24 máj 19, 14:58:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 310 311 [312] 313 314 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011461 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4665 Dátum: 14 dec 28, 02:33:48 »

Nem tudom mi a baj Bellamyval, szerintem ő egy igencsak jól összerakott karakter, feltűnik egy kis senkiként majd 10en x év múlva főszereplőnek lép elő. Ilyet még nem nagyon láthattunk más mangában, szerintem nagyon jókis ötlet lenne.
Ő nem is humorforrás hanem egy normális emberi karakter aki nem mondhatnánk hogy rossz vagy jó hanem mindig meggyőződése szerint cselekedett ahogy mi emberek is általában szoktunk, azt se mondhatjuk rá hogy talpnyaló, mert nem döfte hátba Luffyt, viszont hűséges is egyben ahogy most is láthatjuk a történtek után. Ráadásul nem is gyenge, ezt azért láthatjuk, Delinger ellen egyértelműen 100%osan hagyta magát, ha vki nem ért egyet olvassa vissza, nézze újra.
Váó. Nagyon jól sikerült megfogalmaznod a lényeget. Tökéletesen egyetértek. Minél inkább gondolkodok rajta, annál inkább szeretném, hogy Bellamy csatlakozzon.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4666 Dátum: 14 dec 28, 11:13:46 »

Túl sokat képzeltek róla. Bellamy egy gyenge sz*r, akit Luffyéknak one shotolni kellene. Ha belépne a csapatba haki ide vagy oda a leggyengébb lenne. Az lenne a legjobb a karakterének, ha meghalna. Ebbe a csapatba Jinbei után minimum egy Aokiji szintű ember kell, hogy csatlakozzon. Vele és Jinbeiel egyébként teljes lehetne a csapat. Az ő személyiségükkel kapna a csapat két olyan tagot, ami nincs a csapatba. Aokiji leszarom módja és Jinbei egészséges aggodalmával tökéletes lenne a csapat.
Bartalomeo és Bellamy csak rontana a mangán hosszútávon. Ezt annak ellenére mondom, hogy imádom Aokijit. Jinbeit viszont nem akarom tagnak, mert nem kedvelem mégis tökéletesen passzolna a csapatba. Látva, hogy nem igen változott a csapat jelleme a time skippel.
Bellamyval szintén az a helyzet mind Vivivel. Túl gyenge ehhez a csapathoz és pont. Aki azt mondja, hogy erős az olvassa el még 5x a mangát. Szánalmas a teljesítménye.
Aokiji csatlakozása egyébként szerintem a legesélyesebb vagy Bonneyé. Viszont ahhoz előbb lekell gyújtani egy admirálist, hogy az erő sorrend maradhasson.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 28, 11:14:35 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Resi107
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #4667 Dátum: 14 dec 28, 11:23:30 »

Bocsi skacok, de ez a Bonney-s rész honnan jött, amit ennyire írtok?
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #4668 Dátum: 14 dec 28, 11:36:33 »

Pedig szerintem Bartót be fogják venni. Sztem örömmel ott hagyja a bandáját, vagy esetleg már le is vadászták őket. Azt is el tudnám képzelni, hogy Oda azért hozta egyáltalán létre Bartót, mert sokan írtak neki annó Hancock miatt. Mert valljuk be, Barto gyakorlatilag egy férfi Boa Hancock. Viszont Shichibukai tagot nem fog beállítani közéjük ( pl. Jinbei "maaaajd egyszer csatlakozom" reakciója ). Higgyétek el, Barto Szalmakalapos lesz.
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4669 Dátum: 14 dec 28, 11:47:43 »

Sajnos nekem is ez a véleményem. Viszont azzal tönkre tenné a mangát. Az anime már nézhetetlen Bartolomeo miatt, ha a mangába is állandóan ez menne abba hagynám egy idő után. Imádom Sanjit, de a Gyojin szigeten mutatott állandó orrvérzése a végén már az agyamra ment. Elviselhetetlen lett tőle a karaktere. Az emberek többsége agybajt kapna 2 saga után Bartalomeotól. Ha pedig elhagyja ezt a fanboy stílust semmi egyedi nem lesz a karakterébe.

Bonneyban sok a potenciál. Az eddigi elszólásai és a világkormánnyal való kapcsolata miatt jó fricska lenne. Ráadásul Luffyval állandóan kaja csata menne, ami jó poén forrás.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 28, 11:50:26 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #4670 Dátum: 14 dec 28, 11:53:28 »

Onnantól lesz nagyon nagy Barto karaktere, ha a sok fanboyság és nyáladzás után kap egy olyan jelenetet, mint Zoro Thriller Barkon. Szinte látom magam előtt az egészet... na, az brutálisan odab@szna, főleg ha tényleg komoly hangvétellel is kijelenti Barto, hogy Luffy lesz a Kalózkirály, és ő a pajzs, ami védelmezi a menetelésének útját. Na, na?

