24 máj 19, 14:23:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 302 303 [304] 305 306 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011396 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4545 Dátum: 14 dec 16, 00:06:31 »

Alapjáraton egyetértek, az első mondatot kivéve. Nem kell ennyire lenézni a többieket, mármint azokat, akik nem mugiwarák.
Én sokkal inkább olyan fejlődést várnék el Choppertől pl., hogy mostmár halálközeli állapotból is használhatóvá tudja tenni a többieket, ha szorul a hurok. Vagy Namitól, hogy átmenjen egy olyan áramlaton, vagy viharon, ahol senki más nem tudna átmenni. Persze, fejlődjenek a harcban is, de nem az az elsődleges. Nem kell nekik 200 milliós csávókat leverni, mint Bellamy, akire sztem jogos a 200 milla.
Hát igen, az már most látszik, hogy Zoro teljes erejét most sem fogjuk látni. Ellenben Luffyét sztem igen, ahogy Frankyét is.
Nagyon jól sikerült megfogalmaznod. Idézem:
"Morzsákat szórt nekünk Oda néhány szereplő erejéről amikről elképzelésünk még mindig nincs (Franky egyszerre hugyozta körbe a tengerészeket meg Senior Pink-t,Zoro úgy szivatja Dofla legerősebb tisztjét ahogy akarja, meg Luffynak sem okozott túl nagy gondot leverni az egész kolosszeumot."
Nekem nagyon bejönnek az ilyen utalások. Épp az az edzésük eredménye, hogy itt játszadozhatnak. A legtöbb karakter most fogja megmutatni, hogy mekkora a teljes ereje. Hát igen, Zoro úgy tűnik nem Nevet Ez van. Ha tényleg admirális (esetleg majdnem admirális) szinten van, akkor ne is okozzon neki gondot egy majdnem admirális szintű csávó tisztje.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 16, 00:11:08 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #4546 Dátum: 14 dec 16, 03:24:20 »

Zoro teljes erejét Arabasta óta nem láttuk, szóval nem is várom el h most megmutatkozzon. Utoljára ott volt élet-halál harca.
Luffy túlontúl  naiv, ennyi az oka, hogy bekap csomó olyan ütést amit védenie kéne. A rengeteg szál miatt nagyon nincsenek olyan csaták ahol nagyon bármelyik szalmakalapos mutathatna bármit is.  Eneis Lobby is ilyen volt.  


A háború Marineford-nál, annyira megváltoztatta a manga addig mutatott képét, hogy most is ugyan olyan lendületet várunk el a történettől, jó sok csatával.  Ha belegondolunk a Grand line-ra lépéskor is úgy mint előtte a lényeg nem az volt, hogy leüssenek emberkéket, hanem a hajózás és a kalózokodás szabadságérzete. Azok ellen küzdöttek, akik ezt korlátozták. Akkor is ha mást korlátoztak (pl vivi, elbaf harcosok, skypia harcosai, Camie) és akkor is ha csapattagot (pl Nami, Robin, Brook).  Miután Kuma szétdobálta őket, jött egy lendületes ív, ahol nem számított más, mint hogy milyen erős vagy ( Impel Down, Marineford). Kb egy évig csak ez ment. Jó persze Luffy  Ace szabadságáért küzdött, de a hangsúly a harcokon volt.  Ezután kaptunk egy átvezetőt, ami a háború után úgy hatott, hogy jó-jó most elvannak kicsit, az élet halad tovább, és eltűnnek.  Na most a Time jump után mindenki elvárja ugyan azt a lendületet(kinek milyen ereje van), mint ami a csatában volt, pedig a történet ugyan ott folytatódik mint az eredeti szál. A csapat szabadon hajózgat, és küzdenek a maguk és mások szabadságáért. (Gyojin lakosság, Ph gyerekek, Dressrosai játékok, és királyi család).  Ami változott az a játéktér.  New World a hely ahol a legerősebbek léteznek a világon, legyen az tudós, harcos, tengerész vagy bármi.  A Grand line elején is majdnem kikaptak pl Mr 3-tól, aki valljuk be nem a legerősebb.  Ugyan ez volt CC-nél is. Doffy és csapata meg Baroque Works 2.0.
Totál ugyan az játszódik le mint a Grand line első felének elején, csak a környezet és a szereplők mások.  

