24 máj 19, 15:33:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 307 308 [309] 310 311 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011483 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #4620 Dátum: 14 dec 22, 21:08:34 »

Robinnak ott van Gladius, és már sokszor említettem de Trebolt én mindenképp Usoppnak adnám valahogy, egy lezámolás nagyon ért köztük a kalitka előtt. De ha Robin oldaná meg az se lenne rossz, már nagyon kivagyok éhezve arra hogy Robin csináljon valami értelmeset így 500 fejezet után, mert régen imádtam, de nagyon tartogatva van későbbre már régóta...

Nem tudom mi a bajotok Sai arcával szerintem nem csúnya.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4621 Dátum: 14 dec 22, 21:35:50 »

Usoppnak pláne nem adtám Trébolt ellenfeléül, kicsit nagyon nagy falat lenne neki  smirksweat
Sai meg egyáltalán nem csúnya, csak Sanji "jóképűbb" csajos szemmel (ha van nekem olyan egyáltalán  >.<#). Na meg hát fiatalabb is, jobban illene Baby5-hoz. (Bár most nézem, hogy a lány 3 évvel idősebb, mint a szakács, de Sai életkoráról nincs infó wikián, szerintem olyan 30-40 lehet)
Naplózva

Crowley
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 9


King of Hell


« Válasz #4622 Dátum: 14 dec 23, 00:10:00 »

Garp és Don Chinjao szerintem körülbelül egy idősek lehetnek, így az unokáik között sem lehet túl nagy a korkülönbség. Sai-t maximum 25-nek nézem (annak ellenére, hogy hogyan néz ki Nevet).
Usopp már megtett mindent amit tudott, most egy kicsit háttérbe szorult és nem hiszem, hogy nagyobb szerepe lenne az arc végéig. Robinról meg csak annyit, hogy 2 évig a felkelőkkel volt, lehet, hogy nem csak a könyveket bogarászta és Saboval együtt megtanulta a Fegyverzet Színét, akkor akár még partiban is lehetne Trébollal, és végre lehetne neki is egy epic csatája.

Igazából én csak azért szeretném, hogy Oda gyorsan lerendezze az összes tisztet és rátérne végre a végső harcra, mert nem tudom elképzelni Doflamingo és Luffy harcát. A kettejük harci stílusa merőben eltér, így nem tudom összeegyeztetni őket, Doflamingo jórészt távolsági harcos, míg Luffy inkább a közelharcban jó (annak ellenére, hogy meg tud nyúlni persze   Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 23, 00:11:41 írta Crowley » Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4623 Dátum: 14 dec 23, 00:18:21 »

Amúgy csak szerintem lenne érdekes Robinnak egy fegyverzet színe? Kb. felesleges lenne az egész, most mit csinálna vele? Robin általában fogdossa az embereket (ne tessék félreérteni  Nyelvesít) és csontokat töröget, amibe persze nem halnak bele az ellenfelek, de ez a OP világában nem nagy dolog. Hakival ugyan megfoghatná őket, de azok egyből ki is logiázhatnának a kezei közül, tehát pl.: kifolynának (Trébol, Caribou), vagy kilebegnének (Caesar, Smoker), mert a gyümijüket ugye nem semlegesíti a Haki. Mondjuk, ha nagy kezeket meg karokat kreálna magának, akkor talán összehozhatna valamit, de akkor sem ütne olyan nagyokat, mint mondjuk Luffy 2 évvel ezelőtt, nem hogy most, az ÚjVilágban. Kezdem megérteni Odát, miért nem szerepelteti 1v1 harcokban Robint, nehéz neki durva képességeket kitalálni. A csonttöréseken kívül megállt a tudománya, bár ez is bőőőven hasznos, csak nem az Új Világban, ahol max a trashek ellen kamatoztathatja a képességét. Pedig milyen menő volt már Arrabastában, most meg csak supportnak jó kb. :/ Na de hátha nem lesz igazam és végre eszébe jut Odának, hogy van egy másik nagymellű mugiwara is a csapatban Namin kívül ikszdé
Naplózva

danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #4624 Dátum: 14 dec 23, 00:36:12 »

