24 máj 19, 16:21:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 309 310 [311] 312 313 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011529 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4650 Dátum: 14 dec 27, 20:01:02 »

Engem kifejezetten idegesít a karaktere. Amit csinál inkább szánalmas nyálazás. Igen Brook is néha már unalmas pont ezért nem kell még egy ilyen idegesítő humorú ember a csapatba. Ha jön valaki annak komolyabb személyisége lesz. Túl sok már a humor forrás.
Anime szüneteltetésének egyik oka amúgy Bartolomeo már idegesített a nyálazása.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #4651 Dátum: 14 dec 27, 20:03:48 »

Úgy látom akkor nem vagyok egyedül, én is úgy gondolom, hogy ebben a történetszálban még nem lesz új tag. Ez az ami Doflmaingo legyőzése után a legjobban izgat, hogy akkor kapunk-e új tagot. Igaz nagyon sok "jelölt" van erre, de én annak örülnék a legjobban, ha nem kapnánk még.

Az 100%, hogy Luffy meg fogja kérni Bellamyt, hogy csatlakozzon hozzájuk, de bízok benne, hogy elutasítja. Egyáltalán nem érzem, hogy a csapatban van a helye. Azonban én nem utálom Bellamyt, sőt bízok benne, hogy segíteni fog Robinnak elintézni Trébolt. Bellamyval csak az a baj, hogy Oda megutáltatta mindenkivel, mert a legtöbb harcánál hagyta magát, hogy elverjék. Egy olyan ellenfele volt, aki ellen egyáltalán nem volt esélye és evidens, hogy szétverték, az pedig Doflamingo. Azonban én úgy gondolom, hogy Bellamy Dellingert simán letudta volna győzni. Az, hogy Dellinger félig harcoshal önmagában szerintem nem ér olyan sokat  például Bellamy ellen. Bellamy van olyan erőszinten a rugógyümölcs által, hogy ezt kiegyenlítse, meg ugye gyorsaságban és pusztítóerőben is Bellamy felé fordul a mérleg, és akkor még meg sem említetem, hogy Bellamy tud hakit használni. Dellinger csak az olyan ellenfeleknél arcoskodhat, akik nincsenek nagy erőszinten és lassúak, ahol kitudja használni, hogy a halember erősebb egy átlagos(!) embernél.

Bartolomeonál sem érzem azt, amit például Frankynél anno, hogy kell a csapatban. Persze ha választani kellene, akkor inkább ő rá adnám a voksomat, mert nála jobban nem érdemelné meg más legalább is eddig. Én is attól tartok, hogy a sok nyáladzás rövid időn belül unalmassá és idegesítővé válna. Rá ugyanúgy gondolok, mint Bellamy-ra, egy erős szövetségesre, aki majd egy későbbi nagy eseménynél nagy segítség lesz.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4652 Dátum: 14 dec 27, 20:31:24 »

De nem érted, Hiei? Ha Barto is csatlakozna, akkor kevesebb lenne a Brookos "poénkodás", legalábbis a mangában, mert elosztódna az ilyen "viccekre szánt" idő, nem csak Brookra, hanem Bartora is. Bár az anime tuti lenne olyan görény, hogy összeadná a ketőtt és Brook hülyülései mellett még Bartolomeora is hagynának elég időt ikszdé Bár én még nem unom, de hosszútávon tényleg elegem lehet belőle. Viszont azt érzem, hogy idővel már nem nyáladzana annyira és úgy-ahogy megszokná őket. Ahogy Asasino is leírta, Franky is gyönyörűen, észrevehetetlenül vitte végig az átfedést a mugiwara és Ruffi fázis között csakúgy, mint ahogy a "Kislány"-"Nami" névszólítás megváltoztatását is Nevet De Robinnál is volt ilyen "Hosszú Orrú"->"Usopp" között.
Egyébként meg pont ezért kéne Bellamy, mert ő igenis komoly karakter. Egyáltalán nem szokott barmulni és még csak hülye nevetése vagy ilyen "mondatvégi írásjelei" sincsenek. Szerintem még mindig ő lenne a legtökéletesebb jelölt.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4653 Dátum: 14 dec 27, 21:22:58 »

