24 máj 19, 15:03:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 297 298 [299] 300 301 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011465 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #4470 Dátum: 14 dec 07, 15:54:12 »

De ha nincsennek áldozatok akkor én kérdem én hogy mi lesz az "Újvilág milyen szörnyű gonosz rettenetes veszélyes dologgal"? Meg én valahogy azt is szeretném ha az opnak nem happy endje lenne, sajnos eddig miég ilyen neverending nem igazán volt, és nem is igen lesz...
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4471 Dátum: 14 dec 07, 16:44:08 »

Az OP az a manga, amit nem tudok, és nem is akarok happy end nélkül elképzelni. Ezért szeretem. Minden meg van benne: szomorú sors, kegyetlen élet és világ, rengeteg rohadék, egy korrupt, pénzéhes kormány, bürokrácia. És olyan jó tudni, hogy Luffy az összes rohadéknak szét fogja rúgni a seggét...most komolyan beszélek. Ez így szép, és így kerek. Közben történnek tragédiák, de a főhősök mindig kimásznak belőle, erősebben. Nem túl bonyolult, elvont történet ez. Ezért szeretem. Egyszerűen nagyszerű Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #4472 Dátum: 14 dec 08, 15:09:54 »

10-12 ember az kevés lesz,minden nagy kalóznak 50-100 fős legénysége minimum van + a szövetségesek.. Luffy izomból nem fog leverni egy Yonkot... Még Rogernek is egy  komplett hajója volt 40-50 fős legénységgel.. Shanksnak is sok embere van ,hiába volt Mihawk nagy riválisa ami ugye azt jelenti ,hogy majdnem ha nem olyan erős volt ,mint Mihawk... Persze már az egyik karjánaka annyi ,de még mindig számolni kell vele meg ki tudja mikor lett Yonko ha a karja elvesztése ellenére is az lett később akkor egy szörnyeteg a szörnyetegek közt..   Nevet

Blackbeardnek szerintem már egy komplett flottája lett 2 év alatt hisz Yonko  lett ,biztos sokan csatlakoztak hozzá,mint ahogy Buggyhoz is aki Roger "tanítványa"... Szóval szerintem messze még a vége... Doffy csak ilyen bemelegités még mindig.  + Azért Doffyval se boldogulna Luffy még így sem.. Ne felejtsük milyen szövetségseket szerzett ,mint pl.. Don Chinjao meg egy rakás erős kalóz és ex-katona stb...
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 08, 15:13:31 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #4473 Dátum: 14 dec 08, 17:36:57 »

Szerintem is Doffy csak bemegelegítő.

Na de akkor Sanjiék vajon mit művelnek Big Mommal? És a legrosszabb generáció többi tagja vajon Kaido ellen megy? Én annak örülnék, ha Sanjiék valamit csináltak volna Big Mommal, félid meddig elverik őket, vagy esetleg Sanjiék lesznek szarban és Luffyék majd kiszedik őket. Párhuzamosan a Dressrossa arccal pedig remélem hogy Kaidot is kinyírják. Ne legyen már sok felesleges időhúzás...
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #4474 Dátum: 14 dec 08, 19:06:43 »

Elvileg a Kid&Apoo&Hawkins kalózszövetség célja Big Mom és nem Kaido. Lehet ők segítenek majd be Sanjiéknak, bár erre kevés esélyt látok..
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #4475 Dátum: 14 dec 08, 19:10:56 »

Vagány lenne Nevet Végülis a Kalózkirálynak szövetsegések, vagyis alattvalók kellenek. Kidék is el kell ismerjék Luffyt Nevet