Igen nekem mindig az volt a bajom Robin képességével hogy egyáltalán nem volt kihasználva. Van egy kis fantáziája az embernek akkor simán kitalálhat dolgokat, például simán tudhatna ilyet is csinálni http://z.mfcdn.net/store/manga/44/25-267.0/compressed/06.jpg Nevet Vagy a kezeivel testen belül gyilkolni... Illetve elvileg repülni is tud, miért hasnálja a szárnyait??? És Oda nemcsak harcoltatni felejtette el, hanem a hajó régésze, a csapat esze dolog is már igencsak eltűnt, és gyakorlatilag semmilyen jelleme nincs, a többiek besédére tud reagállni, meg helyeselni, alid van önálló cselekedete, olyan mint valami bábú...

Sztem Trebolt nem csak a fegyverzet színével lehetne legyőzni tutira van valami gyengepontja (elvileg minden Logiának van), és általában Usopp szokta ezeket kihasználi (például ő közelről láthatta hogy a ragacsa gyúlékony).
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4625 Dátum: 14 dec 23, 02:13:28 »

Az eszét, mint régész még nem volt alkalma kamatoztatni az Újvilágban. Neki nagyobb szerepe lesz, csak az a kérdés, hogy mikor.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4626 Dátum: 14 dec 23, 10:26:41 »

Lehet Oda bejátssza majd, hogy ez nem is Robin csak ez is az egyik klónja amit maga helyett küldött mert ő még nem végzett a tréninggel és azért ennyire kaktusz ez a Robin ikszdé egyébként meg rohadtul OP lenne a képessége ha ki lenne használva.

Még mindig az a véleményem, hogy a Mugiwara tagok ha komolyan veszik nagyobb erőfeszítések nélkül kellene leverniük a tiszteket egytől-egyig.Luffy az egyedüli kivétel neki kicsit azért szenvednie kéne Doffy ellen mondjuk én annak is örülnék ha nem kéne túlságosan bár az lehet kicsit irreális lenne.

Végülis még mindig tart a nagy mugiwara visszatérés aminek azért ütnie kéne és mindenkinek 1v1-ben le kéne tudnia egy "neves" embert az újvilágban, jelen esetben Doffy tisztjeit.

Valamint nagyon komoly vérdíjra számítok mindenkinél.Azért már megvitattuk a 2 éves jump értelmét mármint, hogy van-e és a többi supernova erősödését de akármennyit erősödtek és akármennyire is jelentéktelen a 2 éves edzés, egyik supernova sem ért el ahhoz hasonlót mint egy Doffy "méretű" ember leverése.Ez azért nagy dolog.Így mindenki vérdíjának fel kell menni jóval magasabbra mint a riválisoké.

Luffyét túlzás nélkül belőném 6-7 száz millára, Zoronak meg szerintem kijárna több is mint a többi supernovának tekintve, hogy ő is az.Rajta is elférne egy 500-as.Többieken is simán elférne 1-2-3 száz milla attól függően, hogy most mit alakítanak.Habár Franky nincs benne a szörnytrióba se de az eddigi tettei alapján simán ráraknék egy 300-t.Már ha csak azt nézzük, hogy milyen hajót épített meg fegyvereket és ehhez még hozzá sem jön, hogy milyen erős.

Tehát a nagy mugiwara reunion már megvolt, de még nem ment körbe a világon a híre, hogy hogyan törtek be az újvilágba.Vagyis még nem "törtek be", csak akkor fognak ha leverték Doffyt.

