24 máj 19, 15:02:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 317 318 [319] 320 321 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011465 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #4770 Dátum: 15 jan 04, 00:10:51 »

Luffy a legerősebb Supernova??? Ott van egy X Drake aki a time skip elött a gyümölcs ereje nélkül, egyedül beleverte a pacifistát a falba (igaz utána rohadtul nem értettem hogy mi történt, mint aki bevan sz@rva, végig nézte hogy Kizaru lever mindenkit, igaz a Pacifista ellen megmutatta a gyümölcs erejét de kb az is olyan volt hogy szándékosan hagyta magát meglőni, aztán meg csak röhögöt, majd megvárta hogy Kizaru lecsapja). Ha komolyan vette volna a harcot sztem simán lecsapta volna a pacifistát, Luffyék meg láthattuk mit alkottak 1 ellen. Law meg Kid szintúgy nem tudtak mit csinálni vele. Ezen kívül 20 évsen (13 éve) kijutott a kalitkából ami nem kis szó, látjuk hogy jelenleg ez nem sikerült senkinek (igaz miután kijutott elszaladt a fenébe, kb ugyanazt csinálta mint a pacifista ellen).

Akainu a legerősebb admirális??? Hát Aokijit legyőzte, de rohadtul nem tudhatjuk hogy mi lenne a helyzet Kizaruval. Szerintem nem tudná legyőzni, egyszerűen túlságosan gyors Kizaru. Az ő gyümölcse az egyik ha nem a legerősebb Logia gyümölcs.

Elmentem egy munkahelyre, nagy szakértők tanítottak be, mégis azt se tudtam mi a francot kell csinálni... Miután próbálkoztam meg szereztem tapasztalatot utána tudtam csinálni... Rayleight mit tanított Luffynak??? Azt hogy hogyan kell használni a hakit, ezt Luffy meg is tanulta, látszik is. Viszont ennyi semmi több... Ezekkel luffy kitanult új technikákat de semmi több... Zororól semmit nem tudunk mit tanult, lászik is hogy semmit nem tudunk az ereje határairól. Sanji az csinálta 2 évig mint a szupernovák: túlélt. Komolyan visszafogom nézni a hozzászólásokat és a valaki azt írta hogy Sanji ilyen meg olyan erős, viszont a Supernovákat leírta azt kifogom röhögni nem is kicsit. Dragon hogy nem tanította Robint harcolni abban 100%ig egyetértek. Meg is látszik rajta...
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4771 Dátum: 15 jan 04, 11:13:56 »

hagabi hidd el én tisztában vagyok vele úgy látszik te nem.TEK-nél is vannak olyan 5 napos táborok ahol 5 nap alatt alszanak 1 órát, az csupán annyi célt szolgál, hogy lerombolja az emberek szervezetét de mivel nem alszanak a napi 20 óra edzés nem fektetődik be.Egyszer van értelme azoknak is megcsinálni mert bizonyíthatnak maguknak és mert megtapasztalják, hogy ilyen helyzetbe is kerülhetnek de ezzel magukat nem képzik csak rombolják.Vagy szerinted egyből az edzés után már jobb leszel az edzés miatt?Az edzés elvileg egy káros folyamat a testre, van egy mérce az a jelenlegi szinted, az edzés után ez lejjebb esik majd másnapra valamivel a mérce fölött lesz de ez alvás nélkül nem megy(persze ezen kívül van még sok feltétel de most ezen volt a hangsúly).de ez rohadtul off.

Anno is Kidnek volt egyedül nagyobb a vérdíja mint Luffynak és hozzá tették, hogy CSAK azért mert ártatlanokra támadt.
Én úgy tekintem, hogy Sabaodyn Luffy volt a legerősebb és danomics ahhoz, hogy azt a pár új technikát megtanulja meg kellett erősödnie nem is kicsit, különben meghalt volna azon a szigeten valamint Rayleigh csak másfél évig tanította.6 hónapig csak önmagában edzett, hogy erősebb legyen és akkor már nem technikát tanulgatott.

Jon ha kiforgatod a szavaimat tök jól mutat kommentben csak nem úgy volt.Azt írtam, hogy Oda csak nem lesz olyan idióta, hogy olyan dolgokat bejátsszon, hogy Luffy crew vs Kid crew(Persze ez sem túl nagy baj ha Luffy nem lesz itt is halálán) és senki más, Újvilág kiherélése mint anno a Grand line és TJ értelmének elvevése ami amúgy is eléggé instabil ha már mindenki yonkot ver.