Aokiji és Bonney emellett esélyes.
Naplózva

jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4671 Dátum: 14 dec 28, 12:41:14 »

Sajnos nekem is ez a véleményem. Viszont azzal tönkre tenné a mangát. Az anime már nézhetetlen Bartolomeo miatt, ha a mangába is állandóan ez menne abba hagynám egy idő után. Imádom Sanjit, de a Gyojin szigeten mutatott állandó orrvérzése a végén már az agyamra ment. Elviselhetetlen lett tőle a karaktere. Az emberek többsége agybajt kapna 2 saga után Bartalomeotól. Ha pedig elhagyja ezt a fanboy stílust semmi egyedi nem lesz a karakterébe.

Bonneyban sok a potenciál. Az eddigi elszólásai és a világkormánnyal való kapcsolata miatt jó fricska lenne. Ráadásul Luffyval állandóan kaja csata menne, ami jó poén forrás.

Attól, hogy neked nem jön be Barto, még nem kéne közvéleményként nyilvánítanod, nekem pl tökre bejön Bartolomeo, végre lesz "rossz"fiú is a csapatban és ami a legfontosabb h életét adná a csapatért, és Luffynak ilyen társ kell....
Mellette erőben is komoly szintet képvisel, nagyon erős és hasznos ereje van..... pl mennyivel biztonságosabban tudnak majd hajózni, ha körülötte pajzsot húzna....

Tapion sama előtte leírta a lényeget, attól h most nyáladzik még nem jelenti azt h mindig ilyen lesz, ha csatlakozni fog hozzájuk előbb utóbb megkomolyodna ő is és akkor überbrutál lesz ő is.... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 28, 12:43:59 írta jasek89 » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4672 Dátum: 14 dec 28, 12:59:20 »

Ha elhagyja a nyálazást, akkor meg elveszítené a karaktere az értékét. Szóval mindenképp rossz ötlet a csatlakozása.
Nekem sincs bajom a karakterével, de ha minden alkalommal hétről hétre hallgatnom kéne a nyálazást undorodnék tőle. Sőt minden normális ember undorodna. Így hatalmas hiba lenne csapattaggá tenni.
Nem nyilvánítottam közvéleménynek mivel láttuk a közvélemény kutatás eredményét. Viszont, ha azt hiszed az emberek elviselnék állandóan ezt a személyiséget naiv vagy. Idegesítő és elcsépelté válna, ami az emberből idővel az utálatot váltana ki. Nem sok ember van aki a gyojin arc végére ne kapott volna agyfaszt Sanji orrvérzéseitől és ájulásaitól. Barti ennek az esetnek az ismétlése lenne. Egy hatalmas fail.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4673 Dátum: 14 dec 28, 13:56:18 »

Sanji orrvérzésivel nem volt semmi probléma, hisz eljutott a kedvenc szigetére, amiért még az All Blue-ról is lemondana ikszdé Talán még Amazon Lilynek örült volna ennyire, semmi másnak. Na meg 2 hosszú év tele okamákkal... ezek után még szép, hogy így reagál a csajokra, pláne a jó csajokra Nevet
Nekem továbbra is tetszik Bellamy és Barto és az lenne a legjobb, ha mindkettő csatlakozna, úgyis jól összehaverkodtak már Nevet Bellamyt már írtam, hogy miért lenne jó tag. Barto pedig úgyis egy idő után abbahagyná a nyáladzást és attól még bőven hatalmas figura Nevet Gondoljatok csak a sok hülyeségére, mint pl.: amikor a B blokk csatájában letolta a gatyáját és belehugyozott a vízbe, miközben Hackkal harcolt ikszdé Egyáltalán nem merül ki a karaktere a nyáladzásban. Ráadásul ahogy más is írta, még erős is!!! Meg merem kockáztatni, hogy még Sanjitól is erősebb, de ha kap egy hakit akkor egyértelműen. Az élete árán is védte Luffy-ékat, ez már bőven elég indok. Ráadásul a képessége valóban nagyon hasznos lenne a hajón. Meg igazából... figyeljétek csak meg a rajzolását, tipikus főszereplő dizájnnal rendelkezik Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 28, 13:57:15 írta Csabi28 » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4674 Dátum: 14 dec 28, 16:53:23 »

Ha igaz az, hogy az egyik új nakamát már ismerjük a TJ előttről és anno ellenség volt akkor az Aokiji legyen.