Azért az kicsit jól mutatna a címlapon világszerte, hogy a mugiwara ichimi legyőzte a nagy Shicibukai-t Donq. Doflamingot és háborúba indul Big Mom ellen.Majd egyesével kiemelve, hogy a tagok mit vittek végbe a megjelenésük óta ezekkel indokolva az alul feltüntetett ÚJ vérdíjat  Ördögi

És Jon, igazad van a végkimenetel általában egyértelmű de én például nem sejtettem, hogy Chinjao kikap G-től.
És tényleg nem üt akkorát 1-2 tiszt miután már láttam valamennyire a nagy boss-t.
De ha valahova be kellene tennem ezeket a történetbe valahova előrébb akkor rögtön azután a fejezet után pakoltam volna az összes tisztet amelyiknek a végén Law és Luffy ott termett Doffy előtt.Az valami elképesztően epic volt.Ott még nem mutattak semmit de már fel lett volna vezetve a végső harc.Utána vígan üthették volna egymást a tisztek és amikor végeztek még lett volna Kyros és Zoro akiket akár még a bossfight után is bejátszhatott volna Oda, legalább is engem nem zavart volna.Zorot már mondtam, hogy egy ideje vicc a harcra, ezért is hiszem azt, hogy Oda tervez ott valamit.Máskülönben eléggé FAIL.Luffyéknál meg meglett volna ugyanaz a kis verekedés majd a flashback és azután pedig folytatódott volna ugyanúgy ahogy most fog.


Robinhoz visszatérve meg már egy időben gond nélkül fenn kéne tudnia tartani a szárnyait és közben pedig támadásokat indítani.Azért mire volt jó ez a 2 év edzés ha még abban is elfárad ha szárnyakat növeszt.
A repülés azért eléggé komoly előnyöket jelentene egy harcban, tekintve, hogy hatékonyabb lenne sokkal mint mondjuk a Geppou.
Naplózva
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #4627 Dátum: 14 dec 23, 12:28:10 »

Visszatérve egy régi témára: annyira nehezen vettétek hogy Bellamy tud hakit használni, az mekkora fail stb... Kérdezem én!!! Annó Amazon Lilin az nem volt fail hogy az utolsó legnagyobb senki Kuja is tudott használni hakit, ráadásul nem is saját testén, hanem átvitte egy nyílvesszőre... Az miért fail hogy náluk egy relatívan sokkal közismertebb, sokkal erősebb kalóz aki bejárta rendesen a világot tudja használni. Meg a red line elött is elég sokan tudták használni... Jó aki erre emlékezett és így is nyíltan failnak tartja a mostani eseményt, annak azt mondom hogy baj van a logikai képességeivel, aki meg erre nem emlékezett annak azt mondom hogy olvassa rendesen a mangát/nézze rendesen az animét, ne csak úgy csináljon hogy: "mikor lesz már vége, legyen már vége ennek az arcnak, Oda már megint hülye" stb...

Másik kedvenc témám hogy a Sichibukaiok közül Doffy meg Mihawk az erős atöbbi nem (sok embertől láttam már ezt a kinyilatkoztatást) Boa Hancock: a fél világot kővé tudja váltotatni, tudja használni a király akaratát, és a fegyverzet színét, és elég jó harcművész. De ő gyenge... hogy miért azt nem tudom... Kuma: az élő pusztító gép, a gyümölcse nagyon erős, mai nap nem sokan tudnának vele mit kezdeni. Jelenleg Law is még Sichibukai, ő meg csak az OP legjobb démongyümölcsével rendelkezik (nem én mondom hanem Oda mondta ki a mangában) És egyet nem ismerünk az tudja a franc hogy milyen erős lehet. És én Buggyt se írnám le... Bolond az aki leírja már bocsánat, nem gyenge gyümölcse van az 100%.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4628 Dátum: 14 dec 23, 13:24:20 »

