24 máj 19, 14:06:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 287 288 [289] 290 291 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011393 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4320 Dátum: 14 nov 09, 16:45:16 »

Körülbelül ezzel jár az öregedés Nevet de az erejük kisebb nem lett Nevet
Naplózva
DarthMango
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19

[Avatar törölve. Megengedett magasság: 200pixel.]


« Válasz #4321 Dátum: 14 nov 10, 20:07:17 »

Szerintem a pénz teszi Nyelvesít Elkényelmesedtek, elhíztak, elcsámpásodtak ikszdé
Naplózva
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #4322 Dátum: 14 nov 11, 00:41:42 »

Mondjuk a Marine simán ki is csinálhatta volna őket,nem értem ezt a nagy tőrbecsalást. Egy Admiralt csak nem vert volna le a fiatal Doflamingo,sőt erősebb Vice Admiralt se.. Máskor is intéztek már el ember eltüntetést okosban...  Sengoku simán nyomathatott volna egy Buster Call-t.   Gondolkozik
Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4323 Dátum: 14 nov 11, 17:23:16 »

Enies Lobbi Luffiék is el tudtak menekülni egy buster call elől és egész jól tartották magukat amúgy is.
Akkor Flashback Doffiéknak nem lett volna nagy falat.

Meg ez a Buster Call inkább a Grand Line-on annyira nagy dolog, szerintem az újvilági ligában már nem olyan effektív
Naplózva
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #4324 Dátum: 14 nov 12, 11:43:31 »

Jó ,csak érted ha igazán ki akarták volna nyírni,elkapni akkor meg lett volna a mód rá...  Szóval nem értem..
Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4325 Dátum: 14 nov 12, 14:41:05 »

De ilyen logikával a Yonkot leszámítva mindenkire ráküldhettek volna 3 admirálist Nevet
Naplózva
Don Davido
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 423


Realista


« Válasz #4326 Dátum: 14 nov 12, 17:10:35 »

Hát a mangakák elég sok csacsiságot lenyomnak néha.. meg nem gondolnak bele csak lökik..  smirksweat Ezért vagyok kicsit kiábrándulva..
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 12, 17:11:20 írta Don Davido » Naplózva

"Intelligence without ambition is a bird without wings." -Salvador Dali
Adri
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 91



« Válasz #4327 Dátum: 14 nov 12, 19:34:59 »

Ugyan, azért Doflamingo se semmi, nem kéne ennyire lebecsülni. Több kapcsolata van, mint amint gondolhatjuk, meg láttuk mennyi mindennel kereskedett, sok ember függött tőle, az arc elején láthattuk, hogyha "eltűnne" mint Shichibukai mennyire változnának meg a dolgok egyes helyeken. Szóval, ha Doflát lenyomják, akkor még további két dologgal kéne számolnia a tengerészetnek, Dofla üzlettársaival (pl. Kaidou), akik valószínűleg nem örülnének, ha így megölnék Doflát. A másik dolog, hogy a Donquixote család így is, úgy is legyőzne egy admirálist, vagy ha több, akkor megizzasztaná az admirálisokat, így más kalózoknak, vagy Yonkou-nak könnyű lenne legyőzni a tengerészetet.

A Donquixote család viszont egyértelműen elkényesedett az utóbbi időben, persze, érthető, mert stabil helyük volt az Új világba Dofla Shichibukai pozíciója miatt, nekik nem kellett semmi megerőltetőt tenniük.

Milyen csacsiság? Rendesen át van gondolva ez a történet szál is, a mostani részekre meg már mikor volt utalás? Kb a Law vs Vergo harcnál, ami asszem 100 fejezettel ezelőtt volt. Nem kell kapkodni, az OP amúgy sem olyan manga, amiben mindent, egyből megtudunk. Lassú víz partot mos, tudjátok Nevet
Naplózva

Shi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13



« Válasz #4328 Dátum: 14 nov 12, 22:43:39 »

Jó ,csak érted ha igazán ki akarták volna nyírni,elkapni akkor meg lett volna a mód rá...  Szóval nem értem..