Egyetértek Csabival, Bellamy (szerintem) a legalkalmasabb jelölt.
Igaza van Hiei-nek abban, hogy Bartolomeo-val túl sok lenne egyszerűen a poén forrás. Egyszerűen túl sok, de nem azért, mert már nem tudnék rajtuk röhögni, hanem azért, mert már nagyon kívánkozik (számomra legalábbis) egy komolyabb tag a csapatba. És ez lehetne Bellamy. Nem beszélve arról, hogy Bartolomeonak csapata van (ami amúgy tökéletes szövetségessé teszi), és én még mindig nem tudtam elnézni neki azt, hogy milyen volt. Mondhattok akármit, ekkora rohadék még nem csatlakozott a csapatba.
Ellenben Bellamy nem gyenge (mondhat akárki akármit, sőt, szerintem ezért hagyta Oda, hogy megsebezze Luffyt, hogy ezáltal is tudatosítsuk ezt), karakterfejlődése megvolt, ill. zajlik, van múltja Luffyval, és számomra beleillene a csapatba. Szerintem egy Franky alatt lehet erőben. De nem ez a lényeg. Hanem az, hogy én, főleg ilyen felvezető után, nagy esélyt látok rá, hogy csatlakozzon, és örülnék is neki.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4654 Dátum: 14 dec 27, 21:52:51 »

Bellamy semmivel sem jobb Bartalomeonál. Egyik tizenkilenc a másik egy híján húsz.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4655 Dátum: 14 dec 27, 22:22:13 »

Úgy látom akkor nem vagyok egyedül, én is úgy gondolom, hogy ebben a történetszálban még nem lesz új tag. Ez az ami Doflmaingo legyőzése után a legjobban izgat, hogy akkor kapunk-e új tagot. Igaz nagyon sok "jelölt" van erre, de én annak örülnék a legjobban, ha nem kapnánk még.

Az 100%, hogy Luffy meg fogja kérni Bellamyt, hogy csatlakozzon hozzájuk, de bízok benne, hogy elutasítja. Egyáltalán nem érzem, hogy a csapatban van a helye. Azonban én nem utálom Bellamyt, sőt bízok benne, hogy segíteni fog Robinnak elintézni Trébolt. Bellamyval csak az a baj, hogy Oda megutáltatta mindenkivel, mert a legtöbb harcánál hagyta magát, hogy elverjék. Egy olyan ellenfele volt, aki ellen egyáltalán nem volt esélye és evidens, hogy szétverték, az pedig Doflamingo. Azonban én úgy gondolom, hogy Bellamy Dellingert simán letudta volna győzni. Az, hogy Dellinger félig harcoshal önmagában szerintem nem ér olyan sokat  például Bellamy ellen. Bellamy van olyan erőszinten a rugógyümölcs által, hogy ezt kiegyenlítse, meg ugye gyorsaságban és pusztítóerőben is Bellamy felé fordul a mérleg, és akkor még meg sem említetem, hogy Bellamy tud hakit használni. Dellinger csak az olyan ellenfeleknél arcoskodhat, akik nincsenek nagy erőszinten és lassúak, ahol kitudja használni, hogy a halember erősebb egy átlagos(!) embernél.

Bartolomeonál sem érzem azt, amit például Frankynél anno, hogy kell a csapatban. Persze ha választani kellene, akkor inkább ő rá adnám a voksomat, mert nála jobban nem érdemelné meg más legalább is eddig. Én is attól tartok, hogy a sok nyáladzás rövid időn belül unalmassá és idegesítővé válna. Rá ugyanúgy gondolok, mint Bellamy-ra, egy erős szövetségesre, aki majd egy későbbi nagy eseménynél nagy segítség lesz.

