24 máj 19, 16:02:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 294 295 [296] 297 298 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011520 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4425 Dátum: 14 nov 27, 17:49:08 »

Egyébként ez buta kijelentés volt Oda  mindig figyelt, hogy épp csak erősebb legyen Zoro ellenfele Sanjiénál ez adta a poénokat köztük. Ezekután így eldobni ezt értelmetlen volna. Szóval nyugodtan tényként elkönyvelhetitek Luffy, Zoro és Sanji közel egy szinten vannak és ez mindig is így marad. Amúgy nem vagyok benne biztos, hogy Sanji nem tartogat-e egy techinkát, amivel agyon verte volna Vergot csak túl kínos használni... Okama techinkát lehet nem használ csak, ha már biztos a halál:D

A mai rész megint csak egy tál időhúzás volt. Már örülnék, ha meghalna Bellamy mert egy dolog büszkének lenni és más hülyének.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 27, 17:49:45 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4426 Dátum: 14 nov 27, 18:20:21 »

Miért imádja mindenki a sablonokat meg kliséket... Ez nem a Naruto meg Fairy Tail amiben sajnos kivan mondva hogy ennek meg annak kell ilyen erősnek lennie meg minden a főszereplőkre van kkihegyezve.

Már nem azért, de ha félretennéd a rajongói elvakultságot, akkor rájönnél, hogy a One Piece is ugyanaz a klisétenger, mint a többi konkurens. Nevet
Sőt, Oda még durvábban képtelen szakítani bizonyos tradíciókkal, mint mondjuk Kishi.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4427 Dátum: 14 nov 27, 18:51:05 »

Egyébként ez buta kijelentés volt Oda  mindig figyelt, hogy épp csak erősebb legyen Zoro ellenfele Sanjiénál ez adta a poénokat köztük. Ezekután így eldobni ezt értelmetlen volna. Szóval nyugodtan tényként elkönyvelhetitek Luffy, Zoro és Sanji közel egy szinten vannak és ez mindig is így marad. Amúgy nem vagyok benne biztos, hogy Sanji nem tartogat-e egy techinkát, amivel agyon verte volna Vergot csak túl kínos használni... Okama techinkát lehet nem használ csak, ha már biztos a halál:D

A mai rész megint csak egy tál időhúzás volt. Már örülnék, ha meghalna Bellamy mert egy dolog büszkének lenni és más hülyének.

Azt se felejtsük el, hogy fejezetként egyre erősebbek lesznek, emlékezzünk vissza h Enies lobby-ig mekkorát fejlődtek, előző fejezetnél meg közük nem volt hozzájuk.....

Sztem még 1-2 fejezet és Sanji már fél lábbal leverné Vergot....

Ha megnézzük az openinget, ott Sanji már az egyik admirálissal Kizaru-val egyenrangúként harcolt, szal előbb utóbb felfognak erősödni.....
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 27, 18:56:47 írta jasek89 » Naplózva
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #4428 Dátum: 14 nov 27, 18:55:35 »

Miért imádja mindenki a sablonokat meg kliséket... Ez nem a Naruto meg Fairy Tail amiben sajnos kivan mondva hogy ennek meg annak kell ilyen erősnek lennie meg minden a főszereplőkre van kkihegyezve.

Már nem azért, de ha félretennéd a rajongói elvakultságot, akkor rájönnél, hogy a One Piece is ugyanaz a klisétenger, mint a többi konkurens. Nevet
Sőt, Oda még durvábban képtelen szakítani bizonyos tradíciókkal, mint mondjuk Kishi.

Pont én írtam azt hogy a One Piece főszereplői a legsablonosabbak pár oldallal ez előtt. Igazából én csak reménykedem abban hogy a One Piece nem úgy végzi mint a többi sablon shonen de sajnos nem így van. Nem vagyok elvakult One Piece rajongó mert jóideig nem is érdekelt, időnként kapom meg hozzá a kedvet, és néha azért tud bizonyítani a OP hogy tud egyedi lenni, néha meg az ellenkezője, és én meg agybajt kapok, pl. punk hazard végén amikor kiderült hogy senki nem halt meg a smiletól, meg stb. Egyedül a Hunter x Hunterrel szemben vagyok elvakult de az tényleg nagyon ellene megy a kliséknek, azzal csak egy baj van hogy szökőévente jön ki új fejezet...

