24 máj 19, 14:06:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 316 317 [318] 319 320 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011393 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4755 Dátum: 15 jan 03, 13:50:12 »

Nem tudom, hogy vagytok vele, de szerintem a csatában szerzett tapasztalat hasznosabb, mint hogy ki hány évig csak edzett. Tudom, hogy Zoro majmokkal harcolt, Luffy meg állatokkal, de az még sem olyan harc, mintha élő húsvér emberekkel harcolna az ember. De lehet hogy én gondolom rosszul. Így a szupernovák is ugyanúgy tudtak fejlődni, mintha csak edzettek volna sőt talán jobban is mert az életük forgott kockán. Láthattuk Luffy esetén is amikor az élete forgott kockán sokkal több erőt tudott megmozgatni. De mondom lehet hogy én gondolom rosszul.

Luffy-ék azért vonultak félre edzeni, mert majdnem elvéreztek már Sabaody-nál, és ugyanez volt a helyzet a supernovákkal is, túl gyengék voltak az új világhoz.... ehhez képest mit látunk? a supernovák kényelmesen elhelyezkedtek az új világban és egy yonkou levérését tervezik, hát ez megaultragigafail....... nagyon remélem h csúnyán kikapnak a yonkou ellen, különben saját magának mond ellent Oda.....
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 03, 13:50:47 írta jasek89 » Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #4756 Dátum: 15 jan 03, 13:51:13 »

sasukeuchiha17
Idézet
Mihawknak miért is ne lenne esélye Jozou ellen? Nem fordítva gondoltad?

Nem, teljes mértékben jól írtam, Jozou gyémánt teste ellen semmit nem érnek a vágások/lövések stb. Amikor Mihawk célba  vette az Öreget, Jozou könnyedén kivédte azt a vágást.

Burgess, lehet, hogy erős, de még Zoro is legyőzné egy IQ tesztben... Azt hiszem ezzel el is mondtam a véleményem, a karakteréből kinézem, hogy ő gyümölcs nélkül is elfelejt úszni és megfullad.

Egyébként ha erős gyümölcsökről beszélünk, akkor meg kellene említeni Foxyt is, hisz attól, hogy töketlenebb mint Buggy még egy nagyon hasznos gyümölcse van. Ő lehet, hogy legyőzné Kizarut, ha képes lenne Hakit használni. Na meg ha kicsit edz a démongyümölcse erejére és sikerül pl területi jellegűvé tenni, akkor nagyon, de nagyon nehezen lehetne csak megsebezni.
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4757 Dátum: 15 jan 03, 13:52:08 »

Nem tudom, hogy vagytok vele, de szerintem a csatában szerzett tapasztalat hasznosabb, mint hogy ki hány évig csak edzett. Tudom, hogy Zoro majmokkal harcolt, Luffy meg állatokkal, de az még sem olyan harc, mintha élő húsvér emberekkel harcolna az ember. De lehet hogy én gondolom rosszul. Így a szupernovák is ugyanúgy tudtak fejlődni, mintha csak edzettek volna sőt talán jobban is mert az életük forgott kockán. Láthattuk Luffy esetén is amikor az élete forgott kockán sokkal több erőt tudott megmozgatni. De mondom lehet hogy én gondolom rosszul.

Egy ilyen világban ilyenek alapján nem lehet dolgokat kijelenteni.Való életben te egy kifejlett tigrissel vagy Jacki Chan-el verekednél szívesebben?Ha azt nézzük melyiket sokkal nehezebb legyőzni annak ellenére, hogy mind a kettő nagyon nagy ellenfél akkor a tigris legyőzésével többet fejlődnél.

Az a tapasztalati előny ami a többieknek van fontos, ugyanakkor elenyésző amellett a fejlődés mellett amire ők szert tehettek a 2 év alatt.Valamint Luffyék nem tudnak semmiről a világban a 2 év kihagyás miatt de az a helyzet, hogy előtte sem tudott Luffy ló**szt se senkiről meg semmiről.

