24 máj 19, 17:07:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 315 316 [317] 318 319 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011550 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #4740 Dátum: 15 jan 02, 19:36:05 »

Igen, kétlem hogy bármiféle harci tudást át adott volna Dragon Robinnak... mivel Robin nem egy harcos.. ő inkább a tudását, ismereteit növelte Dragonnál... persze fejlődött, mert láttuk, de nem harci tudásra öszpontosított
és kiemelném azt a szót, h "KÉTLEM" mivel nemtudjuk, pontosan mi történt, csak az eddigi információkból ezt lehet kikövetkeztetni.

http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/596/15
Kérlek olvasd el. Ezek szerint Oda nem könyvelőnek küldte Robint a Forradalmárokhoz illetve Dragonhoz.

Egyébként pedig Hiei az Sötétséggyümit nem írnám le annyira, mert Shirohige is tudott Hakit használni, még is elszívta az erejét vele. Viszont a Rengésgyümölcs szerintem is hatástalan Luffy ellen. Idővel úgy is kiderül.

Hmm Yonkou vs Admirálisok? Ez vicc? Az admirálisok nem sokat tehetnének, ha egy Yonkou úgy döntene, hogy nem kell az Újvilágba a tengerészet. Miért mondom ezt? Egyszerű amikor Ace kivégzése volt, akkor összehívták a tengerészet erőit és vártak a támadásra, viszont váratlanul felbukkanna egy Yonkou pár óra alatt eltűnne a főhadiszállás is. Egyértelműek az erőviszonyok. Az viszont tényleg nagy baki lenne ha a 3 Szupernova legyőzné Kaidot, mert ha Doffy meg van tőle ijedve(Aokijit lesz@rta mikor Füstinek próbált segíteni), akkor gondolhatod, hogy milyen erőt képvisel.

Egyébként meg az ellenféltől függ, melyik a legerősebb ember, mert Mihawk lehet legyőzné pl. Vista-t, de Juzou ellen esélye nem lenne. Ugyan ez volt Ace és Akainu esetében is, egyszerűen Akainu gyümije erősebb volt az Ace gyümölcsénél.

Javítottam...
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 02, 19:50:05 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4741 Dátum: 15 jan 02, 19:43:53 »

Mi az az árnyékgyümölcs? Shirohige nem tudta már rendesen használni a Hakit ezért veszített. Yami az sötétséges jelent. Semmiköze nincs az árnyékokhoz. Se a nevének se a képességének.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 02, 19:50:52 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #4742 Dátum: 15 jan 02, 19:52:28 »

Hmm micsoda eszmefuttatások. Valakik itt nagyon türelmetlenek. Nevet Inkább jöhetne már az új rész. Nevet
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4743 Dátum: 15 jan 02, 20:20:53 »

Elnézést kérek, ezt a sok hsz-t nem olvastam végig de abba gondoltam bele ha Vergo megizzasztotta Law-ot akkor Sanji hogy tudta volna legyőzni Vergot. vagy szerintetek sanji Law szintjén van? Meg ha jól emlékszek (javítsatok ki ha tévedek)
Vergo corazon volt és nem a leggyengébb nem hiába küldték a tengerészethez.

Meg Cavendish és Barto is újoncok és az ő halálukat mégsem követelitek?

Nem tudom mire emlékszel te, én arra h majdnem halálra kínozta Law-ot és mikor visszakapta a szívét egyetlen egy mozdulattal kettévágta Vergo-t, ellenben Sanji elkaratézgatott.... lehet túl nagyok az elvárásaim, de azért két év 0-24 h edzés után elvártam volna h Sanji leverje Vergot, hamár Law egyetlen mozdulattal legyőzte.....