A másik, hogy egyre többen érték utol az aktuális részeket. Számukra heti egy adagban elég lapos lehet néha.   Ha anno heti egy adagban kellett volna Skypiát végignézzem, én fejbe lövöm magam.  Még egyben is unalmas volt, és semmivel sem vitte előrébb a történetet (3 dolog csak: dialok, phoneglyph és roger üzenete,Norland)   Én személy szerint Thriller Bark-nál értem utol a történéseket, és mit ne mondjak, voltak epic részek, de összességében az is hosszú volt  heti egy részben. Bármennyire  fan vagyok, sokszor egy darabig nem olvasom/nézem a one piece-t csak hogy a felgyülemlett anyagot egyben élvezhessem.  

Próbáljátok úgy elolvasni Eneis Lobby-t, hogy mind héten csak egy részt néztek meg. Nevet kb egy év mire elolvassa az ember, de a hatás ugyan az lesz mint a mostani harcoknál. Rengeteg szál van, és egyikük sem harcol 1-2 képnél többet, és az erejük bemutatása nagyon lassú.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 16, 03:27:58 írta Duuu » Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4547 Dátum: 14 dec 16, 08:23:50 »

Sose értettem, hogy miért gondolják Dragont ekkora erősnek. A vérdíj sem az erőtől függ, hanem a tengerészetre, a világkormányra gyakorolt veszélytől függ. Dragon ereje inkább az elnyomott tömegben rejlik, mert ha a világkormánynak nem lesz kiken uralkodni, akkor lesznek bajba.

Mielőtt még megkapnám, hogy "há', de D., meg Luffy apja, Garp fia és erős", meg az ehhez hasonló kommenteket, nem mondtam, hogy gyenge, csak máshogyan is meg kéne közelíteni a karaktert, meg amit tudunk róla.

Már nem azért, de ha Dragon nem lenne erős a kutya se követné, és ez így van a való életben is, a gyengébb követi az erősebbet....


Egyetértek azzal, hogy a time jump eddig teljesen feleslegesnek tűnik, de azért ne szálljunk már el. Yonkou szinten?

Nem arra gondoltam, hogy Yonkou szintig csak valahol annak környékén, legalábbis én ezt vártam a nagy TJ edzés után, Law és valszeg a többi szupernova felerősödtek edzés nélkül kb egy admirális szintjére, akkor azt vártam h Luffyék (akik a nap 24 órájában edzettek két évig legendás alakokkal) felerősödtek valahol Yonkou környékére (picivel alatta)....

Erre mit látok? Luffy majdnem belehalt egy felturbózott "Arlong" (Hodi) ellen, aki egy szánalmas kis senki, aztán majdnem kikapott Ceaser ellen is, aki tulajdonképpen nem is harcos.... hát csalódott vagyok, remélem Doffy ellen mutat valamit Oda, és ne tűnjön feleslegesnek ez a két éves edzés....




Nem tudom ki ismeri a dragon ballt, de abban az anime-ban is voltak ilyen jellegű nagy training részek és ott jól látható is volt, hogy sokkal erősebbek lettek mint előtte, itt viszont annyira nem érzem Zoron kívül h olyan nagyon erősödtek volna....
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 16, 08:39:40 írta jasek89 » Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #4548 Dátum: 14 dec 16, 14:32:46 »

Komoly? Az a bajotok, hogy Luffy nem olyan erős, mint amire számítottatok? Nekem az teljesen normális, hogy ha valakit megtámadnak, elvérzik, legyen az Fehérbajusztól Buggy.

Mi a baj azzal, hogy eltalálta? Bellamy erősebb lett. Bellamy erős.

Gondolom furcsán hangzik, de Buggy is erős. Igenis erős. És ez nem vicc, a Buggy golyóval házakat röpített, még annó East Bluen.
Nincs azzal semmi bajom, ha Luffy nem erős annyira, mint képzeltük.

Az erős is vérzik. Lehet olyan eset, hogy valaki minden támadást ki bír, de baromi gyenge.

