24 máj 19, 17:27:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 311 312 [313] 314 315 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011560 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4680 Dátum: 14 dec 28, 19:54:58 »

Egyvalamit nem tudok megérteni. Mi az, hogy ha x-y csatlakozna a csapathoz, abbahagynám a mangát?

Simán abba lehet hagyni ilyen miatt igaz csak ideiglenesen.
Amikor én kezdtem nézni a OP-t sokszor egy nap eléggé nagy mennyiségben daráltam a részeket de emlékszem Chopper annyira irritált (legalább mint most), hogy abba kellett hagynom mert nem bírtam idegekkel vagy akár nem régi anime részben Usopp 10 perces sírómaratonját 3 részletben tudtam csak megnézni.
Tehát simán lehetséges, hogy valaki aki nálam jobban utál adott karaktereket felhagyjon vele akár évekig is.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4681 Dátum: 14 dec 28, 20:29:24 »

Jó gyümölcse van, de ismerve a korlátját esélye se lenne Sanji ellen vagy olyan ellen, aki képes folyamatosan támadni nagyobb megerőltetés nélkül. Ha elfogy a limit védtelen és legyőzhető. Ő inkább support karakter. Zoro, Sanji és Luffy közelében sincs, de még Franky és Usopp is esélyes lehet ellene. Ettől független valóban op képessége van és a csapat hasznára lehet.
Amúgy még hányszor mondjam el, hogy nekem semmi bajom Bartalomeoval, de ez a fanboy szerep kiborító. Nem tud egy mondatot végig makogni...Szomorú
Egyébként Aokiji most akar beállni Kurohigéhez...

Nem értek egyet, pajzzsal nemcsak védelmet, de támadást is lehet, ahogy a box király (hirtelen nem emlékszem a nevére) ellen is használta, és eddig mindenkit bármilyen megerőltetés nélkül lepipált, Dellingernek se votl esélye ellene, sztem Sanjit is legyőzné.....
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 28, 20:33:21 írta jasek89 » Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4682 Dátum: 14 dec 28, 20:34:01 »

Jó gyümölcse van, de ismerve a korlátját esélye se lenne Sanji ellen vagy olyan ellen, aki képes folyamatosan támadni nagyobb megerőltetés nélkül. Ha elfogy a limit védtelen és legyőzhető. Ő inkább support karakter. Zoro, Sanji és Luffy közelében sincs, de még Franky és Usopp is esélyes lehet ellene. Ettől független valóban op képessége van és a csapat hasznára lehet.
Amúgy még hányszor mondjam el, hogy nekem semmi bajom Bartalomeoval, de ez a fanboy szerep kiborító. Nem tud egy mondatot végig makogni...Szomorú
Egyébként Aokiji most akar beállni Kurohigéhez...

Nem értek egyet, pajzzsal nemcsak védelmet, de támadást is lehet, ahogy a box király (hirtelen nem emlékszem a nevére) ellen is használta, és eddig mindenkit lazán lepipált, Dellingernek se votl esélye ellene, sztem Sanjit is legyőzné.....

leverhetné de ez azért nem fog meg történni mert ha tag lesz le kell majd butítani Bartolomeot is annyira mint anno Robint kellett, hogy Sanji ne eshessen ki a "szörny trió"-ból.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4683 Dátum: 14 dec 28, 20:37:40 »

Jó gyümölcse van, de ismerve a korlátját esélye se lenne Sanji ellen vagy olyan ellen, aki képes folyamatosan támadni nagyobb megerőltetés nélkül. Ha elfogy a limit védtelen és legyőzhető. Ő inkább support karakter. Zoro, Sanji és Luffy közelében sincs, de még Franky és Usopp is esélyes lehet ellene. Ettől független valóban op képessége van és a csapat hasznára lehet.
Amúgy még hányszor mondjam el, hogy nekem semmi bajom Bartalomeoval, de ez a fanboy szerep kiborító. Nem tud egy mondatot végig makogni...Szomorú
Egyébként Aokiji most akar beállni Kurohigéhez...

