24 máj 19, 17:09:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 284 285 [286] 287 288 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011552 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Dave99
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #4275 Dátum: 14 okt 08, 20:08:49 »

Érdekes fejezet volt ez a mostani is.
Én egy fél pillanatra meg is sajnáltam Doffyt,a házra fel/kikötözés azért elég durva volt(és először láttuk rettegni Doffyt az egész széria alatt, +1 tulajdonság a karakterének).Mondjuk ez a sajnálat el is szállt elég hamar,mert a tettei miatt nem érdemel szimpátiát de azért megy neki a respect Nevet . Meg a családjának is,de nem tudom ilyen szülők mellett hogy lett mégis olyan amilyen?Talán az oviban/suliban cinkelték a kispajtások?Meg a családjuk is gondolom állandó támadások célpontja lehetett ezért lett aztán ő is ilyen kegyetlen.
Az meg nagyon tetszett amikor a kalózéletüket mutatták Nevet hasonlítottak Luffyékra,meg úgy egyáltalán egyre több a párhuzam Luffy-Doffy vonalon(istenem de jó harc lesz ez Nevet )
A Trafalgar D. Law dolgot még emésztenem kell,nem is írnék róla semmit Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4276 Dátum: 14 okt 08, 20:19:31 »

Nem értem miért nem lehetett egyszerűen pszichopata Dofflamingo. Aki a "családján" kívül mindenkit gyűlöl. Arra megint fogadni mertem volna, hogy Cora nem néma.
Abban azért még bízom, hogy Doffi azért hord szemüveget, mert kiégették az emberek a szemét. Ha már savanyú az élet legyen nagyon savanyú.
A karaktere  elvesztette minden varázsát. Minél régebb óta tart az arc annál nagyobb csalódás a karaktere most meg már teljesen hidegen hagy, verjék el a száját azt menjünk innen a fenébe. Egyetlen reménysugaram az, hogy a bátyját hidegvérrel megöli majd a több jó ért vagy valami. Trafó neve meg, ha szó vicc akart lenni inkább gáz lett:D
Croco-boy után nem akarok több megtért badasst. Neki még jól állt, de Doffit csak még szánalmasabbá tenné. A végén már csak a fogyatékos Kurohige lesz az egyetlen reményem egy cső gonosz őrült szerepére:( A csapata is elég beteg, hogy ez valóban így maradjon.
Szóval ellenben veletek nekem teljesen negatív volt a rész.
-----------------------
Mielőtt valaki félre érti nem kell vaknak lennie. Ami nem is lehet, mert egyszer felnéz az égre, hogy milyen idő van. Fujitora villámokat érez Nami miatt.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 08, 20:37:59 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #4277 Dátum: 14 okt 08, 21:36:35 »

Szerintem egyáltalán nem kell csalódni Doflamingo-ban. Ami gyerekkorába történt vele az mellékes, egyáltalán nem változott semmit, gyerekkorában is ez az arrogáns, öntelt kis féreg volt, akit csak a saját érdekén kívül csak a családja érdekel.

Abban egyetértek, hogy jöhetne már egy igazán gonosz főellenség Kurohige-n kívül, aki alapból gonosz és nem csak azzá vált valami múltbéli sérelme, tragédiája miatt. Bár Doflamingo is alapból gonosz, ha jobban belegondolunk (ugye amint már előbb írtam) gyerekkorában sem volt egy jótét lélek, azért elég gonosz meg önző volt akkor is, és nem csak a tragédiája után vált azzá aki most, csak ugye a múltja bemutatása miatt ez egy kicsit megtévesztő, illetve veszít a karaktere varázsából ha ezt nem szúrja ki az ember.

Az egyetlen negatívum az az, hogy Law D. Ezt nem gondoltam volna, azzal sem értettem egyet, hogy pár fejezettel ezelőtt mennyire felmagasztalták az Ope Ope gyümölcsét, hogy végső démongyümölcs meg ilyenek...

Arra meg tényleg lehetett számítani, hogy Corazon tud beszélni. Csak azt nem értem, hogy miért nem árulta be Law-ot és miért akar neki segíteni. Ha tippelni kellene szerintem azért fogja megutálni Doffy az öccsét, mert odaadja Law-nak a démongyümölcsöt.

