24 máj 19, 16:03:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 319 320 [321] 322 323 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011520 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4800 Dátum: 15 jan 15, 15:35:38 »

micsoda? Robin ennyire badass? Ráadásul Bartolomeoról is milyen badass képek voltak már pláne miután leütötte Gladiust.Nem is láttunk még hasonló rajzot se róla eddig.

Remélem Robin valahogy Trébollal kerül majd szembe, Kyrosnak kell levernie Diamantét egymaga, Law remélem kispad és Trébolt meg átveheti Robin Luffynak meg marad az 1v1.

valami hatalmas fejezet így kell kezdeni az új évet.

Ha Bartolomeo lesz még ilyen Badass akkor legnagyobb pazarlás lenne kihagyni a csapatból.Kicsit olyan Zoro-s volt most Nevet

Következőnek lehet maradunk itt, de ha nem akkor suuuuuuperrrrrrr fejezet várható  Kúl


Sztem erre kicsi az esély, mert Robin messze van Treboltól, konkrétan többet kéne mennie mint amennyit ment Diamantehoz, van olyan érzésem h Sanjiék visszatérnek és Sanji lekever Trebolnak egy pörgőrúgást.... Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4801 Dátum: 15 jan 15, 16:26:02 »

Hatalmas pazarlás lenne így visszahozni Sanjiékat. Ha jön remélem a hóna alatt Big Mom pár tisztjével. Trébolt Usoppnak kell legyőznie és pont:U.
Elég érdekes fordulat lenne, ha Fujitora mondjuk Big Mom pár tisztjével és Doffival térne vissza a tengerészethez. Big Mom haragja tényleg Luffyékra zúdulna.
Így elkerülhető lenne a harc a tengerészettel.
Jó kis fordulat lenne.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4802 Dátum: 15 jan 15, 16:42:01 »

Hatalmas pazarlás lenne így visszahozni Sanjiékat. Ha jön remélem a hóna alatt Big Mom pár tisztjével. Trébolt Usoppnak kell legyőznie és pont:U.
Elég érdekes fordulat lenne, ha Fujitora mondjuk Big Mom pár tisztjével és Doffival térne vissza a tengerészethez. Big Mom haragja tényleg Luffyékra zúdulna.
Így elkerülhető lenne a harc a tengerészettel.
Jó kis fordulat lenne.

De Usopp megcsinálta amit ő rá bíztak, kiütötte Sugart és kétlem h felépülne a sérüléseiből, azért alaposan elgyepálta Trebol meghát nem igen van olyan h egyszerre kettőt is kiüt, minden karakter kap egy ellenfelet.

Arra számítottam h Trebollal Robin fog megküzdeni, de ő most Diamante-val harcol.... így nem nagyon van más ott, aki megküzdhetne Trebollal..... bár lehet Luffy kiüti Trebolt is, az atombadass lenne... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 15, 16:42:41 írta jasek89 » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4803 Dátum: 15 jan 15, 16:45:30 »

Nekem is az volt az első gondolatom, hogy badass meg mindegy, de Diamantét Kyrosnak kell kiütnie. Remélem, hogy valahogy Oda összehozza, hogy Robin elmenjen onnan, és mondjuk Trébolt üsse ki. Ugyanolyan epic lenne, csak nem venné el valakitől a megérdemelt harcát.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4804 Dátum: 15 jan 15, 16:50:42 »

Mondjuk az is lehet, hogy Robin csak Rebecca miatt csatlakozott, majd el is tünteti onnan és így akkor Kyros felszabadultabban harcolhat Diamante ellen. Nevet
Naplózva
An_S
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 20



« Válasz #4805 Dátum: 15 jan 15, 17:02:12 »

Robin mehetne tovább, elég volna, ha növesztene egy lábat Kyrosnak!  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 15, 17:03:29 írta An_S » Naplózva
Crowley
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 9


King of Hell


« Válasz #4806 Dátum: 15 jan 15, 18:14:19 »

Sajnos még ott vannak a tontaták is, közvetlen Diamante mögött a Palotában. Szerintem Robin kicsit besegít Kyrosnak, de utánna Rebeccaval azonnal mennek,hogy kiszabadítsák a hercegnőt. Remélem viszont, hogy tévedek és Robin valami überbadass támadással elgyepálja Diamantét Kúl  Nevet
Amúgy azon gondolkodtatok már, hogy Mansherry miért is fontos annyira Mingónak?  Gondolkozik Lehet amúgy, hogy a Pica-Zoro harc azért nem dőlt még el, mert Pica félig-meddig ott védi a börtönt.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4807 Dátum: 15 jan 15, 21:19:16 »