Valamint Rayleigh mondta, hogy ne rusholják a shinsekait ő meg csak tud valamit.Ha igazatok lenne nektek akik ezeket írjátok (nincs kizárva) akkor bebizonyítanátok, hogy Rayleigh, a TJ és egyben Oda egy idióta.

tudnék még írni erről, hogy miért fals de most nincs erőm hozzá.

Szerk.:
ebbe eddig bele sem gondoltam de úgy tűnik néhányan így gondolják  Ohh My God
Luffyék szerinted az edzésük során hányszor voltak a halál küszöbén? tuti többször mint a supernovák.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 03, 14:32:00 írta Asasino » Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #4758 Dátum: 15 jan 03, 14:32:13 »

sasukeuchiha17
Idézet
Mihawknak miért is ne lenne esélye Jozou ellen? Nem fordítva gondoltad?

Nem, teljes mértékben jól írtam, Jozou gyémánt teste ellen semmit nem érnek a vágások/lövések stb. Amikor Mihawk célba  vette az Öreget, Jozou könnyedén kivédte azt a vágást.

Burgess, lehet, hogy erős, de még Zoro is legyőzné egy IQ tesztben... Azt hiszem ezzel el is mondtam a véleményem, a karakteréből kinézem, hogy ő gyümölcs nélkül is elfelejt úszni és megfullad.

Egyébként ha erős gyümölcsökről beszélünk, akkor meg kellene említeni Foxyt is, hisz attól, hogy töketlenebb mint Buggy még egy nagyon hasznos gyümölcse van. Ő lehet, hogy legyőzné Kizarut, ha képes lenne Hakit használni. Na meg ha kicsit edz a démongyümölcse erejére és sikerül pl területi jellegűvé tenni, akkor nagyon, de nagyon nehezen lehetne csak megsebezni.

Nekem úgy rémlik, higy Mihawk csak suhintott egyet, amit Jozou igencsak megerőltetve hárított.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #4759 Dátum: 15 jan 03, 15:05:51 »

sasukeuchiha17
Idézet
Nekem úgy rémlik, higy Mihawk csak suhintott egyet, amit Jozou igencsak megerőltetve hárított.
http://mangafox.me/manga/one_piece/v57/c553/8.html
Az lehet, hogy suhintott, de nem látszik Jozu-n hogy erőlködött volna... Az anime pedig egyre kevésbé manga hű.
Ha meg suhintás...
http://mangafox.me/manga/one_piece/v57/c561/6.html
Ez is csak az volt, szóval Jozu egy ilyet hárított gond nélkül.

http://mangafox.me/manga/one_piece/v59/c575/5.html
Az anime szerint a fél bajsza bánta, itt meg egy kicsivel többet elvitt. (Ez még egy bizonyíték, hogy egy admirális semmit sem ér egy Yonkou ellen, még így is majdnem kicsinálta Kurohigét.)

Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
DarthMango
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19

[Avatar törölve. Megengedett magasság: 200pixel.]


« Válasz #4760 Dátum: 15 jan 03, 15:27:55 »

Vicces olvasni, hogy sok ember szerint a supernovák 2 évig csak napoztak az újvilágban Nevet
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4761 Dátum: 15 jan 03, 16:06:06 »

Vicces olvasni, hogy sok ember szerint a supernovák 2 évig csak napoztak az újvilágban Nevet

Te elmennél egy 2 éves képzésre ha tehetnéd vagy mennél egyből Irakba harcolni?

velem van a baj, hogy nem bírom felfogni emberek, hogy hihetik azt a szenvedést amit Kidék letoltak hasznosabbnak mint az edzést.

Aki logikusan szemellenző nélkül gondolkodik tudja, hogy az ilyen Kid féléket one shotolni kéne luffyéknak de mivel ez nincs meg el kéne gondolkodni egy valamire való edzőtáboron(nem feltétlen részt venni csak ott maradni és végignézni).Utána már nyitott szemmel lehetne különbséget tenni.Ha meg akkor se akkor az már elfogultság.
Naplózva
DarthMango
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19

[Avatar törölve. Megengedett magasság: 200pixel.]


