24 máj 19, 17:31:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 279 280 [281] 282 283 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011562 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4200 Dátum: 14 szep 01, 14:55:38 »

Egy érdekes kérdést vetettél fel azzal, hogy Luffy elfogadná-e a címet?

Ha legokisan gondolkodik (de ez ugye Luffy) akkor a Gyojin sziget szempontjából az jobban hangzik, hogy Mugiwara no Luffy az egyik Yonko védelme alatt áll ez a sziget mint úgy, hogy az utóbbit lehagyod Nevet

meg ha híre meg annak, hogy a Mugiwara csapat levert egy Yonkou-t, akkor a világ úgyis Yonkou-ként fog rá tekinteni akkor is ha őt nem érdekli ez a titulus.Kivéve ha Luffy érdektelensége miatt mondjuk a tengerészet behúzza a dicsőséget és elterjesztik, hogy ők verték le.Mondjuk akkor is kéne a helyére valaki vagy a "Yonkou" nevet kéne megváltoztatni ikszdé

Mondjuk az meg tényleg jobban hangzik, hogy egy supernova átgyalogolt mind a 4 Yonkou-n mint az, hogy egyik leverte a másikat Nevet

Sanjiék száláról meg annyit, hogy van jó pár karakter akit nem szerettem de Oda nagyjából mindenkit meg tudott szerettetni velem ettől még vannak dolgaik amiket ki nem állhatok de az összkép attól még jó.Sose voltam Sanji fan voltak 1-2 jó pillanatai de nálam ez az egy többet ért az eddigi szereplésénél:
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/730/17
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #4201 Dátum: 14 szep 01, 15:13:25 »

Egy érdekes kérdést vetettél fel azzal, hogy Luffy elfogadná-e a címet?

 Ő akar lenni a kalózkirály, tehát eleve fontosak neki a címek és a manga elején is csakis kifejezetten kapitány akart lenni. Pont ezért nem társult Saboval meg Aceszel, mert egyiket sem fogadta volna el kapitánynak.
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #4202 Dátum: 14 szep 02, 16:54:27 »

Mármint nem a manga elején, mert a manga elején még nem volt a múltja! Nyelvesít Nevet
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4203 Dátum: 14 szep 02, 17:35:51 »

volt múltja csak nem a Sabo-ace szál és ez most a lényegen nem változtat, hogy már az elejétől fontosak voltak neki a címek amit Ralite írt.
Naplózva
hamilton
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 80


« Válasz #4204 Dátum: 14 szep 03, 11:30:05 »

Ahoj. Most kezdtem olvasni OP-t. A online manga olvasón 126. fejezet után az 585. következik. Ti biztos tudjátok merre találhatom meg a többit. Köszönöm.
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #4205 Dátum: 14 szep 03, 13:17:23 »

A OnePiecefanról le kéne tudjad tölteni.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4206 Dátum: 14 szep 03, 14:22:25 »

Egy érdekes kérdést vetettél fel azzal, hogy Luffy elfogadná-e a címet?

Ha legokisan gondolkodik (de ez ugye Luffy) akkor a Gyojin sziget szempontjából az jobban hangzik, hogy Mugiwara no Luffy az egyik Yonko védelme alatt áll ez a sziget mint úgy, hogy az utóbbit lehagyod Nevet

meg ha híre meg annak, hogy a Mugiwara csapat levert egy Yonkou-t, akkor a világ úgyis Yonkou-ként fog rá tekinteni akkor is ha őt nem érdekli ez a titulus.Kivéve ha Luffy érdektelensége miatt mondjuk a tengerészet behúzza a dicsőséget és elterjesztik, hogy ők verték le.Mondjuk akkor is kéne a helyére valaki vagy a "Yonkou" nevet kéne megváltoztatni ikszdé
Ebben a gondolatmenetben Ralite-tal egyetértek. Ha eddig úgy ismertük meg Luffy-t, hogy csak a Kalózkirály címért hajt, akkor nem fog soha az életbe érdekelni más cím, csak az. Mosolyog
Szóval kérdésedre a válasz, nem. Szerintem nem fogadná el.

Ahoj. Most kezdtem olvasni OP-t. A online manga olvasón 126. fejezet után az 585. következik. Ti biztos tudjátok merre találhatom meg a többit. Köszönöm.
Az a "kis" hézag még kitöltésre vár és készülőben van. Hümm-hümm
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Dave99
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #4207 Dátum: 14 szep 03, 14:54:09 »

Tényleg érdekes ez a Yonkou téma,hozzászólok én is. Nevet
A Yonkou cím nem olyan mint a Shichibukai,arra küldenek felkérést amit vagy elfogad a kalóz vagy nem.A Yonkou cím meg a legerősebbeknek jár,az emberek aggatja rá a kalózra és itt nincs olyan sok lehetőség.Szóval ha valamikor Luffy leveri Kaidot akkor ígyis-úgyis megkapja a címet,még ha őt magát nem is hozza lázba az emberek így fogják emlegetni.Szerintem Shanks is hasonló eset,nem hallottuk hogy ő területeket nevezne ki magának,csak hajózgat,1-1 szigetnél megáll kisebb-nagyobb időkre,szabadon éli az életét Nevet
De majd meglátjuk mi lesz.Csak ne a tengerészet arassa le a babérokat vagy titkolja el mint a Moria ügyet.Bár Akainu nem hiszem hogy egy kalóz tollával ékeskedne Nevet
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4208 Dátum: 14 szep 03, 19:30:51 »

