24 máj 19, 14:04:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 280 281 [282] 283 284 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011393 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Dave99
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #4215 Dátum: 14 szep 04, 15:23:01 »

Na hát ez fejezet volt a javából! Nevet
Doffy most kapott be először egy istenes nagy ütést mióta szerepel(kb 10 éve tűnt fel először? Nevet).Szépen összehozta a duó minden esetre.Kíváncsi vagyok mi lesz most.Doffy eddig olyan op,érinthetetlen karakternek tűnt hogy nem is igazán tudjuk milye van a képességén kívül,mennyire szívós,stb.Mondjuk most majd kiderül Nevet ,ennyivel nem lehet vége az egyik legjobban felépített bossnak és arcnak.Új kérdést,kérdéseket is vetett fel a mostani fejezet.3rd "Corazon",ezen csak lestem egyet és még jobban érdekel Law múltja.
Trafó új technikát is mutatott(mondjuk nem egészen értettem...).Trevol meg akkor paramecia vagy logia?Szerintem para és akkor bizony nagy bajban van.Remélem a következő fejezetben is maradunk ennél a történetszálnál.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4216 Dátum: 14 szep 04, 15:41:29 »

Nem hiszem, hogy sokáig maradnánk itt. Először le kell zárni a többi harcot, hogy uolsónak maradjon a Luffy (és Law?) -Doffy csata. Az fogja lezárni a harcokat, és a többiek akkorra már csak szurkolnak. Ahogy mindig, és ezzel nincs is baj.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #4217 Dátum: 14 szep 04, 19:49:39 »

Dani, adná az ég hogy igazad legyen, de van egy sejtésem hogy nem lesz.

Law csak cselből kapott ki, és 2v1be volt végig. Nyilván tudja hogy van azért keresni valója, mert egyedül akar vele leszámolni.
(bár kétlem hogy összejönne, persze luffy mellett 0% hogy megtudjuk ezt).
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Yuriy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #4218 Dátum: 14 szep 06, 08:55:29 »

Kb az ilyen fejezetek miatt imádom annyira a One Piecet. Mosolyog ^^
Szerintem az Lawtól nem egy szimpla cikkcakkozás volt Trébolra mérve.

Hatalmas párost alakítanak ketten. Nevet Bár nem hiszem, hogy a Yonkout ketten fogják bekóstolni, Law terve inkább Doffyra irányult. Szomorú Azért kíváncsi lennék már Kaidora.
Naplózva
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #4219 Dátum: 14 szep 06, 23:01:07 »

Szerintem sem csak cikkcakkozás. Van ott néhány áram ütés szerű kis cucc. Sztem ez a támadás hasonló ahhoz amit Pun Hazardon használt az egyik Jeti Cool testvér ellen. Előbb szétvágta majd jött a Counter Shock. Bár itt olyan mintha a kettőt csinálná egyszerre.

Lehet hogy csak Doffyt akarta, de már megkötötték az egyessséget. Gondolom tartani fogja a szavát. Nagyon hiányolnám Traffyt.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 06, 23:01:52 írta klozo » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4220 Dátum: 14 szep 10, 16:16:05 »

http://readms.com/r/one_piece/760/2533/1
Több szempontból is érdekes volt a fejezet.
-Jinbei megtudta Law és Luffy szövetségét. Vajon hogy fog reagálni?
-Fujitora. Mit akar ez az ember? A gondolkodásmódja, az elvei, meg hogy Luffyra fogadott...sejtelmes. Nem hiszem, hogy sokáig marad a tengerészetnél. Aztán lehet, hogy pont fordítva, de ennyire egyértelműen senki nem állt még Luffyék mellé. Se Aokiji, sem Smoker.
-Doflamingo. Először is nem gyenge... Nevet Másodszor igencsak érdekes múltja van. De még Law múltja is a levegőben van. Sőt, túl sok minden van a levegőben. Sanjiék, Zoro harca, Robin harca, a tontatták hercegnője, Franky harca. Legalább Riku király harcát lezárták, és kiderült, hogy nem akarják kicsinálni. Egyel kevesebb. De még így is túl sok. És biztos, hogy Luffy harca marad utoljára, mikor már mindent tudunk, és minden más harcnak vége. Még legalább 15-20 rész van ebből az arcból, amit most nem is igazán bánok, mert az utóbbi 5 fejezet nagyon jó lett, az arc közepével ellentétben.
Szóval hajrá, van dolga Odanak az biztos. De nem úgy ismerem, hogy ne oldaná meg. Sokszor elveszik az arc közepén, annyi mindent behoz, de a végét mindig jól megoldja. Ellentétben mondjuk Mashimával, aki a végét nem meri meghúzni, nem meri lecsapni azokat a labdákat, amiket maga dobott fel. Odat nem ilyennek ismerem, szóval tuti jó lesz Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #4221 Dátum: 14 szep 10, 17:10:04 »