Azért remélem hogy itt Dressarosán valaki megfog azért halni, nem azért mert pszichopata vagyok hanem mert kéne egy kis komolyság ha már újvilág meg minden Nevet Bár ha azt nézzük a timeskipp elött 500 valahány fejezetet kellet várni az első jelen idejű halál esetre, míg utána a 2. arc után már 2-en is elhullottak.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4429 Dátum: 14 nov 27, 19:10:00 »

az igaz, hogy Zoro és Sanji ellenfelei erőben nem sokban tértek el egymástól csak Sanjinak általában eléggé kiegyenlített harcot kellett tolnia (ami nem is baj) amíg Zoronak tényleg csak olyan ellenfelei voltak ahol ha nyomott egy komolyabb technikát az ellenfél egyből megfeküdt(kivéve Mr.1).

Előző hsz-ben ahol írtam a Luffy-Enel-Zoro körbeverést kihagytam, hogy azóta van fegyverzet színe és Luffy teste már nem csak gumiból van ha nem úgy akarja úgyhogy ez a kör felborult meg már Zoro is felkaszabolná Enelt.

És mivan akkor ha nem volt normális harcuk?Ez nem mentség arra, hogy X ideje vége a TS-nek és semmit se láttunk.
Valamint abból nem tudsz táplálkozni amit nem láttál tehát ez a Sanji lehet tud valami rohadt OP valamit csak tippelgetés, amit viszont láttunk, hogy Vergo (akit lehetséges, hogy meg tudott volna verni) betörte a térdét.Mindegy, hogy mit tud ennyit láttunk és emiatt van a felháborodás.

a többiekről meg nem tudom mit mondjak.
Brook képessége, hogy a lelke kiszáll a csontvázból eléggé hasznos és nem ő az admirálisverő tag, de ha harcolni kell ő bátran kiáll és küzd.

Franky amint visszaért első dolga volt építgetni a Sunnyt, valamint ő rohadtul sok új dolgot mutatott (legfőképpen fegyvereket) + a harcai is mutatják mekkorát fejlődött.A harci szellemével meg gond nincs kiáll bárki ellen Nevet SUUUPER

Usopp-t nagyon lehúzta nálam Oda ezzel az SOP-s bőgésével de most kicsit felfele ível a karaktere úgyhogy meglátom kisül-e valami belőle.

Robin meg a legnagyobb kaktusz akit valaha láttam.Konkrétan semmit nem csinált (kevés túlzással) amióta a csapatban van pedig előtte körberöhögött mindenkit.

Chopper meg engem rohadtul irritált mindig is egyedül akkor bírtam amikor a 3 rumble-től dühöngött enies lobbiba.Punk Hazardon meg trash karakternek könyveltem el kb.....

Nami-nak a dolga meg szintén nem a harc amit csinálnia kell abban kiváló azt, hogy harcban mennyire fejlődött az kiderül de a jellemfejlődést már bizonyította.Az más dolog, hogy engem rohadtul idegesít az esetek 90%-ban.


Ez a mai fejezet meg valami semmit mondó volt számomra.Bellamy megdögölhetne már mert rohadtul utálom az egész embert.

Tehát elvárásaim:
Oda a maradék harcokat zárja le rendesen 1-2 fejezet alatt, Bellamy koporsó/kispad, Law kispad aztán egy Luffy rage és néhány fejezeten át húzódó Luffy vs Doffy (kidolgozott) harc ahol Luffy leveri Doffyt.Majd egy jelenet, hogy a kalitka megmaradt mivel Luffy nem végezte ki Doffyt de a kalitkát Picával együtt kettévágja Zoro.