Bellamy a legszerencsétlenebb karakter az egész OP-ban egy cseppnyi túlzás nélkül.A jelenlétét úgy tudom csak elfogadni, hogy majd az utolsó arc-ban megjelennek Luffy x ezer fejezet alatt összeszedett szövetségesei és ott lesz Bellamy is egy hajón a saját kalóz bandájával.

Bartolomeo meg ha a nyáladzását levetkőzi teljesen oké a csapatba.
Csak tényleg jóval kevesebb lenne akkor a karaktere.De 100%, hogy ő tag lesz.Ugyan az a helyzet mint anno Frankynál csak őt 1000x jobban akartam a csapatba mint bárki mást az egész történet alatt.

Sanjiról meg annyit, hogy engem azóta idegesít az orrvérzése amióta szerepel a történetben.Ugyanez a helyzet a nagyképűségével.
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #4675 Dátum: 14 dec 28, 17:03:48 »

Mint ahogy ott ki is fejtettem, nekem az a tippem, hogy hagyta magát szétveretni, mivel nem akart ártani Doflamingonak és az embereinek. Emellett egész végig azon kattogott, hogy hogy volt képes ezt tenni Doflamingo, szóval szerintem nem is küzdött. Igaz, nem láttunk semmit sem abból a harcból, de Bellamy reakciója alapján nekem ez a véleményem. Ez most tényleg két esélyes vagy neked van igazad vagy nekem. Ezt csak azért írtam mert úgy láttam nem értetted mit akartam kihozni belőle. Ezenkívül nem nézem nagyra Bellamyt, nem azt írtam, hogy attól, hogy tud hakit használni legyőz pl egy shichibukait, csak, hogy egy tisztet letudna ettől nyomni. Ez a Bellamys téma részemről lezárva.  Mosolyog

Aokijit én is esélyesnek tartom, de egy admirális szintű tag még túl korai. Ez ugyanaz a helyzet mint anno Jinbei csatlakozásánál. Majd valamikor a történet vége felé tartom lehetségesnek. Ez még attól függ, hogy mit tervez Feketeszakálékkal.
Akkor úgy látszik, hogy csak én tartom Bonney csatlakozását valószínűtlennek. Szerintem a képessége nem lenne túl hasznos és nem tartom erősnek. Az kétségtelen, hogy ő is poén forrás lenne, de csak a "gyenge trió" csapatának lenne az új tagja. Így is sokan kiégtek a szalmakalaposok közül. A "szörny trión" kívül egyedül Franky tudott csak újat és látványos fejlődést mutatni. A sok fejlődése ellenére is most, hogy szívatja már Senior Pink. Ezért gondolom, hogy most egy erősebb személy fog csatlakozni, aki legalább Franky szintjén van. Ezért gondolom, hogy ha most a Dressrosa történetszál végén csatlakozni fog valaki az Bartolomeo lesz.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4676 Dátum: 14 dec 28, 18:59:55 »

Egyvalamit nem tudok megérteni. Mi az, hogy ha x-y csatlakozna a csapathoz, abbahagynám a mangát?
1. Baromság előre kijelenteni, hogy ez a karakter haszontalan, idegesítő, vagy épp vicces, hasznos lesz. Anno abszolút nem értettem, hogy mit akar kezdeni Oda Frankyvel, mára pedig az egyik legepicebb karakterré nőtte ki magát. Usopp végtelenül idegesített.
2. Ha valaki egy rossz döntés után abbahagy, felad valamit, akkor nem tudom, hogy van-e olyan valami (könyv, manga, film, sorozat), amit végignézett-olvasott már.
3. Bízzunk már egy kicsit Oda-ban. Tudja mit csinál, sztem ezt már elégszer bizonyította. Annyira látszik, hogy nagyon megtervez előre mindent. Szinte minden részben fel lehet fedezni olyan momentumot, ami előre mutat, egy nagyobb távlatba. Nem tudom elképzelni, hogy ne gondolta volna át ezerszer a következményeit egy olyan horderejű döntésnek, mint egy új tag felvétele.
Olyat meg úgysem lehet alkotni, ami mindenkinek tetszene. Én Bellamyval tartok, de ha Barto, Kyros, Viola, Rebecca, vagy ha az általam legutáltabb karakter is csatlakozna (mondjuk ilyen nincs), akkor is csak csendben ülnék, és várnék, hogy mit hoz ki ebből Oda. Aztán ha nem jön be, akkor pofázhatok, de még akkor is csak úgy, mint az én személyes véleményem, nem általánosítva.