Nem értek egyet, pajzzsal nemcsak védelmet, de támadást is lehet, ahogy a box király (hirtelen nem emlékszem a nevére) ellen is használta, és eddig mindenkit lazán lepipált, Dellingernek se votl esélye ellene, sztem Sanjit is legyőzné.....

leverhetné de ez azért nem fog meg történni mert ha tag lesz le kell majd butítani Bartolomeot is annyira mint anno Robint kellett, hogy Sanji ne eshessen ki a "szörny trió"-ból.

Ez mondjuk igaz, az erősorrendekkel sajnos sokat szokott "variálni" Oda, szereti amikor Zorot meg Sanjit egyenrangúként kezelni, de amikor ellenfelek vannak akkor Zoro sokkalta erősebb ellenfeleket csap le.... ez olyan FAIL nálam.....
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4684 Dátum: 14 dec 28, 20:40:35 »

Mondj egy valakit aki sokkal erősebb volt Sanji ellenfelénél. Egyet se tudsz, mert ilyen nem igen volt. Oda elég jól figyelt erre.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4685 Dátum: 14 dec 28, 20:46:39 »

Jó gyümölcse van, de ismerve a korlátját esélye se lenne Sanji ellen vagy olyan ellen, aki képes folyamatosan támadni nagyobb megerőltetés nélkül. Ha elfogy a limit védtelen és legyőzhető. Ő inkább support karakter. Zoro, Sanji és Luffy közelében sincs, de még Franky és Usopp is esélyes lehet ellene. Ettől független valóban op képessége van és a csapat hasznára lehet.
Amúgy még hányszor mondjam el, hogy nekem semmi bajom Bartalomeoval, de ez a fanboy szerep kiborító. Nem tud egy mondatot végig makogni...Szomorú
Egyébként Aokiji most akar beállni Kurohigéhez...

Nem értek egyet, pajzzsal nemcsak védelmet, de támadást is lehet, ahogy a box király (hirtelen nem emlékszem a nevére) ellen is használta, és eddig mindenkit lazán lepipált, Dellingernek se votl esélye ellene, sztem Sanjit is legyőzné.....

leverhetné de ez azért nem fog meg történni mert ha tag lesz le kell majd butítani Bartolomeot is annyira mint anno Robint kellett, hogy Sanji ne eshessen ki a "szörny trió"-ból.

Ez mondjuk igaz, az erősorrendekkel sajnos sokat szokott "variálni" Oda, szereti amikor Zorot meg Sanjit egyenrangúként kezelni, de amikor ellenfelek vannak akkor Zoro sokkalta erősebb ellenfeleket csap le.... ez olyan FAIL nálam.....

Igen ez engem is idegesített sokszor tekintve, hogy Sanji nem a kedvenc karakterem és köztudott, hogy jóval gyengébb Zoronál.Nagyképű és általában szétverik.Poénnak néha jó de nevetséges volt amikor TJ után Sabaodyn "harcoltak".

Mondj egy valakit aki sokkal erősebb volt Sanji ellenfelénél. Egyet se tudsz, mert ilyen nem igen volt. Oda elég jól figyelt erre.
És nézzük meg Sanji mennyi ellen volt halálán és, hogy Zoro mennyinél.
Zoro egész mangában csak Mr 1-al szenvedett de pl ő sokkal erősebb volt mint Bon Clay.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4686 Dátum: 14 dec 28, 20:48:29 »

A Z fillernél Ain sokkal erősebb volt Binznél sztem.....
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4687 Dátum: 14 dec 28, 20:49:50 »

Nem tudjuk, hogy erősebb volt-e nála. Mikor harcoltak a kocsmánál is patthelyzet volt. Ráadásul Mr2 kihasználta Sanji gyengeségét, amint erre rájött rommá verte. Ehhez képest Zoro majdnem meg halt. Szóval lehet Sanji erősebb nála.
Sőt, ha azt veszem Sanjit elverte Kalifa és utána rommávert egy cp9 tagot, aki majdnem egyenlő volt Kakuval sőt, ha azt veszem, hogy ő évek óta démongyümi használtó volt erőseb volt Kakunál.
Szóval valszeg Sanji az erősebb.
Értelmetlen vita, mert ha így nézzük a dolgokat, akkor másképp fest. Egyébként Movienak semmi köze a mangához.
Igen ezt én se hiszem el. Viszont idegesít, hogy lenézitek Sanjit. Valszeg Zoro is bele halna, ha ők összecsapnának, de minimum maradandó sérülést szerezne.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 28, 20:51:42 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4688 Dátum: 14 dec 28, 20:56:45 »

