24 máj 19, 17:32:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 278 279 [280] 281 282 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011564 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #4185 Dátum: 14 aug 28, 17:56:56 »

Csak nekem tűnt fel Bellamy Doffy lába előtt? Nevet
Meg, mikor Luffy mondta Rebeccanak, hogy örül annak, hogy végre találkozott apjával, én akkor rögtön Dragonra gondoltam. Lehet, h nincs jelentése, de, ki tudja. Lehet, hogy mégis érdekelné Luffyt az apja.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 28, 18:05:00 írta klozo » Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4186 Dátum: 14 aug 28, 18:12:52 »

nagyon nagy rész volt! Nevet

Nem is az volt a legnagyobb probléma ha játékká változnak mert attól még ki lehetett volna ütni Sugart csak nem emlékeztek volna Luffyékra és az már baj lett volna Nevet

nagyon nagy piros pont Odának amiért Usopp hasznosságát nem azzal mutatta be, hogy csatában legyőz valami erős ellent hanem megmutatta a lövészi képességeit.Szép volt.

Law megküzd Trébollal Luffy pedig Doffyval és közben megy Kyros csatája is.Rikuékat elfogták onnan a néppel együtt fogják végignézni Doffy vereségét.

kövi részben esélyes, hogy Frankyhoz ugrunk Nevet mondjuk rossz helyre most nem mehetünk mindenhol nagy az izgalom Nevet

Amikor láttam, hogy a tömeg megkötözi őket lejátszódott bennem egy olyan jelenet, hogy még a Luffy vs Doffy harc előtt odaér Zoro valamennyire kiüti a népet Usoppékat kiszabadítja és amikor rászólnak a polgárok bántalmazása miatt majd benyögi, hogy a kardom életlen oldalát használtam ikszdé valamiért ez jutott eszembe ikszdé

Az utolsó oldal nagyon epic lett!
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4187 Dátum: 14 aug 28, 20:22:48 »

U.i.:Jinbe már Dressrosa közelében van?Azt a hajót mintha harcoshalak intézték volna el.

Kizárt. Azon a hajón tisztán kivehető három karmos karmolások vannak.

Kíváncsi vagyok, melyik szállal lesz összekötve Jinbei sztorija.

Egyébként piszkosul illik Usopphoz az érzékelő haki! Nevet
A csapatban hozzá passzol a leginkább, és az ő erejét egészíti ki a legtökéletesebb módon.
Már Dressrosa elején mondogattam, hogy itt nagy mérföldkőhöz érkezik a karaktere, de erre nem számítottam.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 28, 20:47:26 írta Dani » Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #4188 Dátum: 14 aug 29, 08:45:53 »

Nem csak neked, de nincs jelentősége, amikor legutóbb mutatták akkor látszott Doffy kézmozgásán, hogy épp bántani akarja Nevet

Csak nekem tűnt fel Bellamy Doffy lába előtt? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 29, 09:26:01 írta oky » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4189 Dátum: 14 aug 29, 17:32:29 »

Luffyék is célt értek, bár az a takonygombóc nagyon felesleges oda.Most gondolom lesz egy Trébol vs Luffy, megismerjük végre Law múltját, Mingo valószínűleg tud valamit amivel harcképtelenné teszi Lawt, aztán mehet Luffy ellen.Kíváncsi vagyok milyen plusszokat ad még a Királyi Akarat...
Én még azért kíváncsi lennék, hogy például Mingo tesójával mi történt pontosabban, mert nekem még kicsit zavaros. Remélhetőleg kitér erre is Oda.

Illetve nem hittem el, amit látok, végre Usopp Haki "power-up" Nevet
Mondjuk igaz, hogy tényleg az érzékelő színe illik egy mesterlövészhez a legjobban, a másik kettőt valahogy nem tudom elképzelni nála.

Csak nekem tűnt fel Bellamy Doffy lába előtt? Nevet
És tényleg, először fel se tűnt Nevet Aztán visszanéztem, úgy látszik nem bírta a sok felest és kidőlt. Na jó, viccet félretéve, ettől még jobban fel fogja spanolni magát Luffy és lenyomja végre Mingót. Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4190 Dátum: 14 aug 29, 21:15:58 »

Bellamy-ra én azt hittem egyébként, hogy Ceaser és nem is tulajdonítottam neki különösebb jelenséget csak 2 lapozással később gondoltam bele, hogy ő nem is ott van Nevet

Következő fejezetben Oda meglephetne minket és egy egész fejezetet szánhatna egy szálra.Nem így szokta igaz és már az is csoda, hogy most 2 szálon futott a történet ami tényleg nagyon jó lett.
Ha több szálon fog futni a következő is akkor szerintem Luffyék és Franky szála menjen.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 30, 11:03:41 írta samdav » Naplózva
Dave99
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #4191 Dátum: 14 aug 29, 22:07:33 »

Én attól tartok  egy kicsit hogy Luffyék szála egy darabig most hanyagolva lesz és váltunk Frankyre meg Robinra.Mondjuk ez nem feltétlen baj ha közben megkapjuk Law múltját Nevet .Mondjuk a sereg harcaival remélem nem akarja sokáig húzni a mester,ott elég lenne a befejező mozdulatokat mutatni(majd az anime kiegészíti).Érződik azért hogy közeledünk Dressrosa végéhez,egyre több szál fut össze,egyre több lesz a történés.Innentől már rossz fejezetek aligha jöhetnek(kivéve a törpéket,de majd túlesünk azon is) Nevet
Naplózva
wolfi97
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #4192 Dátum: 14 aug 29, 22:11:25 »