« Válasz #4762 Dátum: 15 jan 03, 16:22:25 »

Ha lenne 2 csapat, az 1. elmenne irakba harcolni... áh irak az nemjó, legyen az, h kiteszik őket a vadonba.... az lenne h a gyengék kihullanának, aki meg megmaradt megerősödik, mivel állandó veszélybe van, tanul saját és csapattársai hibáiból stb stb
a 2. csapat egy kiképzésen vesz részt előtte, ők felkészülve mennek a vadonba, nem esik ki/hal meg senki a csapatból, túlélik, erősek de attól nem erősebbek mint a másik csapat megmareadt tagjai... vagy ha igen, akkor nem mérvadóan...

Luffyék valószínüleg erősebbek mint a többi supernova, 2 éve is erősebbek voltak (pacifisták elleni harcból úgy tűnt) de azért gondold már végig, miért lennének annyira gyengék, hogy 3at is lekéne vernie Luffynak megerőltetés nélkül? abszurd gondolat...
csak nézd meg Luffyék mennyit fejlődtek a Grand Lineon amíg utaztak és harcoltak...

és egyébként senki nem mondta h hasznosabb volt kidéknek átmenni az újvilágba mint Luffyéknak az edzés.... csak súlyosan lenézitek a supernovákat
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 03, 16:33:53 írta DarthMango » Naplózva
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #4763 Dátum: 15 jan 03, 16:43:45 »

Hihetetlen, hogy elmegy egy hét fejezet nélkül és már senki se tud az aktuális részekről beszélni, csak a végtelenségig elcsépelt erősorrendekről...ezek úgy is kiderülnek előbb-utóbb, mellesleg a jelenlegi harcok talán izgalmasabbak, mint a képzelgések. Erősorrendes topic nincs?  Gondolkozik

Mivel már mindenki ide írta a véleményét, én is leírom a sajátomat: szerintem Luffy nem tudná leverni még Aokijit vagy Akainut, mert Mingo se tudná.

Na mindegy is, jöjjön már az új fejezet!  Nevet
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4764 Dátum: 15 jan 03, 17:02:57 »

Amíg utaztak és harcoltak messze nem erősödtek annyit mint ezalatt a 2 év alatt.

Nem értem erről minek vitatkozom amúgy de azt sem, hogy ilyen hülyeséget, hogy lehet állítani.

Amikor a túlélésért harcolsz igyekszel pihenni beosztani az erődet táplálékot kell szerezned amiből ha nem igazán tudsz mivel a disznók elkergettek akkor táplálék azaz energia nélkül nem fogsz semmilyen téren fejlődni.Nem engedheted meg magadnak, hogy eddz energia híján + még rejtőzködnöd is kell.Bear Grylls-t már láttad valamelyik túráján olyan állapotban, hogy bármilyen színű edzést végre tudott volna hajtani vagy miután kijutott az adott dzsungelből olyan nagyon megerősítette a dzsungel?Persze ott a hangsúly azon van, hogy kijusson de ahhoz képest ahogyan elkezdik ezek az emberek roncsként jönnek ki.Továbbá gondolom ha olyan rémes ez az újvilág akár napokig is harcolhattak vagy menekülhettek valami elől ami álmatlansághoz vezet ami még jobban leépít és meg gátol a fejlődésben.Ezzel ellentétben azt láttuk, hogy Luffynak volt bőven kajája és egy biztonságos pihenőhelye ahol Rayleigh nyílván nem engedte minden nap a 8 óra pihentető alvást de nyílván több volt jóval neki mint a supernováknak akik rá rusholtak a kegyetlen shinsekaira és az edzés alvás nélkül megint nem ér semmit mivel alvás közben nő az izom (persze ha edzettél is az nap ikszdé ).
Amit most te mondtál az inkább úgy igaz ha nekem előbb elmondják, hogy a kék bogyót ne egyem meg mert feldobom a talpam mivel én voltam a képzésen de akik türelmetlenek voltak előre mentek és néhány ember árán tudták meg mit ehetnek.De itt nem ez az eset áll fent.Itt sima erőről volt szó és jobbá válásról amit az edzésnél jobban nem lehet elérni sehogy sem.Ja DE!Ha egy űber brutál karakter eddz téged. Hmm? de ha még mindig nem hiszel nekem tényleg próbálj ki egy edzőtábort!
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #4765 Dátum: 15 jan 03, 19:49:03 »