Nézd vissza pár fejezetet, ugyanis Dellinger kis híján megölte Bellamyt, ha Bartolomeo nem avatkozott volna bele, tehát Bellamy-nak még Dellingerhez sincs semmi köze, vagyis eléggé gyenge erőt képvisel, attól h tud hakit használni még semmit se jelent, Smoker is tud aztán mire ment vele?

Nagyon remélem, hogy nem fog csatlakozni Bellamy a csapathoz, csak hátrány lenne, Bartolomeo-val sokkal jobban járnának..... lenne Luffy, Zoro és Sanji mellé még egy kifejezetten erős tag.....

Hiei
Az hogy Bartolomeo kannibál, csak egy legenda, egy mítosz, és a legendák sokszor ferdítenek, nagyítanak... az hogy mi is történt valójában azon a napon, az vagy kiderül vagy nem.... ha Barto csatlakozni fog Luffy-hoz, valszeg lesznek majd ilyen visszaemlékezések, de kétlem h Bartolomeo rossz ember lenne..... nyilván okkal történt az a brutalitás (ha egyáltalán ő volt az)
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 27, 22:31:22 írta jasek89 » Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4656 Dátum: 14 dec 27, 22:25:27 »

Egyik se való a csapatba. Bartolomeo egy kannibál, aki simán kitépte a nyelvét a csókának. Ráadásul mostanra idegesítő lett. Sanji nő mániája, Brook halott poénjai mellé már bőven sok lenne. Nem ilyen személy kell abba a csapatba. Bellamy meg egy féreg. Ha tag lesz minden alkalommal a haláláért fogok szurkolni.
Bár aláírom sajnos ezzel a körítéssel sanszos a csatlakozása.

Az hogy Bartolomeo kannibál, csak egy legenda, egy mítosz, és a legendák sokszor ferdítenek, nagyítanak... az hogy mi is történt valójában azon a napon, az vagy kiderül vagy nem.... ha Barto csatlakozni fog Luffy-hoz, valszeg lesznek majd ilyen visszaemlékezések, de kétlem h Bartolomeo rossz ember lenne..... nyilván okkal történt az a brutalitás (ha egyáltalán ő volt az)
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4657 Dátum: 14 dec 27, 22:30:00 »

A kolosszeumban kitépte a muksi nyelvét, mert rosszat mondott Luffyra. Szóval brutalitásban nem szenved hiányt. Egyébként a dupla poszt nem megengedett módosítsd az előző hszed, ha eszedbe jut még valami.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4658 Dátum: 14 dec 27, 22:32:01 »

Hogy tudom törölni az utóbbit?
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4659 Dátum: 14 dec 27, 22:39:51 »

Bellamy semmivel sem jobb Bartalomeonál. Egyik tizenkilenc a másik egy híján húsz.
Nem értek egyet, Bellamynál láthattuk, hogy megváltozott, látjuk, hogy felismerte, hogy rossz emberre nézett fel, és hogy bánja, hogy ilyen ember. És amúgy sem volt olyan brutális, mint Bartolomeo, akinél a fentieket nem tudjuk elmondani.
A részről:
Rájöttem, hogy a One Piecet nem lehet csak úgy "átfutni". Tegnap csak gyors átfutottam, és az volt a véleményem, hogy hát, most se nagyon haladt előre a cselekmény, nem ütöttek ki senkit, ergo, szar volt.
Ma, hogy elolvastam rendesen is, már máshogy látom. Kyros jelenete nem volt jelentéktelen, sem időhúzó, megismertük a harc állását, Kyros célját (remélem, hogy mostmár Rebeka nem erőlteti ezt a harcos dolgot, ezek után). Zoro megjegyzése (hogy megjegyzi Saiékat, ki tudja, mi lesz a jövőben) a napnál is világosabb, hogy miért fontos, nem mintha eddig nem lett volna nyilvánvaló, de akkor is, most Oda gyakorlatilag kimondta a mangában, hogy szövetségesek lesznek.
Ideo és Dellinger csatája azért tetszett, mert Dellinger nyert. Valaki, aki akár azért is képes feláldozni magát, csakhogy időt nyerjen, ráadásul teszi mindent igen EPIC módon...tetszett.
De különösen az jött be, hogy Cavendish (Hakuba) kicsinálta a nagy pofájút. Habár ki tudja, lehet, hogy még feláll. Akár igen, akár nem, az a tippem, hogy miután Dellinger kidől, Hakuba elalszik, és Gladiust Bartolomeo fogja leverni.
Hogy Robinnal mit akar Oda, fogalmam sincs. Nem tudom elképzelni, hogy megverje Trébolt, hacsak nem ébred fel a hakija. Habár ki tudja, lehet, hogy ki tud valamit találni. De ha ő veri le Trébolt, akkor Law mit fog csinálni? Mert remélem, hogy Doffyt Luffy egyedül fogja leverni.
Talán az volt a hibája a fejezetnek, hogy megint túl sok helyre koncentrált. Lehet jobban jártunk volna, ha egy, max. két helyszínt látunk, de ott döntően haladnak előre az események (vagyis véget ér a csata). De nem volt ez rossz. 7/10
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 27, 22:40:55 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4660 Dátum: 14 dec 27, 22:48:59 »

