nem számítottam erre.... ezek szerint Oda szereti rejtegetni a karakterek erejét, én meg túlságosan hozzászoktam, hogy rögvest látjuk a határokat, legalábbis dragon ball-ban ez volt a jellemző....

Olyan karakter ne jöjjön, aki akkor is kárt tesz Luffy-ban, ha számára egyértelmű h a főnöke csak kihasználja, csakis olyasvalaki csatlakozhat aki mindenáron Luffyt követi és az életét adná érte, ezeket én nem látom Bellamy-ban és ezt be is bizonyította jó párszor, ráadásul eléggé gyengus szvsz, egy Dellinger szarráp*csázta komolyság ide komolyság oda, ha Barto nem lenne ott már hulla lenne.....

Ha csatlakozna egy ember akkor inkább Barto lenne a legalkalmasabb, k*rvaerős képessége van és hasznos is, pl pajzsot tudna húzni a hajó körül.... de emellett Cavendish-nek is örülnék, de ő sztem nem fog csatlakozni, nem érzem h olyan hűséges lenne Luffy-hoz, a másik Sanji nem örülne ha lenne egy jóképű srác a csapatban ha értitek mire gondolok... Nevet Nevet
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #4817 Dátum: 15 jan 16, 18:38:51 »

Pedig könnyen lehet amit itt írtak, hogy behúznak még egy Zoro Sanji párost, Barto és Cavendish személyében.
Amúgy Oda részéről mindig lehet látni előreutalásokat, amikből ki tudsz venni ezt azt. Eddig a fejezetig mindenki csak gondolta, hogy Barto csapattag lesz, a mostani kijelentése viszont már biztossá tette. Azonban Cavendish személye sem el hanyagolható. Ha jobban belegondoltok Barto mellett ő szerepelt a legtöbbet az arcba a Szalmakalposok után (leszámítva Sanjiékat), sőt még a dressrosai csapat egyes tagjainál is többet volt a képkockákon. Ez azt jelenti, hogy Oda akar vele valamit. Ezen felül a többi mellékszereplővel ellentétben sokkal többet láthattunk az erejéből. Bár ezt azért nem lehet biztosra mondani, mert most elég sok ember be lett mutatva, bár tény hogy a valamirevalóknak van csapatjuk vagy nem érdekel senkit.
Ugyanez van Bellamyval is, egyszerűen túl sokat szerepel, még többet mint Cavendish, így valószínű hogy akar vele valamit Oda. Ha nem is lesz benne a csapatba (bár elképzelhető) akkor valamelyik arcban (akár a végsőben) biztos lesz valami komolyabb és huzamosabb szerepe. Nem valószínű, hogy azért adott neki ilyen komplex (talán az OP legkomplexebb) jellemet, mert ezután kiveszi a sztoriból.
Ezeket hívjuk irodalom órán írói előreutalásoknak. Aztán, hogy mi hogy van, az csak Oda tudja pontosan.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4818 Dátum: 15 jan 16, 18:41:46 »

Neked legyen igazad Ralite Nevet
Most jut eszembe, hogy miért volt ilyen jó a heti fejezet: nem volt benne feleslegesen mutatott Zoro "vs" Pica kínlódás  bow
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4819 Dátum: 15 jan 16, 19:32:26 »

Szánalmasat akartál mondani.
Amúgy Robin elég intelligens, hogy ne jelentsen ki ilyet csak úgy.
http://www.mangapanda.com/one-piece/773/5

Ha ő azt mondja a sebességed semmit nem ér az erőmmel szebben, akkor az valszeg így is van.
Ha megnézed a képet mire Robin észleli Hakubát már elég közel van hozzá. Ha megengedsz egy tippet valszeg, ha nem látta volna akkor is észlelte volna. Biztos vagyok benne, hogy Robin képes hakit használni minimum érzékelést, de valszeg mindet. Azért volt kiktől tanulnia... Mondjuk továbbra is zavar, hogy nincs egyértelmű harca Robinnak csak ilyen sokat sejtető jelenetei.
Azt be látom kevés a sansz arra, hogy Usopp harcoljon Trébollal és Robinnak ideális ellenfél lenne. Meglátjuk.
Sanjit pedig nem írnám le. Viszont Oda troll és félek, hogy ő lesz az a karakter, aki akkor fogja használni a teljes erejét, ha senki nem látja, mert valami iszonyatos gáz Okama technikája van. Inkább meghal mint, hogy meglássák. Az mondjuk nekem nagy plusz lenne, ha ezért Sanji innentől megölné az ellenfeleit, akik látták a képességét. Ami nem igen történik meg mivel Odáról beszélünk:(
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4820 Dátum: 15 jan 16, 20:10:58 »

