24 máj 19, 14:34:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 308 309 [310] 311 312 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011418 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4635 Dátum: 14 dec 24, 23:23:45 »

Ja, vágom, de tavaly már animék sem jöttek ilyenkor. Nagyobb szünetet tartottak, mint idén. Aztán gondoltam, ha most még mindig jönnek, hátha a mangák is, de ha nem, hát nem.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #4636 Dátum: 14 dec 24, 23:56:01 »

Szerintem (lehet, hogy) lesz. Hétfőn szoktak publikálni, ami 22-én volt. Akkor még bőven van munkamorál, szóval..
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4637 Dátum: 14 dec 24, 23:58:57 »

De mi azt kaptuk meg múlt héten Nevet
Kétlem, hogy lesz, de hát ki tudja.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #4638 Dátum: 14 dec 26, 12:07:00 »

Megérkezett az új fejezet.

http://www.mangapanda.com/one-piece/772
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4639 Dátum: 14 dec 26, 12:55:27 »

Csak remélni tudom, hogy Robin valahogy felkerül Luffyékhoz és kiüti Trébolt.Diamantet akartam először írni de őt mindenképp Kyrosnak kell leütni 1v1-ben.

Robin is csinálhatna valamit ha már Gladius sem az övé.1 ponton megijedtem, hogy majd dellinger megy utána és ő lesz az ellenfele.

Egyébként nagyon jó rész volt Baby 5-n besírtam bartolomeo is hozta a kötelezőt és cavendish pedig nagyon epic volt a végén.Kyros szövee is nagyon jó volt.Ideo "önfeláldozása" is jól volt kivitelezve.Jó volt, hogy nem az megy mint az előző fejezetekben, hogy a semmiből felemelkedve a szövetségesek egyesével kiütik a tiszteket hanem azok is vissza tudnak vágni.

Igaz úgy álltam neki a fejezetnek, hogy ez még mélypont lesz de ennek ellenére nagyon élveztem úgyhogy 5/5.

gondolom jövőhéten nem lesz manga
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4640 Dátum: 14 dec 26, 14:02:14 »

Amióta ezeket a statiszta harcokat látjuk, esküszöm, újra élvezem a cselekményt. Nevet
Ez is rohadt jó fejezet volt!
BARTOLOMEOT pedig AKAROM a csapatba!!! Petíciót indítok, vazze! ikszdé
Totál azt érzem nála, mint Enies Lobbyban Frankynél.
Hatalmas ziccer kihagyás lenne, ha nem kerülne Mugiwarák közé.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4641 Dátum: 14 dec 26, 14:18:02 »

BARTOLOMEOT pedig AKAROM a csapatba!!! Petíciót indítok, vazze! ikszdé
Totál azt érzem nála, mint Enies Lobbyban Frankynél.
Hatalmas ziccer kihagyás lenne, ha nem kerülne Mugiwarák közé.

Nem mellesleg a megjelenése óta többet alkotott mint a csapat zöme a TJ óta ikszdé
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4642 Dátum: 14 dec 26, 14:24:13 »

Na ez az! És ebbe beletartozik a poéngyártás is. Luffyék közt nagyon sokan kiégtek ilyen téren, szal pohár vízként kellene a színfolt.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #4643 Dátum: 14 dec 26, 15:33:15 »

A borítósztori: Nem gondoltam volna, hogy Wadatsumi lesz majd az az árny. Most már végképp nem tudom, mit akar belőle kihozni Oda.

Igazán hagyhatná Oda ezeket a pillanatnyi betekintéseket és összefoglalókat. Ehelyett inkább rákoncentrált volna, 1 vagy 2 harcra, mert így tényleg lassan halad a történet. Ja és igen, úgy látszik nem jött be amit pár hete mondtam, ezeket a harcokat tényleg nem zavarja le olyan gyorsan, mint a Gyojin történetszálban.

Őszintén sajnáltam azt a három oldalt Kyrosra. Most tényleg inkább 1 vagy 2 helyszínre illetve csatára kellene összpontosítani. Kyrosnak nem szabadna sokat bíbelődni egy olyan ellenfél ellen mint Diamante. Az ő ereje bőven túltesz rajta. Mondjuk ha nem tud Kyros hakit használni akkor más a helyzet. Bár feltételezem, hogy tud, mert másképp nem nagyon tudná legyőzni egy démongyümölcs használót, még akkor is ha nem a legerősebbek között van mint Diamante.

Zorot is felesleges minden fejezetben mutatni. A szerelmi szálat is elég lenne a történetszál végén lezárni.

Az ez utáni rész nagyon tetszett. Ideot sajnáltam, de Cavendish a végén epic volt. Feltételezem, hogy most újból kifekszik Cavendish, Gladiust pedig Bartolomeonak kell legyőzni.