Nem tudjuk, hogy erősebb volt-e nála. Mikor harcoltak a kocsmánál is patthelyzet volt. Ráadásul Mr2 kihasználta Sanji gyengeségét, amint erre rájött rommá verte. Ehhez képest Zoro majdnem meg halt. Szóval lehet Sanji erősebb nála.
Sőt, ha azt veszem Sanjit elverte Kalifa és utána rommávert egy cp9 tagot, aki majdnem egyenlő volt Kakuval sőt, ha azt veszem, hogy ő évek óta démongyümi használtó volt erőseb volt Kakunál.
Szóval valszeg Sanji az erősebb.
Értelmetlen vita, mert ha így nézzük a dolgokat, akkor másképp fest. Egyébként Movienak semmi köze a mangához.
Igen ezt én se hiszem el. Viszont idegesít, hogy lenézitek Sanjit. Valszeg Zoro is bele halna, ha ők összecsapnának, de minimum maradandó sérülést szerezne.

Nem igaz, mert pont volt róla szó, hogy ez egy olyan filler lesz ami kapcsolódni fog az eredetihez, volt is korábbi rész amin szerepelt Zephyr amikor Luffy legyőzte a 6 karú emberét.....

CP9-nél meg a Gömbi felállított egy erősorrendet és abból derült ki h Zoro ellenfele (az a zsiráf) erősebb volt Sanji ellenfelénél..... ráadásul a vége felé még az is kiderült h Zoro csak "tesztelte", magyarul rég legyőzte volna.....
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4689 Dátum: 14 dec 28, 20:58:16 »

Nem sokkal, de Zoro ellenfele épp elegendően volt erősebb, mint Sanjié MINDIG. De menjünk sorba. Arlong Parkban még kb egyenlő erős tagokat kaptak, de Hachi egy kicsit tuti, hogy erősebb volt, mint a karatés Gyojin. Aztán Arabastában Zoro kapta Mr 1-et, Sanji Mr 2-t... Elég csak rájuk nézni és már látszódik melyik az erősebb, de ott vannak a vérdíjak is. Ráadásul Zoro kapott vérdíjat Luffy mellett elsőnek, nem Sanji, sőt, Mr. 2 Bon Clay még képes volt felállni Arabasta végén, míg Daz ist Bones nem. Skypiában a legnagyobbak harcánál is Zoro volt jelen, nem Sanji. EL-ban Zoro ellenfele egy kicsit nagyobb "harcerővel" rendelkezett, mint a farkas gyümölcsös. Thriller Barkban szerintem nem kell ragoznom... Gyojin sziget és Ph meg magáért beszél.
Szóval a timeskip előtt még úgy-ahogy talán egy szinten is voltak erőben, (de szvsz. még akkor is erősebb volt már Zoro), de a 2 éves időugrás után már csak bocsi, de csak a hülyék és elvakult fanok ragaszkodnak ahhoz, hogy egyenlő erős a két mugiwara... Zoro már úgy lehagyta erőben Sanjit, hogy kb 1 karddal elverné, még csak a santoryut sem kéne használnia. Ráadásul szerintem Oda nem is nagyon szereti Sanjit, mindig csak kicseszik vele... Legalább bevihetett volna egy komoly találatot Vergo vagy Dofi ellen, de szinte meg sem karcolta őket.. Pedig nem azt kértem, hogy győzze le őket, csak egy találat...
De amúgy nincs is ezzel semmi baj, Zoro is legyen az erősebb, csak ő az elsőtiszt! Ráadásul ő csak a harchoz ért, míg Sanji egy nagyon fontos feladatra is képes a csapatban: a főzésre Mosolyog

leverhetné de ez azért nem fog meg történni mert ha tag lesz le kell majd butítani Bartolomeot is annyira mint anno Robint kellett, hogy Sanji ne eshessen ki a "szörny trió"-ból.