Tényleg jó kis fejezet volt ez a 2015-ös év elkezdésére  Kúl
De elsőnek essünk túl a negatívumokon. Hakubát most elég erőltetettnek éreztem. Jobban ki kéne pihennie és aludnia magát Cavendishnek, bár lehet, hogy pont emiatt nem teszi, mert ez a másik énje nagyon imba Nevet Úgy látszik tényleg egy vágással lerendezte Delingert, aminek nagyon örülök Mosolyog Viszont amikor megállította őt Robin, az még jobban ütött  Nyelvesít Bár ha már Robin, akkor csak szerintem fura, hogy a kinövesztett vékony lábakon áll és fut? Szerintem nem kéne, hogy azok a törékeny lábak elbírjanak egy nagy keblű Robint, aki van vagy 50-60 kg. Mondjuk ezt sose értettem, hogy a kinövesztett végtagok az igazából a saját végtagjainak a "klónjai", nem? Tehát úgy működik, mint a Bleachben Komaruma bankai-a, ha azt megsebzik akkor a használó is sebződik?
Másik dolog, ami nem tetszett az az, hogy viszonylag "jó állapotban" ÉLTE TÚL Barto Gladius nagy berobbanását. Oké ezt már megszokhattuk volna a One Piece-ben, de sose értettem, hogy miért kell mindig valamit halálos beállítani, ha végül mindig túlélnek ezek mindent. Bár az is lehet, hogy Gladius csak túlzott az egésszel, bár én nem úgy láttam ikszdé

Na, de egyébként cseszett jó fejezet lett Nevet Megérte rá várni 2-3 hetet. Szó szerint izgalmas volt és tartalommal teli. Ehhez a fejezethez majd nem kell sokat fillerezni az animében  Kúl
Robin, Hakuba és Barto mind kitett magáért, nagyon vagányak voltak Nevet Az utóbbi ezek után már 90%, hogy csapattag lesz, egyetértek jasek89-el. És én nem is bánnám Nevet Viszont már úgy-ahogy tényleg kezd Zoro-Sanji viszont ápolni Cavendishel, amit megint csak jó látni Nevet Őt se bánnám, ha csatlakozna, ha valahogy elmagyarázná a Hakubás énjének, hogy Luffy-ékat ne bántsa Nevet Velük ketten 2 erős tagra tennének szert, ami nem árt az Újvilágban Mosolyog
És még egy tiszttel kevesebb Nevet Már csak egy nem főtiszt maradt, szvsz. a legérdekesebb Senior Pink néven Nevet

Robin meg tényleg epik volt a végén, de szerintem se győzze le Diamantet. Schimán csak menekítse ki Rebeccát, mint "zavaró tényezőt" Kyros és Diamante harcában, aztán intézze el a főtisztet az egylábú villámkatona Nevet

Szóval jó kis fejezet volt ez, de csak egy 4/5-öt adok rá az említett 2-3 negatívum miatt.
Naplózva

Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4808 Dátum: 15 jan 15, 21:36:04 »

Akárhányszor Robin kinövesztett testrészei eltűnnek, szirmok jelennek meg a helyükön.
Egyszóval minden bizonnyal szirmokból is állnak. Ezért nem sebezhetőek.

Mondjuk Sugar pont egy kinövesztett kar megérintésével változtatta át az IGAZI Robint játékká...
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #4809 Dátum: 15 jan 16, 13:45:04 »

Véééééégre Robin a középpontban. Nagyon hiányoltam már. Végre nem csak a keblei miatt van középpontban. (Bár azért az sem rossz dolog.) Nevet

Amikor Hakubát megállította ott nagyon meglepődtem. Tényleg azt hittem más menti meg, de nem kellett csalódni. Nevet
Bartolomeo pedig tényleg badass volt. Nem Zoro szintű badass, de azért az. Nevet Marha jót röhögtem a"Pistol" nevezetű támadásán. Ha így viselkedne akkor én is támogatom a csapatba kerülését. Nevet
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #4810 Dátum: 15 jan 16, 14:52:36 »

Mostmár én is biztosra veszem, hogy Barto csatlakozik. Bár Luffyból kinézem, hogy csak simán "nem" és kész. Szerintem azért nem elég 2 hónap minden befejezésére. Azért a One Piece-be elég durván elhúzzák a boss harcokat. Bár érdekes módon ebben az ívben nem. Itt a bevezetés volt hosszú, most meg hullanak az emberek. 2 fejezet 3 ellenség, nem semmi és szokatlan, de így sokkal jobb. Én nagyon remélem, hogy Barto mellett Cavendish is csatlakozna, mert kell egy kis vérfrissítés a csapatba Nevet Aztán meg még Jinbei is betoppan. Így azért komoly erő lenne.
Úgy látszik hogy tényleg nem láttunk konkrétan semmit a szalmakalposok erejéből. Ne felejtsük el, hogy a water 7 arcnál Zoro volt egy nagyon burtál technikája, amikor is volt vagy 9 keze, azt azóta se láttuk. És ki tudja mit tanult, még azt is kinézem, hogy levágta a tanárát ikszdé
Aztán ha Sanji tényleg Big Mom emebreit szolgálja fel vacsorára, akkor retteghet az új világ Nevet
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4811 Dátum: 15 jan 16, 15:18:41 »