Luffynak elkel a segítség az tény. Oda három személyt tehet be Trébol ellen, de én csak egyből tudom kinézni, hogy le is győzi:
1. Law: Ő az aki a legkevésbé esélyes. Már eléggé kivan ütve, és ki tudja mit csinált vele azóta Doflamingo. Őt igazából azért írtam ide, mert kinézem Odából, hogy berakja.
2. Bellamy: Ő is eléggé ki van ütve, de ha Luffy észhez térítené még letudná győzni Trébolt mert tud hakit használni. A vereségei ellenére nem gondolom őt gyengének, mivel a legtöbb esetben hagyta magát elverni.
3. Robin: Mivel Cavendish kiütötte Dellingert, Gladisunak meg nagy valószínűséggel Bartolomeo lesz az ellenfele így neki nincs semmi keresni valója lent. Már csak az a kérdés, hogy hogy tudná legyőzni Trébolt, ha nem tud hakit használni. Gondolkozik

A következő fejezetben a leglogikusabb lenne lezárni Gladiust. Azután szerintem Franky és Senior Pink jön, mert ha jól emlékszem már csak ő marad a kisebb tisztek között. (Remélem nem kap egy egész fejezetet). Azután haladunk szépen sorba a főtisztekkel: Diamante, Pica és Trébol, akikre gondolom 1-1 fejezet lesz. Még ha Gladius és Senior Pink is külön-külön fejezetbe lesz kiiktatva, akkor még 5 fejezetig nem nagyon látjuk Luffyékat.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 26, 20:52:00 írta kristofkristof » Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4644 Dátum: 14 dec 26, 15:52:48 »

Ha tényleg Bartolomeo vs Gladius lesz akkor Daninak nagyon valószínű, hogy igaza lesz mert akkor már nagyon hajazni fog Frankyra.Anno neki sem volt Luffyékhoz sok köze de mégis leverte azt a golyót aki mindig azt hajtogatta, hogy Chapapa ikszdé nem nagyon jut eszembe a neve valami fukuro vagy valami ilyesmi volt nem? ikszdé És így jobban belegondolva anno Frankyt én az első pillanattól akartam a csapatba (ebben is hajaz rá Barto Nevet ) valamint nagyon fura volt, hogy mugiwarának hívta anno Luffyt és ha csatlakozik akkor csak nem így fogja hívni de egyáltalán nem tudtam elképzelni, hogy Franky Luffynak hívja de végül ez a váltás fel sem tűnt.Ugyanez a váltás meg történhet itt is csak itt a senpai-ozás és a nyáladzás lesz valamilyen szinten lehagyva Nevet
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4645 Dátum: 14 dec 26, 22:25:56 »

Ez a fejezet nagyon jó volt! Nevet
Luffy helyében én azonnal bevenném Bartolomeo-t a csapatba, hűséges és piszok erős képessége van, nagyon hasznos lenne a csapatban.....

Kivi lennék egy Trebol vs Robin csatára, valszeg az eszével győzné le Robin, mert Trebol hát valljuk be nem valami eszes.....

Kyros-nak nagyon nehéz dolga lesz Diamante ellen főleg úgy h az egyik lába hiányzik, szal sztem Rebecca segíteni fog neki.....

Cavendish meg egyszerűen Badass volt, ahogy legyőzte Dellingert, örültem is mert már idegesített az a magassarkús kölyök... Nevet
Naplózva
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #4646 Dátum: 14 dec 27, 00:21:47 »

Vá na ez kellet karácsonyra Nevet Azért látszik hogy egy lábbal nem olyan könnyű az élet, de végtére ez így is van. Ha véletlen valakinek megsérül a egyik lába, akkora későbbiekben nem azzal lesz a nagyob baj hanem az egészséges lábbal ami nagyobb %ban kap terhelést. Kyros egylábon elég keveset élt emberként, gyakorlatilag annó egy fél percet sem és most talán 1 órát, ezért ne migazán szokhatott hozzá, mivel játékként sokkal könnyebb volt, és fájdalmat sem érzett. Viszont egy akkora testel azért rohadt nehéz lehet neki. Valszeg Rebecca fogja bevinni a végső ütést, de ez így jó is lenne.

Zoro nagyon látszik hogy vár valamire és van valami terve. Sztem valami olyasmin gondolkodik hogy a Pica szobrot hogyan állítsa földkörüli pályára.

Hát én nem lennék Gladius helyében Nevet Láthatuk Hakuba milyen brutális pusztítást tud csinálni, illetve ott van egy felizgult Bartolomeo is Nevet Delinger meg végre kiütötték, rohadt kis undorító dög ikszdé

Ah jeh baby gyerünk Nico Robin áh ezaz Nevet Fúú én már teljesen ki vagyok éhezve mi lesz itt. Igazándiból ha visszanézem a dolgokat a Nico Robin Trebol leszámolásnak is megvan az alapja. Bár kíváncsi leszek mert annó Monettel se tudott mit tenni, igaz ott inkább védte gyenge társai hátsóját mintsem harcolt, de azért Trebol az más szint nem is kicsit. Gyerünk Robin szerezd vissza a One Piece legjobb női karaktere címet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 27, 00:22:55 írta danomics » Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4647 Dátum: 14 dec 27, 18:16:22 »