Sanjit pedig nem írnám le. Viszont Oda troll és félek, hogy ő lesz az a karakter, aki akkor fogja használni a teljes erejét, ha senki nem látja, mert valami iszonyatos gáz Okama technikája van. Inkább meghal mint, hogy meglássák. Az mondjuk nekem nagy plusz lenne, ha ezért Sanji innentől megölné az ellenfeleit, akik látták a képességét. Ami nem igen történik meg mivel Odáról beszélünk:(
Ez beteg!!! Nevet Nevet Nevet
Ti a heti fejezetből ennyire biztosra veszitek Bartolomeo csatlakozását? Szerintem éppen, hogy arra tett egy konkrét kijelentést, hogy megerősödik, és egy nap olyan emberré válik, akire igazán számíthat Luffy. Nálam ez azt jelenti, hogy később még komoly szerepben viszont fogjuk látni, de nem csatlakozik. De ha nem is így lesz, minimum egy kétértelmű kijelentés, nem olyan, ami ennyire egyértelmű, mint amilyennek veszitek.
Cavendishre semmi esély nincs. Sem oka, sem célja, sem olyan jelleme nincs, ami beleillene a csapatba.
De amúgy milyen erős lehet Robin? De most komolyan, ilyen lazán megállítani Hakubát...még azt is elképzelhetőnek tartom, hogy Franky szinten legyen...
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 16, 20:12:10 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4821 Dátum: 15 jan 16, 20:22:15 »

http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/773/18
Ezzel a képpel még mindig nem tudok betelni. (2) el nem tudtam képzelni, hogy Bartolomeot, hogy lehetne még beállítani és meg voltam róla győzödve, hogy a karaktere értékét veszíti a fanboyság nélkül de ha 90%-ban ilyen tud maradni (kivéve amikor mindenki retardált) és a fanboysága csak néha jönne elő egyik kedvencem lenne.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4822 Dátum: 15 jan 16, 21:35:51 »

Ha már kép; http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/773/7 Miért szőrös az a két kinövesztett láb Robin igazi lábai alatt?  Hmm? A többinek gyantázott a felülete ikszdé

Igen Hiei, erre már mi is gondoltunk és valóban hatalmas nagy az esély arra, hogy Sanji okama-kenpot tanult, csak ezt ugyebár nem fogja megmutatni közönség előtt. De mi kemény lenne már, ha olyan profin menne neki, hogy a használatával felérne egy Doflamingo szinthez is erőben Nevet
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4823 Dátum: 15 jan 16, 21:58:40 »

Ha már kép; http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/773/7 Miért szőrös az a két kinövesztett láb Robin igazi lábai alatt?  Hmm? A többinek gyantázott a felülete ikszdé

Remélem csak poénkodsz, és ez nem volt komoly kérdés. smirksweat

Egyébként Cavendish ezer százalék, hogy nem lesz Mugiwara. Egyszerűen köze nincs hozzájuk.
Pláne, hogy kezdettől fogva riválisként tekint rájuk.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4824 Dátum: 15 jan 16, 22:28:23 »

Viszont tett egy fogadalmat, ha Usopp visszaváltoztatja. Szóval ez már nem igaz.
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/742/19
Én se látok sok esélyt a csatlakozására, de ő tudná ellensúlyozni Bartalomeo undorító és idegesítő nyálazását, ha szét oltaná érte mindig.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4825 Dátum: 15 jan 16, 23:11:03 »

Remélem csak poénkodsz, és ez nem volt komoly kérdés. smirksweat

Tudom, hogy árnyék, de Oda sokszor így rajzolja a testszőrzeteket is  Pojén

Hiei meg jól leírta, hogy miért kéne Barto mellé Cavendish is az "egyet fizetsz kettőt kapsz" mugiwara tagságihoz Nevet Hasonló a rivalizásuk, mint Zoronak és Sanjinak, sőt még a hajszínük is ugyanaz a páros ikszdé Véletlen? Nevet
Amúgy Bellamy is szőke, szóval ő is mehet tőlem aztán Cavendish helyére  kacsint Meg őt alapból jobban preferálom  bow
Naplózva

oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #4826 Dátum: 15 jan 17, 11:19:59 »