Hmm kicsit sok lesz már úgy érzem. Sokan tisztában sincsenek az edzés fogalmával.
"Alvás közben nő az izom." Ezt meg sem hallottam.  smirksweat

Elég csak visszagondolni arra, ami volt a CP9-nál. (Ha jól emlékszem akkor.) Zoro is megmondta, hogy a rengeteg kalandban, amiben részt vettek észre sem vették, hogy megerősödtek. PONT
Kell ennél több bizonyíték? Ezek alapján a supernovák nagyon is erősek, mert túlélték. De emellett Luffy, Zoro, Sanji is rengeteget harcoltak és ők is a túlélésért. Szóval egyáltalán nem meglepő, hogy ha egy szinten vannak Luffyék a többi supernovával.
Naplózva
DarthMango
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19

[Avatar törölve. Megengedett magasság: 200pixel.]


« Válasz #4766 Dátum: 15 jan 03, 19:59:24 »

"Amíg utaztak és harcoltak messze nem erősödtek annyit mint ezalatt a 2 év alatt."
Nézd meg Luffy-t(vagy bármelyik mugiwarát) az elején a mangának és utána nézd meg a háborúban.... és mégcsak nem is 2 évig utaztak
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4767 Dátum: 15 jan 03, 21:19:03 »

Valamint Rayleigh mondta, hogy ne rusholják a shinsekait ő meg csak tud valamit.Ha igazatok lenne nektek akik ezeket írjátok (nincs kizárva) akkor bebizonyítanátok, hogy Rayleigh, a TJ és egyben Oda egy idióta.

Akiben felmerül az, hogy Oda egy idióta, az nem tudom, hogy mi a szart olvasott már majdnem 800 fejezeten keresztül.
Amúgy Asasino, te hatalmas túlzásokba esel. Azt mondod, hogy ha NEM SZEMELLENZŐVEL OLVASNÁNK, akkor látnánk, hogy Luffynak egy ütésből ki kéne ütnie a többi supernovát. Én...most nem tudok erre mit mondani. Ez már tragikomédia.
Abból a tényből, hogy a TJ előtt a többi supernova mind-mind gyengébb volt (valószínűleg) Luffynál, aki ezután még elment edzeni, csak arra következtethetünk, hogy Luffy biztos (semmi sem biztos, de nagyon-nagy eséllyel) erősebb, mint a többi, és hogy a különbség nőtt a javára. Ennyi. Oneshot?  Nevet Ugyan már.
Szinte biztos, hogy a Luffy+Law a csapatokkal leverné a Kid+Appo+Hawkins trió csapatait. Az is valószínű, hogy a szalmakalaposok kitesznek két másik szupernova csapatot. Ezeket a TJ előtt egyáltalán nem mondhattuk el. Nem értem mi a bajotok ezzel, ha ez így van. Veszekedtek itt olyan dolgokról, amiket nem ismerünk, kétségbe vagytok esve apró utalásoktól, és oldalakon át ismételgetitek (pontosabban ismételgetjük) magunkat.
És még egyszer, akiben felmerül az, hogy Oda egy idióta, az nem tudom, hogy mi a szart olvasott már majdnem 800 fejezeten keresztül.

Ui.
Idézet
"Uui. Nevet Nevet Az mekkora poén, hogy a történet elején Feketeszakáll csapata és a szalmakalaposok egy szinten voltak? Nevet Ember, Kurohige már akkor megvert egy Ace kaliberű (khm, admirális) embert. Luffy sztem MOST tart ott, mint a történet elején Kurohige és Ace. Nemhogy akkor Nevet"

Akkor mit mondasz Burgess erejéhez Jon? Neki még gyümije sincs, mégis simán ott van ahol Luffy-ék, sőt erősebb is, és neki nem kellett külön edzés..... és ahogy nézem a supernovák is erősek lettek mindenféle edzés nélkül, ezek után elvártam volna, hogy Luffy-ék megközelítsék a Yonkou szintet, ha már az elmúlt két évet csak edzéssel töltötték.....