Szerintem meg nem lett nagy szám fejezet. Az egész cselekményt MAX. 5-8 oldalban el lehetett volna lazán intézni, tele volt időhúzással. Most komolyan, foglaljuk össze, hogy mi történt TÉNYLEG a fejezetben: Cavendish ópé énje, Hakuba felébredt és egy jelentős sebzést osztott ki Dellingerre (ja ő meg megmutatta a foga fehérjét). Szerintem ne írjuk még le a magassarkú félig harcos hal kölyköt, hisz tök lazán győzte le Ideot is, meg hasonló, kicsit nagyobb neveket. Egy vágástól nem hiszem, hogy összeesne (pláne azt, hogy meghalna), de ennek már tényleg ideje volt, hisz Dellinger jóformán most kapta be az első találatot egy ellenfelétől.
Egyébként én már az előző fejezetben, de szerintem már azelőtt is tudtam, hogy Wadatsumi fog megjelenni a Jinbei cover-storyban  Nyelvesít Én sem tudom mit akar kihozni Oda ezzel az egésszel.
Aztán, Kyros vs Diamante olyan szinten felesleges jelenet volt most, hogy nem is részletezném inkább...
Ez a fejezet (is) csak egy 3/5 lett sajnos a részemről :/
Remélem Gladiust (és Dellingert) a kövi fejezetben már végérvényesen elintézik, aztán meg jöhet egy teljes fejezetnyi, de utolsó Franky vs Senior Pink és ugorhatunk is a főtisztekhez. Robinnak tényleg ideje lenne már mutatnia is valamit, Franky kb. egy nevesincs senki volt, Water 7-ben is csak egy sima banditavezérként ismerték, erre ő mutatja a legtöbb pozitív fejlődést és egyre több és nagyobb cselekedeteket visz véghez: részt vett az Enies Lobby csatában és legyőzött egy CP9 ügynököt, megépített egy hatalmas és szupermodern kalózhajót egy 300 (már 400)milliós szupernovának, majd 2 évig Vegapunk szülőföldjén és első nagy laborjában tanult, hogy wapometal keménységű csúcstechnológiájú (abban a korban) robotokat készítsen és megerősítse a saját testét. 2 év múlva legyőzte Ikarost és Doflamingo 2 tisztjét egyesegyedül, most pedig a gyár elpusztítása terv legfontosabb részét bízták rá: magát a gyár elpusztítását! Nagy Respect neki!  bow Ohara túlélője, ideje összekapnod magad!  >.<#
Egyébként én Bellamyt akarom legjobban a csapatba és csak aztán Bartolomeot Nevet De egyszerre a kettő lenne a best Nevet

Amúgy az mennyire igaz, hogy Január 15-ig nem lesz manga?...
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 27, 18:25:29 írta Csabi28 » Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4648 Dátum: 14 dec 27, 18:55:05 »

Egyik se való a csapatba. Bartolomeo egy kannibál, aki simán kitépte a nyelvét a csókának. Ráadásul mostanra idegesítő lett. Sanji nő mániája, Brook halott poénjai mellé már bőven sok lenne. Nem ilyen személy kell abba a csapatba. Bellamy meg egy féreg. Ha tag lesz minden alkalommal a haláláért fogok szurkolni.
Bár aláírom sajnos ezzel a körítéssel sanszos a csatlakozása.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 27, 18:56:15 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4649 Dátum: 14 dec 27, 19:41:26 »

Már nem azért Hiei, de Brook most mennyivel viccesebb, mint Barto?? Szerintem semmivel, sőt, míg csonti már az elején sem volt túl vicces (még az első 4-5 haláli poénjain mosolyogtam, azóta semmi), Barto azért messze szórakoztatóbb és nagyon hasznos képességgel rendelkezik. Meg kannibál?? Franky is nagyon sok csúnya dolgot követett el régebben, mégis meg tudott javulni, majd pont Barto nem lenne rá képes Nevet
Bellamynek pedig gyönyörűen van felvezetve a csatlakozást indokló története, én nagyon szomorú lennék, ha ezek után csak úgy otthagynák vagy valami... De most tényleg, legyőzik (mert úgyis) Dofit és azt elviszik az Impel Downba, akkor mi lesz utána Bellamyval? Nem hiszem, hogy őt is elkapnák vagy ezek után megölné őt Oda, hisz már rengeteg alkalma volt rá és túl érdekes lett a barátsága Luffy-val, kár lenne kihagyni a nagy csatlakozását.  És azt mondod féreg??? Régen tényleg az volt aláírom, de mostanra hatalmas jellemfejlődésen ment keresztül: fogta magát odaállt Luffy elé és átvitt értelemben elnézést kért tőle és kimutatta a tiszteletét iránta. Aztán még az általa nagyra dicsért és imádott Doflamingo parancsait is megszegte, nem sunnyogott oda Luffy mögé, hogy aztán megölje őt. Az emberek képesek a megváltozásra, főleg egy shounenben. Szerintem valami hasonlón megy át most Croco-boy is.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 308 309 [310] 311 312 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!