Sajnos ez teljesen igaz. Minden shounenben az van, hogy ha valaki vagy valami a főszereplők oldalán lesz, akkor gyökeresen veszít az erejéből, hogy meglegyen a "balance". MMO-kban van ez, amikor egy vadász karakterrel befogsz egy elit petet, de persze az nem lehet elit szinten kisállatként, ezért le kell nerfelni...
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 28, 21:01:38 írta Csabi28 » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4690 Dátum: 14 dec 28, 21:27:09 »

Annyival itt elfogadhatóbb lenne, hogy Bartolomeot hozzá sem tudod mérni a jelenlegi Luffyhoz és Zorohoz (nem is kell) de anno Robinnak eléggé nagy esélye lett volna a győzelemre ellenük legalább is szerintem, ezért is volt annyira észrevehető a lebutítása.

Előbb elfelejtettem leírni, hogy az ötlet kapcsán, hogy Aokiji beállna Kurohigéhez egyből kirajzolódott előttem a végső (vagy ahhoz nagyon közelítő) arc, ahol Robin kapja majd ellenfélnek Aokijit, eléggé drámai volna.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4691 Dátum: 14 dec 28, 21:36:31 »

Annyival itt elfogadhatóbb lenne, hogy Bartolomeot hozzá sem tudod mérni a jelenlegi Luffyhoz és Zorohoz (nem is kell) de anno Robinnak eléggé nagy esélye lett volna a győzelemre ellenük legalább is szerintem, ezért is volt annyira észrevehető a lebutítása.

Előbb elfelejtettem leírni, hogy az ötlet kapcsán, hogy Aokiji beállna Kurohigéhez egyből kirajzolódott előttem a végső (vagy ahhoz nagyon közelítő) arc, ahol Robin kapja majd ellenfélnek Aokijit, eléggé drámai volna.

Sztem Aokiji Akainu-val fog leszámolni visszavágóként, legalábbis én ezt tudnám elképzelni... Nevet
Naplózva
Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #4692 Dátum: 14 dec 28, 21:41:27 »


Előbb elfelejtettem leírni, hogy az ötlet kapcsán, hogy Aokiji beállna Kurohigéhez egyből kirajzolódott előttem a végső (vagy ahhoz nagyon közelítő) arc, ahol Robin kapja majd ellenfélnek Aokijit, eléggé drámai volna.

Sztem Aokiji Akainu-val fog leszámolni visszavágóként, legalábbis én ezt tudnám elképzelni... Nevet

Én Aokijit inkább forradalmárnak tudnám elképzelni, mint Sabo.
Szerintem Kurohigehez is azért csatlakozott/csatlakozna, hogy Dragonnak és a Forradalmároknak szivárogtasson ki információkat Kurohigéről.

Amúgy az Aokiji vs. Akainut én is támogatom  Hümm-hümm Hümm-hümm
Naplózva
dbzgt83
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #4693 Dátum: 14 dec 28, 22:04:41 »

Érdekes, hogy szinte bármelyik karakter került szóba a fórumon, az erőszintjével kapcsolatban mindegyik azt a besorolást kapta, hogy Luffyt és Zorot nem győzné le, de Sanjit igen... most akkor hogy van ez?! Hiei ne aggódj, nem csak téged idegesít Sanji lenézése, de most, hogy kikapott két elég erős tagtól, Zoronak meg összecsattant a kardja egy admirálissal, de sok mindent ő sem tudott vele kezdeni, a Zoro fanok mája nemkicsit hízott...
Sanji nem olyan erős mint Zoro, nem is kell, hogy olyan erős legyen. Valamivel mindig mögötte van, de ez az erőkülönbség Luffy és Zoro között is megvan, csak ezt meg hajlamosak sokan elfelejteni...
Naplózva

Mr. Prince
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4694 Dátum: 14 dec 28, 22:15:55 »

Nem mi felejtjük el, hanem maga Zoro és Sanji, vagyis inkább Oda, hisz feszt rivalizáltatja őket. Értem én, hogy férfias büszkeség meg makacs mind a kettő, de ez kb. kezd olyan szintű lenni, mintha Nami versengene Hancockkal...
Aokiji meg Bonney honnan jött, most őszintén??? Az előbbi maradjon magányos harcos vagy forradalmár, kicsit sem tudnám elépzelni szalmakalaposnak, bár Jinbeit sem...
Bonney-hoz meg még annyi érv sincs, mint Kuzanhoz... Volt egy jelenete Zoroval és kifújt... És nektek még Bellamyval van bajotok...
Naplózva

Oldalak: 1 ... 311 312 [313] 314 315 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!