Buggyt hülye az, aki nem írja le. Már ne haragudj, de hidd el, ő gyenge, és kész Nevet (Persze mihez képest.) Amúgy őt egy kardforgató akkor nem is tudja megsebezni? De hakival igen, nem?
Amúgy viszont ja. Én sem értettem, hogy mi volt a baj azzal, hogy Bellamy használt hakit. Ha logikusan nézzük, nála gyengébb emberek is használják. Na ezt viszont nem látom jónak. Én úgy képzeltem, hogy a hakit csak egy különleges réteg tudja használni. Ha viszont már ennyien használják, akkor azt tartom inkább hülyeségnek, hogy a mugiwarák közül csak a nagy hármas tudja használni (meg most már Usopp).
Erősek a shichibukaiok, de én úgy látom, hogy Luffy mindegyikükön túltett már. Mihawk kérdéses persze, de neki nem ismerjük az erejét.
Én arra vagyok kíváncsi, hogy mi lesz majd ezzel a világtanáccsal, hogyan változnak majd az erőviszonyok, megszűnik-e a shichibukai rendszer.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 23, 13:28:10 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4629 Dátum: 14 dec 23, 13:42:09 »

Másik kedvenc témám hogy a Sichibukaiok közül Doffy meg Mihawk az erős atöbbi nem (sok embertől láttam már ezt a kinyilatkoztatást) Boa Hancock: a fél világot kővé tudja váltotatni, tudja használni a király akaratát, és a fegyverzet színét, és elég jó harcművész. De ő gyenge... hogy miért azt nem tudom... Kuma: az élő pusztító gép, a gyümölcse nagyon erős, mai nap nem sokan tudnának vele mit kezdeni. Jelenleg Law is még Sichibukai, ő meg csak az OP legjobb démongyümölcsével rendelkezik (nem én mondom hanem Oda mondta ki a mangában) És egyet nem ismerünk az tudja a franc hogy milyen erős lehet. És én Buggyt se írnám le... Bolond az aki leírja már bocsánat, nem gyenge gyümölcse van az 100%.

Hancock tudja használni a király akaratát? Erre nem emlékszem, honnan veszed ezt?

Jon97

A haki az olyan alap dolog erős tagoknál, semmi extra, előbb utóbb az összes szalmakalapos megfogja tanulni... ráadásul a hakin belül vannak fokozatok is, hogy kinek milyen erős a hakija, emlékszel még amikor küzdött Smoker Vergo-val, esélytelen volt vele szemben, mert Vergonak sokkal erősebb volt a hakija....

A király akarata számít különlegesnek és csak nagyon kevesen rendelkeznek ezzel a képességgel....
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4630 Dátum: 14 dec 23, 13:49:59 »

A többi Kuja mondta Luffyról, amikor véletlenül használta a király akaratát az arénában, hogy jéé, tudja ugyanazt használni, mint a királynő. Ezek szerint Hancock is tudja használni.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4631 Dátum: 14 dec 23, 16:17:41 »

Az a "Doffy meg Mihawk erős a többi nem" dolog nem így volt, hanem úgy, hogy ők 2en a legerősebb Schicibukaiok és valószínűleg Mihawk a legerősebb.

Hancock-t ide azért volt hülyeség felhozni mivel ellene nem fognak küzdeni Luffyék.Ha jól emlékszem akkor volt erről a doffy mihawk témáról szó amikor azt beszéltük, hogy kik lehetnek még ellenfelek Luffyéknak az újvilágban és Hancock nem ide tartozik.Kumáról meg csak annyit tudunk, hogy már csak egy agyatlan gép aminek hatására lehet gyengébb mint akkor.

Valamint nem az volt a probléma, hogy Bellamy hakit használt, hanem az, hogy Bellamy megsebezte Luffyt úgy, hogy Luffy bevonta a hasát fegyverzet színével.Bellamy kezének szarrá kellett volna törni.Persze ha Luffy nem használt volna védekezésnek hakit akkor teljesen oké lenne de így...