Nevet

Amúgy még a timneskip előtt féltem, hogyha majd megjelennek Luffyék "istenekként" mutatjék be őket, s minden harc innentől abból fog állni, hogy egy ütéssel mindenkit levernek, s semmit agytörés, gondolkodás.
De remélem lesznek esetek az arcban, hogy Luffyt lealázzák! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 16, 14:36:21 írta EEsmiley » Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4549 Dátum: 14 dec 16, 16:07:38 »

Luffynak el kellett volna ismernie Bellamy döntését, még akkor is ha teljes idiótaság Doffyt követnie.Az x-edik szerencsétlen próbálkozása után (most amikor megtámadta Luffyt) Luffynak annyit kellett volna mondania, hogy "jó ha ez a döntésed nem tehetek mást...." és kiüti Bellamyt úgy mint anno.Úgyse halt volna bele....Vagy ha már a hasát fegyverzet színébe borította akkor egy kicsit többet is tehetett volna bele és bekapja az ütést, de ugyanúgy áll egy helyben és egy szót sem szól, majd Bellamy keze széjjel törik a Luffy hasán lévő hakitól.Miután Bellamy kidőlt Luffy némán nekiront Mingonak.Ez valami rohadtul badass lett volna.

Nem érdekel Bellamy mennyit fejlődött meg akármi, Luffy a haki használatát másfél évig egyfolytában tanulta a sötét királytól, majd fél évig folyamatosan edzette azt.

Simán képesnek kell lennie arra amit fönt leírtam.

Az meg, hogy Shurururu ellen egyszer besült teljesen oké.Az erőt sokszor felülírja a leleményesség és a taktika de ezzel nincs is semmi baj.+ shiruru nem volt akárki.


De, hogy valami fejlődést is írjak a TJ óta az nagyon tetszett amikor PH-n a 2 év alatt szintén erősödő Smokert körberöhögték.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4550 Dátum: 14 dec 16, 17:22:21 »

A csapat szabadon hajózgat, és küzdenek a maguk és mások szabadságáért. (Gyojin lakosság, Ph gyerekek, Dressrosai játékok, és királyi család).  Ami változott az a játéktér.  New World a hely ahol a legerősebbek léteznek a világon, legyen az tudós, harcos, tengerész vagy bármi.  A Grand line elején is majdnem kikaptak pl Mr 3-tól, aki valljuk be nem a legerősebb.  Ugyan ez volt CC-nél is. Doffy és csapata meg Baroque Works 2.0.
Totál ugyan az játszódik le mint a Grand line első felének elején, csak a környezet és a szereplők mások.  

.....

Próbáljátok úgy elolvasni Eneis Lobby-t, hogy mind héten csak egy részt néztek meg. Nevet kb egy év mire elolvassa az ember, de a hatás ugyan az lesz mint a mostani harcoknál. Rengeteg szál van, és egyikük sem harcol 1-2 képnél többet, és az erejük bemutatása nagyon lassú.

Pontosan. Én is fejtegettem ezt pár hete. Mindenesetre úgy gondolom, hogy Dressrosa után le fog térni erről a sémáról, mert elméletileg rögtön olyan nagy akadály kerül eléjük (legyen az akár Big Mom, akár Kaido), ami már nem összeegyeztethető a Grand Line első felében folytatott menettel. Huh, remélem érthető, hogy mire gondolok, egy kicsit hülyén fogalmaztam meg.
Water 7 meg Eneis Lobby sztem több, mint 100 fejezet volt, nem? Na az már tényleg rohadt hosszú volt.
Az az érdekes, hogy én csak nemrég értem utol a mangát, de nekem teljesen élvezhető heti adagokban is. Valahogy mindig hozza azt a szokásos minőséget, néha (fogjuk rá, minden negyedik-ötödik fejezet) meg egészen kiváló. Talán egy kis türelem kell hozzá, én meg türelmes ember vagyok... Egy nagyon-nagy történetet kapunk hétről-hétre apró adagokban.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 16, 17:24:23 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4551 Dátum: 14 dec 16, 17:44:50 »

Bellamyt nem hiába mutatja ennyire Oda, biztos nagy dolgokat akar vele kezdeni->Szalmakalapot adni a kis kobakjára Nevet Legalábbis remélem. Luffy sajnos, vagy nem sajnos egy túl jószívű és naiv karakter, aki már barátjaként tekint arra, aki 2-3 éve szó szerint meggyalázta őt. Egyszerűen nem nézi jó szemmel, hogy Bellamy mennyire szenved és ragaszkodik a velejéig romlott Doflamingohoz. Akárki akármit mond, én még mindig nem unom ezt a szálat és eddig egyik ilyen lelki őrlődés se jött be ennyire, mint ez. Igen, még Robiné sem! Pedig az is istenkirálycsászár volt. Na meg ott Usopp is.