Ui. Továbbra is kitartok Bellamy mellett. Ha az erejével van bajotok, akkor nincs nagy gond. A jelleme sokkal fontosabb, ami szerintem pont jó lenne a csapatba. Az erejét meg (emberek, de tényleg, fogjuk már fel) MOST bizonyítja, Luffy ellen. Bartolomeot nem tudta meg verni, oké, Barto valszeg még Sanjinál is erősebb. De ki tudja, hogy Dellinger ellen igazán harcolt-e. Ne nézzétek már annyira hülyének Odat, hogy egy utolsó, reménytelen karakternek adna egy tiszta bevitt ütést Luffy ellen. Ezek szerint ez az igazi ereje, ez alapján márpedig simán Franky mellett/alatt a helye. Amivel nincs gond.
Uii. Aokiji abszolút esélytelen, ha nem is végleg, de még jó pár évig. És pár év múlva szerintem fix lesz a csapat, magyarul nagyon-nagyon kétlem, hogy csatlakozna. Boney-ba szerintem ti gondoltok túl sokat.
Ha valaki csatlakozni fog a mostani arcon kívül, akkor az szerintem egyedül Jinbei lesz.

És akkor bemásolom újra:
Nem tudom mi a baj Bellamyval, szerintem ő egy igencsak jól összerakott karakter, feltűnik egy kis senkiként majd 10en x év múlva főszereplőnek lép elő. Ilyet még nem nagyon láthattunk más mangában, szerintem nagyon jókis ötlet lenne.
Ő nem is humorforrás hanem egy normális emberi karakter aki nem mondhatnánk hogy rossz vagy jó hanem mindig meggyőződése szerint cselekedett ahogy mi emberek is általában szoktunk, azt se mondhatjuk rá hogy talpnyaló, mert nem döfte hátba Luffyt, viszont hűséges is egyben ahogy most is láthatjuk a történtek után. Ráadásul nem is gyenge, ezt azért láthatjuk, Delinger ellen egyértelműen 100%osan hagyta magát, ha vki nem ért egyet olvassa vissza, nézze újra.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 28, 19:05:11 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4677 Dátum: 14 dec 28, 19:05:16 »

Pedig az animét is abba hagytam kétszer, mert irritált. Bartalomeo már jó ideje nem követem és Sanji miatt abba hagytam Gyojin szigetnél. Borzalmas volt nézni. Szóval nem értem miért ne lehetne ilyet ki jelenteni.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4678 Dátum: 14 dec 28, 19:07:31 »

Ha elhagyja a nyálazást, akkor meg elveszítené a karaktere az értékét. Szóval mindenképp rossz ötlet a csatlakozása.
Nekem sincs bajom a karakterével, de ha minden alkalommal hétről hétre hallgatnom kéne a nyálazást undorodnék tőle. Sőt minden normális ember undorodna. Így hatalmas hiba lenne csapattaggá tenni.
Nem nyilvánítottam közvéleménynek mivel láttuk a közvélemény kutatás eredményét. Viszont, ha azt hiszed az emberek elviselnék állandóan ezt a személyiséget naiv vagy. Idegesítő és elcsépelté válna, ami az emberből idővel az utálatot váltana ki. Nem sok ember van aki a gyojin arc végére ne kapott volna agyfaszt Sanji orrvérzéseitől és ájulásaitól. Barti ennek az esetnek az ismétlése lenne. Egy hatalmas fail.

Sztem nem érdemes jóslatokba bocsátkozni, engem pl idegesített h Franky-nak nincs nacija és bugyiban mászkált mindenhova, mostanra már ezt megszoktam és furcsa lenne naciban látni, ugyanez a helyzet Barto-val is, előbb utóbb te is megszoknád ha csatlakozna a csapathoz, én mindenesetre nagyon örülnék neki, Sanji-nál sztem erősebb.....

Aokiji sztem tök esélytelen, mert ő nem akar kalóz lenni, most is azért lett inkább forradalmár mert elfordult Akainu-tól, de maga a tengerészettel sztem nincs baja....
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 28, 19:10:52 írta jasek89 » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4679 Dátum: 14 dec 28, 19:32:22 »

Jó gyümölcse van, de ismerve a korlátját esélye se lenne Sanji ellen vagy olyan ellen, aki képes folyamatosan támadni nagyobb megerőltetés nélkül. Ha elfogy a limit védtelen és legyőzhető. Ő inkább support karakter. Zoro, Sanji és Luffy közelében sincs, de még Franky és Usopp is esélyes lehet ellene. Ettől független valóban op képessége van és a csapat hasznára lehet.
Amúgy még hányszor mondjam el, hogy nekem semmi bajom Bartalomeoval, de ez a fanboy szerep kiborító. Nem tud egy mondatot végig makogni...Szomorú
Egyébként Aokiji most akar beállni Kurohigéhez...
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 310 311 [312] 313 314 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!