Amúgy Kid féle szövetségnek milyen csapata van? azt tudom, hogy Kidnek van egy "valamire való" elsőtisztje de a többi nem igazán rémlik.4en leverik a yonkot meg a tisztjeit?
Naplózva
DarthMango
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19

[Avatar törölve. Megengedett magasság: 200pixel.]


« Válasz #4772 Dátum: 15 jan 04, 12:38:24 »

Ne felejtsétek el, hogy ez egy manga.... itt nem izomra erősödnek...
és ha úgynézzük az egészet, hogy Luffyék mennyit fejlődtek az az idő alatt míg utazgattak, akkor láthatjuk, hogy Kidék se kell a béka segge alatt legyenek... 2 év alatt sokminden történhetett és konkrétan semmit nemtudunk róluk
várjuk meg, hogy mi lesz és ne írjuk le őket röktön
Rayleigh megtanította Luffynak hogy használja a hakit
ez pl Kidben egy élethalál harc közben is felébredhetett akár... mint láthattuk, Usopp is 2 évig edzett mégis most ébredt fel a hakija....
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4773 Dátum: 15 jan 04, 13:01:06 »

Igen semmi köze a mangához ezt azért írtam le mert azt állítottátok, hogy a 2év szenvedéssel az újvilágban többet lehet erősödni mint Luffyék edzésével.Ez egy merő bullshit és próbáltam levezetni de időpocsékolás volt.

De megint javítom magam.Luffy ne küzdjön egyik supernovával se, nem az ő ligája és úgyis a többiektől akarunk látni valamit úgyhogy jöjjön Beast Chopper még a kiherélés előtt és egy Apoot akár le is csaphatna.De ha nem is nyerne én akkor is megnézném azt a harcot.De akkor is inkább Franky félék küzdjenek velük ne a top3, nekik már más magaslatokban kell mozogniuk.Egyik véglet, hogy Luffy szenved valamelyik kapitánnyal a másik meg, hogy one shotelja.Az egyik borzalmas a másik meg unalmas.
Naplózva
DarthMango
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19

[Avatar törölve. Megengedett magasság: 200pixel.]


« Válasz #4774 Dátum: 15 jan 04, 13:04:33 »

Írd már le pls h ki írt olyant h "2év szenvedéssel az újvilágban többet lehet erősödni mint Luffyék edzésével" és másold már be... nekünk annyi bajunk van, h kb azt várjátok h one shot legyen minden supernova Luffynak... sőt, hogy 3at lekéne nyomjon gond nélkül...
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4775 Dátum: 15 jan 04, 13:27:06 »

Jesszus, tényleg kéne már egy új fejezet, mert lassan már az egész One Piece szereplőgárdáját kibeszélitek Nevet
Beszállva a témába, szerintem sem kéne Luffy-nak meg Zoronak ellenfélt találnia egy szupernovában. Vagyis, egyedül Law lenne az, de ő már inkább Shichibukai. Viszont a csapat többi tagja, tehát Sanji, Franky és Chopper nyugodtan összecsaphatna Appoo-ékkal.
Az meg, hogy Luffy soloban legyőzne 3at bőven nem kizárt. Most ilyen Urouge, Appoo vagy Basil kaliber szerintem lemenne neki egyszerre, bár biztos nem one hitelné őket. Egyenlőre nem tudjuk mennyit fejlődtek a szupernovák, de nem árt nem elfelejteni, hogy Luffy, Zoro, de már Sanji is könnyedén legyőz egy pacifistát és azok a ts előtt erősebbek voltak Kidéknél. Meg én ezt a Kidet egyáltalán nem tartom erősnek az eddigiek alapján.
Naplózva

Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #4776 Dátum: 15 jan 05, 07:39:21 »

Csak hogy én is közbeszóljak a "milyen erősek lehetnek a szupernovák?" témájú beszélgetésbe:
Hiába tanulsz meg akármilyen nyelvet, sokkal rutintalanabb leszel annál, aki két éve kinn él az adott nyelvnek megfelelő országban. Ő már lazán kikéri a 6 piából összekevert koktélt rázva, nem keverve, kevés jéggel, mini-napernyővel, ezüst tálcán kérdőjel alakú pohárban, míg te csak hebegsz-habogsz, és inkább kérsz egy sört.