Az meg, hogy Shurururu ellen egyszer besült teljesen oké.Az erőt sokszor felülírja a leleményesség és a taktika de ezzel nincs is semmi baj.+ shiruru nem volt akárki.

Véégre!!! Valaki más is leírta ezt rajtam kívül, köszönöm Assasino!  bow
Smoker meg tényleg szánalmas, bár izgalmas harc lenne közte és Bellamy között  smirksweat Szerintem már Nami is elverné őket és ehhez nem kell sokat túlozni, egyszerűen szánalmas miket szerencsétlenkedik Fehérvadász-ja' a TJ óta.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4552 Dátum: 14 dec 16, 17:50:48 »

Miért szerencsétlenkedik Smoker? Kikapott Vergotól. Ennyi. Ja, meg Doffytól. Akik nála mind sokkal-sokkal erősebbek. Ráadásul Vergo ellen csak a szívét akarta. Most komolyan nem értem, kifejthetnéd.
Abban viszont egyetértek, hogy én nagyon örülnék neki, ha Bellamy csatlakozna. Ereje is van (mondhat akárki akármit), és megváltozott. Jelenleg nem látok nála alkalmasabb karaktert. Igen, még Jinbei sem alkalmasabb nála, sztem.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4553 Dátum: 14 dec 16, 18:04:41 »

Így belegondolva Smoker már a TJ előtt sem volt nagy szám. Mondj CSAK 1 komolyabb és eredményesebb harcát.
Az időugrás után meg... most tényleg részletezzem? Oké. Ránézésre ő is nagyon kigyúrt és erős lett, ráadásul megtanította a támadó hakit is mindennek a tetejében vice-admiral lett. És ugye mondanom se kell, hogy egy erős logia gyümivel rendelkezik. Na, és akkor mit láttunk? Labdába se rúgott Law ellen, aki régen "csak" szupernova volt, most meg Shichibuki lett. Oké, nem muszáj legyőznie, de akkor is, Law meg sem izzadt bakker...  Ezek után még szép, hogy Doflamingo ellen esélye nem volt kb.
Vergot viszont illett volna legyőznie. Jó, nála volt a szíve, de ezt valahogy más úton kellett volna megoldania Odának, mert így tényleg kicsinálta Smoker karakterét. Pedig anno én is nagyon imádtam Füstit.
Jon97: Örülök, hogy neked is tetszene Bellamy Mugiwaraként. Mosolyog

Jinbeitől meg én egyáltalán nem vagyok elájulva. Jó fej, erős meg minden, de nem illik a szalmakalaposok közé, hiányzik belőle a hülyeség. Jó, Nami meg Robin is általában inkább komolyabb, de ők is szoktak néha poénosabbra venni a figurát és jól is áll nekik, de Jinbeinek... Szerintem csak kicsinálná a karakterét Oda. Maradjon inkább szövetséges AZ EGÉSZ GYOJIN-SZIGETTEL! Csináljanak egy Neo-Neo Nap kalóz bandát és majd a nagy háborúnál, ahol jönnek a Kuják is meg feltehetőleg Don Chinjao és Bartolomeo bandája is, Jinbeiék is segítsenek, mint Fehérbajusz sok szövetségese Nevet Bár én Bartolomeot is szívesen látnám Mugiwaranak, de nem hiszem, hogy egyszerre két új tagot rakna be Oda (bár akkor itt helyben megenném a kalapom!!!), szóval akkor már inkább Bellamy. Bartonak úgyis van legénysége, bár igazából Frankynek meg Usoppnak is úgy-ahogy volt, szóval ez nem feltétlen akadály Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 16, 18:09:57 írta Csabi28 » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4554 Dátum: 14 dec 16, 20:20:46 »

Én teljesen bírom Jinbeit.Ha minden utálatomat Bellamyval szemben eldobom és még a tisztábbnál is tisztább lappal indít nálam akkor abban az esetben el tudom képzelni a csapatban ha csinálni is fog valami értékeset.Ez mondjuk igaz minden tagra.Lényegében a jövendőbeli mugiwara tagokkal kapcsoaltban annyi a kikötésem, hogy hasznosak legyenek és vigyék előre a csapatot és ne csak kaktusznak jöjjenek mint sokszor Robin, hogy van de minek.Mint ahogy mondtam, nekem már mindegy, hogy Bellamy vagy Aokiji, csak legyen hasznos.