Én egyáltalán nem lettem lenyűgözve Burgess erejétől. Sabo gyümölcs nélkül lazán elverte volna, aki most, gyümölccsel van partiban Fujitorával. Sztem (persze ez már megint csak találgatás) Luffy leverte volna Burgesst a döntőben, ahogy mindenki mást is.
Uui. Amúgy minél jobban belemelegedünk, annál nagyobb képtelenségeket tudunk állítani. Azt javaslom, hogy mindenki lépjen hátrébb, és próbálja nézni egy kicsit a NAGYOBB képet, és nem elveszni a részletekben.
Nincs itt semmi baj. És ahol nincs baj, ott mesterségesen kell csinálni...
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 03, 21:27:00 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Crowley
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 9


King of Hell


« Válasz #4768 Dátum: 15 jan 03, 22:48:10 »

Az az elképzelés, hogy Kaidoról akkor kapjuk majd meg az első képkockákat, hogy átgyalogol a supernovákon kimondottan tetszik nekem!  Kúl Viszont egy baj van: túlságosan lenézitek a supernovákat, kiváltképp Kidet.
Megértem, ha valaki azt mondja, hogy "dehát a disznók is megkergették őket, a disznók!", de elfelejtitek, hogy az egyedül Apoo volt, ne általánosítsunk ez alapján! Apoo nekem amúgy is inkább az a típus aki nem veszi fel a harcot, ha nem szükséges (lásd: Kizaru ellen besegített, de aztán iszkolt is el). És ha ezután azzal akarnánk jönni, hogy milyen gyáva, akkor most nem lenne két év után is az Újvilágban.
Basil, Kid és Drake pedig azonnal támadtak. Basil legyőzte Barnaszakállat, Drake pedig nekiment Kaidonak (viszont őróla sanszos, hogy beállt az emberei közé) és Kid is azonnal sütögetni kezdte az embereket.
Kid már a TJ előtt is egyenlő szinten volt Luffyval (ha nem erősebb, a vérdíja alapján még Sabaodyn). Az Újvilágban pedig még erősebb lett, noha nem voltak híres tanárai . Big Mom hajói közül kettőt elsüllyesztett, és hajó alatt mindenki azonnal egy Merry vagy egy Sunny méretű hajóra gondol, de az alapján, hogy Shirohige mindegyik hajója ugyanakkora volt, mint a főhajója, a Moby Dick szerintem elmondható, hogy Big Mom sem papírcsónakokkal képviselteti magát és még ha csak fele akkorák, mint amit láttunk, azt kell mondjam, hogy szép kis teljesítmény. És ez még csak a közelmúlt eseményei! hogy mi történt még a 2 év alatt azt nem tudni. És ha Kid szövetséget kötött az egyik Yonkou megdöntésére higgyétek el, hogy Oda nem poénból rakta bele a mangába.

Urougeról és Caponeről még nem tudunk semmit, és Bonnyról is csak annyit tudunk, hogy Teach elverte, bebörtönözték és kiszabadult, így róluk most nem beszélnék. Tőlük mondjuk nem is várok nagy durranást.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 04, 00:26:34 írta Crowley » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4769 Dátum: 15 jan 03, 23:51:08 »

Én is azt gondolom, hogy Kid szövetsége potenciális veszélyforrás arra a Yonkoura, akit kiszemeltek, de azt gondolom, hogy ők vereséget fognak szenvedni. Vereséget fognak szenvedni, és ezért is lesz olyan nagy durranás, hogy Luffyék pedig leverik majd valamelyiket.
Viszont Kid sem Sabaodyn, és pláne 2 év után nem erősebb, mint Luffy. Nevetséges ez a oneshot-ozás, de nem kell a ló másik oldalára sem esni, Luffy a legerősebb szupernova, a különbség pedig nőtt a 2 év alatt.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 316 317 [318] 319 320 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!