Általában az új szereplők a történet Luffy szálához kötődő szereplők voltak, ez alapján Bellamy a legesélyesebb, utána következik Bartalomeo és Cavendish a 3. csak a háromból. Ha feltételezzük, hogy az új szereplő ebből a háromból kerül ki persze. Akinél én igazán látom, hogy Luffy a végén odamegy és megkérdezi, hogy csatlakoznál-e, az vagy Sabo vagy Bellamy. Szerintem inkább ezen a kettőn kell gondolkozni.
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #4827 Dátum: 15 jan 17, 11:39:23 »

Bellamy gyenge és kész.  Oda szerintem azért nem is adott rendes harcot mint most Bartolomeonak mivel nem lesz csapat tag  Mosolyog Ha megfigyelitek idáig minden tagnak mielőtt csatlakozott volt egy komolyabb harca Naminak inkább csak segítség kérés, de Usopp kiütötte a hypnos csávót, Robin pedig ott volt Crocodile ellen mégha semmit sem tudott csinálni. A többieket tudjátok.  És én még mindig remélem, hogy amikor Robin mondta Barto-nak hogy mi is szalmakalaposok így gondoljuk, hogy Luffy miatt meghalnánk, ennek a mondatnak köszönhetően Barto lesz az új tag  Nyelvesít
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #4828 Dátum: 15 jan 17, 12:07:55 »

Szvsz Barto mindenképp csatlakozni fog, akármennyire is ellene vannak itt egyesek.

Lássuk az érveket:
1.) Kellően agybomlasztó figura.
2.) A karakterdizájn főbb szereplő-szerű.
3.) Epic védekező képesség, ami jól jön a Sunny védelméhez. Nagyon is.
4.) Rajong a Szalmakalaposokért, úgyhogy kizárt, hogy nemet mondjon, ha megkérdezi Luffy.
5.) A népszerűségi szavazáson azért elég szép eredményt ért el, és általában Oda azért ezt sem hagyja figyelmen kívül, mert minden csapattagot igyekszik megszerethetővé tenni.
6.) Az első olyan karakter ( ha jól emlékszem ) a Szalmakalaposokon kívül, aki kijelentette, hogy Luffy lesz a Kalózkirály.

Ellenérvek, amelyeket megcáfolnék:
1.) Van saját kalózcsapata -> Franky-nak is volt saját csapata, mégis ott hagyta őket.
2.) Szomorú múlt? -> Robin múltját is 3-4 sztorival később ismertük meg.
3.) Idegesítő a rajongása -> Hancock is ugyanúgy rajong Luffy-ért, mégis csapattagnak akarják egyesek.
4.) Nem a Luffy-szálhoz köthető -> ahogy annó Franky sem.


Ami Bellamy-t illeti: eddig csak veszíteni láttuk őt a One Piece történetében. Egy ilyen, a Szalmakalaposokhoz és azok ellenségeihez képest GYENGE karaktert biztos nem fog berakni Oda a Szalmakalaposok közé. Bellamy semmilyen színt nem vinne a csapatba.

Ami Sabo-t illeti: pfff, a Forradalmár Sereg Tábornoka majd csatlakozni fog a Szalmakalaposokhoz, és ott hagyja Dragont? Nos... pfff... eléggé valószínűtlen, habááár Luffy egész biztos, hogy meg akarja majd győzni. Ő inkább szövetséges alkat, vagyis egy kapocs lesz majd szerintem a végső háborúban Luffy és a Forradalmárok között.

Ami Cavendish-t illeti: kardforgatóból épp elég van a hajón, valamint Hakuba irányíthatatlansága miatt túl nagy kockázati tényezőt jelent, és nem poénkodás szempontjából. Ha csatlakozna, és poént csinálna Oda a képességéből, akkor viszont leértékelődne teljesen a csatában. Ettől függetlenül, tetszik az ötlet, hogy ő és Barto együtt csatlakozzanak, de valószínűnek nem tartom.
Naplózva

Janda-g
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #4829 Dátum: 15 jan 17, 12:55:48 »

Barto kijelentése után nekem valahogy az jutottt eszembe hogy Cavendishel egy csapatot fognak alkotni mint szalmakalaposok fő szövetségesei vagy kb. mint a mini going merry legénysége  Nevet már látok magam elött egy borítóképet miközben Barto alszik felhúzott pajzzsal és Hakuba próbálja megölni  Nevet Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 320 321 [322] 323 324 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!