Luffy-éknak az szerintem a nagy hátrányuk, hogy effektíve egy helyen voltak két évig, és arról tanultak, hogy milyen lesz majd. Teljesen mindegy, hogy ki edzette őket, vagy mire akarta felkészíteni őket, az Újvilág akkor is az Újvilág. Kid, Apoo, Hawkins és a többiek pedig már ott élnek KÉT éve.

Őszintén megmondom, én csalódott lennék, ha Oda viszonylag gyorsan és kimagaslóan győzetné le a szupernovákat, főleg, hogy gyakorlatilag van 9, akiket nem igen láthattunk még komolyan harcolni, a képességeikről csak hangyaf@sznyit tudunk, és némelyik nagyon jól össze van rakva ( gondolok itt pl Hawkinsra, aki az egyik kedvencem közülük ).
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4777 Dátum: 15 jan 05, 11:19:07 »

Smoker is két évig taposta az új világot szóval, ha belőle indulunk ki, akkor túl sokat vártok ti azoktól a szupernováktól.
Ráadásul Luffyék olyan tetteket hajtottak végre, ami megrengette a világot a végén már inkább elakarta tusolni a világkormány a történteket.
Ehhez képest Kidnél kihangsúlyozták, hogy brutalitásáért van ekkora vérdíja. Szóval én nem várok tőlük túl sokat. Talán Apooban, Hawkinsban és Lawban van potenciál. Viszont egyikbe se látom, hogy bármikor is komolyan vetekedhetne egy Yonkouval. Még Lawban sem.
Viszont, ha Kidből nem csinál egy Magnetot nem hiszem, hogy sok vizet tudna bárkinek zavarni. De előbb utóbb kiderül. Valszeg inkább utóbb.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4778 Dátum: 15 jan 05, 11:33:23 »

Viszont ha belegondolunk TJ előtt Luffy, Kid, Law, Apoo és Hawkins közel azonos erőben voltak....

Most ugye Law kb ugyanolyan erőt képvisel mint Kid, Apoo vagy Hawkins és ugye Law kétszer is kikapott Doffy-tól elég simán... és ha Luffy egyedül leveri Doffyt, akkor már lenne értelme a két év edzésének, hisz akkor biztossá válna h Luffy sokkal erősebb lett mint a többi supernova..... szal még van remény
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 05, 11:39:41 írta jasek89 » Naplózva
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #4779 Dátum: 15 jan 05, 15:37:17 »

Viszont ha belegondolunk TJ előtt Luffy, Kid, Law, Apoo és Hawkins közel azonos erőben voltak....

Most ugye Law kb ugyanolyan erőt képvisel mint Kid, Apoo vagy Hawkins és ugye Law kétszer is kikapott Doffy-tól elég simán... és ha Luffy egyedül leveri Doffyt, akkor már lenne értelme a két év edzésének, hisz akkor biztossá válna h Luffy sokkal erősebb lett mint a többi supernova..... szal még van remény

Azt már lekéste, hogy egyedül leverje Doffyt, hiszen ő éppen Lawwal harcol Mosolyog Há más nem kicsit legyengül, plusz ugye már egy komolyabb sérülést biztos, hogy szenvedett. Míg Luffy nem nagyon erőltette meg magát, kb 2x kellett elephantot használnia arénával együtt.
Az erőviszonyokhoz pedig: nem tudjuk mennyit fejlődtek a két év alatt, így nem lehet eldönteni. Sőt igazából azt se tudjuk, hogy két évvel ezelőtt mik voltak az erőviszonyok, mert nem harcoltak egymással. Csak találgatni lehet, és az most már biztos nem számít, hogy a pacifistákat akkor ki tudta "megsebezni". A vérdíj pedig itt nem biztos, hogy sokat számít, hiszen nem erő alapján osztják a vérdíjat, hanem a tetteik miatt, és hát enyhe kifejezés ha azt mondom, hogy Luffy párszor már odapiszkált a kormánynak.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4780 Dátum: 15 jan 05, 17:10:00 »