Egyébként most ahogy ezeket a dolgokat leírtad a sok szövetségessel meg a végső csatával kapcsolatban előjött belőlem a vad OP fanboy (biztos vagy benne, hogy nálad is amikor írtad Nevet ) és elkezdtem gondolkodni rajta, hogy ez még milyen lenne de közben rájöttem, hogy nem is kell olyan messzire menni.

Elképzeltem azt, hogy Big Mom emberei elkapták namiékat meg a Sunnyt és elvitték Big Momhoz (aki én úgy szeretném ha éppen akkor a tengeren tartózkodna és nem egy szigeten, valamiért jobban favorizálnám mivel arra emlékeztet amikor Shiki és Roger küzdöttek valamint akkor nem lenne az mint minden arc-ban, hogy én most az 5. palota szintről harmadszorra is vissza zuhanok az elsőre és újra vissza kell küzdeni magam) és az újdonsűlt szövetségesek pedig mennének megmenteni őket Kyrosékat kivéve mert ugye ők csak az országukban maradnak.De az összes többi szövetségesük menne velük ami most már eléggé sok ember és még Jinbei is befutna.Elkezdődne a harcuk Big Mom-al de Luffyék eltévednének ugye és ők csak késve érnének oda ikszdé arra is gondoltam, hogy út közben ők Kidékkel is összeakadhatnának akik szintén Big Momért mennek de mielőtt odaérnének Luffyék legyőzik őket.(hogy ne azokat az összeállításokat írjam mint eddig akkor inkább úgy képzelem el, hogy Luffy vs Kid, Zoro vs Apoo és a többiek hawkins ellen most a részletekbe annyira nem akarok belemenni mert most nem fontosak, mondjuk még ott van Kid első tisztje is aki ellen ismétlem, Zoro lesz bejátszva 1v1-be elsírom magam.Na és akkor ők is megérkeznének a csatatérre és mehetne egy tényleges háború.Persze Saboék ide ne jöjjenek mert szerintem ezt egy ilyen ember segítsége nélkül kell elérniük.Még egy Luffy/Zoro raget is elképzeltem ahogy megérkezésük után meglátják az elfogott Sanjit és társait, Zoro lendületből kettévág néhány hajót meg Luffy is bezúz jó néhányat egy gatlingal  Ördögi majd ott teremnek, hogy kiszabadítsák őket.A nagy kaszabolás előtt pedig benyomnak mind a 2-en ilyen RAGE módban egy "OUTTA MY WAY"-t mint Sabaondyn Sanji meg Zoro  Ördögi

Na de ez csak egy kis játék volt a gondolataimmal részemről de amibe jobban belegondoltam az az, hogy hogyan lehetne mindenki értékesíteni a csapatban egyszerre?  Gondolkozik Hümm-hümm

Vegyük példának ezt a háborút.
Zoro Sanji Luffy egyértelműen harcolna valahol, de én Choppernak is ezt adnám annak ellenére, hogy ő orvos (persze az óriás formában+ még Franky is ki küldeném a harctérre miután lőtt néhányat a király ágyújával  Kúl.
Ezalatt a többiek a hajóról supportolnák őket.
Nami irányíthatná az egész égboltot és az időjárást (ezzel mutathatna valamit a 2 évből) ami nem kis support lenne a csapatnak valamint navigálná a saját "flottájukat" abban a viharban amit ő maga keltett és az ellen ezt nem lenne képes végrehajtani már ezzel is sok hajót ki lehetne ütni.
Usopp feladata magától értetődő.Ki kell lőnie mindent a hajóról egy hatalmas csúzlival Nevet Most már hakija is van úgy,hogy nagyon jól ki tudna segíteni embereket akik bajban vannak vagy csak egyszerűen kilőni az ellent.
Robin pedig védhetné a hajót az óriás kezeivel, adhatna annak szárnyakat vagy tudom is én Nevet a képessége infószerzésre tökéletes, valamint ha random ellenfelek gerincét eltöri az sem piti, pláne ha sokkal csinálja.Az infószerzés mondjuk menne Brooknak is.
Na Brook, őt is valahogy úgy képzelem el, hogy azokkal harcol akik támadják a hajót vagy éppen átugrik 1-1 hajóra és az ottani legénységet püföli, igen csak a legénységet, az is nagyon szép eredmény ha eléggé sok hajót meg tisztít, persze lehet a legénység között is több egyedi ember mint anno Enies lobbin a rozsdaember de itt azon lenne a hangsúly, hogy nem egy adott ember ellen küzdjön pl egy tiszt vagy valaki ellen.Valamint ha a lelke kiszáll a testéből az az információhordozást is segíti az emberek között meg lehet nem lesz DenDenMushi minden egyes embernél.