Ez a fejezet számomra egy szép nagy meglepetés volt, mert csütörtökre vártam, szóval ünneplés van!
Nagyon izgalmas volt, de ennek az a hátránya, hogy túl rövidnek tűnik.
Jinbeien néztem egyet. Kicsit össze zavarodtam, még anno mikor kiderült a szövetség, volt egy képkocka róla kifeketített szemekkel, szóval nem számítottam volna egy szimpla kép vágásra. Na mindegy.
Hihetetlen, hogy hogy tudok örülni még annak az egy oldalnak amin Sabo van. Imádom, hogy védelmezni akarja Luffyt. Az a kép amit Coala alkotott neki... Nem lehet űberelni.
A civilek már úgy idegesítenek, mint a tontatták. Fujit egészen kezdem megkedvelni. Olyan "bölcs"(?).
Vajon Law mikor kapta meg az erejét? Mielőtt Doffyval találkozott vagy utána? Talán nagyobb esély van az utobbira, végülis azt mondta, hogy végig azt akarta.
Ez a "Junkyard" csak egy megnevezés Dressrosara vagy egy másik település? Lehet olyan, mint White Town.
Most már értem, azt a "meghalt az anyám, megöltem az apámat..." dolgot. De azthiszem elmondhatom azt, hogy Doffy apja tiszteletet érdemel. Otthagyta Marijoat, eldobta a nemességét. Régen sokat gondolkodtam azon, hogy mindegyik Celestial Dragon mocsokos-e, de jó tudni, hogy ott is vannak kivételek. Amúgy, megintcsak egy kis apróságot véltem észrevenni. Mikor meséli, hogy meghalt az anyja, ott áll egy férfi és egy gyerek, Doffy és az apja, de a másik oldalon is van valaki. Egy aprócska Corazon lehet az. (Vagy pont fordítva?)
Most hirtelen, nekem nem jött át Doffy 'fájdalmas' múltjában a fájdalom, hogy nem lehet Luffyjéékkal összehasonlítani. (Vagy akaratlanul nem akarom megérteni)
Na, a lényeg az, hogy Luffy is tudja Doffyról a dolgokat. Kíváncsi vagyok, hogy mit fog lépni. Hogy ha fog. Mert, ugye már vannak tapasztalatai velük kapcsolatban. Sabo és a Shanbondyn is.
Meg, hát persze, Law epic támadásait imádtam, Doffytól is voltak szintúgy. Luffy már lelőtt egyet az előző fejezetben, sajna. Szintén tetszettek mikor megsérültek. (Kis szadista) Főleg, mikor Doffy átszuratja Law a drótjaival(?).
Gyakran hajtogatjuk Law vagy Law-Doffy flashbackjét, de gondoltatok már Saboéra? Esteleg egy after storyban. Úgy mint Water Sevennél. Elmesélné Luffynak, hogy hogyan éltetúl, mit csinált, miért nem jött a háborúba, Ace... stb. Lehet, hogy még Jinbei is beugrik. Akkor meg, már jöhet egy Coala féle flashback is.
Jó lenne ténylegesen visszatérni a szerdai publikációra.
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4222 Dátum: 14 szep 10, 17:46:28 »

Azért én egy kicsit többet vártam Luffytól, jó tudom h Doffy baromi erős, de azért egy-két mozdulattal lapátra teszi egy brutális ütés után.... :/ hát ennél sokkal de sokkal több kell Luffytól, ha kalózkirály akar lenni és azért már nem vagyunk a sorozat elején sztem.....
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4223 Dátum: 14 szep 10, 19:42:00 »

ez csak egy fordulat volt.Most Doffy kerekedett felül de a következő fejezetben ez megint fordulhat.Ha reálisan menne a harc ez csak pár perc lett volna vagy annyi se.

Most be lettek kussoltatva picit Law-ék, hogy Doffy megmondhassa a nagyot.Ennyi.Elmondja mi történt (gondolom ebbe a mondandóba fog belekeveredni Law múltja is).Miután meg meg lettek mondva a megmondani valók Luffy kiszabadul és egy Jet Pistolt benyom Doffynak meg belő hozzá valami olyat, hogy "nem érdekelnek a sérelmeid, azért jöttem, hogy szétrúgjam a segged, mert egy nap én leszek a kalózkirály!" amivel semmi baj sincsen mivel olyan mint ez a jelenet:
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/754/17
sose lehet megunni és már nagyon várom, hogy lássam Nevet

Egyébként Doffy igen komolyan megsérült attól az ütéstől csak ugye itt már kicsit strapabíróbbak az emberek.
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #4224 Dátum: 14 szep 12, 21:31:55 »

Nem hiába tűnt olyan rövidnek a fejezet, hisz csak 12 oldal volt. Oda most jól kispórolta..

