24 máj 19, 16:05:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 298 299 [300] 301 302 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011521 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #4485 Dátum: 14 dec 10, 21:21:24 »

Hát, én nem a "vicceid" miatt járok fel fórumra nap mint nap. Én ne nem kell aggódnod, nem "tapostál a lelkembe".

Nos, ez az a tipikus pillanat amit komolyan is gondol. Értsd: ".. a Gyojin-sziget az én területem lesz!!!" Szóval nem csak legyőzi majd Big Mom-ot hanem a lobogóját is oda fogja majd adni, ezzel védelmet adva nekik, illetve újból és újból visszatér ha vmi baj lesz. + ez lesz az Ő első területe. Vagyis ez egy nagy lépés lesz a sztoriban.

Erről a folytonos édességevésről az jutott eszembe, hogy köze lehet a démongyümölcséhez (valószínűleg van neki), bár fogalmam sincs, hogy milyen gyümölcs lehetne az...  Vagy szimplán szeret zabálni.

Yey~ 300. oldal!
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 10, 21:24:38 írta klozo » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4486 Dátum: 14 dec 11, 12:16:47 »

http://www.mangapanda.com/one-piece/770

Rawot nem linkelünk, mert az spoiler.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4487 Dátum: 14 dec 11, 12:17:16 »

http://www.mangapanda.com/one-piece/770

Rawot nem linkelünk, mert az spoiler. Annak is van témája.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4488 Dátum: 14 dec 11, 12:25:40 »

Szépen potyognak ki Dolffy emberei a játékból, remélem az a fúrófej is leveri lazán azt a G-s öreggyúrmát.....

Bellamy-t meg remélem ezek után elp*csázza Luffy, mert ez már tényleg szánalmas amit művel (Bellamy)....



UI.: sorry Hiei D. Legend a raw-ért
Naplózva
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #4489 Dátum: 14 dec 11, 13:10:27 »

Ginre (Don Krieget követte az utolsó percig) emlékeztet Bellamy,amúgy ez is egy újabb teszt Luffynak ,hogy át tud-e gázolni a "barátain" ha muszáj. Ezt Zephry is mondta neki a Z filmben ,hogy vannak áldozatok és döntések amiket meg kell hoznia majd ha Pirate King akar lenni..
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 11, 13:13:07 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4490 Dátum: 14 dec 11, 15:22:24 »

Ez valami minősíthetetlen fejezet volt.

Most még Zoro szövegeit sem tudtam értékelni az utolsót kivéve, azon majdnem elmosolyodtam.

Luffynál arra számítottam, hogy valami olyat betol, hogy "jó ha így határoztál nem tehetek mást.." és beleépíti a padlóba Bellamyt.Erre nem, hogy megüti hakivel amit ha jól láttam Luffy is hakival hárított de, hogy meg is érezze Luffy az mi??Bellamynak el kellett volna törnie a hakis keze ( ikszdé ) .

a fejezet többi része meg...A címtől már izgatott lettem, hogy valami régi Elbafi óriásokról kapunk hírt de már a 2. oldalon eszembe jutott, hogy van Hajrudinunk is.

Nem lenne ezekkel az apróbb harcokkal semmi baj csak nem itt van a helyük. Sok már megtörtént dolog előtt kellett volna ezeket bejátszani.

Zoro harcának további húzását látva meg azt hittem, hogy kitérek a hitemből.Ki lett jelentve, hogy Pica ereje a közelében sincs. Vágja ketté Zoro Dressrosát vagy valami mert nagyon felidegesít a harcuk húzása.
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #4491 Dátum: 14 dec 11, 15:37:59 »

Picit azért zavar, hogy Luffyt "legyengítik".. Bellamy megjegyezte még az arénában, hogy Luffy hakija messze a Colossueumi versenyzők fölött van. Erre Bellamy megsebzi Luffyt hakival...nem érdekelnh visszafogja magat ellene. Legalabb ezt kivédhette volna lazán. Nem is értem komolyan mondom...
Zoro szerintem nagyon badass volt az utolsó betolt szövegével:D Lehet kettévágja az egész kalitkát..sőt, nagyon valószínű..
Naplózva

iiHALA MADRID!!
virgitto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 75


Unicorn Wizard


« Válasz #4492 Dátum: 14 dec 11, 15:46:53 »

Csak engem emlékeztetett Pica nevetése pikachura?