Valamint Buggy erős.Valamelyik Blue-n igen.
Bár még az újvilágban is számíthatna annak a legénysége révén ahol állítólag vannak kemény fiúk és ha ő egy okos taktikus stratéga lenne akkor rohadtul veszélyes lehetne a saját gyengesége ellenére.Nem muszáj a banda vezérének erősnek lenni ha az emberei azok és ő pedig jól irányítja őket úgy nagyon ütőképes.Bár a OP világában a kapitány a legerősebb úgyhogy amit írtam csak elméletben működne de még azt is negálja, hogy Buggy a legelső harca után már csak poén karakterként van használva.Igaz néha valamennyit hozzátett a történethez de révén, hogy egy poén karakterről van szó rohadtul nem lehetne rá igaz az amit fent leírtam ergo rohadtul gyenge az új világban.

Az más, hogy a gyümije egész jó, a gyümik 90%-ból lehet rohadt erős képességeket fejleszteni.Gondolom sok edzéssel növelni tudná azt a teret ahol repkedni tud egy földön lévő testrésze körül.

Ez meg engem az újvilágban nem zavar, hogy sok a haki, de az már annál inkább, hogy Luffyéknak alig van fegyverzet színe.
OP elején én azthittem, hogy egy gyümi legalább olyan ritka mint amilyennek most a király akarata be van állítva és rendesen utáltam, hogy ennyi gyümi van de utána rájöttem, hogy ez nem úgy működik ahogy én gondoltam ikszdé
Naplózva
Shoujou
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2



« Válasz #4632 Dátum: 14 dec 23, 16:31:19 »

Először is bocsánat a késői válaszért, de egy ideig nem voltam internet közelben. De azt azért szeretném tisztázni, hogy mire értettem amikor azt írtam, hogy volt már olyan, amikor nem Luffy verte le az aktuális főgonoszt.
Ott arra gondoltam, hogy a főgonosz =/= a legerősebb egyén, és a helyszín Enies Lobby. Az rendben van, hogy Luffy harcolt a legerősebbel, Luccival, de ott ő csak egy beosztott volt aki parancsokat követett. Annak az ívnek a főmuftija bizony Spandam volt, még ha maga a karakter egy gyáva és gyenge féreg is. Őt pedig nem Luffy verte le.

Hogy az aktuális fejezethez is hozzászóljak, nekem tetszett. Tetszett ahogy megtörtént a generációváltás Chinjaoék családjában. Egyébként én korábban sem osztottam, hogy Sai olyan gyenge lenne. Persze amikor Ideoval harcolt akkor a feldühödött öreg és Szalmakalapos simán közébük csapott, de igazából ott egymással voltak leginkább elfoglalva. Nyilván lehetne mondani hogy hakival érezhette volna, hogy valami történik, de ott a helyzet inkább váratlan volt. És azon kívül, hogy kirepült a ringből és ezáltal automatikusan diszkvalifikálták, nem szenvedett komolyabb sérülést azalatt mialatt harcolt.

Zoronak pedig tényleg illene már valamit alkotnia, még akkor is ha Pica csak húzza a harcot és folyamatosan eltűnik és másutt felbukkan. Oda biztos ki akar valamit még hozni ebből, hiszen Zoro megjegyezte, hogy valamire készül a behemót.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4633 Dátum: 14 dec 24, 17:05:55 »

Holnapra fölösleges várni az új részt? Tudom, hogy karácsonykor szokott lenni szünet, de na...nem lenne rossz Nevet Főleg, hogy shippuden is jön (tudom, hogy nincs köze egymáshoz, csak mondom).
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4634 Dátum: 14 dec 24, 19:24:07 »

Animék azért lesznek, mert azok már negyed-fél éve kész vannak, de a manga max csak 1-2 héttel korábban. Szerintem nem lesz, de inkább tévedjek! Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 307 308 [309] 310 311 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!