Feltételezzük, hogy betársul Jinbei.
Nem csak az eget uralnák ők (Nami) de valamilyen szinten a vizeket is.
Azért egy sima Gyojin is eléggé bika a vízben, nem hogy Jinbei.Így ha egy gyümihasználó a vízbe esne azt simán kimenthetné valamint a viharhoz hasonlóan generálhatna óriáshullámokat vagy akár hajókat boríthatna mivel tudjuk, hogy képes ilyesmire, sőt!

Bellamyt ha meg már ennyire favorizáljátok ő is sokat segíthetne a képességével ha meg emberelné magát.

Persze ezeknek a "feladatoknak" az ellenére későbbiek folyamán mind kaphatnának 1v1-ben ellenfelet csak én így képzelem ezt el, kicsit hasonlóan mint anno Moria elleni csapatmunkát, amit mondanom sem kell ,hogy mennyi imádtam  >.<#

Az erő sem minden de azért ha ezek az emberek kihasználnák a képességeiket/megmutatnák azokat meg még össze is dolgoznának még olyanokat is legyőzhetnének akik erőben jóval felettük vannak, és még nem beszéltünk a szövetségesekről.

De egy szó mint száz, a hsz-d nagyon megihletett és nagyon sok epic jelenet lejátszódott a fejemben Nevet

bocsi a hosszú hsz-ért és ha valahol hülyeségeket írtam, kicsit hikomat vagyok edzés után 2 töri tétel közt ikszdé
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #4555 Dátum: 14 dec 16, 20:36:18 »

Amiket írtál igen epic lenne Nyelvesít  Csak annyit változtatnék rajta, hogy ne legyenek elfogva Sanjiék Nevet    Szerintem Ceaset elveszik tőlük de ők sértetlenül megússzák  Gondolkozik   
És én nagyon de nagyon ellene vagyok Bellamy csatlakozásának..  Gyenge mert nem nagy kunszt valakinek fájdalmat okozni ha ő csak áll egyhelyben..  Chopper dettó óriás formában ha ugyan úgy beleüt Luffyban fájt volna Neki..  és ez igaz minden tagra úgy hogy emiatt nem erős valaki Mosolyog   Bartolomeo pedig "feláldozta" magát amikor Luffyt védte, PLUSZ Robin maga mondta, hogy mi szalmakalaposok is ugyan így érzünk Luffy iránt ahogy te..  úgy hogy nekem nem kell több indok amúgy is sokkal egyedibb karakter és több színt vinne a csapatba mint a szuper menő rugós gyümölcsös Nyelvesít   és ahogy írtátok attól hogy van legénysége semmit nem jelent Frankynak is volt
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4556 Dátum: 14 dec 16, 20:41:37 »