Bellamy semmivel sem jobb Bartalomeonál. Egyik tizenkilenc a másik egy híján húsz.
Nem értek egyet, Bellamynál láthattuk, hogy megváltozott, látjuk, hogy felismerte, hogy rossz emberre nézett fel, és hogy bánja, hogy ilyen ember. És amúgy sem volt olyan brutális, mint Bartolomeo, akinél a fentieket nem tudjuk elmondani.
A részről:
Rájöttem, hogy a One Piecet nem lehet csak úgy "átfutni". Tegnap csak gyors átfutottam, és az volt a véleményem, hogy hát, most se nagyon haladt előre a cselekmény, nem ütöttek ki senkit, ergo, szar volt.
Ma, hogy elolvastam rendesen is, már máshogy látom. Kyros jelenete nem volt jelentéktelen, sem időhúzó, megismertük a harc állását, Kyros célját (remélem, hogy mostmár Rebeka nem erőlteti ezt a harcos dolgot, ezek után). Zoro megjegyzése (hogy megjegyzi Saiékat, ki tudja, mi lesz a jövőben) a napnál is világosabb, hogy miért fontos, nem mintha eddig nem lett volna nyilvánvaló, de akkor is, most Oda gyakorlatilag kimondta a mangában, hogy szövetségesek lesznek.
Ideo és Dellinger csatája azért tetszett, mert Dellinger nyert. Valaki, aki akár azért is képes feláldozni magát, csakhogy időt nyerjen, ráadásul teszi mindent igen EPIC módon...tetszett.
De különösen az jött be, hogy Cavendish (Hakuba) kicsinálta a nagy pofájút. Habár ki tudja, lehet, hogy még feláll. Akár igen, akár nem, az a tippem, hogy miután Dellinger kidől, Hakuba elalszik, és Gladiust Bartolomeo fogja leverni.
Hogy Robinnal mit akar Oda, fogalmam sincs. Nem tudom elképzelni, hogy megverje Trébolt, hacsak nem ébred fel a hakija. Habár ki tudja, lehet, hogy ki tud valamit találni. De ha ő veri le Trébolt, akkor Law mit fog csinálni? Mert remélem, hogy Doffyt Luffy egyedül fogja leverni.
Talán az volt a hibája a fejezetnek, hogy megint túl sok helyre koncentrált. Lehet jobban jártunk volna, ha egy, max. két helyszínt látunk, de ott döntően haladnak előre az események (vagyis véget ér a csata). De nem volt ez rossz. 7/10

Ha ez így lenne, akkor eléggé ciki Bellamy-ra nézve, hogy rájött rossz emberre nézett fel, mégis azt támadta meg orvul akire számíthat, ezek után nem sajnálnám ha belehalna..... :/
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #4661 Dátum: 14 dec 27, 22:51:46 »