Ez a visszaemlékezés meg valami zseniális egyébként. Az egyik amit a legjobban szeretek a One Piece-be azok a visszaemlékezések, a szereplők múltjának bemutatása. Oda olyan jól betudja mutatni az emberek sorsait, tragédiáit, szenvedéseit és emellett zseniális történeteket talál ki hozzá. Őszintén eddig kevés olyan visszaemlékezés volt (legalábbis szerintem) ami ne váltana ki valami érzelmet az olvasóból. Eltudnám még olvasni pár fejezetig.

Azért bármennyire nem szeretem Law-t azért a múltja miatt kicsit megsajnáltam.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4278 Dátum: 14 okt 08, 23:08:09 »

Számomra ez volt a 10/10-es fejezet.
Amikor rögtön a fejezet elején Doffy flashbackje kezdődött, már tudtam, hogy jó lesz...nagyon jól, már-már zseniálisan megtudja csinálni ezeket Oda. Ahogy ugráltunk Doffy múltjában, és Law múltjában, az nagyon találó volt. A lehető legjobban lett kivitelezve.
Magáról a múltról annyit, hogy Doffy régen is rohadék volt, majd ehhez kapott egy igen erős löketet, így most még nagyobb rohadék lett. Abszolút megértem azokat az embereket, akik ezt tették vele. Az apját sajnálom, de túlságosan naiv volt. Érdekes, hogy meg sem próbálta meggyőzni az embereket arról, hogy ő másmilyen, mint a többiek. Igaz, hogy valószínűleg úgysem hallgattak volna rá.
Law egy D... bow Kész voltam. Nagyon örülök neki, sok mindent megmagyaráz. Alapjáraton is nagyon kedveltem a karakterét, hát akkor mostantól...Nevet
Az, hogy Corazon beszél, az egyáltalán nem meglepetés, ellenben, az, hogy mit mondott, na az igen.
Remélem megtudunk egy pár infót a D-kről, az égi sárkányokról, és erről az egész ügyről. Azt tudjuk, hogy Doffy tud valamit, ami fontos.
A fejezettől eltekintve, egy pár dolog:
1. Doffy ugyanakkora rohadék, mint eddig, csak végre kapott a karaktere egy keretet.
2. Honnan veszitek, hogy Fekete Szakáll csak simán magától lett ilyen szemétláda?  Nevet Az ő múltját még nem ismerjük.
3. Hihetetlen, hogy Oda mennyire ért a történetmeséléshez... több száz részen keresztül képes fent tartani valami iránt az érdeklődést, képes egyre inkább, 50-100 fejezetenként növelni a feszültséget, amik előremutatnak egy végső, legnagyobb szálra, és közben ezernyi karaktert, több tucat szigetet, történetet ismerünk meg, amiknek önmagukban is megvan a tétje.
Oda egy zseni. Számomra ez a flashback is pont jól jött, amikor már mindent ismerünk, akkor jöhet a nagy harc. És biztos, hogy jó lesz.
Oda  bow Élj sokáig.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Dave99
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #4279 Dátum: 14 okt 09, 08:10:47 »

Én sose szerettem az egydimenziós,csak úgy kőgonosz karaktereket,dehát ízlések és pofonok...
Viszont abból hogy megismertük a múltját nem következik az hogy majd jófiú lesz.Csak kapott egy motivációt a személyisége mellé,az meg miért ne jàrhatna antagonistáknak is?Meg azért az aki ilyen kínzások után ugyanezt tudja csinálni több 100 meg 1000 emberrel,bár tudja mit éreznek bőven pszicho karakter.Megtérni vagy megtörni meg már csak a Királyi Akarat miatt se fog,az nem dísznek van.Doffy ugyan olyan elkötelezett az elvei mellett mint Luffy ezért a végsőkig,elszántan(meg valaszínűleg elkeseredetten is) fog küzdeni.Ki tudja,a végén lehet először làtjuk Luffyt kicsit "rosszfiú" szerepben amiért szétzúz egy álomkirályságot...
U.i.:Valószínűleg Teach se csak úgy gonosz.Az egyetlen gyerekkori képén sírva nézi a csillagokat...
Naplózva
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #4280 Dátum: 14 okt 09, 08:41:00 »

A végén már csak a fogyatékos Kurohige lesz az egyetlen reményem egy cső gonosz őrült szerepére:( A csapata is elég beteg, hogy ez valóban így maradjon.



