24 máj 19, 16:28:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 277 278 [279] 280 281 ... 460
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga  (Megtekintve 1011534 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4170 Dátum: 14 aug 21, 16:46:09 »

Nem tudom, mi plusszot hozhatna ő a csapatba? A humoron kívül. Egy fan boy, nem igazán illik bele az oda-vissza csipkelődésbe. Ő csak bálványozna. Inkább szövetségesként tudom elképzelni.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4171 Dátum: 14 aug 21, 16:57:25 »

akkor ki lenne Luffy 10. társa?

Bartolomeo behozása is húzós lenne mivel a TS után ismertük meg.
Előbb le is írtam, hogy miben kellene változnia, hogy beférjen.Mondjuk a fanboy-sága rohadtul vicces egyedül animében érzem eltúlzottnak de még ott is oké.

Én egyszer még Law-ra is gondoltam de neki ott a saját legénysége hajója stb.

Mondjuk az Bartolomeonak is van de abból csak 1 embert láttunk és a hajót is csak animébe.

Mondjuk még mindig annak örülnék a legjobban ha WB-hez hasonlóan lenne egy Mugiwara flotta.A Bartolomeo és a nap kalózok már csatlakozhatnának is de mivel Rogernek sem volt ezért gondolom nekik se lesz.

Na majd meglátjuk bár a 10. társra Aokijit látom a legesélyesebbnek de az még messze van.
rizikós lenne egy 7-800. fejezetben behozott karaktert beállítani.Bár az helytállóbb, hogy a TS után.
Naplózva
Dave99
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #4172 Dátum: 14 aug 21, 17:25:20 »

Luffynak kellenek még társak, szerintem több is mint egy, ha jól emlékszem Fehérbajusznak is 15 parancsnoka volt talán?
Meg igaz hogy 700+ fejezet, de az út még így is csak a felénél tart Nevet nincs késő az új emberekhez.Barto legénységét nem ismerjük, de valószínűleg tudják hogy a kapitányuk hogy viszonyul Luffyékhoz és ha kapna egy lehetőséget a csatlakozásra biztos engednék neki.Aokiji szerintem nem tartja olyan nagyra Luffyt hogy az alárendeltje legyen(még) később ez még változhat mondjuk.Barto fanboysága meg már most alakult, nem habzott a szája Nevet, azok a nagyon durva rohamok inkább a kezdi sokk miatt lehettek.
Ja és ahhoz mit szólnátok ha mondjuk Koala lenne az új tag?Nő, ismerjük régebbről, egész erős lehet és a csapatnak lenne kapcsolata a forradalmárokkal.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4173 Dátum: 14 aug 21, 17:47:31 »

Nem igazán tudok elképzelni egy olyan tagot, aki pár száz résszel ezelőtt még röhögve alázta az egész csapatot harcban. Persze Oda lehet, hogy el tudja képzelni.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4174 Dátum: 14 aug 21, 18:35:22 »

csak, hogy Luffy kb az első fejezetben mondta, hogy kb 10 társat akar.
8 megvan a 9. hely Jinbeinek fenntartva meg még van 1 kérdőjel Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4175 Dátum: 14 aug 21, 20:55:24 »

Szerintem felejtsétek el azt a 10 társat. Mondott valamit de maradhatnak ennyien és lehetnek többen is. Alapjában véve a tagjuk Vivi és Jinbei is. Az más dolog, hogy nincsenek itt de ők a társuknak tekintik őket. Szerintem azt csak mondta Shanksnak, hogy mondjon is valamit. Mit mondjon egy kiskölyök?
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #4176 Dátum: 14 aug 21, 21:22:01 »

Érdemes egyébként néha Oda interjúit is megfigyelni. Komolyan elgondolkodtam azon, hogy most már a legkisebb hírmorzsát is közzé kell tenni.

Oda ugyanis nemrég azt nyilatkozta, hogy egyelőre nem lesz új tag a Szalmakalaposok között. Valamint arra is válaszolt, hogy a One Piece kézzel fogható dolog lesz, nem pedig a megtett út, vagy az út során szerzett barátságok, stb.
Tehát ez az új társ téma igencsak légből kapott dolog.
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #4177 Dátum: 14 aug 22, 10:27:20 »

Már nagyon régen csatlakozott új tag, ezért lenne időszerű ha Jinbei is becsapódna nemsokára, de Oda lehet azért mondta, hogy nem lesz ÚJ tag egyenlőre mivel Jinbei nem számít annak mert régóta tag csak még nem csapódott közéjük.

én meg azért komolyan veszem amit Luffy mondott azzal a 10 társsal.
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #4178 Dátum: 14 aug 28, 11:43:29 »

Én Oda-nak már nem hiszek el semmit! Ott van pl Sabo esete azt mondta, hogy meghalt (bár már pontosan nem emlékszem de mintha lett volna ilyen anno javítsatok ki ha tévedek) és nesze Sabo él. Nem kell mindent elhinni úgy eteti be a népet ahogy akarja amúgy meg nagy troll ez az Oda Nevet (de nem is baj) Mosolyog).