Én is inkább Hiei oldalán állnék, hiszen hiába vannak jó poénjai Barto-nak egy idő után lapossá válna. Gondoltam én is arra, hogy jó lenne a csapatba, de inkább NEM. Nagyon tönkretenné a csapat hangulatát. Túlságosan is tiszteli őket és rövid időn belül, csak cselédnek nézné az olvasó. Luffyék mellet nem lenne semmilyen személyisége, csak a kedvükben szeretne járni. Viszont Várom azt, hogy együtt láthassa az egész Mugiwara csapatot, legyen egy jókora nyáladzása. Nevet
Aztán meg térjen vissza a hajójára és legyenek szövetségesek.

Bellamy... Erősen ellenzem az ő csatlakozását. Arra jó lesz, hogy Luffyt felb@ssza és még egy ok legyen Donquixote Doflamingo elintézésére. Na meg amit nem értek, hogy Luffy miért nem ütötte már ki, hiszen Amikor Franky Tanukichi testében volt simán kiütötte egy Elephant Gunnal...
Inkább egy újabb női taggal kellene bővíteni a csapatot(Bonney tökéletes lenne ^^, régóta szívesen látnám a csapatban, na meg az, hogy mi okból kifolyólag hullajtotta könnyeit a háború idején. Talán a Kalózkirály vérvonala még mindig életben van?). A komoly szereplő szerepét pedig Jinbei úgy is be fogja tölteni. Ami kis üdeséget fog vinni a csapat életvitelébe, hisz a komolyság már nagyon ráférne a csapat nagyjára.
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4662 Dátum: 14 dec 27, 22:54:55 »

A napnál is világosabb, hogy Oda a 800. fejezetig akarja szó szerint húzni Dressrosát, ezért haladunk mostanság olyan lassan. Nagyon érdekes lesz ez az animében ikszdé
Hiei, te amúgy nagyon utálhatod Bellamyt, hisz nem látod a fától az erdőt. Jelenleg senki, szó szerint senki sem alkalmasabb jobban új tagnak, mint Bellamy. Elég csak arra gondolni, hogy az ő flashbackjét már úgy-ahogy jól láttuk és ismerjük, még Bartolomeóéból pedig csak 1 oldalt, ha láttunk... Ráadásul Bellamyt már a timeskip előtt is ismertük.
Mi vele a problémád?? Miért rakod Bartoval egy szintre? Mind erőre, mind jellemre totál más a két karakter. Eddig úgy nézett ki, hogy a Kannibál erősebb, de most Bellamy hatalmas változásokon megy keresztül minden téren. Egyáltalán nem gyenge, de nem is olyan nevetségesen erős, mint Doflamingo. Nézzük a harcait: vesztett 2-3 éve Luffy, tehát a főszereplő ellen, húha... Aztán Doflamingo által irányított Szárkülsz (fogalmam sincs hogy kell leírni a nevét) társa ellen Skypia után... Mondanom se kell, hogy nem mutatott igazán semmilyen komoly ellenállást, csak úgy, mint Dellinger meg Doflamingo ellen... Tehát igazából csak Luffy és Bartolomeo győzte le őt és mind tudjuk, hogy egyik sem kispályás.
Viszont most feléledt egy erős Haki Bellamyban, szóval ki tudja még mi lesz itt... Szerintem egy nevetségesen ópé társ nem lenne annyira érdekes, mint egy közepesen erős Bellamy... Vele legalább nem borul fel a szörny trió egyensúlya Nevet

Egyébként még Bellamyt bőven lehetne tápolni. Szvsz a rugógyümölcs közel sincs jól kihasználva, lehetne sokkal gyorsabb karakter, amit még egy Soru használó ember is megirigyelne Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 27, 22:58:27 írta Csabi28 » Naplózva

danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #4663 Dátum: 14 dec 27, 23:22:43 »

Idézet
Rájöttem, hogy a One Piecet nem lehet csak úgy "átfutni". Tegnap csak gyors átfutottam, és az volt a véleményem, hogy hát, most se nagyon haladt előre a cselekmény, nem ütöttek ki senkit, ergo, szar volt.
Ma, hogy elolvastam rendesen is, már máshogy látom.