Ne legyen több időhúzás az arc-ban már úgyis mindenki meg tudja mondani 90%-os pontossággal, hogy mi fog történni Dressrosán.
Naplózva
danomics
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 104



« Válasz #4430 Dátum: 14 nov 27, 19:17:56 »

Na pont ez a gond velem Nevet Én nem arra várok hogy legyen vége Dressarosának hanem hogy egyen valami hihetetlen váratlan fordulat a dologban, pl. annó a big mom támadást indít volt ilyen fordulat meg stb. Picának így sincs esélye Zoro ellen és még nem vette fel a mágikus bandanát, tehát még az ereje felét se használja Nyelvesít (Az animében valami irdatlan érdekes lenne, öltöny meg bandana nem igazán passzol össze Nevet )
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #4431 Dátum: 14 nov 27, 20:18:10 »

Az csak szerintem durva és emiatt igen jó rész volt, hogy Law karját Doffy levágta?Nevet
Naplózva
Shi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13



« Válasz #4432 Dátum: 14 nov 27, 20:48:17 »

Ennél a Vergo megrepesztette Sanji lábát dolognál megint nem veszitek figyelembe, hogy előtte az a test jócskán meg volt dolgozva a jetik által. Még amikor visszatért Sanji Nami testében, mondta is, hogy hálát ad az égnek hogy Nami-swan pont az ő testében volt akkor. Utána kellett felvennie a harcot az eddigi talán legerősebb fegyverzet haki használóval. És ehhez képest eléggé tisztességesen helyt állt ellene. Doffy ellen meg nem igazán tudott mit tenni (pl én Jozut mint Fehérbajusz egyik parancsnokát nem mondanám valami gyenge embernek, mégis Mingo kénye-kedve szerint irányította Marinefordon), főleg úgy hogy Law csak azután árulta el nekik, hogy Doflamingo a húr gyümölcsöt ette meg. Ha ezt előre tudja talán egy Hell Memories (teljesen lángoló test  ikszdé) módban a Doffy sima húrjait elégethette volna. Persze a hakival megerősített ellen megint csak nem tudott volna mit tenni. De ez nyilván már spekuláció.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4433 Dátum: 14 nov 27, 21:20:30 »

Asasino-
igen, azért, hogy nem kaptak értelmes szerepet sokan a timeskip óta, lehet szidni Odat. Azért, hogy gyenge-e Sanji, vagy Nami, vagy akárki, azért nem, pont azért, mert fogalmunk sincs. De igen-igen valószínű, hogy nem gyengék  Nevet Én valami nagy dologra számítok az arc után. Ki tudja, lehet, hogy Sanjiék elverték azt a hajót, ezzel még jobban felbőszítve Big Momot.
Tényleg. Szerintetek ki lesz az első: Kaido, vagy Big Mom?
A mai fejezet sztem rohadt jó volt. Law tette a menőt, Doffy gondoskodott az egójáról. És Bellamy. Csak nekem jön be, hogy végre van valaki, aki nem csak bőgni tud, mikor rájön, hogy egy idióta selejt volt, hanem gerincesen próbál még tenni valamit? Ahogy mondta, nem harapja meg a kezét annak az embernek, akire eddig felnézett, csak azért, mert nem azt a választ kapta, amit szeretett volna. Engem ez meglepett. Es tetszik. Egy fejezet simán elmehet erre sztem.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #4434 Dátum: 14 nov 28, 10:44:47 »

Tényleg Sanji-nak csak megfigyelős hakija van? Mert fegyverzet haki-t én nem láttam tőle. (De lehet, hogy csak én nem emlékszek most hirtelen  rá).
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #4435 Dátum: 14 nov 28, 14:22:17 »

Bellamy hűsége tényleg tiszteletreméltó. Amúgy ne mondja nekem senki, hogy Naruto sablonosabb mint a One Piece, mert nem igaz. A Naruto az egyetlen olyan manga, ami nem arcokból állt. Tehát nem az volt, hogy elkőzdödött valami verekedtek, leverték a főbosst és kövi boss következett. Ha megfigyelitek végig egy szál fut az egész mangán és szorosan összekapcsolódnak... Na de mindegy nem ide illik.
Szerintem úgy lesz, hogy Kidék leverik az egyik Yonkout és most Sanjiék produkálnak valamit Big Mommal. Mindenestre az arc végére a Szalmakalaposoknak ezer meg ezer szövetségesük lesz, a Gyojin szigeten az ő zászlajuk lesz, és az Újvilág eleje az területükké vál. Ezek a kis senki kalózok fogják fenntartani nekik. Kb. hasonló lesz, mitn a mi Fehérbajusznak volt. Ezután Luffyék leverik Kidéket, és utána Feketeszakáll, Shanks és a Világkormány "lezárása" már szorosan egybe fog függni. Kb. ennyi lesz a végéig. Aztán jöhetnek még az ilyen Punk Hazardhoz és Gyojin archoz hasonlók, de már nagyon elveszíteni a jelentőségét. Most komolyan, ki ellenfél még nekik? Az admirálisok és a kalózok akiket felsoroltam. Ennyi. Ha más ellenségre fog rámenni több mint 50 fejezet, akkor az már pazarlás és időhúzás.
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #4436 Dátum: 14 nov 28, 14:57:26 »