Ennyi erővel, akkor Kizaru simán szíven lőhette volna Luffyt Marinefordban, vagy már Sabaodyn.  Meg hasonlók.
Naplózva
Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #4329 Dátum: 14 nov 13, 11:28:33 »

http://www.mangareader.net/one-piece/767
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4330 Dátum: 14 nov 13, 12:19:47 »

Jó ,csak érted ha igazán ki akarták volna nyírni,elkapni akkor meg lett volna a mód rá...  Szóval nem értem..

Ennyi erővel, akkor Kizaru simán szíven lőhette volna Luffyt Marinefordban, vagy már Sabaodyn.  Meg hasonlók.

Luffyt pont nem, mert őt nem lehet meglőni. És a többiek sem voltak annyira legyengülve, hogy egy golyó elől ne tudtak volna kitérni.
Szerintem a One Piece-ben nagyon kevés wtf helyzet volt. Sőt.
Mondjuk ma nem igazán értettem, hogy Doffyék hogy hogy nem érezték Lawt a ládában. A Goyin szigeten Luffyék a hakival simán megérezték a takonypócot (bocs, de most nem ugrik be a neve...Nevet ). És azt nagyon kétlem, hogy a családban senki sem képes használni a megfigyelés színét...
A fejezet nagyon szép volt. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz Law sorsa.
Most igazat adok Tapionnak, ez egy abszolút D-hez méltó halál volt.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #4331 Dátum: 14 nov 13, 13:17:00 »

Szép fejezet volt, de eléggé kevésnek tűnt és hiányérzetem is van, de ennek a fejezetnek ez volt az átka, mivel tudni lehetett, hogy ez fog történni. Plusz pont, hogy bemutatta Oda Doflamingo apjának halálát. Így semmit se hagyott tisztázatlanul, mindenre kitért teljes mértékben.

Ez a kis flashback eddig korrekt volt mind mennyiségileg mind minőségileg, persze csak ha a következő fejezetben vége lesz. A következő fejezetnek elégnek kell lennie, hogy bemutassa mi lesz ezután Law-val.

Erősen fontolóra vettem, hogy a flashback után kicsit szüneteltessem-e a mangát. Nincs különösebb bajom ezzel a történetszállal, csak már kicsit hosszú lesz, és két dolog van ami nagyon idegesítő lesz még; Rebecca és a Tontották. Kínzás lesz pár héten keresztül folyamatosan nézni, hogy mit szenvednek majd. De mivel Rebeccával ott van Kyros így az egész tűrhető lesz, de ha teljes fejezetek lesznek a Tontottákra szánva akkor  Kiüt Leüt
Remélem, hogy most kivételesen elmarad az arc végi buli fejezet és mennek gyorsan tovább Sanjiékhoz. Az azért tényleg durva, hogy lassan egy éve nem láttunk róluk semmit.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Shi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13



« Válasz #4332 Dátum: 14 nov 13, 13:21:48 »

Luffyt pont nem, mert őt nem lehet meglőni.

Arra gondoltam, amikor Kizaru kilőtte Ace bilincsének a kulcsát. Abban a helyzetben simán lelőhette volna Luffyt, akár szíven akár fejbe a kulcs helyett.

A mai fejezet pedig megint nagyon jó lett.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 13, 13:23:46 írta Shi » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4333 Dátum: 14 nov 13, 19:54:30 »

Ja, hogy a lézerrel, nem golyóval? Úgy persze.
Egy valamit nem értek: a mai fejezet első oldalán, amikor Doflamingo lelövi az apját, a "családja" már ott van mellette. Azok hogy kerültek oda? És vajon hogyan szabadultak ki a lángokból? Lehet, hogy pont Vergóék voltak?
De amúgy őszintén nem bánom, hogy nem mutatott mindent. Szeretem, ha nincs minden a szánkba rágva.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
heureka
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #4334 Dátum: 14 nov 13, 22:31:42 »

Szerintem nem biztos hogy meghalt.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 287 288 [289] 290 291 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!