Akkor retteghet, mert szinte biztos, hogy Sanji kicsinálja őket Nevet Ha itt aratnak a szalmakalposok (gyerekek, elég ránézni Robinra Nevet ), akkor nekik is muszáj.
Cavendish biztos, hogy nem, de meg mondom őszintén, én még Bartolomeot se tartom valószínűnek. Van csapata, túl erős,..meg nem tom. Figyeljétek meg, vagy Bellamy fog csatlakozni, vagy senki. Persze lehet, hogy tévedek, de én így látom. Szerintem üvölt Bellamyról, hogy ő a tökéletes szövetséges, de én nem tenném be a csapatba. Senki a legénységből nem imádta ennyire a szalmakalaposokat, mint ő. Bellamy a jelleme által (elismeri őket, tiszteli Luffyt) és az ereje által (kb. Franky, bár, Robint látva már rohadtul nem vagyok benne biztos...Nevet ki tudja, lehet, hogy Namiék is nagyot erősödtek) is belepasszol a csapatba.
De ha Bartolomeo csatlakozik, akkor sem leszek csalódott. Tudja Oda, hogy mit csinál, ebben biztos vagyok  bow
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4812 Dátum: 15 jan 16, 15:34:26 »

Akkor retteghet, mert szinte biztos, hogy Sanji kicsinálja őket Nevet Ha itt aratnak a szalmakalposok (gyerekek, elég ránézni Robinra Nevet ), akkor nekik is muszáj.
Cavendish biztos, hogy nem, de meg mondom őszintén, én még Bartolomeot se tartom valószínűnek. Van csapata, túl erős,..meg nem tom. Figyeljétek meg, vagy Bellamy fog csatlakozni, vagy senki. Persze lehet, hogy tévedek, de én így látom. Szerintem üvölt Bellamyról, hogy ő a tökéletes szövetséges, de én nem tenném be a csapatba. Senki a legénységből nem imádta ennyire a szalmakalaposokat, mint ő. Bellamy a jelleme által (elismeri őket, tiszteli Luffyt) és az ereje által (kb. Franky, bár, Robint látva már rohadtul nem vagyok benne biztos...Nevet ki tudja, lehet, hogy Namiék is nagyot erősödtek) is belepasszol a csapatba.
De ha Bartolomeo csatlakozik, akkor sem leszek csalódott. Tudja Oda, hogy mit csinál, ebben biztos vagyok  bow

Remélem vicc volt h Bellamy erejét Franky-hez hasonlítod, Franky egymaga intézte el Doffy két emberét Baby-5-t és Buffalot mindenféle nehézség nélkül, Bellamy meg még egy olyan senkinél is gyengébb mint Buffalo..... semmi köze sincs a szalmakalaposokhoz, főleg Robin erejét látva, nagyon remélem h nem fog csatlakozni mert csak hátrány lenne, legyen hozzájuk méltóan erős csapattag mondjuk Barto vagy Cavendish.....
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4813 Dátum: 15 jan 16, 15:53:36 »

Sanjival kapcsolatban ne felejtsük el, hogy Dressrosán többször is el lett verve szegényke, és elég tisztességes kötésekkel a testén láttuk őt utoljára. Ilyen állapotban TUTI, hogy nem teljesített maximumon.
Van egy olyan érzésem, hogy ezen a Big Mom szálon csakis szavakkal és/vagy taktikával jöhettek ki jól a szituációból Sanjiék.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4814 Dátum: 15 jan 16, 16:11:31 »

Remélem vicc volt h Bellamy erejét Franky-hez hasonlítod, Franky egymaga intézte el Doffy két emberét Baby-5-t és Buffalot mindenféle nehézség nélkül, Bellamy meg még egy olyan senkinél is gyengébb mint Buffalo..... semmi köze sincs a szalmakalaposokhoz, főleg Robin erejét látva, nagyon remélem h nem fog csatlakozni mert csak hátrány lenne, legyen hozzájuk méltóan erős csapattag mondjuk Barto vagy Cavendish.....

Azért ne írjuk már le ennyire... Bartolometól gyengébb, ez tény, de Delinger ellen nem vette komolyan a figurát...
Szerintem Bellamy lazán van egy Donq. tiszt szintjén, de most, hogy felébredt a hakija is, talán még erősebb is lett tőlük.
Az mekkora király lenne, ha Barto, Cavendish és Bellamy egyszerre csatlakozna a szalmakalaposokhoz ikszdé Nekem nagyon bejönne  Kúl

Amúgy annyira ne hájpoljátok túl Robint. Csak és kizárólag azért tudta elkapni Hakubát, mert az több száz méterre volt tőle, ráadásul még csak nem is egy síkban, tehát volt ideje felkészülni, ráadásul még figyelmeztették is.
Ha csak pár lépésre van tőle, akkor esélye nem lett volna ellene. Meg ne felejtsétek el azt sem, hogy Hakuba igazából szuper-gyors, nem a fizikai ereje a nagy, tehát ha elég messze vannak tőle, akkor ő is hatástalanítható.
Mindezek ellenére akkor is egy veszélyes ellenfél Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 16, 16:21:03 írta Csabi28 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 319 320 [321] 322 323 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!