Zoro szerintem meg ne vágjon ketté semmi nagyobbat pár épületnél, nem kell minden jó shonennek átmennie értelmetlen saiyan god-ba mert akkor már tényleg nem lenne egy értelmes harc se.
Naplózva

My horn is my strength and my strength is my power
And my power is my horn and my horn is my d**k
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #4493 Dátum: 14 dec 11, 16:40:36 »

Hét ez a Bellamy dolog kezd engem is felhúzni. Mindegy ki mit mond, hűség ide vagy oda ez szánalmas. A hűség mint fogalom is egy kicsit hülyeség. Nem máshoz kell hűségesnek lenned, hanem magadhoz. Persze ha Bellamy ezt maga miatt teszi akkor ok, így határozott.
Ránézésre Luffy annyira nem érezte meg. Azért Bellamy-ban volt lendület rendesen és teljesen tiszta ütést vihetett be. Az utolsó képen amikor csak Luffy hasát látni ránézésre nem sok hatása volt így sem. Azért örülök ennek a realitásnak. Nem az van, hogy lepattan egy ütés róla mert ő már az isten. Anno Fehérbajusz is elég szépen megtántorodott egy két ütésnél. Pl mikor Akainu találta el.

Zoro lassan rendezhetne valami szép jelenetet. Pár épületnél ne vágjon fel többet? Az a baj, hogy pár épületet már Mr1 ellen is simán felaprított azóta meg eltelt némi idő.  smirksweat
Csak nézzük meg Mihawk-ot a Marinefordi háborúban. Mikor egy hegynyi méretű jeget levágott. Zoro is amikor a Pica szobort kettévágta az is elég méretes volt.

Amúgy ha Zoro szétvágja a kalitkát az azért is elég durva mert még Fujitora Admirális meteorja sem volt képes kárt tenni benne.

Hát Hajrudin annyira nem érdekelt őszintén megmondva. Sajna mikor Luffy leterítette lazán, onnantól nem igazán érdekel. Bár szövetségesnek még mindig jó lehet.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 11, 17:00:45 írta hagabi » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4494 Dátum: 14 dec 11, 16:43:59 »

Szerintem ez egy nagyon jó fejezet volt. Engem is meglepett, hogy Luffy megérezte az ütést, de azt hozzá kell tenni, hogy alapjáraton el se tudta volna találni valszeg, csak nem ugrott félre. Ráadásul, ha Bellamy csatlakozni fog, nem árt, ha villant valamit.
Engem érdekeltek a sima tisztek elleni harcok is, úgyhogy nekem tetszett a mai rész. Zoro hülyéskedését ki lehetett volna hagyni, mert gyakorlatilag csak ugráltak. De maga a Hajrudin-Mach Vise harc nagyon jó volt sztem. Remélem, hogy a többi tiszt harca is meg lesz mutatva, legalább egy-két (három) fejezetben.
Zoro beszólása meg epic volt. Ezek szerint szét fogja vágni a kalitkát??  Nevet Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4495 Dátum: 14 dec 11, 16:55:39 »

Az első két oldalt leszámítva jó fejezet volt. Végre nem csak a főszereplők mutatnak vasakaratot. ó volt látni, hogy ennek az óriásnak is van tartása és büszkesége. Gondolom ez jellemző lesz szinte mindegyik Elbafira. Zoro viszont irritál nem értem minek bohóckodik. Néha olyan érzésem van, hogy direkt húzzák a harcot, mert titokban terveznek valamit vagy én már nem tudom...
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4496 Dátum: 14 dec 11, 16:59:09 »

Csak engem emlékeztetett Pica nevetése pikachura?

