24 máj 19, 14:27:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 299 300 [301] 302 303 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011398 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #4500 Dátum: 14 dec 11, 18:35:13 »

Szóval Luffy hagyta magát és most máshogy alakult mint pár éve...Ezt most megértem, hogy azért kapta be a támadást, mert már barátjának tekinti Bellamyt, de remélem nem lesz elhúzva sokáig és a következő fejezet végére már nem lesz útban Bellamy.

Na és mi történik? Végre elkezdenek hullani a tisztek. Köszönöm Oda!  bow Már épp ideje volt már. Remélem a következő fejezet végére már csak Kyros-nak Franky-nek, Robin-nak és Zoro-nak lesz ellenfele. Majd ha ők végeztek akkor már végleg Luffy-é a terep. Nekem is az az érzésem, ahogy itt már írták, hogy ez hajazni fog a Gyojin sziget végjátékhoz.

Tényleg nagyon örültem a fejezetnek, de már csak azt tudom mondani, hogy siessenek és győzzék le a maradék ellenfelet, mert már kell egy kis környezetváltozás.  Nevet

Most a borítósztori is elkezdett érdekelni. Remélem a következő fejezetben már kiderül, hogy ki az az árny.

Ha jól láttam még nem rakta ki senki. Megjelent a 76. kötet borítója:
http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20141208034723/onepiece/images/e/e6/Volume_76.png
Az újításokat még meg kell szokni, de szerintem egész jó lett. Doffy-t nagyon hiányolom róla. Már jó hosszú ideje megy az arc de Doffy még csak egy köteten van rajta..
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #4501 Dátum: 14 dec 11, 20:09:23 »

Az is szép lenne ha Zoro kettévágná a kalitkát, de nekem támadt egy gondolatom: Law Room alatt kettévágta hakiember Vergot, akkor elvileg a kalitkát és széttudná, igaz van egy olyan érzésem hogy ilyen állapotban egy akkora Room az életébe kerülne.

A borító nem tetszik, egyetértek az elöttem szólóval, miért csak jókat tesznek rá? Szerintem ehhez a kötethez a legjobban az illet volna ha 2 nagy fejben ott van rajta Law és Doffy alattuk meg a többi szereplő kissebbe, mivel ez a kötet eléggé róluk szólt.

Ennek a kolosszeumiak vs tisztek váltásnak örülök, jó látni hogy ők is teszik a dolgukat, elég erős ellenfeleik vannak. A következő hetekben ha azt nézzük talán logikus hogy maradunk itt, inkább mint Balfék Bellamy kalandjait...
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4502 Dátum: 14 dec 12, 13:47:35 »

A jelenlegi fejezetek a kövi kötetbe mennek majd. Értelem szerűen nem a legújabb fejezetek adják ki kötetben.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4503 Dátum: 14 dec 13, 12:26:35 »

Nagy csalódás volt ez a fejezet... most tényleg ezt kaptuk 2 hét várakozás után?
Jó, volt pár dupla oldal, de akkor is nagyon rövid lett ráadásul az egész elment ilyen felesleges jelenetekre. Zoronak már rég le kellett volna vágnia Pikachut, nem értem miért kell ennyire kínlódni vele, egy harcot se húzott még így el Oda.
Bellamy szépen felébresztette a Hakit, de már kezdem azt érezni, hogy nem is olyan nagy szám ez a képesség, mert minden jött-ment használja már... Így visszagondolva tök korrekt volt a Caesar elrabolós fillerben az állatok hakizása...
Hajrudin kicsit se hatott meg, de legalább "elintézte" Machvise-t... Csak... Buffalot és Sugart is 2szer kellett legyőzni, szóval lehet még visszakacsint a drága kövér barátunk.
Sajnos erre a fejezetre csak egy 2/5-öt tudok adni, ennél még a tontatták és Manchelly hercegnő kapcsolatával is jobban jártunk volna.
Egyébként eszembe jutott egy érdekes teória. Gladius ugye robbantó gyümölcsöt evett, csak úgy, mint a Baroque Works Mr. 5-ja. Oké, az egyik a Pamu Pamu no mi, a másik pedig a Bomu Bomu no mi, de nagyban hasonlítanak egymásra. Most meg ez a Machvise nagyon hajaz Miss Valentine Kilo Kilo no Mi gyümölcsére, csak ott 10 tonnáig lehetett növelni a súlyt, most meg Vise 10 000 tonnáig tette. Tehát Dofi 2 emberének képessége majdnem teljesen ugyanaz, mint Croco-boy 2 emberének a képessége. A háborúban láthattuk, hogy Doflamingo és Mr. 0 között volt valami kapcsolat (a shichibukai-ságot leszámítva) és ugye jelenleg is kóborol valahol Crocodile Mr. 1-el, de hogy mit akar belőlük kihozni Oda, az eddig teljesen érthetetlen.
Szóval a 2+2 képesség nagyon hasonlít egymásra és megfordult egy olyan a fejemben, hogy Dofiék megkeresték és megölték Mr 5-éket és akkor a gyümijük újraterem, de One Piece wikia olvasása után kiderült, hogy mégsem ugyanaz a 2 képesség. Kérdem én, most akkor valami mesterséges gyümölcs, tehát a Smile van a háttérben (bár azzal csak Zoant lehet kopizni elvileg), vagy Oda kezd kifogyni az ötletekből és most a régi képességeket hozza vissza egy kis átalakítással? Meg amúgy Vise a wiki szerint is valami parameciát evett, de erre eddig nem derült fény, hogy konkrétan melyiket. Szerintetek?
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4504 Dátum: 14 dec 13, 12:48:45 »