Mondjuk egyetlen egy dologért utálom a One Piecet, de azért nagyon: Luffy egy idióta. Ezt ki nem állhatom, ha kalózkirály akarnak lenni, akkor ennék komolyabb és okosabbnak kéne lennie. Személyiség szempontjából előbb fogadnám el Sanjit kalózkirálynak, még a szoknyapecér hajlamával együtt is. Na de ez van Nevet Luffy is tud komoly lenni ha akar, sose felejtem el az első találkozását Bellamyval, az mindent vitt Nevet
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4476 Dátum: 14 dec 08, 20:17:40 »

az oké, hogy egy csapaton belül van akár több száz ember is de a kapitányon kívüli olyan szintű emberek akik "tisztek" vagy valami ehhez hasonlók sokkal kevesebben vannak.Mennyivel is hosszabb lenne az amúgy is rohadtul hosszú és még a végesehol mangánk ha nem 10 ember harcát kellene kidolgozni 10 emberével hanem 100-t 100al?Shikinek is a több 100 embere mellett csak 3 volt komoly karakter.

Egyébként Don Davido abba belekötnék, hogy inkább Shanks az erősebb mint Mihawk.

A Schichibukai (tuti elírtam) nem mérhető a Yonko-hoz.Csak fehérbajúsz ellen kellett az egész Schicibukai ( igaz, hogy Doffy meg Mihawk fényévekkel erősebbek a többieknél) + kb. az összes 1 forintot is érő tengerész.Az igaz, hogy Fehérbajúsz volt a legerősebb a világon még így "legyengülve" is de nem sokkal maradhatnak el tőle a többiek.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4477 Dátum: 14 dec 08, 20:28:25 »

10-12 ember az kevés lesz,minden nagy kalóznak 50-100 fős legénysége minimum van + a szövetségesek.. Luffy izomból nem fog leverni egy Yonkot... Még Rogernek is egy  komplett hajója volt 40-50 fős legénységgel.. Shanksnak is sok embere van ,hiába volt Mihawk nagy riválisa ami ugye azt jelenti ,hogy majdnem ha nem olyan erős volt ,mint Mihawk... Persze már az egyik karjánaka annyi ,de még mindig számolni kell vele meg ki tudja mikor lett Yonko ha a karja elvesztése ellenére is az lett később akkor egy szörnyeteg a szörnyetegek közt..   Nevet

Blackbeardnek szerintem már egy komplett flottája lett 2 év alatt hisz Yonko  lett ,biztos sokan csatlakoztak hozzá,mint ahogy Buggyhoz is aki Roger "tanítványa"... Szóval szerintem messze még a vége... Doffy csak ilyen bemelegités még mindig.  + Azért Doffyval se boldogulna Luffy még így sem.. Ne felejtsük milyen szövetségseket szerzett ,mint pl.. Don Chinjao meg egy rakás erős kalóz és ex-katona stb...

Mindig is úgy gondoltam, hogy Shanks és Mihawk kb. egyszinten vannak a kardforgatásban. Az a különbség, hogy Mihawk nem tud mást, legalábbis nem számottevőt, míg Shanks nagyon komoly dolgokra képes amúgy is. Azért már nehogy egy Shichibukait egyszintre tegyünk a (talán) legerősebb Yonkouval.
Amúgy ha Don Chinjaoék helyére beteszed Sanjiékat, akkor látható, hogy elbírtak volna egyedül is (+Law) Doffyval.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #4478 Dátum: 14 dec 09, 08:57:58 »

Mikor láttuk Mihawkot izomból harcolni?  Hümm-hümm Amúgy meg 2 Yonko-ról semmit se tudunk még..   Nem írtam hogy Mihawk erősebb Shanksnál és igen a kardforgatásra céloztam.. A kardforgatása valszeg gyengült mivel a kardforgató karját vesztette el, a falshback-ekben mindig azt a kezét használta. Bár ez az One Piece just fck logic...   smirksweat

« Utoljára szerkesztve: 14 dec 09, 09:08:11 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #4479 Dátum: 14 dec 09, 15:10:13 »

10-12 ember az kevés lesz,minden nagy kalóznak 50-100 fős legénysége minimum van + a szövetségesek.. Luffy izomból nem fog leverni egy Yonkot... Még Rogernek is egy  komplett hajója volt 40-50 fős legénységgel.. Shanksnak is sok embere van ,hiába volt Mihawk nagy riválisa ami ugye azt jelenti ,hogy majdnem ha nem olyan erős volt ,mint Mihawk... Persze már az egyik karjánaka annyi ,de még mindig számolni kell vele meg ki tudja mikor lett Yonko ha a karja elvesztése ellenére is az lett később akkor egy szörnyeteg a szörnyetegek közt..   Nevet