Még ha le is győzné egyedül Luffy Mingót az sem lenne teljes igazi diadal. Gondoljatok csak bele, hogy Dofi még az egész kalitkát is fent tartja, ráadásul még ki tudja mennyi emberen használja a Parasite-ot. Mondjuk Arabastánál is hasonló volt a dolog, Crocodile legyőzésénél eredt csak el az eső annyi idő után, tehát ő is végig fent tartotta a képességét. Nem tudjuk, hogy ezek mennyi energiát követelnek, de az biztos, hogy alapból nem 100%-os formában harcolnak a gonoszok.
Amúgy ez a Dressrosa tényleg egy igényesen megalkotott Arabasta copy-paste, de ezt nem rossz indulatból mondom Nevet Ez is tetszik és azért sok minden más benne, mivel itt egy csomó szövetséges is harcol Luffy-ék oldalán.
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4781 Dátum: 15 jan 05, 17:47:06 »

Tévedés Croci legyőzésének nem volt köze az esőhöz. Az azért eredt el, mert Smoker és Hina-chan elkapták a Rain Dustos hajót. Ami kivonta a nedvességet a tengernél így Arabastában nem tudott esni.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4782 Dátum: 15 jan 05, 17:55:55 »

Viszont ha belegondolunk TJ előtt Luffy, Kid, Law, Apoo és Hawkins közel azonos erőben voltak....

Most ugye Law kb ugyanolyan erőt képvisel mint Kid, Apoo vagy Hawkins és ugye Law kétszer is kikapott Doffy-tól elég simán... és ha Luffy egyedül leveri Doffyt, akkor már lenne értelme a két év edzésének, hisz akkor biztossá válna h Luffy sokkal erősebb lett mint a többi supernova..... szal még van remény

Azt már lekéste, hogy egyedül leverje Doffyt, hiszen ő éppen Lawwal harcol Mosolyog Há más nem kicsit legyengül, plusz ugye már egy komolyabb sérülést biztos, hogy szenvedett. Míg Luffy nem nagyon erőltette meg magát, kb 2x kellett elephantot használnia arénával együtt.
Az erőviszonyokhoz pedig: nem tudjuk mennyit fejlődtek a két év alatt, így nem lehet eldönteni. Sőt igazából azt se tudjuk, hogy két évvel ezelőtt mik voltak az erőviszonyok, mert nem harcoltak egymással. Csak találgatni lehet, és az most már biztos nem számít, hogy a pacifistákat akkor ki tudta "megsebezni". A vérdíj pedig itt nem biztos, hogy sokat számít, hiszen nem erő alapján osztják a vérdíjat, hanem a tetteik miatt, és hát enyhe kifejezés ha azt mondom, hogy Luffy párszor már odapiszkált a kormánynak.

Luffy meg Colosseumban harcolt, továbbá álDoffy és Bellamy-val is, szal Luffy sincs már 100% állapotban.....
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4783 Dátum: 15 jan 05, 18:52:52 »

Tévedés Croci legyőzésének nem volt köze az esőhöz. Az azért eredt el, mert Smoker és Hina-chan elkapták a Rain Dustos hajót. Ami kivonta a nedvességet a tengernél így Arabastában nem tudott esni.

Akkor ezt benéztem, bocsi ikszdé De amúgy Crocodile alapból erősebb volt a homokos területen, szóval nagy előnyökkel indult. Marinefordban már szemmel láthatólag gyengébb volt, vagy csak nem erőltette meg magát feleslegesen Nevet

Luffy meg Colosseumban harcolt, továbbá álDoffy és Bellamy-val is, szal Luffy sincs már 100% állapotban.....

A Kolosszeumot már biztos kipihente, a One Piece-ben gyorsan regenerálódnak a karakterek, Luffy meg alapból nem erőltette meg túl magát az arénában, de Bellamy és a Dofi-klón biztos lefárasztotta kicsit.
Viszont Mingonak még továbbra is fáradtabbnak kéne lennie... Miért érzem azt, hogy ha Dofi valamilyen csoda folytán (csak tegyük fel, hogy)Ö átállna a jó oldalra, akkor őt is le kéne butítani és egy kalitka, többszáz ember irányítása és a harc már nem menne neki egyszerre...
Naplózva

EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #4784 Dátum: 15 jan 06, 14:59:05 »

Attól még, hogy Luffy már tudja Crocodile gyengepontját, még nem jelenti azt, hogy gyengébb! Mosolyog

És egyébként Croci eléggé badass volt, nem is egyszer Marinefordban, még Akainuval is állta a helyzetet, s mellesleg megmentette Acet, még mielőtt Marco próbálkozott volna.
Annak ellenére, hogy mindenki ellensége volt, mert senki oldalán nem állt, túlélte.
És az azért kemény dió ebben a háborúban...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 317 318 [319] 320 321 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!