Eszembe jutott egy minden eddiginél nyomósabb érv arra, hogy miért nem lenne yonkou ikszdé
ha így lenne akkor Nami nem sírhatna meg Chopper ha mondjuk Kaido ellen kellene menni mert az kicsit szégyen lenne.
Mondjuk én Nami karakterében is fejlődést észleltem ezt is az utolsó jeleneteikkel vettem észre.Ott is sikítozott ami még poén is de amint látta, hogy itt tényleg "shit gets real" van akkor megemberelte magát és logikusan előállt egy mondhatni tervvel amit le is vezetett a Den Den musin luffynak.

Na de a Yonkou meg tényleg olyan dolog, hogy Luffyt nem érdekelné.Nem mondana nemet vagy igent a címre amit egyébként valószínű, hogy kérdezni nem is fogják mert ki tenné? Luffy válasza az lenne, hogy "tök mindegy, Sanji kaja!"

annyi biztos, hogy Dressrosa után a világ nagy része már ismerni fogja őket és az erejüket, valamint ha az egyik Yonkot is leverik akkor pedig már az egész világon egy egyik legerősebb kalózcsapatként lesznek számon tartva.Kivéve persze ha a tengerészet eltusolja de nem hiszem, hogy itt ezt Oda meg fogja lépni.


Egyébként én úgy gondolom, hogy mielőtt utol érnék Sanjiékat a Kid féle kalózszövetség be fog lépni a képbe de az is lehet, hogy majd a "következő" Yonkonál.

Az mondjuk epic lenne ha a csapat majdnem felével levernék azt a kalóz szövetséget.

1 szó mint 100 szerintem ha levernek egy Yonkout akkor mindenképpen úgy lesznek számon tartva.
Bár ha levernek még egyet, akkor ott is lesz üresedés ikszdé meglátjuk :'D bár az az én fülemnek is jobban cseng, hogy egy supernova átgyalogolt az összes Yonkon.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4209 Dátum: 14 szep 04, 14:15:43 »

A legrosszabb generáció eljött  Nevet
Oh igen. Szép kis páros a Luffy-Law. Én nekem nagyon úgy tűnik, hogy Bellamy alkalmas társ lehet majd. Barátok, erős, de a moster trionál nem erősebb, szóval nem borítja fel az erősorrendet. És jó arc, ráadásul (legalábbis az lett).
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #4210 Dátum: 14 szep 04, 14:24:41 »

Hehe ez szép volt lawtól.
Azért Doffi érzékelése nem semmi ha luffy lába elé emelte a fejet  Pojén
---
Ezek szerint a roomot nem lehet blokkolni hakival sem, nem lesz ez túl erős oda sensei??

És most mi maradt? Doffi nyilván nem esik össze, az a takonyember meg logia úgysincs hatással rá a szétvágás...bár nagyon tetszene ha mégis!
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #4211 Dátum: 14 szep 04, 14:37:56 »

Eme héten ez a fejezet volt a legjobb. Nagyon tetszett, ahogyan kicselezték Dofflamingo-t!

Alig várom a jövő hetet.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4212 Dátum: 14 szep 04, 14:41:49 »

De sok energiát emészt el. Ne felejtsük el, ő kikapott Doffytól. Luffy nem fog Nevet Szerintem Zoro szintjén van, vagy alatta. De Sanjinál erősebb, ez eléggé biztos.
Jo lesz ez a harc.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 04, 14:42:54 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4213 Dátum: 14 szep 04, 15:10:08 »

És most mi maradt? Doffi nyilván nem esik össze, az a takonyember meg logia úgysincs hatással rá a szétvágás...bár nagyon tetszene ha mégis!

Traffi anno Mone szívét is kivágta (lényegtelen, hogy megbeszélés alapján). És az sem vált hóvá.
Így Trevor sem fog helyretaknyozódni. Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #4214 Dátum: 14 szep 04, 15:19:16 »

Valóban, nagyon jó és izgalmas fejezet. Kifejezetten örülnék, hogy ha az elkövetkezendő egy-két héten is ez a cselekményszál futna.

Két dolog van amin megakadt a szemem. Az a "harmadik Corazon" és amit még Doffy mondott. Azt hiszem az, hogy a gyenge nem választhat a halálánál (vagy egyéb, annyi félét olvastam már, hogy nem tudom), ehhez hasonlót vagy ugyan ezt  mondta Law Punk Hazardon Tashiginak. Mást nem igen tudok hozzá fűzni. Ennél csupán annyi jutott eszembe, hogy Doffy elég nagy szerepet tölthet/tölthetett be Law életében(hogy, így megfogadta eme szép szavakat), mint Luffy-Shanks kapcsolat csak negatív értelemben. Úgy tünik...

A Red Hawk még mindig a kedvenc támadásom, nagyon-nagyon-nagyon király lett!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 279 280 [281] 282 283 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!