Előttem is írták, hogy nagy FAIL lesz ha Kid-ék leverik a Yonkout, vagy esetleg 1 vs 1 csata lesz a szalmakalaposokkal, mert normál esetben ha figyel az erősorrendre Oda akkor Luffy egyedül is leverné Kidet, Apot és Hawkinst

Feketeszakállék kb onnan kezdték ahol Luffy-ék és most az egyik Yonkou, r*hadtul nem érdekel h lopják a gyümit, meg csalók....sokkal erősebbek mint Luffy-ék (látva Burgess erejét) és nekik nem kellett külön edzés....
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 02, 20:22:49 írta jasek89 » Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #4744 Dátum: 15 jan 02, 20:45:46 »

Igen, kétlem hogy bármiféle harci tudást át adott volna Dragon Robinnak... mivel Robin nem egy harcos.. ő inkább a tudását, ismereteit növelte Dragonnál... persze fejlődött, mert láttuk, de nem harci tudásra öszpontosított
és kiemelném azt a szót, h "KÉTLEM" mivel nemtudjuk, pontosan mi történt, csak az eddigi információkból ezt lehet kikövetkeztetni.

http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/596/15
Kérlek olvasd el. Ezek szerint Oda nem könyvelőnek küldte Robint a Forradalmárokhoz illetve Dragonhoz.

Egyébként pedig Hiei az Sötétséggyümit nem írnám le annyira, mert Shirohige is tudott Hakit használni, még is elszívta az erejét vele. Viszont a Rengésgyümölcs szerintem is hatástalan Luffy ellen. Idővel úgy is kiderül.

Hmm Yonkou vs Admirálisok? Ez vicc? Az admirálisok nem sokat tehetnének, ha egy Yonkou úgy döntene, hogy nem kell az Újvilágba a tengerészet. Miért mondom ezt? Egyszerű amikor Ace kivégzése volt, akkor összehívták a tengerészet erőit és vártak a támadásra, viszont váratlanul felbukkanna egy Yonkou pár óra alatt eltűnne a főhadiszállás is. Egyértelműek az erőviszonyok. Az viszont tényleg nagy baki lenne ha a 3 Szupernova legyőzné Kaidot, mert ha Doffy meg van tőle ijedve(Aokijit lesz@rta mikor Füstinek próbált segíteni), akkor gondolhatod, hogy milyen erőt képvisel.

Egyébként meg az ellenféltől függ, melyik a legerősebb ember, mert Mihawk lehet legyőzné pl. Vista-t, de Juzou ellen esélye nem lenne. Ugyan ez volt Ace és Akainu esetében is, egyszerűen Akainu gyümije erősebb volt az Ace gyümölcsénél.

Javítottam...

Mihawknak miért is ne lenne esélye Jozou ellen? Nem fordítva gondoltad?
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4745 Dátum: 15 jan 03, 02:43:52 »

Te nagyon lenézed a Yonkoukat és túl becsülöd az admirálisokat. Ha Shirohige nem haldoklik egymaga verte volna el az egész tengerészetet. Szóval a mostani Yonkouk, akik erejük teljében vannak nem hiszem, hogy összehasonlíthatok a tengerészettel. Akainu össze sz*rta magát, mikor Shanks megállította. Ha ott Shanks tényleges kárt akart volna okozni a tengerészetnek most őket is gyászolná a világ. A shichibukai tengerészet+világkormány vs Yonkou tartja egyensúlyban a mérleget. Ez négy vs hány ember?

Az egész kommentáradatból egyetlen dolog ragadta meg a figyelmemet, és ez ez volt:
"Te nagyon lenézed a Yonkoukat és túl becsülöd az admirálisokat."
Hiei, bár nem nekem mondtad, de magamra ismertem. Igaz, el kell ismerjem. Sőt, azt hozzá kell tennem, hogy úgy van egyensúlyban a mérleg, hogy a 4 yonkou finoman szólva sem puszipajtások. Ha ezek négyen összefognának, kb. vége lenne a világnak. Egy yonkout (csapatostul) le tud verni a tengerészet, talán. Ha tippelnem kéne, akkor azt mondanám, hogy a 3 admirális EGYSZERRE lehet egy yonkou (csapat nélkül) szintjén.
Gondolom senkit sem fogok meggyőzni, de az én véleményem továbbra is az, hogy Luffy admirális szinten van (esetleg fölötte), Zoro majdnem admirális (esetleg egy szinten), Sanji egy nagyon erős aladmirális, Franky pedig egy sima aladmirális szintjén van, a többiek pedig kb. kapitányi szinten. Na most, ha ez kb. megfelel a realitásnak (ha szerintetek nem, akkor mondjátok meg), akkor ezzel van valami problémája valakinek? Mert nekem őszintén nincs, én valami ilyesmit vártam. Gondoljatok bele, a TJ előtt talán Luffy volt aladmirális szinten, de pl. Smokerhez, aki kapitány volt, hozzá sem tudott érni.
Sanji biztos, hogy leverte volna Vergot, de ezzel ahogy látom, mindenki egyetért. Én továbbra is azt javaslom, hogy várjuk ki, a csapatnak még csak most jön a vizsga (Sanjinak is).
Ja, még valami. Az a véleményem, hogy a szalmakalaposok+szív kalózok (akiknek a tisztjeit még nem ismerjük, de csak érnek valamit) kitesznek egy yonkout, éppen hogy csak, míg a Kid+Appo+Hawkins trió éppen hogy csak NEM tesznek ki egy yonkout (én úgy látom logikusnak, ha ők, mint valamelyik yonkou beosztottjai kerülnek szembe Luffyékkal, ezért is gondolom azt, hogy kifognak kapni attól, aki ellen mennek). És én ezzel az erőszinttel is elégedett vagyok, TJ előtt 2vs3-ban sztem egyértelműen Kidék győztek volna.
Ui.Nem tudom, hogy hogy lehet amúgy ugyanazt ismételgetni oldalakon keresztül. Én is a fentieket már szinte teljesen leírtam egyszer (kétszer...).