Nem akarlak elkeseríteni, de a gyermekkori képe alapján ezt a reményt már el is lehet felejteni Nevet
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQz2YVX5OHAPGp-mnP0pchTveXRX9nPLCYtcgAmG2waoBaEUAec
Naplózva

Thulya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #4281 Dátum: 14 okt 09, 17:30:18 »

Az feltűnt, hogy Trafalgar D. Waterloo? A kis Napoleon...
Naplózva
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #4282 Dátum: 14 okt 09, 17:52:38 »

Jah, épp kartam én is írni Nevet Meg ugye trafalgari csata. Szóval, igen, a kis Napóleon  ikszdé
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4283 Dátum: 14 okt 09, 22:06:33 »

Egyébként még van egy opció Law túl élésére mégpedig, ha a D.-k tényleg képesek az akaratukkal visszautasítani a halált.
Mondjuk körülbelül annyi értelme volt D.-t csinálni Lawból, mint Király akaratát adni Dofflamingonak. Egyikhez se illik. Eddig csak Ace anyját éreztem kilógva a sorból. Most már Law-t is.
Amúgy annyira feltűnően gonoszt csinál az égisárkányokból Oda. Viszont a Gorosei nekem egyáltalán nem tűnik ennyire aljadéknak. Oharánál látszik, hogy sajnálják, hogy meg kell öletni őket.

https://www.youtube.com/watch?v=JfWKUpwTWUQ

4:22 látszik egyértelműen. Szóval kíváncsi vagyok mi a rákért védik még mindig ezeket a fogyatékos égisárkányokat. Illetve milyük van amivel sakkban tartják a világot. A pénz kevés lenne ehhez.  Gondolom Doffi tudja ezt és remélhetőleg az arc végére mi is megtudjuk.

Még valami nem úgy volt, hogy Nefertari és a Donquixote nem fogadta el, hogy Marijoára menjenek? Akkor Doffi apja, hogy került oda?
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 09, 22:10:57 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4284 Dátum: 14 okt 09, 22:37:19 »

Lawnak szerintem pont, hogy illik a D. Az egész személyisége kezd erre hajazni. Na jó, lehet, hogy csak annyi van benne, hogy nagyon bírom.
A Donquixote pont, hogy lemondott a trónjáról, így került trónra Riku király családja (aminek fogalmam sincs, hogy mi a neve..xD).
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4285 Dátum: 14 okt 10, 06:53:46 »

Akkor miért hős Norland? Ő is tuti D. lesz és a múltban jól megpicsázta Doffi elődeit így lett Riku családja király.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #4286 Dátum: 14 okt 11, 17:45:41 »

Doffy elődei 800 évvel ezelőtt hagyták ott Dressrosat. Norland csak 400 éve volt.

Amúgy, III. Riku Dold a teljes neve.

Szerk.: Csak, hogy a kis Napóleon mellet legyen még valami más is. Homing Corat Rocinantenak hívta. A Don Quixote regényben a ló neve is ez. (A ló meg olyan gebe mint ami Kurohige egyik társának van) De miért kapta akkor a Corazon nevet? És ki az az aniki akit Doffy említett?(Gondolom ő volt az akivel den-den mushin beszélt)
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 11, 22:52:41 írta klozo » Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #4287 Dátum: 14 okt 13, 12:23:09 »

Szerintem Doffy az egyik legjobb főgonosz. Csak azért mert okos és nagy hangsúly fektet az embereire, olyannyira hogy családnak tekinti legalábbis mondja őket. Lehet hogy a múltja miatt ilyen családcentrikus.
Corazonról meg annyit mondanék, hogy szerintem nagyon szereti a gyerekeket. Azért üti mindig Baby 5-ékat is hogy takarodjanak már el a francba. És valszeg valahogy feláldozza majd magát a műtétgyümölccsel, hogy megmentse Law-t.
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4288 Dátum: 14 okt 16, 13:38:34 »

http://www.mangareader.net/one-piece/764

Na, tessék! Örülhetsz, Hiei!
Doffy velejénél fogva romlott gonosz. Pojén

Tetszett, hogy Vergo be lett hozva. Anno én totál csíptem a karakterét, kár hogy ilyen hamar """ki lett nyírva""".
Roccinante képessége meg bekerült nálam a dobogós leggázabb gyümiképességek közé.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4289 Dátum: 14 okt 16, 13:39:27 »

En többet vártam ettől a fejezettől...persze, az elején megtudtunk egy csomó infót a "D'-kről, de utánna csak Corazon és Law utazása. Jó, persze arra jó volt, hogy megismerjük, hogy hogyan lett mélyebb a kapcsolatuk.
Az istenek természetes ellenségei...
nagyon állat  bow
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 284 285 [286] 287 288 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!