Ezt szíves figyelmébe ajánlanám az összes kedves olvasónak, sok olyan beszélgetés van a One Pieceben ami csak több száz fejezettel később nyer értelmet, ebben nyilvánul meg Oda zsenialitása. Plusz ha olyan módon állunk neki hogy jaj gyerünk leyen már vége, időhúzás blablabla akkor nem fogunk olyanokra emlékezni hogy a Kuják tudtak használni hakit, Hankock tudja használni a király akaratát stb. Ennek a mangának a részletességében van a titka. Minden ami megvan rajzolva, levan írva annak később fontosabb szerepe is lehet.

Nem tudom mi a baj Bellamyval, szerintem ő egy igencsak jól összerakott karakter, feltűnik egy kis senkiként majd 10en x év múlva főszereplőnek lép elő. Ilyet még nem nagyon láthattunk más mangában, szerintem nagyon jókis ötlet lenne.
Ő nem is humorforrás hanem egy normális emberi karakter aki nem mondhatnánk hogy rossz vagy jó hanem mindig meggyőződése szerint cselekedett ahogy mi emberek is általában szoktunk, azt se mondhatjuk rá hogy talpnyaló, mert nem döfte hátba Luffyt, viszont hűséges is egyben ahogy most is láthatjuk a történtek után. Ráadásul nem is gyenge, ezt azért láthatjuk, Delinger ellen egyértelműen 100%osan hagyta magát, ha vki nem ért egyet olvassa vissza, nézze újra.

Bartolomeonak meg simán fejlődhet a karaktere, a nyáladzás max 1-2 arc erejéig csinálná de aztán ős is beolvadna. Az meg hogy kannibál (tuti az, hivatalosan kiadott egy videót amin az egyik ellenfelét élve megsütötte nyárson vagy valami ilyesmi volt, illetve a nyelkivágás) kit érdekel? Zoro egy kalózvadász volt, Nico Robin egy bérgyilkos, Franky egy bűnöző stb. Ráadásul Luffyék a "rosszfiúk" elviekben tehát semmi probléma. Igaz ő szerintem simán van Zoroék szintjén, de áldásom rá, a sokak által említett "szörnytrió" szerintem sose létezett, Luffy és Zorro mindig is erősebbek voltak Sanjinál egy kicsivel, ezt azért a vérdíjuk is megmutatja.

Bár Romeo a kedvenc új karakterem, de én mégis inkább Bellamyra tenném a voksom hogy új tag legyen a leírtak miatt.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 27, 23:23:43 írta danomics » Naplózva
Scratchmen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Szupernova


« Válasz #4664 Dátum: 14 dec 28, 00:22:10 »

Lehet, hogy rosszul rémlik, de mintha vagy ezen a fórumon, vagy valahol máshol azt olvastam volna anno, hogy Oda egy interjúban elhintette, az egyik új nakamával Luffyék már a Timejump előtt is találkoztak, mégpedig ellenségként. Nem tudom mennyire igaz vagy kamu a hír, de ez a leírás abszolút illene Bellamyra. Ennek ellenére én sem szeretném, hogy csatlakozzon a legénységhez. Legyen csak Luffy egyik megbízható szövetségese. Ha már választanom kellene, akkor már inkább Barto. Mondjuk Viola a képességeit jobban kamatoztathatná a hajón, mint felderítő, de az ő csatlakozásának az esélye szinte zéró. De akkor is azt mondom, a csapatnak egy női logiára van szüksége Nevet Ezért is sajnáltam, mikor Mone nem váltotta be a hozzű fűzött reményeket Szomorú
Naplózva
Oldalak: 1 ... 309 310 [311] 312 313 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!