Ezen az ezt kaptuk két hét után dologhoz majd hozzászoksz. Szinte mindig ez vanXD
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 13, 15:26:48 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #4505 Dátum: 14 dec 13, 13:11:13 »

Nekem csak 2 bajom volt a fejezettel:
Az egyik, a Zoro- Pica csata: Túlságosan el van húzva ez a csata.
A másik hogy Bellamy is kapott Hakit, bár ezt meg lehet azzal magyarázni, hogy Doffy megtaníttatta rá, bár ezt kétlem.

Azonban az hogy bemutassa Oda a Kolusszeumiak csatáit szükséges szerintem, mert mikor majd Luffy Kurohigevel háborúzik, akkor ők lesznek azok akik Luffyt támogatni fogják (mint szövetségesek), és most ez egy jó alkalom lehet bemutatni az erejüket, és a képességeiket, meg hogy bíznak Luffyban.
Sőt később még feltűnhetnek segíteni majd Luffyéknak, egy két dologban. Nem olyan hatalmas tettek lennének, csak kis apró de fontos dolgok.
Az a fontos hogy ha tényleg olyan szövetségesek lesznek mint Shirohigenek voltak Jozuék akkor nem szabad őket teljesen elfelejtenie Odanak, hanem ők is kellenek majd alkalmanként segítségnek.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 13, 13:15:45 írta Oswald » Naplózva
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #4506 Dátum: 14 dec 13, 14:46:11 »

Kétlem, hogy Bellamy-t tanította volna bárki is. Lehet, hogy eddig is megvolt neki, csak nagyon halványan. Valószínűleg a sok adrenalin(?) miatt hozhatta elő ilyen szinten. 
Naplózva
Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #4507 Dátum: 14 dec 13, 15:02:01 »

Kétlem, hogy Bellamy-t tanította volna bárki is. Lehet, hogy eddig is megvolt neki, csak nagyon halványan. Valószínűleg a sok adrenalin(?) miatt hozhatta elő ilyen szinten.  

Azért is írtam, hogy lehet Doffy tanította, de ezt kétlem.

Amúgy még kb. 7 karc van hátra + Doffyék + Bellamy.
Ezt a 7 harcot kb. 4-5 fejezet alatt szépen le lehet vezetni, utoljára Picat hagyva, akit Zoro kettévághatna a Kalitkával együtt. És majd a kalitka átvágásával együtt vissza is lehetne menni Doffyékhoz.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 13, 15:12:03 írta Oswald » Naplózva
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #4508 Dátum: 14 dec 13, 17:34:30 »

Kétlem, hogy Bellamy-t tanította volna bárki is. Lehet, hogy eddig is megvolt neki, csak nagyon halványan. Valószínűleg a sok adrenalin(?) miatt hozhatta elő ilyen szinten.  

Azért is írtam, hogy lehet Doffy tanította, de ezt kétlem.