A "lesz társ/nem lesz társ" véleményekhez én is megjegyeznék pár gondolatot.
Szerintem se esélyes egy olyan ember akit csak most ismertünk meg (Rebecca, Kyros, Barto stb.). Aokiji-t sem tartom esélyesnek mivel admirális volt hiába hagyta ott a tengerészetet max ha be akar lépni egy kalóz bandába hogy aztán azt szétzúzza (gondolok én itt most feketeszakáll csapatára amit a Burgess és Kurohige között zajlott ez arra enged következtetni).
Ha véletlenül ebben az Arc-ban csatlakozás történne (bár szerintem később lesz majd) a legesélyesebb szerintem Bellamy!
Régről ismerjük, Luffy szerint megváltozott (talán olyanná akit Luffy kedvelne és tudjuk ha Luffy vkit nagyon kedvel azt beveszi Nevet), számomra olyan mintha elhidegülne lassan Doffy-tól is (bár még annak ellenére is hűséges hogy meg akarta öletni őt Delingerrel [nem normális]), Doffy amúgy is le lesz győzve vagy elkergetve...
Bár Oda-nál sose lehet tudni ezt ki kell jelenteni! Mosolyog
Naplózva
sergei55
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 391


« Válasz #4179 Dátum: 14 aug 28, 13:20:10 »

Kint az új rész raw verziója!

http://www.ishuhui.com/archives/3384

Jó szórakozást annak, aki nem tud várni!
Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #4180 Dátum: 14 aug 28, 16:20:28 »

Na Usopp végül csak fejlődik Nevet Most Violet bele is szeretett vagy mi? Nevet
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #4181 Dátum: 14 aug 28, 16:22:19 »

Jó fejezet volt. Két szál volt mindössze, így viszont nem volt annyira széttöredezett.
http://www.mangareader.net/one-piece/758/13 Itt hogy hogy látja Luffyék auráját Usopp?
http://www.mangareader.net/one-piece/758/16 Ez mekkora állatság? Először arra gondoltam, hogy ez nem lehet igaz, megint milyen béna trükk. Aztán már csak röhögtem, és vihogtam Nevet Marha nagy face xD
http://www.mangareader.net/one-piece/758/18 Ez meg szimplán menő volt.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #4182 Dátum: 14 aug 28, 16:33:06 »

Huhh az egyik legjobb manga fejezet volt eddig sztem... Mosolyog

Így már világos lett, hogy Law h élhette túl a lövéseket, gyanús volt h használta az orvosi képességeit, egy másik karakter már rég szörnyethalt volna.....

Usopp VÉGRE bizonyított, ezentúl tudatosan ütötte ki Sugart (lehet Oda olvasta a fanok kiakadásait Usoppra, és ezzel próbálta Usoppot jobb színben feltüntetni? Nevet), nagy mázli volt ez, mert ha a csata két frontembere Luffy és Law játékbaba lenne, nagyon nagy szarban lennének......

Sztem Trebol vs Law és Luffy vs Dolfamingo csata várható, nagyon várom a folytatást! Mosolyog
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #4183 Dátum: 14 aug 28, 16:34:55 »

Jon97, az egy érzékelő haki szerintem ideje volt a sok kínlódás után  Pojén
Katona san kaphatott volna egy lábat, law nem segített~~

Nem baj végre jönnek az izgalmak tudom ezt gyakran mondom, de egyszer már csak igazzá válik. Dolfi nagyba eszmecserézget majd lawval, eközben luffy szétklopfolja hirtelen felindulásból...
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Dave99
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #4184 Dátum: 14 aug 28, 16:56:30 »

Jó kis fejezet volt ez is Nevet
Nem volt most sok szál, de egyet legalább már lezártak, Usopp most emlékeztetett Sogekingre és csinálta a dolgát mesterlövészként.Violával jó csapatot is alkottak(szegény Sanji...).Úgy tűnik a hakiját is sikerült felébresztenie, ezzel tulajdonképpen felzárkózott a Szörny Trió mögé? Nevet
Luffyék is célt értek, bár az a takonygombóc nagyon felesleges oda.Most gondolom lesz egy Trébol vs Luffy, megismerjük végre Law múltját, Mingo valószínűleg tud valamit amivel harcképtelenné teszi Lawt, aztán mehet Luffy ellen.Kíváncsi vagyok milyen plusszokat ad még a Királyi Akarat...

U.i.:Jinbe már Dressrosa közelében van?Azt a hajót mintha harcoshalak intézték volna el.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 277 278 [279] 280 281 ... 460
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!