Sabo és Riku helyzete megoldódott. Nem igazán tudtam, hogy hogy fog Sabo megmenekülni Fujitorától, egyáltalán nem gondoltam volna, hogy Fujitora szimplán csak lelép.. smirksweat Fujitora számomra még mindig érthetetlen karakter. Még nem nagyon sikerült megkedvelnem, de legalább bevallotta, hogy itt nem ők lesznek a hősök és nem igazán tehetnek semmit se.

A lakosok siránkozása engem egyáltalán nem zavart, most történt negyedjére, hogy megtudom érteni teljes mértékben. A Tontották viszont tényleg nagyon idegesítőek, szóval remélem már nem lesz nagy szerepük.

A harc meg pont úgy alakult, ahogy szerettem volna. Egyértelmű volt, hogy most fordulni fog a helyzet. És ha jól sejtem Law végre kiesett a játékból, vagy ha még folytatni is tudná Doffy szerintem hamar lerendezi. Azért eddig elég sok és komoly támadást bekapott, meg ugye most is kapott egyet Doffytól már tényleg nem lenne reális, ha tudná folytatni a harcot.

Valamiért azt érzem, hogy nem fog sokáig húzodni a harc Doffy-val. Szerintem ő már nem igazán tud újat mutatni. (Nem kell félreérteni, nem azt mondtam, hogy gyenge). Csak úgy érzem, hogy ő már szinte mindent megmutatott a mostani harc előtt. Emberek irányítása (Marinefordban és Dressrosa flachback-ben), Kalitka (A játékok visszaváltozása után), mindenféle támadás húrral (Law elleni küzdelem alatt). Persze lehet, hogy nincs igazam, hiszen tudjuk, hogy Oda nagyon kreatív.  Mosolyog Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 12, 21:32:42 írta kristofkristof » Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Thulya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #4225 Dátum: 14 szep 14, 21:27:54 »

Azért arra kíváncsi vagyok, hogy a CP0 vajh mit tud. Lassan már bejöhetnének ők is a képbe.
Meg a mini hercegnő, hogy vajon milyen képessége lehet, amitől tartanak Doflamingóék, ha már egyszer bezárták...
Kár, hogy az olló-olló képesség le lett már lőve, mert azzal lehetne vágni a madzagokat.
Érdekes még a 729. fejezet végén említett Kora-san, mert ugye a spanyolban a corazón a szív, és az hiányzik a másik három figura mellől..
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 15, 17:31:05 írta Thulya » Naplózva
Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #4226 Dátum: 14 szep 18, 12:46:52 »

http://www.mangareader.net/one-piece/761  Mosolyog kacsint
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4227 Dátum: 14 szep 18, 13:55:34 »

Igen jó rész lett Nevet

Lawnak nem nagyon fájt a dolog.
Tehát ez 16 évvel ezelőtt volt és erre 3 évvel ölte meg Doffy Corazont? Nevet és 16 éve Corazon lángolt tehát övé volt a mera-mera no mi?És Amikor meghalt a gyümölcs Ace-hez került Nevet vagyis később mivel Ace 17 évesen indult el és akkor még nem volt gyümölcse, 21 évesen halt meg ami a történetben már több mint 2 éve volt.Tehát valamikor 6 évvel ezelőtti időpontól egy olyan 2-3 évve ezelőtti időpontig ehette meg Nevet bár ezt enélkül a fejezet nélkül is tudtuk ikszdé
Naplózva
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #4228 Dátum: 14 szep 18, 14:08:40 »

Várva várt flasback!Mondani nem kell, hogy milyenn jó lett az biztos Nevet
Meg hát Corazon~Imádom a kinézetét és a karaterét is. Vagyis hogy ilyen "hülye" ahogy nevezték. És vicces volt amikor Baby 5 és Buffalo szórakozott vele. Engem még ez ennél korábbi emlékeket is érdekelnének. Ott háború van vagy vmi? Mármint Law nagyon agresszív. Na meg említette az egyik szülőjét, szóval azokra is kíváncsi vagyok. Most már mégjobban várni fogom a többi fejezetet, mert érdekel, hogy egy olyan ember mint Corazon, aki utálja a gyerekeket, 'megmenti' Lawt.

Számomra érthetetlen amit írtál, de kétlem, hogy az gyümi lett volna. Gondolom Baby 5 és Buffalo csinált vele vmit. Meggyújtotta a cigijét és ettől asszem a kabátja is kigyulladt. A másik kettő megis lepődött hogy ég.
Amúgy, Ace 20 éves volt, nem 21.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 18, 14:11:54 írta klozo » Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #4229 Dátum: 14 szep 18, 15:15:43 »

Engem is érdekelnek az előzmények, de annak még jobban örülnék ha lenne már egy epic harca Luffynak.

Jövő héten nincs fejezet.  Szomorú
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Oldalak: 1 ... 280 281 [282] 283 284 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!