Amúgy még kb. 7 karc van hátra + Doffyék + Bellamy.
Ezt a 7 harcot kb. 4-5 fejezet alatt szépen le lehet vezetni, utoljára Picat hagyva, akit Zoro kettévághatna a Kalitkával együtt. És majd a kalitka átvágásával együtt vissza is lehetne menni Doffyékhoz.

Nem hinném ,hogy átvágja.  Még egy meteor sem bírta szétroncsolni amit Issho lehozott az űrből  Gravity Gravity (?) Fruit-tal... amin mondjuk röhögtem ,mert akkora mozgási energiája lenne ,hogy minimum egy lyukat kellett volna ütnie.  Nevet

Amúgy szerintem a kalitka fenntatása mellett meg lehet gyengülve  Doffy.. Vagyis ez lenne a logikus... Egy ekkora struktúra fenntartása sokba kellene hogy kerüljön. Az ő ereje sem végtelen..
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 13, 17:36:01 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #4509 Dátum: 14 dec 13, 18:27:44 »

Azért, mert egy meteor nem bírta szétroncsolni nem egyenlő azzal, hogy Zoro nem tudja szétvágni.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4510 Dátum: 14 dec 13, 18:54:59 »

Az a fontos hogy ha tényleg olyan szövetségesek lesznek mint Shirohigenek voltak Jozuék

Jozuék nem Shirohige szövetségesei voltak, ők is shirohige bandájába tartoztak.
Naplózva
Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #4511 Dátum: 14 dec 13, 19:03:50 »

Az a fontos hogy ha tényleg olyan szövetségesek lesznek mint Shirohigenek voltak Jozuék

Jozuék nem Shirohige szövetségesei voltak, ők is shirohige bandájába tartoztak.

Bocs. Rosszul emlékeztem akkor.
Akkor mint Doma, Squard, Little Oars Jr., stb.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4512 Dátum: 14 dec 13, 23:03:36 »

Szerintem innentől nagyon sokan fognak hakit használni. Engem nem zavarna. Sokkal inkább zavar az, hogy egy csomó mindenkinek megvan a király akarata...Doflamingo még oké, na de még Don Chinjao is...ráadásul az öreg azt mondta, hogy rengetegen vannak még az új világban. Hát nem tudom. Azért olyan nagyon sokan ne legyenek.
Amúgy nem tudom, hogy sokan miért ennyire türelmetlenek. Persze, rohadt hosszú ez az arc, de ha belegondoltok, mit lehetett volna, vagy mit lett volna érdemes kihagyni? A tontattákat? Még nem tudhatjuk, lehet, hogy Marshellynek fontos lesz a képessége.  Hosszú szál, de szerintem nagyon jó. Volt már jobb is persze, de a timeskip óta messze a legjobb szál.
Engem érdekel Hajrudin, és (ahogy mondta már valaki) örülök, hogy végre másnak is meg lett mutatva az erős akarata, a jelleme egy kicsit ki lett domborítva. És remélem a többiek harcát is láthatjuk, legalább egy 1-2 fejezetben. Aztán jöhet Franky, Robin és Zoro, ill. Kyros, és a végén Doflamingo. Nem kell elkapkodni a végét, csak azért, mert már mindenki vmelyik Yonkout várja.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #4513 Dátum: 14 dec 13, 23:49:24 »

Igen az a baj, hogy Oda ezzel a Dressrosával túl sok szálat erőszakolt be az ívbe, és az ő, jellemzően agyonmagyarázott, lassabb, részletesebb történetvezetésével nagyon el van húzva az egész. Ha engem kérdeztek, én a tontattákat hagytam volna ki, de ki tudja, lehet még tényleg lesz valami fontos szerepük a történetben, nem csak egy PH-s nagyra nőtt gyerekek lesznek.
Én már lazán kinézem, hogy 800. fejezetig akarja Oda Dressrosát vinni.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4514 Dátum: 14 dec 14, 01:38:47 »

Háát..éppenséggel benne van, de szerintem 15-20 fejezeten belül lezárja. 10-12 fejezet harcra számítok még, aztán még pár fejezet buli. Gondolom a harcok után mutat egy-két nagy dolgot a világból (tengerészet, Feketeszakáll, Crocodile, Yonkou, nemtom, sok minden van), meg remélem megmutatja majd a világ reakcióját erre az egészre.
Tényleg, szerintetek fog nőni Luffyék vérdíja? Illene már...
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 299 300 [301] 302 303 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!