Uui. Nevet Nevet Az mekkora poén, hogy a történet elején Feketeszakáll csapata és a szalmakalaposok egy szinten voltak? Nevet Ember, Kurohige már akkor megvert egy Ace kaliberű (khm, admirális) embert. Luffy sztem MOST tart ott, mint a történet elején Kurohige és Ace. Nemhogy akkor Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 03, 02:52:57 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
romene
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #4746 Dátum: 15 jan 03, 05:16:44 »

 Luffy admirális szinten van (esetleg fölötte), Zoro majdnem admirális (esetleg egy szinten), Sanji egy nagyon erős aladmirális, Franky pedig egy sima aladmirális szintjén van, a többiek pedig kb. kapitányi szinten.

TELJESEN UGYAN ÍGY LÁTOM AZ ERŐ SZINTJÜKET LUFFY-ÉKNAK. bow bow Pontosan Nevet
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4747 Dátum: 15 jan 03, 11:32:08 »

Jon egyetértek majdnem.Told mindegyikőjüket egy golyónyommal feljebb szerintem az úgy pontos lenne.Legalább is én jobban örülnék neki ha Sanji majdnem admirális lenne minthogy egy erős aladmirális.

Valamint az eddig látottak alapján helytálló amit mondasz én még belekalkuláltam mi lenne ha maxon mennének.Mert teszem azt amit Zoro eddig mutatott az lehet majdnem admirális de abban amit eddig mutatott le sem izzadt...
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4748 Dátum: 15 jan 03, 12:12:49 »

Ja, eddig Zoro meg sem izzadt, de még nem is volt erős ellenfele. Tegyük fel, hogy egy admirális szinten van. Ehhez képest Mone max. kapitány, Pika is csak max. aladmirális. Én belekalkuláltam, hogy nem mutatta még meg a teljes erejét. Láthattuk, hogy Fujitora elismerte az erejét, viszont nem látszott nagyon rémültnek (mondjuk sztem ő nem is fog, ő ilyen). Én kétlem, hogy le tudta volna verni Fujitorát, de ki tudja.
Ezek már tényleg csak találgatások, úgy, hogy semmilyen döntő faktort (se Zoro, se Fujitora, de még csak a többiek erejét sem, amihez lehetne viszonyítani...) nem ismerünk, ezért sztem ennek nincs is értelme.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 03, 12:17:10 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4749 Dátum: 15 jan 03, 12:24:44 »

Ilyen emberek nem igazán rémülnek meg.Grand Line előtti Zoro is félelem nélkül nekiment Mihawknak pedig tudhatta, hogy sehol sincs.Ezek inkább örülnek ha egy olyan ellenféllel találják szemben magukat akik esetleg erősebbek náluk.Mondjuk az tényleg mond valamit ahogy Akainu összeszarta magát Shanks láttán.

Amúgy Pica lehet nehézséget okozna egy admirálisnak is ha így ugrál kőből kőbe.Croco gyümije is ópébb a sivatagban.Az erő nem minden sok más is számít.Valamint ha nincs is egy admirális szintjén attól még legyőzheti azt.