Zoro szerintem meg ne vágjon ketté semmi nagyobbat pár épületnél, nem kell minden jó shonennek átmennie értelmetlen saiyan god-ba mert akkor már tényleg nem lenne egy értelmes harc se.

ez egy rohadt nagy baromság.
A kiöregedett félholt shirohige ereje még mindig kettészelte a tengert és az eget valamint admirálisok ereje egy sziget teljes klímáját meg tudják változtatni, ahogy előttem is írták Mihawk egy laza lendítéssel vágott ketté egy elég méretes jéghegyet.

Ráadásul Roger, aki elvileg erősebb volt mint shirohige fénykorában, még nem is mutatott egy flashbackben sem semmit az erejéből és Dragon se.Valamint a másik 3 Yonko.A legnagyobb játékosok még be sem szálltak és szigetek máris szakadtak ketté.


Zoro mondata tényleg badass volt a végén (mint mindig, Zoro badass) de az inkább arra utalt, hogy a csapat visszafoglalja Dressrosát és nem arra, hogy kettévágja a kalitkát.Bár az első az így is úgy is biztos szóval én az utóbbinak is nagyon örülnék.Imádom Zoro karakterét, ő az egyik olyan karakter ,az összes mangából amit eddig olvastam, akinek nem volt olyan pillanata amit ne bírtam volna, anime más tészta.

Szóval vágja csak ketté a kalitkát de Picával együtt még hozzá gyorsan, de a kalitkavágásnak még nincs itt az ideje az majd akkor fog eljönni amikor a Doffy vs Luffy a végéhez közelít és már nincsen más csata.


Néha olyan érzésem van, hogy direkt húzzák a harcot, mert titokban terveznek valamit vagy én már nem tudom...

egy ilyen magyarázatot rendesen kidolgozva elfogadnék.
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #4497 Dátum: 14 dec 11, 17:21:11 »

Hát én nem emlékszem, hogy Roger lett volna erősebb. Roger nem evett démongyümölcsöt, mert akkor még nem volt. Tehát szerintem akkor volt erős, amikor még nem voltak démongyümölcsök. Egy mostani Fejérbajusz, s egy régi Roger párbajnál Fehérbajusz nyerne.
Elméletileg Roger erős volt, de úgy tudom, hogy olyan mint Luffy, kisebb erővel is sikerül meghódítania városokat.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4498 Dátum: 14 dec 11, 17:24:37 »

Megkérdezhetem, hogy te még is miről zagyválsz? Buggy a kalózkirály hajóján evett démongyümölcsöt. Na jó valószínűleg ,akkor még nem volt király, de gyümölcs már akkor is volt. Az pedig, hogy melyik volt erősebb nem vita tárgya, mert fogalmunk sincsen fénykorukban milyenek voltak.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 11, 17:25:27 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #4499 Dátum: 14 dec 11, 17:27:49 »

Hát én nem emlékszem, hogy Roger lett volna erősebb. Roger nem evett démongyümölcsöt, mert akkor még nem volt. Tehát szerintem akkor volt erős, amikor még nem voltak démongyümölcsök. Egy mostani Fejérbajusz, s egy régi Roger párbajnál Fehérbajusz nyerne.
Elméletileg Roger erős volt, de úgy tudom, hogy olyan mint Luffy, kisebb erővel is sikerül meghódítania városokat.

Volt devil fruit csak neki nem volt.. Maximum nem volt  olyan gyakori, meg még mesterséges devil fruit se volt valószinűleg.  Bár a Great Kingdom fejlettségét sem tudjuk.  Meg azt se tudni mik a devil fruitok valójában.

Amúgy Garpnak sincs és mégis nagyon táp volt fénykorában..  Szóval nem érdemes ezen vitatkozni...  A Devil Fruit önmagában nem jelent semmit. (Kivéve Borsalinónál ,de az ő erejét kicsit "broken"-nek érzem és erre jön rá az hogy egy troll,gondolom van gyengesége ,de nem könnyű rájönni)
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 11, 17:32:54 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Oldalak: 1 ... 298 299 [300] 301 302 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!