Azért vannak kalózok bőven a Yonkoun kívűl, akiknek nagyobb a bounty-juk, mint Luffyé.
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #4437 Dátum: 14 nov 28, 16:09:52 »

De csak azért magasabb a vérdíjuk mert Luffyék 2 évig ugye nem voltak képbe.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4438 Dátum: 14 nov 28, 16:51:24 »

Nem hiszem, hogy ilyen egyszerű lesz Ralite. Ezek-a Yonkou, a világkormány, a D-k- lesznek a nagy, átívelő szálak, mint Ace szála volt a timeskip előtt. Ha belegondolunk, a Feketeszakáll-Ace konfliktus már a 130. fejezet körül elkezdődött, és mindig az arcok végén-elején kaptunk infokat róla. Aztán a szál csúcspontja volt a háború.
Itt ugyanerre számítok. Végigjárják a szigeteket, ellenségeket tud nekik adni Oda, lehet az a tengerészet, vmelyik (mondjuk az, akit nem ismerünk) shichibukai, vagy az egyik supernova, es persze a Yonkou. Ezert várom az arc végét, hogy kapjunk infokat a világ helyzetéről.
Annyi a különbség az első feléhez képest, hogy sztem két csattanó lesz: az egyik a One Piece lezárása, az utolsó sziget, vagyis Luffy kalózkirállyá válása (addig le kell vernie a Yonkoukat, különösen Feketeszakállt), majd amikor összeáll a kirakós, akkor Luffyék kihívják a világkormányt. Hű...már várom Nevet
Szóval everybody calm down, itt leszünk még egy darabig Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 28, 16:53:14 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4439 Dátum: 14 nov 28, 16:53:08 »

a vérdíjból általában nem nagyon lehet következtetni.

Ahogy Kidéknél láttuk felszökhet civilek bántalmazása miatt is és azt megtehetik gyenge kalózok is.

De nem is ezek a nagy vérdíjúak a lényegesek.Sajnos most pontosan nem emlékszem sokuk vérdíjára de a csapat nagyja 50 milla alatt van azt hiszem és 50 millához közelítő senki kalózokat is látsz akiket még Chopper is elverne átalakulás nélkül de mondok jobbat Caribu(210m).

Ha reálisan néznénk a dolgokat Luffyéknak már kb mindenkinek 100 milla felett kéne lennie.

Amitől még mindig fosok az az, hogy Oda be fogja azt játszani, hogy majd egyesével mennek a supernovákkal harcolni, persze me, minddel de 2-3al majd csak kell harcolniuk.

Remélem az egész Kid féle szövetség ellen nyernek majd Luffyék simán mivel ahogy régebben mondtam minden supernova besz*pta az újvilágban és ők is erősödtek, mert kellett, hogy ne haljanak meg de ez még mindig nem érhet fel Luffyék edzéséhez úgy, hogy ha a TS előtti csapatokat nézzük akkor is el tudták volna verni mindet.Végülis ha egy csapat fel tudná venni velük a versenyt akkor a 2 éves tréningnek nem volt semmi értelme mivel jöhettek volna ők is az újvilágba akkor.

Ami a legrosszabb rémálmom, hogy majd lesz egy Luffy vs Kid és Zoro vs Killer( nem így hívják Kid első tisztjét azt a sisakost? ikszdé lehet teljesen rosszul emlékszem).
Naplózva
Oldalak: 1 ... 294 295 [296] 297 298 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!