Még mindig az a véleményem, hogy sokan Luffyékat nézik le.A TJ előtt úgy tekintett rájuk a tengerészet, hogy ki kell iktatni őket mert sok bajnak a forrásai de erőszinten nem ismerték el őket sosem (nem is tudták volna).Néhányszor meglepték őket de a háborúban Aokiji mondta Luffynak, hogy ez még nem az ő ligája.Ahhoz, hogy ennél többe nézzék őket legalább hármójuknak valamit ártani kéne egy admirálisnak tekintve, hogy az a fasorban sincs ahhoz a 4hez akinek Luffy a leverését már most tervezi egyikkel meg már harcolnak is.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4750 Dátum: 15 jan 03, 12:47:32 »

Azért a Yonkouk erejéről az is árulkodik, hogy mikor Shanks és Shirohige akartak találkozni a tengerészet és a világkormány "minden erejével" azon volt, hogy megakadályozza. Féltek egy esetleges szövetségtől. Tehát feltételezem nekik érdekük, hogy a négy császár ne legyen túlzottan jó viszonyban.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4751 Dátum: 15 jan 03, 13:03:40 »

Most visszanéztem néhány dolgot és elkezdtem aggódni.
Amikor Luffy Big Mom-al beszél és kincset ajánl neki az édességért cserébe Tamago igen kétségbe van esve amiatt a néhány hajó miatt amit Kidék süllyesztettek el.Remélem csak azért volt mert tényleg nem volt pénzük a hajókra és igazából lesz*rják Kidéket máskülönben újfent rezeg a léc a 2 év szünet alatt  Gondolkozik
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4752 Dátum: 15 jan 03, 13:18:06 »

Idézet
"Uui. Nevet Nevet Az mekkora poén, hogy a történet elején Feketeszakáll csapata és a szalmakalaposok egy szinten voltak? Nevet Ember, Kurohige már akkor megvert egy Ace kaliberű (khm, admirális) embert. Luffy sztem MOST tart ott, mint a történet elején Kurohige és Ace. Nemhogy akkor Nevet"



Akkor mit mondasz Burgess erejéhez Jon? Neki még gyümije sincs, mégis simán ott van ahol Luffy-ék, sőt erősebb is, és neki nem kellett külön edzés..... és ahogy nézem a supernovák is erősek lettek mindenféle edzés nélkül, ezek után elvártam volna, hogy Luffy-ék megközelítsék a Yonkou szintet, ha már az elmúlt két évet csak edzéssel töltötték.....

Engem nem is az zavar, hogy Luffy-ék nem lettek világverőek 2 év edzés után, hanem az h mások is ugyanannyit erősödtek mindenféle edzés nélkül, sőt vannak akik többet erősödtek.... nem tudom mit csinál Oda, de nagy fail lenne, ha a többi supernova is ugyanolyan erős lenne mint szalmakalaposok.....
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 03, 13:35:14 írta jasek89 » Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #4753 Dátum: 15 jan 03, 13:18:56 »

Visszatérve kicsit a Sanji vs Vergora. Az szerintem is gyenge kifogás, hogy Sanji teste sok mindenen ment keresztül. De én nem azt mondanám, hogy Sanji volt gyenge, hanem hogy Vergo volt erős. Ne felejtsük, hogy Lawot is picsázta egész rendesen. Szerintem Doffy emberei között ő volt a legerősebb. Ha így nézed, akkor Sanji nem biztos hogy olyan gyenge. Nemcsak Luffynak lehetnek BOSS emberei.
Naplózva
Resi107
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #4754 Dátum: 15 jan 03, 13:37:36 »

Nem tudom, hogy vagytok vele, de szerintem a csatában szerzett tapasztalat hasznosabb, mint hogy ki hány évig csak edzett. Tudom, hogy Zoro majmokkal harcolt, Luffy meg állatokkal, de az még sem olyan harc, mintha élő húsvér emberekkel harcolna az ember. De lehet hogy én gondolom rosszul. Így a szupernovák is ugyanúgy tudtak fejlődni, mintha csak edzettek volna sőt talán jobban is mert az életük forgott kockán. Láthattuk Luffy esetén is amikor az élete forgott kockán sokkal több erőt tudott megmozgatni. De mondom lehet hogy én gondolom rosszul.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 315 316 [317] 318 319 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!