Blackbeardnek szerintem már egy komplett flottája lett 2 év alatt hisz Yonko  lett ,biztos sokan csatlakoztak hozzá,mint ahogy Buggyhoz is aki Roger "tanítványa"... Szóval szerintem messze még a vége... Doffy csak ilyen bemelegités még mindig.  + Azért Doffyval se boldogulna Luffy még így sem.. Ne felejtsük milyen szövetségseket szerzett ,mint pl.. Don Chinjao meg egy rakás erős kalóz és ex-katona stb...

Mindig is úgy gondoltam, hogy Shanks és Mihawk kb. egyszinten vannak a kardforgatásban. Az a különbség, hogy Mihawk nem tud mást, legalábbis nem számottevőt, míg Shanks nagyon komoly dolgokra képes amúgy is. Azért már nehogy egy Shichibukait egyszintre tegyünk a (talán) legerősebb Yonkouval.
Amúgy ha Don Chinjaoék helyére beteszed Sanjiékat, akkor látható, hogy elbírtak volna egyedül is (+Law) Doffyval.

Sanjiékat??? Mégpedig kiket ha megkérdezhetem??? Akik nincsennek Dressarosán azok közül is csak Sanji ér valamit, de ő is csak nagyjából egyszinten van a kolosszeumi szövetségesekkel, aki sokan is vannak meg erősek is...
Amúgy meg nem tudom azt se hogy Sanjit miért tartja mindenki annyira húde legendásan erősnek??? Volt ilyen utalás vagy valami? Nem hinném hogy lett volna vmi esélye a Big Mom hajó ellen.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4480 Dátum: 14 dec 09, 18:45:12 »

Oké, majd meglátjuk, hogy mire ment azzal a hajóval.
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 09, 18:45:57 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #4481 Dátum: 14 dec 10, 12:47:35 »

Szerintem valami komikus dolog lesz a Big Mommal...   Majd kidumálják magukat valahogy ,hogy Luffy egy idióta.  Nevet Az egész Luffy hülyeségével indult ,hogy beszólt Big Mom-nak..   
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 10, 12:49:35 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #4482 Dátum: 14 dec 10, 14:48:38 »

Elég irritáló, hogy állandóan full hülyének állítják be őt. Meg miért lenne hülyeség az, hogy megakar védeni egy egész szigetet? Az Jimbei hazája + több barátja is van ott. Ez neki bőven elegendő ahhoz, hogy akár az életét kockáztassa  érte. Ha te ezzel nem értesz egyet, akkor nem tudom, hogy hol voltál az előző 769 fejezetben.
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #4483 Dátum: 14 dec 10, 17:11:21 »

Egyetértek klozoval. Big Mom elakarta pusztítani az egész szigetet, mert nem kap csokit. Ez..hát finoman szólva is elég bugyuta ok. Ha Luffy idióta, akkor Big Mom mi? Erre lehet azt mondani, hogy kegyetlen, de szerintem csak simán idiótaság.
Nem sokat tudunk Big Momról, szinte csak ennyit és azt, hogy nagy valószínűséggel Lola anyja.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #4484 Dátum: 14 dec 10, 19:04:47 »

Off:Na valakinek a lelkébe tapostam.  Mosolyog Amúgy ott volt a  Nevet smiley de ne zavarjon senkit..  smirksweat

Csak arra utaltam ,hogy tipikus Luffys pillanat már megint ,főleg hogy egy Yonkónak szólt be.  A Big Mom témához: Van egy pár elmebeteg  karakter  a mangában, nem meglepő. Meg kitudja milyen cukorkát gyártottak és miért eszi..
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 10, 19:10:06 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Oldalak: 1 ... 297 298 [299] 300 301 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!