De mi van sanjiékkal? Nevet engem az érdekel Nevet
Naplózva
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4193 Dátum: 14 aug 29, 22:32:58 »

Na igen. Durva, hogy tavaly december eleje óta nem volt semmi szó róluk. Lassan 1 éve nincsenek a képben.
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4194 Dátum: 14 aug 29, 22:40:52 »

válasz lehet arra, hogy miért élveztem az utóbbi időkben szinte minden fejezetet az, hogy Nami meg chopper nyafogása jó ideje nincs képben Nevet fel se tűnik, hogy telik az idő így a heti adagolásban de így nézve már tényleg régen volt :o

Sanjiéknál valami nagy csavart várok, először tetszett 750 fejezet alatt a karaktere amikor az utolsó beszélgetését láttuk Luffyval.Sőt az nagyon tetszett Nevet
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4195 Dátum: 14 aug 29, 23:43:53 »

Franky, Zoro és Robinék csatáját mindenképpen látnunk kell. Emellett ott van még a sereg többi része, gondolom abból is kell kapjunk képeket, ahogyan Sabo csatájából is. Gondolom ez utóbbi elnyúlik az arc végéig. Ott vannak még a tontatták, és persze Law múltja, majd a harca, szerintem a takonypóccal. Aztán már csak hátra kell dőlnünk, és végig kell néznünk, ahogy Luffy felrúgja Doffy seggét az égig. 20 rész még biztos van ebből az arcból, talán véget ér karácsonyig, és új évtől jöhet az egyik yonkou. Na az jó lesz Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #4196 Dátum: 14 aug 31, 19:48:22 »

Megvallom nekem se hiányzik annyira Sanji csapata, bár szeretem őket is. Szerintem csak Doflamingo legyőzése után kerülnek képbe. Kb. egy olyat képzelek el, hogy alig nyertek és már kell menjenek a következő csatába és ott legyőzik vagy szövetségre lépnek a Younkuval.

Amúgy egyébként belegondolt már valaki abba, hogy eddig a Dressrosa arc bír a legnagyobb jelentőséggel az összes közül? Már az eddigiekben csak hírnevet szereztek maguknak. Most egy rahedli kalóz szövetségesük lesz és talán még a forradalmár sereg és elismeri őket úgy ahogy. Most először látok arra reális esélyt, hogy Luffy egy lesz a Yonkouból. A Gyojin arc végén volt egy érdekes mondat Jinbei beszélgetett már nem tudom kivel, hogy jó lenne ha egy szalmakalap védeni a szigetet. Valószínűleg ez most fog bekövetkeztni, és előbb-utóbb Jinbei is csatlakozni fog a bandához. Most már kezdem látni a manga végét, de még így is saccolok legalább 5 évet.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4197 Dátum: 14 aug 31, 21:40:20 »

Egy részét megértem, hogy van aki nem bírja a Nami-Chopper párosnak a nyafogását, de azt is meg lehet azért érteni, hogy amiért ilyenek. Habár egy valamit nem értek, ha Chopper már tudja irányítani a böszme nagy állat formáját, akkor mitől fél? Nevet Utána tény és való, hogy legyengül a teste ugyanúgy, de ha valaki ekkora nagy darab állat lehet, az ne féljen már ennyire. Pojén

Továbbá Ralite, veled nem értek egyet, mert Sanji azért érdekel és hogy mi van Big Momékkal, mert egy Yonkou mégis csak Yonkou. Ez száll már megérdemelne ha nem is jó pár fejezetet, de legalább már pár képkockát, vagy egy fejezetet, szerintem. Mosolyog
Ha meg Big Momékat elintézik, akkor Luffy tényleg Yonkou lehet, de azt a címet úgy se fogadná el... Hümm-hümm
És több, mint 5 évig fog tartani még a manga, ezt garantálom, ha csak azt nézzük, hogy Oda azt mondta a két éves időugrással ért el még csak a feléhez a sztori, akkor simán tarthat akár 8-10 évig. Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Dani
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2586


Vigyázat! Csak saját felelősségedre ismerd félre!


« Válasz #4198 Dátum: 14 szep 01, 11:18:12 »

4 évvel ezelőtt, 2010 októberében kezdődtek el a timejump utáni fejezetek. Azóta lement 2 és fél szál a sztoriból.
Biztos vagy te abban a hátralevő 5 évben, Ralite? Nevet
Naplózva

"Ha nincsenek ellenségeid és kritikusaid, akkor nem is vagy igazi egyéniség." - Paul Newman
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #4199 Dátum: 14 szep 01, 11:52:48 »

Azt mondtam legalább 5 év. Miért? Ha úgy vesszük, hogy Dressrosa után jön rögtön Big Mom, és az valszeg nem lesz olyan hosszú. Utánna Lawékkal jön a másik Yonkou, a Félkezű és Feketeszakáll együtt menne. És még egy van a tengerészet és a világ megváltoztatására, itt lépnek képbe a forradalmárok. Ez beleférhet 5 évbe, de ha ha valaki azt mondja hogy még lesz 10 én elhiszem Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 278 279 [280] 281 282 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!