Érdekes felvetés Asasino Mosolyog Én is remélem, hogy majd valami bitang epik csapatmunkát láthatunk a Yonkou ellenes harcoknál és sok szövetséges részt fog venni rajta.  Mint ahogy te is írtad, a Moria és Oars elleni fight tényleg gyönyörű összjáték volt Nevet Nekem a 2. nagy kedvencem a One Piece, szóval gyakran elfantáziálok az ilyeneken én is Nevet
Általában az alig mutatott karakterek a legérdekesebbek nem meglepő módon. Crocodile, Kid és Moria már nagyon érdekel (akármit is mondott Doflamingo, tuti, hogy életben van Nevet ).
Visszatérve Bellamy csatlakozására. Még mindig NAGGGYON örülnék, de ugye Luffy minden tagjának van egy "mestersége" a verekedésen kívül. Oké, Zoróé inkább tényleg csak harcra jó, de Nami-namigál, Usopp-mesterlövész meg bütyköket készít, Sanji-Főz, Chopper- gyógyít, Robin-történész, Franky- hajóács és elsőszámú robot készítő, Brook pedig muzsikus Nevet És akkor mi lenne Bellamy? Box zsák? ikszdé Tudom többször írtatok már itt erről, de én se tudnék már olyan "állást" elképzelni, amire még szüksége lenne Luffy-éknak. Báááár, Jinbei is csak veredésre jó szinte. De arra nagyon Nevet Ha tényleg csatlakozni fog, akkor valóban felborul a szörny trió és szegény Sanji esne ki szerintem. Luffy-t és Zorot egyértelműen erősebbnek látom Jinbei-től, de Sanji még egy döntetlent sem hozna ki ellene :/ Pedig én a szőke szakácsot is imádom.

Ja, és a jelenlegi történésekhez annyit fűznék hozzá, hogy miért is nem Zoro harcol Dofi ellen? Az utóbbi kb semmit nem érne, úgy vágná el Zoro a damiljait, mint kés a vajat Nyelvesít Nem azt mondom, hogy könnyedén legyőzné Dofit, mert ez hülyeség, de sokkal esélyesebb lenne ellene, mint Luffy. Szóval akkor miért is nem ő harcol? Mert nem ő a főszereplő... És a főellenséget a főhőnek kell legyőznie, még ha belehal is... Ebben is újíthatna Oda, mert a gyojin-sziget ívben már szinte ott könyörgött a lehetőség erre, amikor Zoro szépen megvágta Hodit a víz alatt Nevet A VÍZ ALATT! És még utána is mennyit szenvedett. Kár, hogy nem merte ezt az újítást megkockáztatni Oda, pedig szerintem szinte mindenkinek tetszett volna. Asszem van a 4. vagy 5. movie, ahol úgy-ahogy tényleg Zoro győzi le a főellenséget, de az csak filler sajna. Na de sebaj, majd Wano országban hátha megkapja a neki kijáró rivaldafényt Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 16, 20:48:49 írta Csabi28 » Naplózva

Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #4557 Dátum: 14 dec 16, 21:15:19 »

Jinbei ereje nagy de Sanji de százszor gyorsabb ezért úgy gondolom nyerne, és különben sem láttuk még Sanjit teljes erőből harcolni, attól h Vergo megrepesztette a csontját (sehol nem találtam olyat hogy eltört-e volna) attól simán lehet erősebb mivel ő eltudta rúgni, Smoker pedig hakival sem tudta arrébb billenteni őt Nyelvesít  plusz szerintem hakija sincs Jinbeinek, legalábbis Akainu ellen nem tudott használni azóta meg sztem nem edzett semmit de kitudja.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4558 Dátum: 14 dec 16, 21:34:04 »

Nem kell feltétlen Zoro, szerintem Luffyn kívül bárki verné le a főellenséget (reálisan persze) az tetszene a közönségnek.

Igen Gyojinéknál én is csak néztem amikor a főbosst Zoro ahogy írtad VÍZ ALATT picsázta.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4559 Dátum: 14 dec 17, 07:51:18 »

Jinbei ereje nagy de Sanji de százszor gyorsabb ezért úgy gondolom nyerne, és különben sem láttuk még Sanjit teljes erőből harcolni, attól h Vergo megrepesztette a csontját (sehol nem találtam olyat hogy eltört-e volna) attól simán lehet erősebb mivel ő eltudta rúgni, Smoker pedig hakival sem tudta arrébb billenteni őt Nyelvesít  plusz szerintem hakija sincs Jinbeinek, legalábbis Akainu ellen nem tudott használni azóta meg sztem nem edzett semmit de kitudja.

Dehogynincs, amikor Ace ellen harcolt (még az elején), már akkor használta a hakit, másképp esélye se lett volna egy logia ellen, aztán amikor Luffy és Jinbei összevesztek (Hodi miatt) ott is használhatta a hakit, mivel Luffy megjegyezte h megérezte Jinbei ütéseit....
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 17, 07:54:10 írta jasek89 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 302 303 [304] 305 306 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!